Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Dzień dobry! Mam dzisiaj senny dzień. grrr Ale postaram się wykrzesać z siebie trochę optymizmu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Kinka!!! mój nielepszy tym bardziej, ze kawy pic nie moge wiec brak mi kofeiny we krwi :-( trzyma mnie myśl o tym, że jutro wraca moja córka a w niedziele prawdopodobnie jedziemy na kolejne wakacje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
Witam wszystkich! Jestem mile zaskoczona tym topikiem. Można wreszcie normalnie porozmawiać. W większości topików przeważają wulgaryzmy. fuj! A tak wogóle, to jestem dziś trochę smutna - pokłóciłam się z chłopakiem :-( Dlaczego to wszystko musi być takie skomplikowane... No a tak normalnie, to jestem wesołym strzelcem, który uwielbia kawę z mlekiem. Mniam. Pierwsza kawka już za mną. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, jakoś dzisiaj nie mam ochoty nawet na kawkę. Słabo mi. Chyba za mało jem. Nie odchudzam się. Po prostu mi się nie chce. :( Emilka Z chłopakiem na pewno się ułoży. Głowa do góry. :) Opowiedz może cosik jeszcze o sobie Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie cieplutko dziewczyny :) Ja tez mam jakis ten dzien nieszczegolny ale klade to na karb \"trudnych dni\" ktore zaczna sie od jutra... a mialam poprasowac, posprzatac... nic mi sie nie chce! buuuu jestem opuchnieta i ogolnie klapnieta.... Ciesze sie ze jestescie :) z wami latwiej przebrnac przez wszelkie smutki Zycze milego dnia i bede co chwila zagladac :) o ile uda mi sie zwlec z lozka ;) i pokonac nicnierobienie hihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Niebieska... no nareście :) Kurcze, wszyscy dzisiaj jacyś nie do życia. Ja tylko dla tego topiku resztki sił z siebie wydobywam. Ale warto. Z wami jest miło i lżej się na duszy robi. Nie mogę przestać ziewać. Życzę wam mimo wszystko miłego dnia. Może ktoś chce zimnego piwka z soczkiem? :D Ja bym się chętnie napiła. Podejrzewam że teraz wyjątkowo by mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinka, martwię się, co z Tobą? rozumiem że można mieć przesilenie wiosenne, ale to juz chyba było ;-) żebys się anemii nie nabawiła!!!! Ja sobie ją nie chcący właśnie załatwiłam. a może Ty zakochana jesteś, co? i Tak akurat reagujesz? 🖐️ Emilka, zapraszamy ciepło do naszego skromnego grona klikaczy:-D od razu proszę, jeśli tego nie zrobiłaś, nakarm pajacyka - www.pajacyk.pl A chłopakiem się nie martw, jesli się kochacie, to sie pogodzicie a im bardziej się kochacie, tym piękniejsze będzie godzenie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🌻 Też się dziś nie wyspałam chyba. Albo co. Może kawka mi pomoże, ale zważywszy, jaką lurę pijam, chyba marne szanse. No nic, ide się przejść po forum. PS> Please, please, omijajcie temat papierosowy, jesli się da! Wczoraj znów zapaliłam przy piwie 😡. Chyba nie dam rady. Piwo bez fajek - no nie umiem. To znaczy - rzecz jest prosta. Wystarczyłaby pewnie jedna okazja piwna, kiedy nikt by mnie nie poczęstował papierosem. Pozbyc się nawyku, bo palenie przy piwie to nawyk, rytuał po prostu. Ale - moi znajomi częstują. To co? Mam zmienić znajomych i juz całkiem sama jak palec zostać? Ech. Zdołowałam się wczoraj tymi papierosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kai, obiecuję, będę unikać tego tematy:-( i przykro mi, że Ciebie tak te piiiiiiiiii męczą. Ja nie wiem jak zacząć rzucać i pewnie nie długo do Ciebie dołączę, się zbiorę w sobie i to zrobię. Znam ból piwa, kawusi, pogadnek i imprez , ma się wtedy wrażenie, że inaczej sie po prostu nie da. Może spróbuj byc z tego, że nie palisz, byc dumną? I z dumą odrzucaj wszelkie prośby, że Ty idziesz z duchem czasu i chcesz byc na topie, więc nie palisz❤️? powinnaś byc dumna z tego, że wbrew wszystkim i wszystkiemu podjęłaś tak mądrą i zyciową decyzję! Ja tam jestem z Ciebie bardzo dumna , o tak!!! I nie dołuj się, proszę. Pomysl sobie jak niesamowitą Kobieta jesteś i jakiej próbie się poddajesz! i jak niewielu ludzi podchodzi do tego w ten sam sposób. Chwile słabości zdarzają się największym twardzielom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kai nie załamuj się, uda ci się wygrać z nałogiem. :) Szam, właśnie już sama nie wiem. Coraz gorzej się czuję. Rozmawiałam wczoraj z moją mamą i prosiła mnie abym zrobiła sobie badania. Ona też pomyślała że mogę mieć anemię. Mam nadzieję że to tylko chwilowe pogorszenie formy. Zresztą dzisiaj taki senny dzień. Wszystkie jesteście super, więc super dnia wam życzę jeszcze raz. Muszę trochę popracować bo duuużo tego dzisiaj mam. 🌻 :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, bo ja jecze nawet nie zaczelam pracowac. umawiamy sie, ze zajrze tu nie szybciej niz za pol godziny. I jak się ktos wstuka, to ja mu odstukam (nie, nie napukam, zeby nie bylo...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....la la la ,gdzie klikacze z tamtych stron...la la la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem i sprawdzam czy ktoś coś skrobnął. la la la :) Tylko tak jak pisałam trochę nie do życia jestem i ... jej :( Niestety mój stan nie wynika z zakochania. Bo po takim czasie żebym zaczęła to odczuwać to chyba nie możliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinka, w przyrodzie wszystko jest możliwe:-D Przykro mi, że sie tak czujesz, ja też ostatnio nie nejlepiej, może to upaly. Poza tym wsciekam sie na siebie, ze jak staruszka zaczynam mowic, a to przez pogode, cisnienie......hihihihi. Sa takie dobre witaminyBODYMAX, polecam jako kuracje u mnie zadziałało, samam po powrocie z urlopu zastosuje. A teraz małe cwiczenie, wyobraz sobie i napisz jakby to było gdybyś się sswietnie czula, co bys zrobila itd...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! Cóż.. już bym miała wszystko w pracy zrobione i tylko w necie bym siedziała :D i jeszcze w realu z ludzmi pogadała :D :D :D Ale najlepiej bybyło jakbym się dobrze czuła oraz miała wolne :) Rozmarzyłam się. Te witaminki sobie kupię bo i tak muszę zacząć coś brać. Tym bardziej że ostatnio włosy mi coś zaczęły wypadać. Dobra dość marudzenia bo zaczynam gadać jak 80 latka. Szam, bardzo ci zazdroszczę tego urlopu. Baw się dobrze i nie zapomnij nam pamiątek przywieźć :D Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tak prędko; mnie żegnaj :-) bo ja tutaj będę do 16.00, więc sie jeszcze wstukam. A te witaminy mają w sobie żeńszeń i jeszcze coś, co się wyzwala po tym jak skonczysz serie. seria to 30 tabletek i kosztuje 32 zl. polecam, bo sama bralam i naprawde podzialalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy te tabletki trzeba brać 1 dziennie czy więcej - bo jak 1 to jeszcze się opyla? Ja muszę też coś zacząć brać cbo ostatnio ciągle jestem zmęczona - no ale przede mną jeszcze urlopik!!! _

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, raz dziennie a skutki są rewelacyjne. poprawia sie koncentracja na przykład. I opyla się, zapewniam, brałam inne, na włosy i paznokcie, multiwitaminy różnych firm, ale teraz na nic nie zamienie, bo znalazłam idealne> Poczytać starczy ulotkę, a o nich wiem od lekarzy i wielu znajomych, co też brali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cię jeszcze Szam nie żegnam, po prostu asekuracyjnie wolę już przypomieć o podarkach :D Kupię sobie te witaminki. Daria Szam twój nowy temat o Pajacyku - rewelacja. Zły człowiek pewnie podpuchę wpisał. hę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki - w takim razie też sobie kupię bo przydadzą mi się też na włoski i paznokietki. Ostatnio brałam Revalid ( i to bardzo długo bo ok. 0,5 roku) i nie zauważyłam żeby mi pomógł a wydałam full kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinka, slonko, a co Tobie przywieźć, górskie kamyki, hihihi???A złych ludzi to na tym forumie nie brak. choc mysle ze oni nie sa zli. moze sfrustrowani i samotni, a tu sie moga wyzyc??? Daria, poł roku??? to jakis obłed. Spróbuj, mam nadzieje, że pomogą Ci tak jak mnie!! I uważajcie na siebie kobiety, ok, toż my sol tej ziemi i jak my na zdrowiu podupadniemy, to kto zostanie????;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stało się i opuszczam stanowisko pracy by wrócic tu dopiero 25.08. może uda mi się gościć tu w między czasie, ale to raczej wątpliwe. Zatem przyjdzie mi pewnie wygrzebywać ten topik spod sterty gruzów forumowych. Ale jak juz ktoś wejdzie, to niech się nie zraża milczeniem gospodarza i sie rozgości i pomilczy lub pogada. Miłych dni zyczę wszystkim 🖐️ 🌼kwiatek]kwiatek]kwiatek]kwiatek]kwiatek]kwiatek]kwiatek]kwiatek]kwiatek]kwiatek]kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Szam narazie nas opuściła. Ale nie dajmy zginąć temu topikowi. Ludzie, piszcie. O wszystkim co wam leży na sercu, z czego się cieszycie. Daria, może razem zaczniemy brać te witaminki i będziemy sobie przypominać o ich braniu? Jakoś moja pamięć pod tym względem szwankuje :) Życzę wszyskim miłego weekendu bo ja tu dopiero w poniedziałek zawitam. Pozdrawiam wszystkich serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Szam narazie nas opuściła. Ale nie dajmy zginąć temu topikowi. Ludzie, piszcie. O wszystkim co wam leży na sercu, z czego się cieszycie. Daria, może razem zaczniemy brać te witaminki i będziemy sobie przypominać o ich braniu? Jakoś moja pamięć pod tym względem szwankuje :) Życzę wszyskim miłego weekendu bo ja tu dopiero w poniedziałek zawitam. Pozdrawiam wszystkich serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaden tam ze mnie weteran Szam, po prostu polubilam i przychodze....no i czasem nawet cos dopisze. Wlasciwie to nawet troszku czesto mi sie to zdarza, ze az moj chlop sie denerwuje. Zmarszczek od tego moze sie nabawic...no i po co mu to? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perełko, ale Ty możesz pisać w domu, a ja nawet nie probuje: bo laptop dziala na zwolnionych niebotycznie obrotach, dwa moja corecxzka zapewnia mi w dzien tyle rozrywek ze szkoda gadac a zmeczenie domaga sie ksiazki i oderwania trzy moj I. tez sie marszczy wiec dzis chwilowy wyjatek. Kinka, Daria bierzcie witaminki i sobie przypominajcie!Jak wróce tez bede brala i bedziecie mi z kolei przypominac:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETA ....ahh kobietki.....
poznajmy sie.... milo jest sie tu wypowiadac.... na forum.... jestem tu od zdaje sie 06.08 , slysze rozne opinie .. czasem slowa krytyki.....chyba ktos mnie nazwal tu PODSZYWAJACYM SIE DEBILEM.... ale nie wiem czy o mnie chodzi..... bo ja nie podalam niczyjego nr gg tylko adres e-mail... swoj wlasny tylko przez roztargnienie i werzcie mi bylam zmeczona i zalamana ... zalamana jestem dalej wiec jezeli chodzilo o e - mail nefer@tlen.pl to jest e-mail nie moj , moj ma jeszcze dwie literki o ktorych zapomnialam a to moglo przysporzyc komus problemów. pamietacie temat "kochajaca ale czy kochana" nie moge go znależć ..... przepraszam jezeli to o mnie chodzilo z tym PODSZYWAJACYM SIE DEBILEM ja nie chcialam pod nikogo sie podszyc spieszylam sie i tak mi wyszlo... niechcący.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz
ja wcale z wami nie chcę się poznać :P oki żartuję jestem Grzegorz i bardzo miło mi poznać niektórych, a może i większość, szczególnie pozdrawiam czarodziejkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie a w szczegolnosci nowoprzybylych! Qrcze niby jestem na urlopie a mam mniej czasu na necik niz zwykle :( Teraz tez zajrzalam tylko na chwilke z pozdrowieniami i zyczeniami milej niedzieli :) Kobieta... ahh kobieyki... -----> czemu jestes zalamana? Mozna Ci w jakis sposob pomoc? Odezwij sie jeszcze! Narazie znikam ale bede tu zagladac. Wszystkiego milego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×