Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

szam, oj to sporo będziesz miała do zrobienia... a topik nie zginie, nie martw się. myślę, że nie tylko ja nie mogę bez niego żyć ;) prawda, dziewczyny? hanka, dzięki jeszcze raz za Twoje rady odnośnie czajnika, udało mi się w końcu pozbyć tego kamienia przy pomocy tabletek. maryś, to trochę się wczoraj napracowałaś... mam nadzieję, że będzie Ci nieźle szło. co do herbatki, to może weź sobie parę torebek czy nawet paczkę swojej ulubionej do pracy? ja sobie sama kupuję do pracy i piję to, co lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny ,a może dla naszej Zacney Przyjaciółki Szam zrobimy jakiś prezent ,choćby za to ,że miała taki wspaniały pomysł rozpoczęcia i nadania tematu???? jak myślicie Kochane???:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku, kofany, prezentem dla mnie jest to, że się tutaj dobrze czujecie, że znajdujecie pocieszenie, odprężacie sie, mówicie o tym co was boli, że się dzielicie soba i swoimi sprawami i ze JESTEŚCIE!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa Witam O co chodzi z tą żabką - nie rozumiem - to chyba nie odemnie ta Żaba;0 Robal No a co z twoimi fotkami ? Ja nadal nie dostałam !!!!! szam Nie martw się - topik na pewno przetrwa bo my mamy już taki nałóg::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ,że mojej żonki tu nie ma bo tak jakoś się do Was przywiązałem Moje Panie,i szkoda by mi było się odsunąć od Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, widzisz, jak tu się dzisiaj rzewnie zrobiło?! Smuuuutno będzie bez ciebie 😭 , buuu! A Zuzia pełna charakteru (by nie rzec: charakterku...), dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, no ładnie, wysłałaś do nas wszystkich, a teraz się wypierasz ;) Elżbieta Elunia to chyba Ty, co? przysłałaś coś, żeby to wysłać do uluśtam osób i coś tam o żabce i filmiku, a żaden filmik się nie pokazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArteczko tak taż myślałem ,ale nie miałem opisu do fotek wiec mogłem nie wiedzieć:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Jamniczku❤️ No, twardziel uprzątnięty i inne kąty tez pozamiatane, za moment znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam, powodzenia na tej aplikacji, mam nadzieję, że nie będziesz się tam nudzić, to w końcu zdobywanie nowej wiedzy. no i pomyślnego załatwienia wszystkich spraw, gdy będziesz gdzieś tam, daleko, a nie tutaj. chyba nie muszę Cię zapewniać, że będziemy za Tobą tęsknić :) jakbyś miała możliwość, to odzywaj się do nas chociaż mailowo hurtem. czy ktoś zna jakieś sposoby na poprawę krążenia? bo dłonie marzną mi do tego stopnia, że mi drętwieją i nie mogę nimi poruszać ani pisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja znam sposób na krążenie :):):) Szam tylko nie mów ,że Cię nie będzie pół roku bo Cię znajde i sobie pogadamy a często jestam w Wawie więc się pilnuj malutka:):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal - ależ ja wysyłałam opis , ale ja dzisiaj odczuwam skutki wczorajszego zatrucia , więc może coś powaliłam idę coś zjeść bo w końcu się głodna zrobiłam jedynym pozytywnym skutkiem wczorajszych przejść jest to że nie paliłam , ale też mi się już zaczyna chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa A już wiem - przyznaje się - tak to ja zawiniłam;) Niestety mi też się filmik nie pokazał - ale ja to dostałam od kolegi więc nie moja wina ! - Zaraz go ochrzanię -OSZUSTA jednego ! ;) Robal A co żonka nie pozwoliłaby ci gadać z nami ????? A co w tym złego że sobie \"pobeblamy trochę\" -zaproś ją w takim razie do nas też :) szam Ale pamiętaj o nas !!! Bo jak nie to w d.... dostaniesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, Daria, ale ja proszę o sposoby, które można legalnie wykorzystać w pracy :D bo takie, o jakich Wy myślicie, to ja też znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa o jakich sposobach ty myślisz????Mam nadzieje ,że o pajacykach na rozgrzewkę!!!:):):) Mam w domku tylko jednego kompa więc jak byśmy się pogodzili z żonką ?nic złego na pewno nie robimy he ----Ludzka żecz pogadać TP.SA.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wróciłam do was wiecie co ja mam tak poranione recę ze mogę zapomnieć o zmywaniu a problem jest w tym że nikt oprócz mamy tego nie zrobi a tą chciałabym odciażyć moje oklejone łapki wyglądają cudnie szam bedziesz nas odwiedzała , prawda? jakiś awansik dostaląś że każą ci spakować rzeczy i na aplikacje wywozą? robaczku jeśli nie jesteś mocno zajęty to pstryknij do mnie swoje fotki daria dzięki za żabkę ale nie biorę udziału w łańcuszkach więc nie otrzymasz ode mnie tego maila a kto wysyłał misterów? dawac i mnie, może wydrukuję i do pracy zaniosę i pod ladą będziemy oglądać hi hi hi narazie jest plus pracy - nie muszę daleko po chleb biegać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZe Słonko Szam jesteś jesteś tam jeszcze????zostaw nr.komórki to Cię bedziemy rozweselać we dnie i w nocy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAria> przeprasza, ale naprawdę nie wiem jak to świństwo usunąć. Chyba nikogo tu nie ma. A mi się tak nagle zrobiło smutno 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem ta stronka chyba naprawdę potrzebuje jakiego przepchnięcia dawajcie jakiego kreta !!! ide trochę porządków jeszcze zrobić i może wtedy stronka ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawaliła
a jak nawala to wpisuję te 30 więcej w pasku adresów i odwala z powrotem,O;) hanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Szam ale gapa ze mnie mózg mi się chyba kurczy papatki do usłyszenia - napisania - poczytania - zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko Nie przejmuj się - ja się do tego cholernika już przyzwycziłam i nawet trochę go rozryzłam - zaaplikowałam sobie po prostu jakiś programik z emitokonami i innymi tam bzdurstwami ( to tak przy okazji zrobiłam jak właziłam na te stronki co to mi przysłałaś) i on otwiera mi się na każdej stronie internetowej - z tym że odpowiednio do danej strony , np. zakupy, telefony ....itp.itd... Wywalę kolesia jak się pojawi informatyk w pracy (on taki jest z \"doskoku\" a na razie niech siedzi jak mu wygodnie::::) szam już chyba nam zwiała:( mary A coś ty tak \"dziełała\" żeś taka \"obklejona\" kobito????:) Robal A ja cały czas czekam na zdjęcia twojej rodzinki i ani widu ani słychu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×