Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laxi

Stany lękowe Nerwiec Zespoły natręctw

Polecane posty

no prosze jak sie humorki co poniektórym poprawiły :) he! mi sie stało po proszkach to, że jestem wojownicza i nie daje sobie w kasze dmuchac! :D zrobilam te pieprzone hormony, tylko ze w osiemnastym dniu cyklu i nie wiem czy to jeszcze środek cyklu czy moze już faza lutealna....😠 ja sypiam super.....za to dziwne sny mam....a jak jest pełnia, to sa takie realistyczne, ze potrafie obudzić sie bo głosno sie smieje, albo zerwac się z głosnym krzykiem :) eeeh, jak zwykle mi sie nie chce NIC....nic, prócz jedzenia oczywiscie....już jestem taka gruba, ze ledwo siedze w zapietych spadniach....56kg!!! buuuu!! chyba jakies wspomagacze odchudzania sobie fundne....normalnie żre jak prosie! jem wiecej od kluska, przyczym klusek biega a ja nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobijcie mnie, bo sie mecze..... zgadnijcie co moja urocza kolezanka ma zamiar robić :) hehehe...badania krwi...jesu...tak ciezko byc wzorem do nasladowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik he,he Ty się zorientuj, czy nie ma gdzieś Twojego ołtarzyku - wiesz świecunie itd :D Ty mój biedny idolku :P Powiedz jej, że bierzesz here i w nocy dorabiasz w lokalach - może odpuści, a jak nie..........to będziesz miała darmowe wejściówki na striptis :D Wiem głupoty plotę, ale do mnie się kiedyś też taka jedna przyplątała i musiałam bardzo uważać, bo to nie było nawet śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laxi, no nie przesadzaj... Zwłaszcza z tą doniczką - raczej w skrzyneczce na balkonie... ;-) Pod wijącym się powojem, hi hi - to zielsko ma chyba jakieś halucynogenne właściwości... Ależ pięknie się Was czyta, takie nabuzowane życiem... Specjalnie dla Was - 🌼 ❤️ U mnie spadek kondycji i zniechęcenie pewnie dodatkowo wspomożone tym, że dla odmiany teraz ja gorzej sypiam - ha, widocznie się przyzwyczaiłam do nowych dawek i znów będzie trzeba coś zakombinować. Ale wizyta już zamówiona, więc będzie git. Musi być!!! ;-) A Biszkopt i Władysław to bez wątpienia najbardziej rozpieszczone gryzonie we wszechświecie. Mam poważne podejrzenia, że odżywiają się lepiej niż niejedna z nas. ;-) Ma-dzik, nie przesadzaj z tą wagą! Nie macie pojęcia, jak mnie wkurza to całe odchudzanie się wszystkich bez przerwy! Czy już 3/4 ludzkości nie mają nic innego do roboty niż spędzanie połowy życia na wadze łazienkowej? Dziewczyno, nie patrz wciąż w dół na podziałkę na wadze, tylko podnieś oczy i uśmiechnij się do świata. Poza tym - kochana, jak widzę, i tak jesteś idolką. ;-) Poza tym, jak Ci to tak przeszkadza - to zacznij biegać z kluskiem. ;-) Jakbym miała z kim, to też bym biegała, chodziła na basen, na łyżwy, na rower... A tak moja \"pojedynczość\" przynajmniej jest jakąś wymówką, żeby tego nie robić systematycznie - no bo ile razy można chodzić wszędzie samemu i nie mieć do kogo paszczęki roztworzyć. I to nawet nie chodzi o to, żeby do kogoś kłapać przez cały czas, tylko o świadomość, że można w każdej chwili z takiej sposobności skorzystać. A, do kina nie trzeba chodzić z nikim! - znaczy się na film, bo do kina to nie wszyscy tylko na filmy chodzą... ;-) Ależ się rozpisałam, i do tego same bzdurki... Ale wybaczcie, muszę sobie czymś umysł wypełniać, bo inaczej się chmurzy na horyzoncie. A tego byśmy nie chcieli... Myślę, że powinnam napisać powieść. Marnuje się z tym wodolejskim talentem... ;-) Cześka, zamknij natychmiast to oko! ;-) 🌼 Lepszych chwil, kochane! :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ...no wiem ..że ja z tym okiem tak marudze , ale jak zamkne to tez boli Madzik nie pitol mi tu kużwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja waze 68 i jeszcze nie wyskoczylam przez okno hhihihi a nawet zaczami jakis obejrzy sie na ulicy nie wazne kilogramy , tylko sexapil hihihi moja tescowka jest super babka!!!! pa jedziemy do komisu meblowego po jakies półki , bo mi sie ksiazki po ziemi walaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam nerwi! juz sie tak nie nerwuj :) ja nie mam wagi łazienkowej tylko....pokojową...mam ...wage:) i nie moge biegać.....wada wzroku...niestety.....zabronili i juz :) bo mi sie tam coś odklei czy cóś......na siłownie też wstęp wzbroniony....cięzarów nie dżwigać-siłownia odpoada........na rowerze tylko po płaskim chodniku....wiesz.....zawsze jak na rower to do lasu, na mazury...po korzeniach, zawijasach, dolach i lasach...bosko było....biegac zaczełam w marcu....a;le w sierpniu podczas wizyty u okulisty nakrzyczeli, że nie moge.....ćwiczyłam sobie w domu...ale teraz się boje, bo nie wiem czy moge....uprzejmi lekarze tylko zabraniali...ni powiedzieli co moge..a ja byłam w takim szoku, czułam sie jak kaleka z wyrokiem, że nawet nie spytałam...i nie spytam.....na basen nie chce....juz nie chce, choć to chyba jedyne co moge....a niechce, bo właśnie od sierpnia nic nie robie no i stąd te 56kg...hehehe...dla mnie szok, bo ja zawsze sie ruszałam a teraz....nie moge....:) no i tak ot....smutek i nostalgia :) pfrrrpfrrrryyy! dla sympatycznych pań z topiku o nerwicach: Bo we mnie jest sex gorący jak samum Bo we mnie jest sex któż oprzec się ma mu On mi biodra opływa wypełnia mi biust Żar sączy do ust Bo we mnie jest sex co pali i niszczy Dziesiątki juz serc wypalil do zgliszczy Kogo zmysłow pożogą ogarnie juz ten nie zazna juz ten co spokój i sen Lecz gdy ofiarę mą trawię żarem to cierpieć muszę że ją me ciało tak opętało choć oprócz ciała mam przecież i duszę Lecz we mnie ten sex jak chwast ją zagłusza Nikt nie wie że jest pod sexem i dusza Więc o takim wciąż marzę co całość ogarnie I duszy latarnie ze zmysłow wygarnie Takiemu ja oddam wśród łez i dusze i sex i dusze i sex Dlaczego stale zły losu palec dotyka mnie tym nadmiarem Za jakie grzechy płci mojej cechy zmysłowym dręczą oparem niech tylko lekko pochylę dekolt już męski ściele się trup Jak wypnę odrobineczkę biodro Już żężą żądże u stóp Bo we mnie jest sex gorący jak samum Bo we mnie jest sex któż oprzec się ma mu On mi biodra opływa wypełnia mi biust Żar sączy do ust Bo we mnie jest sex Co pali i niszczy Dziesiątki już serc wypalił do zgliszczy Kogo zmysłów pożogą ogarnie już ten nie zazna już ten co spokój i sen Lecz gdy ofiarę mą trawię żarem to cierpieć muszę że ją me ciało tak opętało choć oprócz ciała mam przecież i duszę Lecz we mnie ten sex jak chwast ją zagłusza Nikt nie wie że jest pod sexem i dusza Więc o takim wciąż marzę co całość ogarnie I duszy latarnie ze zmysłów wygarnie Takiemu ja oddam wśrod łez i dusze i sex i dusze i sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoa
Ale sie ciesze! Wczoraj wlazłam na to forum pierwszy raz i nie mogłam wyjść, teraz wlazłam na ten temat - przerąbane.Wyrzucą mnie z pracy. Co pięć minut wychodzę z tej strony i zaraz wracam. Niestety nie mam dostępu do netu w domu. Witajcie dziewczyny! jestem 25 latką mającą za sobą m.in 8 letnią kurację przeciwdepresyjną. Nie pamiętam normalnego dnia w moim życiu, lęk, stres, masakra na każdym kroku. Ostatnio doszła absolutna psychoza na punkcie swojego wyglądu. mam wrażenie, że się sypie. Nie mam nic, kompletnie nic - tylko chwile trzeźwości , w których zdaję sobie sprawę z tego ze to nie zycie tylko wegetacja. Czy mogę czasami do was zajrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zoa! Ja mam na nick Nerwica i mam nerwicę depresyjną. Wiem, o czym piszesz... Bardzo mocno Cię ściskam - oczywiście, że wpadaj. Nie wydajemy numerków do kolejki. ;-) Ma-dzik - to zostaje Ci ten basen i chyba jakieś tai chi i inne rozciągliwości... Ja uprawiam aerobik domowy - tzn oglądam sobie w telewizorni, jak ćwiczą, hi hi. Polecam! :-D Wiecie, co bym chciała? Obudzić się z tzw lekką głową, czyli nie czuć od rana tego ucisku przygnębienia... Uda się kiedyś? Bardzo Cię o to proszę, Święty Mikołaju... Uśmiecham się ładnie do Ciebie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!Jak sampoczucie?bo moje dzisiaj kiepskie,chyba jestem nieco skacowana.Hihihi po 2 piwkach mocnych,a trzyma mnie jak termos. Nerwica,czy możesz napisać mi na czym u Ciebie polega nerwica depresyjna?Bo ja dostałam leki na takową właśnie,a wydaje mi się,że raczej mam nerwicę lękową.Z góry dziękuję. Ja narazie moje kochane od 4 tyg.bez leków,staram się każdego dnia walczyć z nerwicą,z różnym skutkiem,dosyć kiepsko sypiam i głowa trochę zakręcona,jakbym pracowała i myślała na wolniejszych obrotach.Nie wiem czy to od nerwicy czy od kręgosłupa.Ale staram się jakoś trzymać.Tylko pogoda mnie dołuje.Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczyny miłych snów.!!!!!!!!!!! Fajnie że jesteście. Nadrabiam i czytam zaległości. Mam nadzieję że dziś prześpię całą noc i obudzę się bez lęku!!!!!! Czymajcie kciuki!!!!! Słodkich snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoa - właź kiedy poczujesz potrzebę, ale nie \"wpadaj\", no chyba że poczówasz się do obowiązku nadrobienia średniej krajowej przyrostu naturalnego :P Co Wy cholera macie z tą wagą???? Gdzie nie wejdę, wszędzie przepisy na odchudzanie itd. ocipiałyście , a 50 pare kilo to dla mnie IDEAŁ !!! Strasznie bym chciała tyle ważyć bo bycie chudym wcale nie jest takie super duper :O Ja mam 46 kg i płaczę bo chce mieć 10 więcej (to 10 co straciłam przez rok-stres :O ) i teraz nie mogę nadrobić a żre jak świnka :P Więc jeśli jeszcze raz usłysze na tym topie o odchudzaniu to zabije A ja teraz siedzę, oglądam jakiś tandetny film na tvn7-wyjątkowo tandetny, że im kasy nie szkoda jak Afryka głoduje-niedobrze się robi. Kurcze odkryłam w sobie powołanie Matki Teresy....ble,ble,ble ...i czekam na Ag, aż się łaskawie zjawi-co prawda już zasypiam na krzesełku (trza było nie łykać prochów), ale jeszcze walczę i trwam. Będzie po 2-giej czyli jeszcze 35 minut :O (dlatego tak sobie stukam w te klawisze coby boś robić i wam przynudzam ) Nie pochwaliłam się też, że byłam wczoraj na randce hi,hi :D ,ale na razie nic nie powiem, bo nie chce zapeszyć :P Dobra już dobra kończe i już teraz powiem Wam dzieńdobry, bo jutro-znaczy dzisiaj mam trochę spraw i moge niezdążyć się przywitać.......więc: Na teraz - Kolorowych snów ❤️ 🌼 🌼 👄 🌼 ❤️❤️ 🌼 🌼 👄 🌼 ❤️❤️ 🌼 🌼 👄 🌼 ❤️❤️ 🌼 🌼 👄 🌼 ❤️❤️ 🌼 🌼 👄 🌼 ❤️❤️ 🌼 🌼 👄 🌼 ❤️❤️ 🌼 🌼 👄 🌼 ❤️ A na dzieńdobry - 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Nerwi - a Tobie będę od samego rana mocno dmuchać w żagielek, więc nic się nie bój - popłyniesz spokojnie z prądem i wyprzedzisz wszystkich - będziesz pierwsza i najlepsza, bo przecierz tak jest ❤️ 👄 ❤️ 👄❤️ 👄❤️ 👄❤️ 👄 I wszystkim ślicznie pachnących 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! Najpierw do dziwadełka - no cóż, jednym z głównych objawów nerwicy lękowej, najpopularniejszej na tym topiku (;-) ) są napady strachu czy wręcz paniki. Ja tam tego nie miewam, czasem mam tylko potrzebę nagłej ucieczki, ale to nie ze strachu, tylko z innych psycho-zależności. W przypadku z kolei nerwicy depresyjnej objawem jest stan depresyjny. Czyli (teraz zacytuje z różnych źródeł): - uczucie smutku, osamotnienia, bezradności - niepokój, niezadowolenie - chory nie wierzy w swoje możliwości - pesymizm i z innego źródła: - Nerwica depresyjna (dystymiczna) to przede wszystkim dojmujące uczucie smutku, niezadowolenia i ciągły pesymizm oraz brak wiary we własne możliwości. Dolegliwościom tym towarzyszy też nieustanne niezadowolenie ze wszystkiego, rozdrażnienie, spadek masy ciała. Częste są też problemy ze snem. Możesz sobie poczytać tu: http://www.psychlab.webpark.pl/nerwica.htm I tak jak większość dziewczyn tu w gorszych momentach dopadają lęki, tak ja mam ataki depresji. Ohyda, jak nagle zalewa Cię taki smutek, że możesz rozpłakać się nagle (nawet w środku zebrania, już mi się tak zdarzyło łzy przełykać i różni różnie się patrzyli :-0 ), nie masz na nic siły i tylko chcesz, żeby to wszystko się już skończyło - bo myśl o śmierci wywołuje uczucie ulgi... Głowę rozsadzają negatywne myśli, których mijak nie można przepędzić - ja się wtedy ratuję zwiększonymi dawkami prochów, co po jakimś czasie zamula i jest jako-tako. Najgorsze jest to, że te ataki pojawiają się dosłownie znikąd. I nigdy nie wiesz, kiedy i gdzie Cię to cholerstwo dopoadnie. A na co dzień jest zwykłe uczucie przygnębienia, problemy ze snem, szczękościsk od czasu do czasu, zaciskanie rąk w pięści, drżenie mięśni i członków i takie tam - zwykłe objawy nerwicy. ;-) Wystarczy tej bajki?... 🌼 Lax-i - ależ fajnie, że u Ciebie jaśniej! :-) Widocznie trafiłaś na lepsze wody - i oby tak zostało! Oj, a ja poproszę ja tego wiatru, bo jakaś flauta nastała... :-0 i zaczynam dryfować, a nie chciałabym znów wpaść na zdradliwe (choć piękne) rafy koralowe... :-( A, i zaczęłam czytać wiadomą książkę Tadeusza N. - jak skończę, to napiszę, co o tym myślę. 🌼 A teraz zmykam do pracy, bo trochę jej jest, a dziś działam na zwolnionych obrotach... Ma-dzik, jak jeszcze raz zaczniesz marudzić o odchudzaniu, to obiecuję, że Cię znajdę i zdzielę przez łepetynę. ;-) A, dziś idąc do roboty widziałam dziewczynę podobną do Ciebie (porównałam sobie do tego zdjęcia, co to wiesz ;-) ), na dodatek szła w brązowych spodniach. I tak znów sobie pomyślałam, ile razy być może minęłyśmy się gdzieś na ulicach nie wiedząc o tym... :-) Dla Ciebie - 🌼 Lepszego dnia, kochane Laxi, Ma-dzik, Iza33, Częstochowa, Zoa, Dziwadełko32, Balu, Kontra, Ania26 i wszystkie, których nie wymieniłam, ale o których pamiętam i ciepło myślę! :-) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoa
Dzień dobry wszystkim, dziękuję za miłe powitanie. Dużo wczoraj alkoholu wypiłam, do tego między 3 a 5 rano miałam nocne "czuwanie i banie" - padam ze zmęczenia a muszę nadrobić w pracy to, czego nie zrobiłam przez ostatnie 2 dni. Przemiłego dnia życzę wszystkim i do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoa
Dzień dobry wszystkim, dziękuję za miłe powitanie. Najchętniej siedziałabym dzisiaj cały dzień z Wami ale kupa zaległości czeka i z ogromnym żalem muszę zmusić się do wyjścia :( Przemiłego dnia życzę wszystkim! Tymczasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wspaniałe dziewczyny Laxi cieszę się niesamowicie że u Ciebie lepiej . Uwielbiam zwierzęta ale z racji mieszkania w małym ciasnym zamieszkiwały u nas kolejno energiczne chomiki .podobno szczurki są bardzo inteligentne, zawsze podobało mi się jak ktos nosił takie stworzonko przy sobie.Szczur szczurkiem no ale Laxi to spotkanie no , no ...:) Częstochowa co u Ciebie z tym okiem tak się gmatwa? A na święta wyjeżdżasz z całą rodzinką czy tylko z mężem? U mnie dołek lękowo -depresyjny od kilku dni próbowałam sie nie poddać ale cholera dopadło mnie i wolałabym teraz zasnąć i obudzić się w innym lepszym czasie .Dzisiaj zapisuje się na przyszły tydzień do lekarza chociaż każda wizyta tam kosztuje mnie baaardzo dużo -następne piętro w dół mojego dołkabo sie potwornie wstydze że mnie ktos zobaczy ...buuu pozdrawiam wszystkie i życzę jak najwięcej przebłysków radości, szczęścia w naszej niedoli Laxi🌻Częstochowa🌻Ma-dzik🌻Nerwica🌻Dziwadełko32🌻Iza 33🌻Balu🌻Kontra🌻Zoa🌻 i innych jeszcze nie ujawnionych sie a podczytujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wspaniałe dziewczyny Laxi cieszę się niesamowicie że u Ciebie lepiej . Uwielbiam zwierzęta ale z racji mieszkania w małym ciasnym zamieszkiwały u nas kolejno energiczne chomiki .podobno szczurki są bardzo inteligentne, zawsze podobało mi się jak ktos nosił takie stworzonko przy sobie.Szczur szczurkiem no ale Laxi to spotkanie no , no ...:) Częstochowa co u Ciebie z tym okiem tak się gmatwa? A na święta wyjeżdżasz z całą rodzinką czy tylko z mężem? U mnie dołek lękowo -depresyjny od kilku dni próbowałam sie nie poddać ale cholera dopadło mnie i wolałabym teraz zasnąć i obudzić się w innym lepszym czasie .Dzisiaj zapisuje się na przyszły tydzień do lekarza chociaż każda wizyta tam kosztuje mnie baaardzo dużo -następne piętro w dół mojego dołkabo sie potwornie wstydze że mnie ktos zobaczy ...buuu pozdrawiam wszystkie i życzę jak najwięcej przebłysków radości, szczęścia w naszej niedoli Laxi🌻Częstochowa🌻Ma-dzik🌻Nerwica🌻Dziwadełko32🌻Iza 33🌻Balu🌻Kontra🌻Zoa🌻 i innych jeszcze nie ujawnionych sie a podczytujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wspaniałe dziewczyny Laxi cieszę się niesamowicie że u Ciebie lepiej . Uwielbiam zwierzęta ale z racji mieszkania w małym ciasnym zamieszkiwały u nas kolejno energiczne chomiki .podobno szczurki są bardzo inteligentne, zawsze podobało mi się jak ktos nosił takie stworzonko przy sobie.Szczur szczurkiem no ale Laxi to spotkanie no , no ...:) Częstochowa co u Ciebie z tym okiem tak się gmatwa? A na święta wyjeżdżasz z całą rodzinką czy tylko z mężem? U mnie dołek lękowo -depresyjny od kilku dni próbowałam sie nie poddać ale cholera dopadło mnie i wolałabym teraz zasnąć i obudzić się w innym lepszym czasie .Dzisiaj zapisuje się na przyszły tydzień do lekarza chociaż każda wizyta tam kosztuje mnie baaardzo dużo -następne piętro w dół mojego dołkabo sie potwornie wstydze że mnie ktos zobaczy ...buuu pozdrawiam wszystkie i życzę jak najwięcej przebłysków radości, szczęścia w naszej niedoli Laxi🌻Częstochowa🌻Ma-dzik🌻Nerwica🌻Dziwadełko32🌻Iza 33🌻Balu🌻Kontra🌻Zoa🌻 i innych jeszcze nie ujawnionych sie a podczytujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wspaniałe dziewczyny Laxi cieszę się niesamowicie że u Ciebie lepiej . Uwielbiam zwierzęta ale z racji mieszkania w małym ciasnym zamieszkiwały u nas kolejno energiczne chomiki .podobno szczurki są bardzo inteligentne, zawsze podobało mi się jak ktos nosił takie stworzonko przy sobie.Szczur szczurkiem no ale Laxi to spotkanie no , no ...:) Częstochowa co u Ciebie z tym okiem tak się gmatwa? A na święta wyjeżdżasz z całą rodzinką czy tylko z mężem? U mnie dołek lękowo -depresyjny od kilku dni próbowałam sie nie poddać ale cholera dopadło mnie i wolałabym teraz zasnąć i obudzić się w innym lepszym czasie .Dzisiaj zapisuje się na przyszły tydzień do lekarza chociaż każda wizyta tam kosztuje mnie baaardzo dużo -następne piętro w dół mojego dołkabo sie potwornie wstydze że mnie ktos zobaczy ...buuu pozdrawiam wszystkie i życzę jak najwięcej przebłysków radości, szczęścia w naszej niedoli Laxi🌻Częstochowa🌻Ma-dzik🌻Nerwica🌻Dziwadełko32🌻Iza 33🌻Balu🌻Kontra🌻Zoa🌻 i innych jeszcze nie ujawnionych sie a podczytujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wspaniałe dziewczyny Laxi cieszę się niesamowicie że u Ciebie lepiej . Uwielbiam zwierzęta ale z racji mieszkania w małym ciasnym zamieszkiwały u nas kolejno energiczne chomiki .podobno szczurki są bardzo inteligentne, zawsze podobało mi się jak ktos nosił takie stworzonko przy sobie.Szczur szczurkiem no ale Laxi to spotkanie no , no ...:) Częstochowa co u Ciebie z tym okiem tak się gmatwa? A na święta wyjeżdżasz z całą rodzinką czy tylko z mężem? U mnie dołek lękowo -depresyjny od kilku dni próbowałam sie nie poddać ale cholera dopadło mnie i wolałabym teraz zasnąć i obudzić się w innym lepszym czasie .Dzisiaj zapisuje się na przyszły tydzień do lekarza chociaż każda wizyta tam kosztuje mnie baaardzo dużo -następne piętro w dół mojego dołkabo sie potwornie wstydze że mnie ktos zobaczy ...buuu pozdrawiam wszystkie i życzę jak najwięcej przebłysków radości, szczęścia w naszej niedoli Laxi🌻Częstochowa🌻Ma-dzik🌻Nerwica🌻Dziwadełko32🌻Iza 33🌻Balu🌻Kontra🌻Zoa🌻 i innych jeszcze nie ujawnionych sie a podczytujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkie znerwicowane dziewczynki!!!!!!!!!!!!!! Ale dzionek muszę wyjść z domu,cholera jak ja to zrobię!!!!!!!! Ale mam stracha moze coś poradzicie, zeby nie myśleć o tym przeklętym lęku Pozdrawiam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie laseczki!!!!!!!! nastrajam sie juz na wyjazd co by mi sie fajnie zrobilo moj maz stwierdzil ze nie kupujemy półki tylko sam zrobi mhm zobaczymy co to wyjdzie za dzieło architektury ma pare dni wolnego , wiec moze da mi troche spokoju jak zajmie sie czyms innym a nie chodzeniem za mna i prawieniem morałów ( za duzo palisz , zjedz śniadanie , nie objadaj sie na noc i inne tego typu) to do Laxi !!!!!!!!!!!!!!!! obiecuje uroczyście, że jak sie u mnie dzisiaj nie pojawisz to skope ci dupke!!!!!! pewnie odsypia nocne czuwanie cholerka mała ja tu kurde robie wszystko co by mój luby juz pojechał majstrować i mogłybyśmy poplotkować , a tu cisza jak makiem............. pa żabeczki miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki !!! A ja musze stanac w obronie Madzi-ka. Mialam ten sam problem co ty dwa lata temu jakies,nie no moze poltora dosc duzo bo ponad 70 kg, wtedy to probowalam wszystkiego ale z gory mowie ze szkoda kasy !!! nawet dieta cambridge efekt jojo murowany,przynajmniej u mnie, ale dosc juz o tym bo to nie topic o odchudzaniu i reszta laseczek sie denerwuje hehe ale konczac juz powiem ze dostalam lek przeciwlękowy coaxil i w ciagu pol roku 15 kg poszlo sobie ode mnie pozniej jeszcze 5 tak ze wrocilam do starych rozmiarow. Buziaczki kochaniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeh nerwi, kiedys się spotkamy :) ale ekhem...chyba nie mnie widzialas...na razie szofer mnie wozi do i z pracy :) :) do i z sklepu :) sama jakos jeszcze nie mam odwagi i jak mam wybór to raczej z szoferem,. chociaz wiecie, wracałm w poniedziałek do domu i zamiast 2 przystanki podjechać autobusem do tramwajka to przeszłam je sobie spacerkiem :) bosko bylo!!! :) ale cos tam w srodku dygało czasmai :) kiedys spotkamy sie wszystkie gdzies w polsce, miedzy czestochową a wawą, na cały weekendas gdzies w lesie może z krzynka wóduni i krzybka tekili i krzynka ginu i krzynka białego, musujacego wina, i krzynka jakiegos kalifornijskiego wytrawnego :) a z reszta kożda sobie przyniesie krzynke tego co bedzie chciała, nie? to co moze na długi majowy weekend się umówimy :) eee? jura krakowsko-czestochowska - pasi?:) pieknie bedzie. kto ma inne propozycje na majowy weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietny pomysł tylko kto mnie tam zawiezie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietny pomysł tylko kto mnie tam zawiezie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessu, a cóz to za pytanie....moze dywan latajacy? no to znajdziemy jakiś domek blisko stacji kolejowej :) nie? :)no! a do maja to w sumie moze bedzie z nami juz tak dobrze, że zarzucimy plecak na ......plecy i z pociagu w busa, potem przejscie na miejsce 4 km, i.....impreza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym mieć w sobie tyle energi co ty!!!!!!!!!!!! Ja zazwyczj czarno wszystko widzę. Ale dywanik mi się podoba świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bach! załatwiaj dywanik i lecim! :D oj tam balu, jakos to bedzie do maja jeszcze pól roku, cos sie wyklaruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×