Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

Gość Hje hje hje
a nam się udało za pierwszym razem!!! nasz pierworodny urodził się co do dnia 9 mc po nocy poślubnej ;)) dodam, że przed ślubem się nie kochaliśmy... więc ten pierwszy raz był strzałem w 10!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
monia staraj się może nie myśleć o tamtym, ale rozumiem że masz stresa. ale chociaż nie wywołuj tych myśli. buziacczki. i tak masz dużo siły kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no elus ;P dobrze ze nie krzyczysz zebym test robiła:) chichi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi poczekaj jeszcze ze dwa dni to zobaczysz jak będę krzyczeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no nie!!!!! jeśli w ciążę można zajsc przez 16-20 godzi w ciągu miesiąca to ja nie wiem jak ty to zaplanowałaś :) nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta 83
to oni nawet ślub zaplanowali idealnie, ale to nie moja półka. Ja czy planuje czy nie to i tak nie wychodzi. BIBI RÓB TEN TEST BO NIE WYTRZYMAM, a jesli są II to chociaż nie zapomnij o nas. A tak poważnie to trzymam kciuki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż nie chce się wierzyć co nie?? wydaje się takie wcale nie mozliwe! Bibi bo zaczną się groźby karalne! :D nie trzymaj nas w napięciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ojjj dziewczynki przestańcie mówię wam ze czuję ze dostanę @. ostatnio robiłam test od pierwszego dnia spodziewanej miesiączki i tu I kreska tu brak @ że tylko się martwiłam ze ani jedno ani drugie. nie chcę sie denerwować, nadzei też sobie nie robię łeeeee tam. ale dziękuję cmok cmok cmok:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
może zrobię jutro rano przed pracą , bo ja za często siusiam w ciągu dnia. i dam wam znać tylko jak wrócę z pracy czyli ok 13:) zebyście się nie niecierpliwiły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cmok cmok:) badzmy dobrej mysli, tym bardziej, ze jak nawet nie ma 2 kresek to juz tego tak nie przezywam bardzo:) totalny spokoj:) nie jestem jeszcze taka stara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie czasem jakies przeczucia??? co do @ ja specjalnie nie wypatruje juz objawow, fajnie bylo na poczatku jak myslalam, ze tak szybko sie uda, a teraz jak wszystko stalo sie dziwnie skomplikowane to zastanawiam sie tylko jak sobi eumilic czas czekania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co do umilania czekania to właśnie dlatego tu jestem.... Żeby umilić sobie ten czas czekania i odsapnąć od myślenia i stresowania, znaleźć bratnie dusze :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie...ale i tak jakas zazdrosc i zal do tych, ktorym sie udalo zostaje;) nie taka zla ale dobra zazdrosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi zawsze coś jest, człowiek sobie zadaje pytanie jak ona to zrobiła i wogóle... ale na Nas też przyjdzie czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie zadaje sobie to pytanie jak to sie stalo, ze im sie udalo:P ale pozneij mysle, ze zaraz, chwila moment- skoro im sie udalo, to czemu nam nie?? dzisiaj mam 17 dc i zastanawuiam sie czy nie sprobowac dzisi i moze jutro dla pewnosci, bo ja koncze z regulu staranka na 15 dc i czekam, ale moze warto to przedluzyc, moze ja sie myle z objawami owulacji, ale skoro zawsze @ przychodzi dokladnie w 14 dzien od tego dnia, w ktorym boli jajnik mam sluz i wszytsko wskazuje na owu, to az tak chyba bardzo nie moge sie mylic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi słyszałam że to że boli jajnik to nie jest całkowity znak że właśnie jest owulacja bo to może być nawet kilka godzin po tym bólu.. więc może dla pewności poganiaj się z ukochanym jeszcze ze dwa dni :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no wieeeem dziewczynki zgadzam się w pełni trzeba czekać i pilnować tylko owu. co ma być to będzie ... nic nie poradzimy że tak to wszystko jest skonstruowane. ja tylko będę poki co robić testy na owu żeby przynajmniej wiedzieć co i kiedy bo na swojej intuicji nie mam co polegać. a do mierzenia temperatury jakoś się nie kwapię z resztą nie do konca skumamałam jak babka o tym mówiła na tych naukach przedmałżenskich mysłałam ze to o skok tempki chodzi a tu owu jest jak opadnie chyba :/ wiec zbyt skompliwane.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no agi takpróbuj bo ja mam na przykłąd śluz jakies 4-5 dni po tym jak mnie jajanik zaboli wiec tez nie ogarniam. ale jak robiłąm test na owu to miałam na drugi dzien po tym jak mnie bolało jajo. a śluz był 4 dni póxniej. wiec też nie rozumne, ale przy kolejnych próbach też spróbuje póxniej. bo nasza mag82, też pisała ze zaszła chybaw 18 jak juz nic nie czuła. wieć moze za bardzo się spieszymy i dlaego potem nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dzisiaj i jutro powinnam probowac jeszcze, tak samo jak ty elus:) tylko, ze ja nei lubie tak na zawolanie, ale na tym polega tez staranie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoMiNiSA 1985
hej dziewczyny ale sie rozpisałyście widze, że starania ida pełna parą:):) pozdrawiam- u mnie caly czas oczewkiwanie i tak bedzie do ok. 8.06 a jak na razie obserwuje swoje objawy oby tym razem sie uadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no dominisia musisz częsciej zaglądać:)co wy wszystkie na 8 06 macie termi @@@? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoMiNiSA 1985
no ja niestety moge zagladać tylko po pracy czyli tak około 16 i wtedy jak wchodze tutaj to musze nadrobic zaległosci w tym co tu naskrobałyście:):) czyli jednym słowem 8.06 będzie zbiorowa euforia lub płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoMiNiSA 1985
Jak na razie 20 dzień cyklu i temperatura 37,6 zobaczymy co z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×