Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

ja powinnam dostac 10 tego czerwca wiec jeszcze 3 dni. Czekam i czekam, ale chyba nie wytrzymam i jutro zrobie ten test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina.........
Czesc Dziewczyny, dolaczam do Was. my z mezem zaczelismy starac sie o dziecko...tydzien temu:-) pomieszalam cos z data ostatniego okresu i w sumie nie wiem czy kochlismy sie dni plodne:-) bedziemy probowac dalej. mam 27 lat i bardzo stresujaca i wymagajaca prace, obawiam sie, ze moze to zle wplywac na moje staranie. za okolo miesiac mam zamiar zlozyc wymowienie...wiec kto wie:-) pozdrawiam z goracej Turcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulllekk
ja od 2 dni zaczęłam łykac wiesiołka może on cos pomoże. Biorę tez castanus bo mam strasznie nieregularne cykle. A teraz to wogóle sam stres. Za 1,5 miesiąca wesele, za 2 tygodnie obrona wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, no ja narazie @ nie mam ....yyyyy, nie wiem co jest grane ale termin wg moich obliczeń minie dziś , objawy jakby też odpuściły więc zobaczymy.... ;) a co tam u Was? bibi i żancia coś ucichły??? ps. witam wszystkie pozostałe staraczki które do nas dołączyły :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Cześć może troszkę ucichłam ale zaglądam tutaj regularnie.Ja czekam na @ ma przejść 10 lub 11 bo ostatnio jakoś mi się przesunęło. Pozdrawiam a jak się nie uda to od nowa cylk z clo duph i jakieś globulki a najgorsze jest to że potrzebny mi PREGNYL i nigdzie go nie mogę dostać Dziewczynki jak byscie miały jakieś zapasy lub aptekę gdzie jeszcze jest to dajcie znać PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola52
hej :) jestem nowa na wszym forum i zwracam sie z takim zapytankiem? bo również zaczynam starania o dzidziusia a jaestm 3 dni po okresie i nie wiem kiedy bedzie ten najlepszy czas:P cykle mam niedzy 28 a 34 dni. jak możecie to odpowiedzcie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola52
przepraszm za błędy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG2005
CZESC LOLA52 :)ZSUMUJ SOBIE 3 OSTATNIE CYKLE PODZIEL PRZEZ 3 I ODEJMIJ 14 NP 27+32+28=87:3=29-14=15 CZYLI 15 DNIA CYKLU JEST NAJODPOWIEDNIEJSZY DZIEN. TAK KAZALA ZROBIC MOJA GINA:) POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
cześć dziewczynki, zagładałam w piątek ale była cisza straszna a weekendy to wiecie jakie mam ślubne ząłatwianie, ale widzę ze nowa staraczka podziela mój los ... ślub i obrona, ja co prawda przybieram sie do dalszego pisania pracy bo mam dopiero 1 rozdział, a do obrony może cuedem we wrześniu. buziaczki i pozdrawiam wszystkie nowe dziewczynki piszcie stale. che che ale się obudziłyśmy prawie wszyskie 26, 27 lat :) :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
lola52 ja też nie wiem ja wyczuć wiec zaczełam mierzyć temperaturkę codziennie i w osatnim cyklu stosowałam testy na owulację. no i patrz na ten śluz płodny.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola52
dziękuje za odpowiedz napewno tak sobie policze:) mam nadzieje ze cos z naszych staran wyjdzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola52
a co do że tak powiem sluzu to wiem ze jak jest taki rozciągliwy i przezroczysty to na 100%jest owulacja ....... ale teoria teoria a praktyka praktyka:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja dalej bez @ .. jutro testujeeeeeeeee... bo nie wiem co jest grane i nie czuję że @ ma być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Eluś i co nic nie piszesz? Pewnie II sie pojawiły i świętujesz. Pisz szybko bo umieramy z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żanetko jeszcze nie testowałam, nie po drodze mam aptekę.. odezwę się wieczoraskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
elus ale testy podobno najlepiej rano, bo wtedy stężenie jest największe. ja miałam to samo brak @ i I kreska. spróbuj jeszcze za jakies dwa dni test ale rano ... o ile nie pojawi się miesiączka :/ trzym się babeczko ja mam dziś 12 dc więc niedługo rozpoczynam swoje staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
dziewczynki koffane piszcie jak tam wasze wyniki!!!!przecież tyle was mialo termin na 8 czerwca, a tylko elus się odezwała. a za ciebie elus wciąż 3mam kciuki i mam nadzieję ze ten cholerny test się pomylił. buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG2005
10 dzien cyklu no i staranka od nowa niedlugo:) dziewczyny kiedy nam sie wreszcie uda:(:(!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pojawiła się niechciana znienawidzona przebrzydła @ punktualnie 11 czerwca. Dziewczyny ja już naprawde tracę nadzieje już nigdy nie będę miała dzieci a przynajmniej swoich. pojade do tego doktora ale sama nie wiem poco chyba tylko dla czystego sumienia. Płacz i załamanie mnie dopadły i nie chcą puścić. a najgorsze że nie mam co ze sobą zrobić tylko praca i dom więc cały czas myśle i się zadręczam. no bo ile można grzebać w ogródku czy przesadzać kwiatki. wpadłam w czarną rozpacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) u mnie tez przyszla punktualnie 8.07:) ale to nawet lepiej, dzis za to sie konczy i za tydzien dzialamy:) nie traccie wiray i nadziei:) uda sie w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
czesc żanetko nie martw się ... pocieszam cię ale tak naprawdę nie wiem jak sama czułabym się po jakims tam czasie nieudanych prób ... wiem ze to załamujące ale czytałam na forum 28 dni, ze tam tez jakas dziewczyna pco czy cuś próbowała kilka razy i jej się udało w końcu. ty miałas duże nadzieje teraz, ale wiesz jak jest ze jak bardzo chcemy to się nie udaje. nie martw koffana... bądz dobrej nadziei i pamiętaj ze jak przestsaniemy mysleć to się uda pewnie wtedy.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja juz sama nie wiem co mi jest w tym cyklu co właśnie minął brałam hormonki globulki pregnyl i doprowadziliśmy z doktorkiem do pięknej owulacji więc dlaczego się znowu nie udalo. Misiu ma wzorowe nasienie ja tez się postarałam i nic z tego chyba popadam w depresje bo mam takie napady doła i płaczu kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
Dziewczynki co z wami czemu zamilkłyście? głowa do góry :o buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG2005
dziewczyny od ktorego dnia cyklu cza brac ten wiesiołek na sluz:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
mag ja nie brałam ale z tego co pamiętam co pisały dziewczyny to od pierwszego ale tylko do owulacji, ale sprawdz sobie. mi jak teraz się nie uda, to od następnego cyklu też bede brała tego wiesiołka, bo ja też mam mało tego sluzu chyba. własciwie prawie go nie zauwazam. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) ja wlaśnie dziś dostałam @@ cholera jasna! nie miałam netu dlatego nie odzywałam się, pozdrawiam was wszystkie, zaczynamy kolejny cykll :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
hejka elus ... cholera no niemożliwe!!! ku... no nawet statystycznie rzecz biorąc któraś musi zaskoczyć w końcu. ja poki co 15dc więc staram się:) i będę czekać wynik. aha za 4 tyg będę szaleć w białej sukni,w tym tygodniu idę mierzyć :) więc mógłby się już zdarzyć ten mały cud:) pozdrawiam fajnie ze jesteś elus bo tu taka cisza była. :***** nie martw się elunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZieki Bibi za słow otuchy i pocieszenia, dawno tak nie rozpaczałam z okazji @, 5dni spóźnienia to się raczej u mnie nie zdażało więc nawe jedna kreska na teście nie odbierała mi nadzieji, a jednak :( a tak poza tym to życzę Ci aby się wszystko udało i żebyś była najszczęśliwasza na świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam starałam się 8mc zaszłam w ciąże ogromnie się cieszyłam okazało się ze w 3mc ciąży nastąpiło poronienie przeżyłam okropny ból i cierpienie następne starania i znów poroniłam w 5tyg ciąży zrobiłam badania które stwierdziły ze wszystko jest ze mną ok po 11mc starań zaszłam w ciąże i dziś mam 3miesiecznego synka było trudno i ciężko dziś wiem ze warto było się starać dziewczyny głowy do góry wam tez się uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×