Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

Gość bibi2206
widzę dziewczynki że nasze forum podupada :( przestałyście się odzywać prawie ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że wszystkie czekają na rezultaty starań i dlatego nie ma o czym pisać. Ja jestem umowiona na wizytę jutro, ciekawa jestem co mi powie bo kazal mi przyjechać nie do gabinetu tylko dzo szpitala na oddział bo ma akurat dyżur. Rozumiem z pilną sprawą jechać ale moje starania chyba aż tak bardzo to nie są pilne i moga poczekać np. do poniedziałku u niego w gabinecie. Nie wiem o co mu chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. mało się odzywam bo właśnie wróciłam z urlopu i jechałam pociągiem 14h, nikomu nie życzę takiej przyjemności :D a dzień wcześniej pakowanko i żegnanie.. ale jak tylko miałam chwilkę to zaglądałam :P Żanetko i co tam z tym lekarzem ?? Bibi dzieki za info :) Dobrej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w godzinach popołudniowych mam u niego w szpitalu wizytę, sama nie wiem czego się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, to Żancia odrazu jak wrócisz zajrzyj na forum :) a ja znów nie wiem co mam myśleć moja @ trwała 4dni jak nigdy, a na dodatek była taka skąpawa.. aghrrrr! trafi mnie kiedyś coś, ide zaraz do apteki po tego wiesiołka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
wiecie ja czekam teraz 10-11 dni na @.no i zobacyzmy. wiesiołka już kupiłam sobie są jednak różne rodzaje ja kupiłam ten o którym czytalam OEPAROL i od następnego cyklu używam aha za;płacilam 25zl. pozdrówki ja wyjezdzam na weekend, wiec jak wóce to zajrze tu do was. dziewczynki za ile dni zaczynacie nowe starania ? ;*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG2005
elus zrob test i odezwij sie:) mam nadzieje ze sie udalo ;) ja z mezem pracujemy nad bobo ostro:)dzis 19 dzien cyklu z wyliczen wczoraj byly dni plodne i czuje taka wieksza wilgoc w sobie bo bralam przez 3 dni wiesiolek, bo za pozno zaczelam ale pomyslalam ze trzy dni wystarcza , zobaczymy co z tego wyjdzie:) pozdrawiam i calusy dla wszystkich staraczek!~!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę wiesiołek od 5 dc, w poniedziałek jest mój 12 dc i mam wizytę u gina zaczynamy obserwować owulację. Dziś też mi kazał przyjechać w sumie nie wiem po co, i tym bardziej mnie zastanawia bo umówił się w szpitalu na swoim dyżurze. O co mu chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG2005
Omatko dziewczyny jeszcze mi sie zapalenie pecherza przyplatalo to chyba od tego nadmiernego starania;):) wzielam furalgin 2razy po 3 tabletki i rutinoskorbin chyba z 5 mam nadzieje ze mi przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja mam dziś 7 dzień cyklu więc jeszcze trochę, póki co odłożyłam termometr i mam to gdzieś, te mierzenie temp jak dla mnie to tylko dodatkowy stres no bo weź to pamietaj o termometrze otwierając oczy rano, szok. mam zakupione testy owulacyjne i bedę sprawdzać czy jest owu, a w tym tyg też idę do lekarza. Mag nie robię testu bo robiłam wtedy kiedy @ się spóźniała i wyszła jedna kreska, potem za następne 4dni dostałam @ ale trwała 4-5dni i była skąpa.. będę obserwować swój organizm ale testu nie robię, jak coś to wyjdzie u doktorka :) Pozdrowienia dla wszystkich forumowych staraczek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
uuuuuuuu :///// dziewczynki znowu cisza u mnie 23 dc, żadnych objawów nie mam, nic nie czuję wiec chyba nic z tego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś mało kto tu zagląda Bibi.. ja dopiero jeastem po @ i czekam na staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG2005
Witam:) U mnie 22 dzien cyklu, troszke mnie bola piersi ,ale tak to zadnych objawow:(, ten miesiac odpuscilam sobie i zadnych lekow nie bralam oprocz wiesiolka, a jeszcze ta pogoda dobijajaca, ciagle deszcz i deszcz pozdrawiam wszystkie staraczki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
MG2005 to jestesmy na tym samym etapie u mnie 23, u ciebie 22dc ale ja ostatnio miałam cykle 40 dniowe, ten chyba mi się ustabilizował bo testy owu wskazały mi owulkę w 14,15 dc. wiec moze teraz @ przyjdzie o czasie. to dobrze ze bolą cię piersi to jeden z objawów ciąży, u mnie nic, a piersi wiszą bezwiednie i nie bolą:(więc u mnie chyba nic.ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
elus fajnie że się odezwalaś ... ja się trochę podłamuję, bo stosowałam testy owu, które mi wskazały II kreski przez 3 dni wiec pracowałam 5dni. a tu nic :/// wcześniej az tak intensywnie się nie starałam. i z testami owu jeszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wczoraj zrobiłam tesn na owu. ale nic nie wykazało, zrobiłam sobie żeby zobaczyć czy przypadkiem nie jest wcześniej niż powinna.. czy wkońcu któraś znas zaskoczy czy nie bardzo??? masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tu sie nie stresować i nie nakręcać to ja nie wiem.. to u Was dziewczynki za niedługo efekty staranek co nie? oby Wam się udało tym razem :) trzymam kciukiiii mocno i czekam na ciążowe fluidki... Całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
u mnie elus nic nie będzie w tym cyklu, nic nie czuję brak jakiegokolwiek objawu, w ogóle sie nie nastawiam, mierzę tempkę i ta też na nic nie wskazuje wiec nie robię sobie tym razem żadnej nadziei juz. kurde a tak się starałam w tym cyklu i test owu wychodził mi przez 3 dni pozytywny i nic. :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi może nie wszystko jeszcze stracone... okaże się w najbliższym czasie... może zaczne pić ziółka Klimuszki na zajście w ciążę :D bo podobno takie też są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ja nie ukrywam ale mam duże nadzieję z wiesiołkiem który mam przygototwany na kolejny cykl bo myślę ze to moze przez ten brak śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG2005
czesc dziewczyny jak myslicie czy jesli zrobilabym test w 24 dniu to cos by pokazalo, bo ja juz nie moge wytrzymac, a nie chcialabym znow zobaczyc 1 kreche bo jej nienawidze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
nie mag raczej nie warto w ogóle. ponoć czasem pokazująw 26 ale rzadko też. doczekaj do 28. bo tak to wyrzucanie pieniedzy w błoto.pozdr to forum chyba umiera juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mag to też zależy od tego kiedy doszło do zapłodnienia, jeżeli wiesz kiedy była owulacja i mogło się udać dodaj z 6 dni na test ciążowy bo niby 6-cio dniową ciążę wykrywają i sprawdź jak chcesz.. 3mam kciuki :D a ja dziś się pakuję i jadę na weselicho do kuzynki, więc będę szaleć :P i nie wiem jak z pisaniem na forum będzie ale postaram się zaglądać.. Bibi a Ty którego obrączkujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. dziś robiłam test owu i jedna krecha... czekam dalej.. dziś 11 dzień cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
elus ja też wyjeżdzam dziś na weselisko koleżanki w sobotę i też mnie nie będzie. a moje potem za 2 tygodnie, a jeszcze nie mam fryzjerki i kogoś kto mnie umaluje ://// buziaczki elus i mag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
coś nasz magdulek który tu z nami zaciązył się nie odzywa :(((( magduś pisz jak u ciebie podziel się swoją radością i slij nam ciązowe fluidki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
elus mi w tym cyklu test owulacyjny wychodził pozytywny przez 3 dni, w 13,14,15 dniu. u mnie dziś 26 dc więc termin @@@ mam na sobotę, jak mam to wesele :///// wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG2005
Dziewczyny zycze Wam udanej zabawy na tych weselichach, bawcie sie i szalejcie, na pewno bedzie fajnie no i udanej pogody ,ale w sobote ma byc cieplutko:)paputki i do nastepnego napisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×