Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

Cześć dziewczynki mam problem bo moja @ przyszła punktualnie ale praktycznie gościła tylko 2 dni a normalnie to 4-5. nie wiem co robić bo od dziś miała zacząć kuracje hormonkami i jestem w kropce, może się udało a ja nie chcę niczego popsuć. słyszałam o niejednym przypadku że kobieta miała okres a już była w ciąży, nawet ostatnio koleżanka w pracy tak miała 2 m-ce taki niby okres a już była w ciąży i w lipcu rodzi. może jutro zrobie test rano bo dopiero dziś kupie. co o tym sądzicie Ale jeśli się nie udało to dlaczego @ taka skromna czyżby po tej mojej wcześniejszej kuracji hormonkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żanetko no może być i jedno i drugie, tzn albo ciąża albo wachania hormonalne.. w sumie ja tez teraz nie wiem jak zachowa sie mój organizm jak wziełam ostatni miesiąc luteine i w tym już jej nie będzie, może też troch zwariować.. ja wracam z urlopu i ide do gienka i zrobie badania tarczycy przy okazji bo jeżeli ma się tarczycę zajście w ciążę mało prawdopodobne bez leczenia się, ide sprawdzić.. Żancia zrób test i wszystko wyjaśni.. pozdrowionka PS. Rozalka Serdecznie gratuluje wytrwałości i dzidziusia, podziekowanie za dodanie otuchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG2005
ZANETKO ZROB TEST BO JA TEZ SLYSZALAM ZE MOZNA BYC W CIAZY I MIEC@ TYLKO ZE TO SA TAKIE PLAMIENIA , TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE:) DAJ SZYBCIUTKO ZNAC CO I JAK PA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
Witam dziewczyneczki :) no w końcu się obudziłyście ... nareszcie.rozalka ja to strasznie podziwiam takie osoby ... skąd ty brałaś wiarę i siłę na to wszystko. uda nam się dziewczyny zobaczycie, musimy wierzyć i być dobrej myśli ... no powtórzę sie ale najgorsze ze jak przyjdzie @. to trzeba czekać te dwa tygodnie zeby próbować a potem kolejne 2 tyg zeby sprawdzić. .... ale zaskoczymy i my w końcu zobaczycie :) rozalka dzięki serdeczne chyba z takich osób jak ty musimy czerpać wiarę i siłę. :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
a tak na marginesie to tak bym chciała już mieć taką swoją kruszynkę :( ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
od następnego cyklu w razie czego nie ma bata próbuję tego wiesiołka, bo ja nie zauwazam w ogóle tego cudownego śluzu.a jeszcze od soboty, tzn sob,nd i dziś test owulacyjny wskazuje mi ciągle 2 kreski :/ co jest grane ?miałyście tak? w tym cyklu zaczełam mierzyć temperaturę zeby wyczuć swoje ciało ... co prawda jeszcze nie do konca to rozumiem, ale w połaczeniu z testami owu może bede w stanie coś rozgryźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniolka
hej ja z malym pytankiem....chodzi o to ze zaczelam czytac wasz watek...wasze proby..i zatsanawiam sie czy te opoznienia i nieudane strania sa spowodowane tylko tablketkami anty?jezeli ktos nigdy nie uzywal tabsow ma wieksze szanse na dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
maniolka chyba nie ma reguły na to, bo są dziewczyny które po odstawieniu tabsów nie mogą, a są które od razu zaskakują, z tego co wiem to nawet odnośnie tego ze po odstawieniu tabsów trzeba czekać tez są różne szkoły tzn jedni lekarze karzą odczeakć a inni od razu działać bo wtedy organizm pobudzony. tak wiec niczego sie nie dowiesz, wiadomo ze nic nie wiadomo koncu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mogę się wtrącić to ja nigdy nie używałam żadnych tabletek anty.. jesteśmy z mężem po ślubie już 5,5 roku i stosowaliśmy stos. przerywany lub prezer.. O dzidziusia staramy się od ok.10 miesięcy i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ja stosowałam chyba 2 lata (jeśli nie 3 ale chyba 2) plastry evra. a staram się 3 cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nigdy nie brałam żadnych tabletek plastrów a miałam takie problemy żeby zajść a potem utrzymać ale nie podawałam się choć po pierwszym poronieniu miałam niezła depresje bardzo było mi przykro jak patrzałam jak moje koleżanki chodzą z brzuchami i jeszcze moja siora rodzona to był cios w samo serce ale warto było się starać dziś mam synka który nieźle ryczy po nocach hi ale co tam dajemy rade mogę dodać ze urodził się wcześnie o 6tyg z powodu hipotrofii ważył tylko 1860 a 50cm długi leżał przez miesiąc w inkubatorze i ja po cesarce musialm latać zanosić mleko aż uzyskał wagę 2kg i wreszcie go mi oddali:-)trzymam za was gorąco kciuki wieże ze i wam się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki rozalko że jesteś z nami takich osób z happy endem tej naszej wędrówki po dzidziusia potrzeba tutaj. To daje nam nadzieje. A u mnie nowy cykl z clo duph i globulkami. Wiecie co kupiłam wczoraj olejek z wiesiołka i zaczęłam go brać wiem tylko że bierze się go do owulacji ale nie wiem czy nie za wcześnie zaczęłam go brać bo wczoraj to był mój 5 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
bierze się go od pierwszego dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no ja tez po tym jak czytałam ilu osobom się udało też zaczynam wierzyć w jego cudowną moc:D ale podobno u niektórych widac efekty dopiero po stosowaniu przez około 3 cykle, u niektórych od razu. i jeszcze z tego co wiem to jak już dziala to jest lawina tego cudownego śluzu:) więc na pewno działa sprzyjająco. ja natomiast tego sluzu w ogołe nie widzę u siebie więc moze dlatego się nie udaje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
hejka, ziewczynki cos strasznie umilkłyście ... :/ nasze forum podupada ... a ja czekam na ciążowe fluidki :) za tydzien w sb termin @ i czekamy znowu :)na wyniki. :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaP
Witam, jestem tu nowa i mam pytanie... czy po ok 2,5 tygodnia bycia w ciazy moge miec bole w dolnej czesci brzucha i nabrzmiale i bolace piersi.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaP
Witam, jestem tu nowa i mam pytanie... czy po ok 2,5 tygodnia bycia w ciazy moge miec bole w dolnej czesci brzucha i nabrzmiale i bolace piersi.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaP
Witam, jestem tu nowa i mam pytanie... czy po ok 2,5 tygodnia bycia w ciazy moge miec bole w dolnej czesci brzucha i nabrzmiale i bolace piersi.. ?? pytam bo z staralismy sie z chlopakiem od ponad roku i zadne metody nie pomagaly, do[iero jak dalismy sobie spokoj w koncu mam nadzieje ze moze sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
stokrotko chyba mozesz tak myśleć :) bolące piersi są podobno objawem:) ale nie zawsze. wiec zrób test kochana i napisz jak tam:) buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko życzę ci powodzenia ale te objawy co opisałaś ja miałam w tym miesiącu tak nasilone ze naprawdę myślałam że się udało, a tu lipa. Ból w podbrzuszu i nabrzmiałe i bolące piersi, poza tym kuracja hormonkami dały mi tyle do myślenia że naprawdę spodziewałam się tej dobrej nowiny. Ale mnie spotkało rozczarowanie. Tobie życzę powodzenia bo wkońcu ktoś musi nas zarazić dobrymi myślami i nadzieją. :D A tak na marginesie to byłaś u doktora, zażywasz coś wspomagającego itd, itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ten wiesiołek to fachowo jak sie nazywa?? :P bo nie wiem jak o niego w aptece zapytać :) może i ja tego spróbuje.... pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaP
no hey dziewczyny my bylismy u lekarza i niby przez pierwsze poł roku wszystko bylo w porzadku i u mnie i u partnera, po ponad pol roku zmienilismy specjaliste i okazalo sie ze jest problem... wyszlo na to ze noj facet ma poł martw plemniki, ale na szczescie w dzisiejszych czasach to nie problem, dostał tabletki i moglismy probowac ponownie, wiec juz probowalismy ponad pol roku z dolkadnym obliczaniem dni plodnych, mierzeniem temp i nic, od 2 miesiecy wrzucilismy na luz... może dzieki temu w koncu sie udalo. musze zrobic test ale boje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co czujesz, jak mam zrobić test też się boje....rozczarowania. Nadzieja to piękne uczucie zaś rozczarowanie to już ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciepło, w moim przypadku staranie rozpoczęło sie tydzień temu (dni płodne). Podobno są testy, które wykrywają ciąże już po 6 dniach. To prawda? Tak bardzo chciałabym już wiedzieć... Zaczynam się obawiać, że leciutko wariuję ;) Mam 9 letniego synka i niestety ze wzgledów zdrowotnym nie mogłam planować drugiej ciąży. Kiedy lekarz dał nam nadzieję zaczęłam maniakalnie pragnąć maleństwa. To tak jakby ktoś mnie uwolnij i pozwolił marzyć. Tylko to czekanie... Pozdrawiam i wszystkim starającym się POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwka_k są testy które wykrywają już 6co dniową ciążę ale ku pewności można poczekać kilka dni dłużej. Co do gin to chyba po tej wizycie która nastąpi za kilka dni zmienię lekarza, ale najpierw zobacze co teraz mądrego mi powie skoro po jego wskazaniach ja dalej nie jestem w ciąży.. :( nawet badań hormonalnych nie kazał mi robić, więc albo wie lepiej albo taki niego lekarz że ho ho... okaże się w praniu.. nowy cykl zaczęty a z nim kolejne nadzieje, kolejne oczekiwania, kolejne nerwy, kolejny stres.... ach my to mamy zagmatwane te życie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
eluś wiesio~łek nazywa się oeaparol taka jest nazwa tych tabletek, ale myślę ze jak sie powie wiesio~łek w tabletkack to też dadzą to. i myślę ze powinnas zrobić badania hormonalne, u mnie dopiero 3 mies staran ale ja też nied~ługo zrobię, bo to chyba bardzo wazne wystarczy ze masz poziom czegos za wysoki np prolaktyny i już sa problemy z zajsciem, więc pomysl koffana o tym. buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×