Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mycha-26

miłość goni tych którzy przed nią uciekają

Polecane posty

\" każdy człowiek ma przeznaczone szczęście... na które czeka z tęsknotą i nieraz bardzo długo... lecz czekać trzeba cierpliwie i ufać że przyjść musi... i wołać je nie maską zgryźliwie-ironiczną, nie sykiem złości ale pogodnym uśmiechem\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ dla Was....ja postanowiłam jeszcze ten jeden raz zawalczyć, jeśli da jakiś znak...ale jednocześnie robie coś na odwrót, bo chyba chce się zemścić na nich i umówiłam się z kimś innym, dałam mu nadzieje, nie wiem co ja robie?? pogubiłam się już zupełnie, tak bardzo chcę z kimś być, chociaż na chwilkę, ale za jakom cenę!? dobrze że jesteście, zaglądam tu i od razu mam lepsze myśli...musze pomyśleć, żeby nie narobić sobie problemów pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yakaJA1
ZULA!!!!!!!! problemy same nam sie pchaja w lape!!!!!!!!!!!!!!! Uwazaj na sie bie pa!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOLKA
Do zula 1:) Powodzenia:) mycha 26 :) piekna treść:) tym bardziej się ciesze, bo to znaczy, ze ja też mam zapisane swoje szczescie:) Dobrego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaJA1
Milego dnia dziewczynki wam zycze!!!!!!!!!!!!!! nasze życie jest tam gdzieś w niebie zapisane i milość też.Poczekam na nia nie spieszy mi sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaJA1
Kochane trzymajcie za mnie kciuki bo wiem że juz wrócił i obym była silna Boje sie ze sie znów wyłoże!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa te buty tak szybko działają, ledwie jej kupiłaś a juz poznałaś FACETA!!!!!! Psia kostka lecę jakies se kupić bo pozostanę sama na tej stonce!!!!!!! YOLKA ty też kupiłaś buty i jak podziałały? Idę teraz w miasto upatrzę buty i może wejdę w nich w nowe życie!! Pa do wiedzorka no i pamietajcie ze jutro weekend więc mamy czas na pogaduchy.{buźka}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOLKA
Do Amber:) Mam nadzieję, że buty, które Sobie upatrzysz, będa w dobrym guście i fason bedzie odpoiwiedni:):):) Ja generalnie z moich butów jestem bardzo zadowowlona, ale nowe zycie zacznę dopiero po rozwodzie:) Wiecie? to śmieszne, ale tyle mam nowych rzeczy od niedawna:) Po nieudanym małzeństwie, nieudany zwiazek z niewłaściwym facetem, teraz jestem pełna optymizmu i wewnętrznej radości:) Wiecie.....zgubiłam swoje klucze do mieszkania, okularki do czytania i kilka innych rzeczy.......... teraz mam nowe klucze, nowe śliczne okulary, nową opcję w telefonie domowym, moze bedę miała nową pracę (mam w poniedziałek rozmowę kwalifikacyjną na ekstra stanowisko :) ), mam też nowe, śliczniutkie buty, a juz niedługo, po rozwodzie, rozpoczne nowe zycie :) wierze, ze w moim zyciu układa sie tak, jak ma być:) Wierzę w słowa piosenki Budki Suflera "....a po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój......" Kocham życie i ludzi:) Przesyłam Wam radosne całuski:):) TAKAJA:) Wierzę w Ciebie, wierzę, ze masz w sobie tyle siły, żeby, jesli to zły człowiek i zły zwiazek, poprostu to zakopać:) Daj znać, co słychać:) Pozdrawiam Was i do wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaJA1
AMBER!!!!!!!!!!!!! Moje buciki mają noski zadarte do góry i głowe tez tak nosze cos malego ale pomaga...a jesli chodzi o tego faceta to.....nic z tego poznalam go dawno cośtam juz kręci ale ja nie chce ale niech sie bawi..a najgorsze jest w tym to ze jest to kumpel mojego męża i PRZYJACIELA więc znów PUDŁO hahahaha YOLKA kurde zazdroszcze ci chociaz nie powinnam ja jeszcze nie dojrzalam do takiej decyzji Narazie nie daje sie ale jak długo .....Pozdrawiam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki kochane:) no i faceci oczywiscie tez:)) udalo m sie wpasc na momencik i zaczelam czytac w srodku:)i trafilam na motto od TAKAJA1...baardzo mi sie podoba:)) ale ale...ja chyba juz wyszlam z dolka:))mam fajnego faceta(tfu tfu) no i niezle sie toczy to moje zycie....no i imprezki sie gotuja...w przyszly weekend przyjezdza do mnie na parapetowe...bedzie suuuper:)) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaJA1
CAMIEU!!!! super ze ci sie układa trzymam kciuki za ciebie!!!!!!!!!!!! Jasie jakos trzymam i nie szukam niech samo mnie znajdzie to moje PRZEZNACZENIE pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaJa, zobacz jak Yolka świetnie zaczyna wszystko jeszcze raz, jak odżyła!!! zbieraj siły by też podjąć taką decyzje, bo zanim nie zamkniesz tej sprawy ostatecznie, trudno będzie zacząć coś nowego....tak więc zacznij myśleć bardziej o sobie i kiedyś dojrzejesz do takiej decyzji, bo z tego co czytałam wcześniej, on nie jest ciebie wart.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! jestem tu nowa. Od tygodnia. Dzis weszłam na Wasze forum i... Olśniło mnie!!! Boże, nigdzie indziej na świecie nie ma tylu mądrych kobiet w jednym miejscu. Szczególnie pomogła mi Yolka. Jej słowa dodają skrzydeł!!! Będę tu wpadać po optymizm i siłe do walki o moje szczęście... Dziękuję Wam, że założyłyscie ten topic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc moje miłe panie, słodkich snów, jestem z wami , codziennie, nawet jeślli nic nie pisze, pozdrwaim taka JA , yolke i nową małą Ju, no i zule... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blizniaczka1975
Hej Kobietki!!!! I hej Facecie!!!! Poczutuję sobie Wasze posty i ... jakoś mi lżej. Baaardzo dobry pomysł z tymi butami,baaardzo dobry. Buty mogą być symbolem wkraczania w NOWE ZYCIE, to prawda. Ja sobie zafundowałam wizytę u fryzjera i znacznie się lepiej czuję. I całe dnie sobie powtarzam, że jeśli mnie facet naprawdę będzie chciał, nic mu w tym nie przeszkodzi, nikt ani nic, żeby ze mną być. Ważne jest to, co powtarza mi moja przyjaciółka. Ważne jest umieć postawić na swoim. To prawda. Nie mówię, żeby zapierac się nogami i sprzeciwiać się partnerowi. Nie. Widzicie, w związku często to JA idę na kompromis, to JA boję się pokłócić, bo boję się, że odejdzie..... Głupie, prawda? Właśnie, też tak sądzę, bo jeśli kogoś się kocha, to nie opuszcza się go z "byle powodu".... więc skąd ten strach przed odrzuceniem ze strony faceta? Hmmm...może to intuicja..., że może to niewłaściwy facet....cholera wie...;-) Staram się myśleć pozytywnie. Staram się zajmować sobą, częściej spotykać się ze sprzyającymi mi osobami i częściej czytać książki. DOTA, AMBER,TRISCH, TAKA JA, YOLKA,NIKI, NEFRI, CAMIEU-jestescie kochane!!! (mam nadzieje, ze zadnej nie ominelam...hmmm) CAMIEU-badź szczęśliwa TRISH- masz w sobie dar i go rozwijaj!!!! DOTA- ułoży się, zobaczysz AMBER, TAKA JA-fajne z Was babki; Wasze skarby są pewnie z Was baardzo dumne NIKI I NEFRI-do cholery...musi się ułożyć YOLKA -buziak za optymizm ADAGIO-dzięki za wsparcie DO Wszystkich "Nowych" Kobietek!!!!!!!!!!!!! WItamy!!! Miło Was tu widzieć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blizniaczka1975
MYCHA!!!!!!!!! A TOBIE-BUZIAK....ZA ZAANGAZOWANIE I ZA TĘ STRONKĘ.... CMOOOOK....TY TEŻ BĄDŹ SZCZĘŚLIWA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki i Ty facecie!!! Wekend juz jest a ja i pewnie wiekszość z was co robimy.... sprzatamy( bynakmniej ja to robie) BLIŹNIACZKO dzieki za mile słowa , ale wiesz jak jest kazda z nas ma kiedys doła wiekszego albo mniejszego i wtedy nikt innym jak przyjaciele i Wy kobitki pocieszaja , pocieszaja itd. Dziewczyny : buty , fryzury, to dobre naprawdę dobre i choć na chwilę to jednak poprawia humor no i zawsze mozna to odczytac jako symbol nowego. Ja dzis z samego rana( taka wena tworcza mnie ogarnęłą) napisałam list do... no właśnie do kogo... do mojego byłego, eks czy jak tam wolicie. Zamknęłam tym bezpowrotnie rozdział mojego ( tamtego) zycia i teraz w ufności na lepsze, czekam ! Wierzę sie doczekam ADAGIO dobrze ze tu jestes przynajmnie wiesz co czuja kobiety i mozesz wyciagnąć wnioski dla siebie . Mam nadzieje, ze traktujesz kobiety lepiej niz nasi eks YOLKA TakaJA odezwijcie sie bo tęsknie za wami co słuchać jakie zmiany w życiu... Trisch żyjesz czy nie bo juz sie martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam na właściwy tramwaj... Słucham Kasi Kowalskiej i zbieram siły do tego czekania. Póki co jednak, ciągle w oddali majaczy koniec poprzedniego i ostatkiem sił powstrzymuje się przed biegiem za nim... Umówiłam sie zreszta na tym samym przystanku za pięc lat... 24 wrzesnia 2009... moze do tego czasu cos sie zmieni... Może zmieni sie wczesniej. Choć jak Yolka twierdzi (i niestety, wiem, ze ma rację) ludzie się nie zmieniają... Ale będę czekać... Miłość nie pozwala mi się poddać... Mnie miłość nie goni - mnie miłość ciągnie do siebie... dosyć tych smutasów. Idę sprzątać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dani
A ja wam milutkiego dnia zycze :) Wiem ze jest zimno, ale kurcze chyba wykorzystam ten czas i pojde sobie nad morze. A wieczorkiem impreska fajna sie szykuje :) Wiecie co ..... strasznie fajnie kiedy sie ma przyjaciol .... No i pamietnik. A najfajniejsze, kiedy sie ma taka grupe wsparcia jak wy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też robię porządki w pokoju, w życiu i ze sobą samą... jak tak się zastanowię to wychodzi mi że największą krzywdę w życiu zrobiłam sobie sama... przegapiłam gdzieś coś po drodze i teraz naprawdę mam czym się przejmować... naprawdę zmarnowałam ładnych kilka lat... no ale cóż... nie wrócą... trzeba zabrać się za siebie i pogodzić z rzeczywistością... cieszę się że pościki od Was są coraz bardziej optymistyczne... to dobrze że zbieracie się w sobie i idziecie w dalszą drogę... niech ona będzie szczęśliwa... buziaczki Kobitki i Ty Mężczyzno też :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOLKA
Wietajcie:) Mam jak zwykle w sobote dzień gospodarczy:) Proza zycia: zakupy, obiad, sprzątanie........... hurrra, juz skończyłam.Teraz farbuję włosy na NOWY kolor (uwielbiam eksprymanty) , potem zrobię paznokcie ......hihi kupiłam nowy lakier i dla lakieru też wymysliłam nowy kolor:) Teraz wewnatrz jestem spokojna, zbieram sily i jak wojownik światła wyciszam sie przed walką:) Włosy, paznokcie i nowe ciuchy to nic, gdy wewątrz człowiek nie jest pogodzony sam ze soba:) Nowe buty stoją, czekają na nowy czas.... gdy zaczne nowe życie :) Pozdrawiam Was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA- 26 ja tez przegapiłam wiele lat , ale to juz minęło i nie wroci wazne to co nas czeka i co sobie wynyslimy same.... więc musimy myśleć pozytywnie i wyobrazać sobie wspaniałe życie ... a .... pewnego dnia wszystko sie spełni..uwierz w to bo ja w to wierzę... Pozdrawiam dziewczynki i Ciebie facecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOLKA
Do małej JU:) 5 lat , o kurczę..............:) masz zamiar 5 lat czekać? wiesz, ja tez miałam takie miejsce, gdzie znalazłam swioja wielką miłość, pekne, romantyczne miejsce..... świetowaliśmy tam pierwsza rocznicęnaszej miłości, byliśmy umówieni na świetowanie drugiej w tym samym miejscu............ ale los chciał inaczej.......miejsce wandale zniszczyli i moja wielka miłość bez wyjaśnienia odeszła.................... Pozdrawiam i zyczę, aby Twoje losy potoczyły się pomyslniej i żeby nikt nie zlikwidował przystanku, i zeby Twój ukochany czekał na Ciebie z wielkim czerwonym sercem na dłoni 24. 09 za 5 lat:) Całuski.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOLKA
Do Amber:) Czy znalazłaś może nowe butki, Słonko, że napisałaś ten list do swojej byłej miłości? Bo jak mniemam, już go nie kochasz? Czy wysłałas ten list, czy tylko napisałas? czy czujesz sie lepiej z tym, że zamknełas bezpowrotnie to co było kiedyś Twoim życiem? Całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOLKA
Do Blizniaczki 1975:) Ja też miałam tendencję do zagłaskiwania kota na śmierć i też bałam się odrzucenia:) ......... i tak tez źle bywalo w moim życiu:) Bo jak kiedys napisała Amber: "jestesmy tym czy myslimy"..... dlatego dzieje się tak a nie inaczej......wiec czas zmienić myslenie........jeśli bedziesz miała właściwego faceta, on doceni walory Twojego charakteru, to że jesteś ciepła, czuła, uczciwa, ale jesli nie będzie to właściwy facet, najczesciej wykorzysta to przeciwko Tobie. Tak to już jest, dlatego tak ważna rzeczą w zyciu jest wsiąść do właściwego tramwaju................ Dla pocieszenia poradze Ci jeszcze raz, przeczytaj ksiazkę "10 głupstw, które robia kobiety, aby skomplikować sobie życie", to wspaniała ksiażka, która wiele może nauczyc kobiety takie jak my:) Mnie pomogła i głowa do góry Bliźniaczko................ :):):) P.S. Tak na marginesie ja też jestem spod znaku Bliźniat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOLKA
Do Blizniaczki 1975:) Ja też miałam tendencję do zagłaskiwania kota na śmierć i też bałam się odrzucenia:) ......... i tak tez źle bywalo w moim życiu:) Bo jak kiedys napisała Amber: "jestesmy tym czy myslimy"..... dlatego dzieje się tak a nie inaczej......wiec czas zmienić myslenie........jeśli bedziesz miała właściwego faceta, on doceni walory Twojego charakteru, to że jesteś ciepła, czuła, uczciwa, ale jesli nie będzie to właściwy facet, najczesciej wykorzysta to przeciwko Tobie. Tak to już jest, dlatego tak ważna rzeczą w zyciu jest wsiąść do właściwego tramwaju................ Dla pocieszenia poradze Ci jeszcze raz, przeczytaj ksiazkę "10 głupstw, które robia kobiety, aby skomplikować sobie życie", to wspaniała ksiażka, która wiele może nauczyc kobiety takie jak my:) Mnie pomogła i głowa do góry Bliźniaczko................ :):):) P.S. Tak na marginesie ja też jestem spod znaku Bliźniat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YOLUŚ Skarbie nie znalazłam jeszcze nowych bucików a list napisałam i wyslałam oczywiscie i jak to w dzisiejszych czasach mailem-poszło nie ma odwołania i dobrze bo o to chodziło. Oczywiście , że go nie kocham , ale czuję sie zawiedziona .... co skrupulatnie w formie opowiadania mu napisałam a tytuł najbardziej mi się podoba \" HISTORIA PEWNEJ JESIENI I PRZYJAŹNI\" reszta jest osobista , ale udało mi sie jestem z siebie bardzo zadowolona. Pomogło i muszę Ci napisac ,że pisanie mi bardzo pomaga...Mam nadzieje i wiarę , że wkrótce trafię na te buciki dopasowane w dobrym guscie i fasonie... i całkiem nowiutkie.. Pa całuśki dziewuszki i do jutra Pa!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×