Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mycha-26

miłość goni tych którzy przed nią uciekają

Polecane posty

Gość Hetera22
No tak ponoć na każdego przyjdzie pora na znalezienie drogiej połówki. No cóż łatwo powiedzieć ale zeby znaleść kogoś normalnego trzeba przestać. Moze coś w tym jest ale trudno jest zrezygnować z szukania szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korokino
a w mojej koleżance zakochał się facet właściciel firmy budowlanej co remontowała jej wspólne z mężem mieszkanie. Szlej za nią a ona pomimo ze ma porąbanego męża to nie chce tego słodziaka i martwi się jak się go delikatnie pozbyć. jaka tu sprawiedliwość ja nie mam nikogo a ona dwóch na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie jest właśnie życie,nie martw się na pewno kogoś poznasz,życie potrafi zaskoczyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez obrazy ale jak czytam wypociny co poniektorych pan tutaj to rzeczywiscie nie zasługujecie na nic wiecej niz ktos normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karteczkę i długopis weź i wejdź na to pytanko xD 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone ? zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości. Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń ? Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik ? grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie spotkalam milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek luelski
mnie miłość nie goni,a żeby śmieszniej było ,to jeszcze po tyłku mi daje,bo jak już poznam fajną kobietę, to ona jest mężatką akurat,masakra,człowiek się z tym męczy,cierpi itd... to nie jest przyjemne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość ani nie goni, ani nie spada na nas, gdy przed nią uciekamy, tylko nas olewa. Tak wygląda życie, a nie bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabujana czterdziecha
Nie wiem czy to miłość..ale mnie dopadł totalny odlot ;) facet zupełnie nie w moim typie, oboje po 40-tce, w związkach, dzieci na karku .. ale wzięło nas tak oboje .. nie czułam nigdy czegos podobnego, ale dobrze mi z tym .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik na 102
No,no...nie uciekam,nie gonie... Wszystko mam w ogonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z tym w zupelności :) mojego chłopaka poznalam w okropnym momencie swojego życia. akurat 2 dni wcześniej straciłam pracę i żadne romanse nie były w mojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uciekam zawsze przed miloscią, im bardziej mi zależy tym bardziej uciekam... ale ona nigdy nigdy mnie nie goni... zostaje w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik na 102
Uważaj,uważaj...w miejscu gonitwa jest ostra jak brzytwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 latka
A mnie sie wydaje,że już dla mnie na miłosć jest za pózno.Też boję sie zranienia .Gdybym tak emocjonalnie nie podchodzila do życia byłoby łatwiej.Wolę więc nie zagłebiać sie w ten temat-czyli uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety ja też zablokowałem, zabezpieczyłem się na maksa przed miłością. Żeby nie cierpieć 3 raz. Wystarczy, więcej nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do końca odkochana
Mnie też już nie goni. Z jednej strony miło by było być kochanym. Też bardzo boję się kolejnych ciężkich ran. Ostatnie zakochanie prawie mnie "zabiło" i chyba coś się jeszcze w sercu tli... ale gdzieś tam głęboko zakopana, pod zwałami gruzu, blizn i łez, w sercu jest jeszcze wiara na lepsze :) „Któż to ci powiedział, że nie ma już na świecie prawdziwej, wiernej, wiecznej miłości? A niechże wyrwą temu kłamcy jego plugawy język!” "Miłość napadła na nas tak, jak napada w zaułku wyrastający spod ziemi morderca, i poraziła nas oboje od razu. Tak właśnie razi grom albo nóż bandyty."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milosc jest wierna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakochalam sie bez wzajemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie najciekawsze w miłości jest to, że kiedy się na nią czeka to nic a jak przychodzi taki moment w życiu kiedy naprawdę nie ma się na nią ochoty albo to po prostu nie jest dobry moment - wtedy baaam!! Ja tak miałam 2 razy i moja druga ,,niechciana'' milosc jest teraz moim mężem! Także dziewczyny nie szukajcie na siłę i nie wypatrujcie jej przez okno. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milosc sama przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam na milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja miłość mieszka ze mną ale nie czuję tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresaAW
Tak to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×