Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mycha-26

miłość goni tych którzy przed nią uciekają

Polecane posty

Gość gość
a to dlatego mama mnie goni z kolejnymi obowiazkami i jestem taka wykonczona jej miloscia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj nie wypelnie obowiazkow, moze mnie wkoncu przestanie gonic ta milosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milosc nie istnieje nie warto kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jakoś nie dogoniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelenka
Hej! Jestem studentką i szukam drobnych zleceń żeby jakoś dorobić i nie głodować :P Napewno macie firmy, sklepy, blogi, zajmujecie się czymś gdzie potrzeba zadbać o Wasz wizerunek w internecie (logo, przejrzysty szablon strony czy aukcji, retusz zdjęć do internetu) czy też "offline" (wizytówki, papier firmowy itp). Nie skreślajcie mnie od razu że spamuję, ale jakoś muszę szukać potencjalnych klientów :( Jeśli znacie kogoś kto właśnie potrzebuje jakiegoś projektu to chętnie się tym zajmę ;) Wykonam dla Ciebie: - loga, logotypy, - projekty wizytówek, plakatów, bannerów, kalendarzy, ulotek, t-shirtów, wlepek, - projekt strony www, bloga, szablon na aukcje, style na fora, - animacje we flashu, gify, - grafiki na facebooka / youtube'a, avatary, sygnatury, headery, - przerobię zdjęcia, wyretuszuję, usunę tło (na aukcje), dodam profesjonalnego look'u, zamienię na wektory (do druku), - i dużo dużo więcej, zapytaj. Kontakt na meffjuonet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defff
kto to wie jak to jest... kto sie w tym połapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość? Jaka miłość? Pomiędzy parą dorosłych ludzi? Ona nie istnieje. Gdyby miłość była taka wspaniała, ludzie nie cierieli by takich katuszy. Nie było by żadnego udawanego szczęścia, małżeństw z rozsądku, zdrad i całego tego badziewia. Gdyby była prawdziwa i szczera byłbyś kochany za to kim jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny romantyk II
Jedyna miłość jaką w życiu poznałem to ta nieodwzajemniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodałabym jeszcze ..ta wymyślona.A może nie ma miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie omija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie słabo uciekają, ja mam 33 lata i nikt mnie nie dogonił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to ja Ciebie gonię ?-masz 33l. kto wie-myślą na pewno-o ile TY to TY.A gdzie mieszkasz ?I nawet o tym nie wiesz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej goni, kiedy popiję kiszone ogórki jogurtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia w kwiatki
taa...gość gościa goni i gościem pogania ! :-P 🌼 jak ma Was miłość znaleźć, jak nawet nicka nie umiecie wymyślić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka_80
Ja nie czekałam, on tym bardziej nie - był w trakcie rozwodu. Los nas skrzyżował i... gotowe :) Co ma wisieć, nie utonie. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legendarny cream
ja uciekam przed miłoscią , a ona mnie nie goni tylko ma mnie gdzies gdyz jak to dziewczyny mówią " nie ten to inny "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś goniłem .teraz same Babki mnie znajdują. jako dawcasermy@gazeta.pl pomagam bezinteresownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotnie nie można iść do ginekologa, bo stracisz wszystko co ci potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakochalam sie beznadziejnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uciekam przed miłością, nie gonię jej, natomiast kocham platonicznie. Jestem samotna, mam tylko jego utwory, które tak wspaniale odzwierciedlają moje serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w mężu
Kiedy myślałam ze wszyscy faceci to zadufani w sobie egoisci zrezygnowałam i miałam ich dość, na horyzoncie pojawił się ON:) pokochał mnie taka jaka jestem. Po 7 miesiącach wzięliśmy ślub niedługo minie 4lata jak się znamy a my mamy juz dwoje dzieci:) jesteśmy szczęśliwi w udanym malzenstwie<3 nie szukaj i nie bron się przed miłością ona jest i sama cię znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że powinniście się wziąć do roboty, a nie pisać takie slogany tutaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiepotrzebnieKochajaca
Nigdy nie mialam w zwyczaju wymuszac milosc na drugiej osobie i nigdy nie szukalam na sile a i tak zawsze jak ktos sie mna zainteresowal to konczylo sie wszystko porazka... teraz rowniez jestem po kolejnym beznadziejnym zwiazku i mimo ze nadal kocham staram sie jakos zapomniec, tyle ze ja w przeciwienstwie do mojego bylego nie potrafie leczyc klina klinem w milosci :-( bardzo mi brakuje ciepla i poczucia bezpieczenstwa jakie daje zwiazek ale przeciez samej tez zle nie jest a mloda jestem i wszystko przede mna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avelinka
Miłość goni tych,którzy jej wypatrują i na nią czekają. Miłość goni tych,którzy siebie kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.07.02 Miłość? Jaka miłość? Pomiędzy parą dorosłych ludzi? Ona nie istnieje. Gdyby miłość była taka wspaniała, ludzie nie cierieli by takich katuszy. Nie było by żadnego udawanego szczęścia, małżeństw z rozsądku, zdrad i całego tego badziewia. Gdyby była prawdziwa i szczera byłbyś kochany za to kim jesteś. xxx To nie miłosc was krzywdzi tylko wasze niedojrzałe do niej podejscie:) Kiedy miłosc dotyka dwie dorosłe i dojrzałe osoby , potrafią na jej fundamencie stworzyć coś niezwykłego, wyjątkowego i bardzo trwałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×