Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość ola22113344556677889900
hanah29 straszne z ciebie dziadostwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycie
ona nie pamięta co zanaczyła bo to był odruch idiotka a prosiłem żeby zapamiętała przykro mi :( i weźcie ZLOKALIZUJ PLIK!!!!!!!! bo inaczej wam nie wejdzie pPOZDRO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa__17 tak na dziś
kurde, pisalam ten post ze 3 lata temu, a on dalej się trzyma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patulinka
czy moze mi ktos wytlumaczyc jak dziala emule bo ja mam po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikamil maniak The Sims 2
to pokrętło jest na takiej karteczce i jest koloru żółto-zielonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patulinka
blagam niech mi ktos pomoze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarapi
Bardzo proszę o przesłanie mi sims 2 na emaila klarapi@autograf.pl wiem ze powiecie zebym sciągnęła je przez jakis program ale własnie gdy zaczynam sciągać na jakims programi np.torren itp... nie zaczyna mi sciągać... bardzo proszę ;) moz jest to wien netu alb czegos tam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannah29
... ... ... ... Nie lubie was...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannah29
Rycie, ciebie tyz..xD Czemu tu nikt mądry nie włazi?:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycie
sama jesteś nie mądra bo nie potrafisz ściągnąć choć ci wszystko krok po kroku wytłumaczyłem.Nie moja wina że nie kapjesz!!!!:Pa i jak nie chcecie to już tłumaczyć ie będę 100 razy!i sama Hanna jakaś tam jesteś niemądra bo nie potrafoisz tego zrobić choć ci jak byk wszystko napisałem!!!!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika_05
Prosze przyslijcie mi na mój e-mail simy 2... O to adres mika_05@o2.pl Bardzo i to bardzo prosze ten kto ma simsy 2 niech mi przysle je albo link w którym ściąga sie je no niewiem jak jeszcze ale bardzo was oto prosze Mam nadzieje ze niektóre osoby nie są samolubne i przyslą Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian boss
jak mogę sciągnąć sims2 pomóżcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naty
Ja teraz sciagam TS2 z programu e-Mule i mi sie juz od rana sciaga a dopiero jest 7.2%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naty
wie ktos moze jaki jest kod do TS2?prosze odp.mi to wazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycie
ja znam kod do the sims 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala buziol 123
wiecie co powiem wam teraz szczera nawet baardzo szczera prawde ze: -Na ta zasrana kafeterie nie wchodzi nikt kto jakakolwiek pomoca moglby pomoc. - Rycie to idiota no ale coz.... -Mam was szczerze gleboko w dupie i sama sobie poradze mam kolezanki _ A jak nie kolezanki to uzbieram kasy i kupie je na allegro - A jak nie na allegro to mam programy np.ares,bearshare.itp. nie potrzebuje waszej bezefektowej pomocy - i Ostatnie ..... ja cie tez nie lubie hannah29 Zreszta moglabym wiecej wymieniac waszych posranych wad ale po co .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfadsfsadfdsasdfsfsdfsdfsdf
ty dizwko a le cos tam jeb sie a teraz kto chce wiedziec jak sciagac the sims 2 niech do mnie napisze na 10769991 lub na email ilpawo@vp.pl za darmo [pozna the sims 2 jak sciagac ale musi mi pomoc zalozyc bloga tex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa_czesia
Ala mówisz, że kafeteria jest zasrana, a jednak na tą zasraną kafeterię weszłaś. Skoro sama sobie poradzisz i masz koleżanki w co NIE WąTPIę to po co pytałaś o pomoc. Myślisz, ze tylko my mamy wady.. to się grubo mylisz. Już patrząc na to co piszesz, żal mi sie ciebie zrobiło, ze nie umiesz sobie poradzić w życiu i masz nie pohamowaną gębą. No trudno tacy ludzi tez żyją pośród nas. Jak chcecie coś wiedzieć o simsach skontaktujcie się ze mną pod e-mailem justa_czesia@interia.pl lub pod gg: 11568531. Spróbuję pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala buziol 123
ty justyna_ czesia czy jak ci tam dziwko wez sie kurwa odpierdol i zajmuj sie soba bo mnie denerwujesz po malutku szmato !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala buziol 123
i jeszcze jedno pozwol ze skasuje to ostatnie slowo na koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa_czesia
ja nie chciałam nikogo urazić, tak jak ty czynisz w tej chwili ... po prostu daje ci do zrozumienia, ze osoby, które wyzywają innych nie są aniołami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi666
Ja ściągam simsy już długo i nie ogę:( załamka Może przesli mi ktoś na e-maila emma931@wp.pl PLISS PROSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannah29
Eeech, to ja juz lepiej nie bede tu nic pisac -.- a to z tym "nie lubie was" bylo . Nie bierac sobie tego na serio, i jeszcze z tym ze nie wchodzi tu nikt madry nie mialam na mysli wszystkich( taka reakcja zdenerwowania przez The Sims 2:P), bo madrzy ludzie tu sa, i to duzo. A to, ze mam pecha i nie moge trafic na wlasciwy plik to jest moja sprawa, za kilka lat moze znajde ten wlasciwy;) A wiec wyluzowac, i nie przesadzac. No, to tyle co chcialam napisac. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaaaaaaaa
ja mam simy ale takie zwykle nawet nie dwojka i to na dodatek po angielsku ale jak sie czlek przyzwyczaja to nawet idzie kod na kase nawet jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DSCVSDVFDVBGFD
KTO CHCE WYGRAC ZA DARMO THE SIS 2 NIECH PISZE NA 10769991 NKONKURS WYGRASZ JAKIE CHCESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssss
Ludzie pomuszcie mi chce The Sims 2 a zawsze nie moge tego ściągnąć bo wyskakuje mi cos odrazu. czy ktoś mi pomoże????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssss
Ludzie jak coś to piszcie na gg:410351. Plisa bardzo chce mieć tę grę bo prawie wszystkie dziewczyne maja a ja nie. pppppppppppppppppppppppppppppplllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssssssssssssssssssssssssaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycie
ja pomagam piszcie mam już tylke simsów (praktycznie wszystkie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×