Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość SylwiaEA
Pomuzcie!Ściagnelam simy 1,2,3 i 4 disc z e-mule ale jak chce zainstalowac to pisze "Cannot find reaguired DLL'C:\documents and Settings\marzena popławska\Pulpit\Sims2_1\AutoRunGUI.DLL'napiszcie do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaEA
piszcie tez na gg2706734

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaEA
Prosze o szybki kontakt pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsadsdsdas
hej mam pytanie sciagam simy ptzez bittorrent i strasznie wolno to idzie ale chodzi mi o to czy moge sciagnac to na kompa na dysk czy musze zapisac na plytach odpowiedzcie mi prosze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martabbbb
mam system windows vista home pemium. Czy simsy 2 nie wchodzą na to??? Sćiągnęłam ten program, weszłam na strone zaczęło się ściągać i 'system Windows nie może znaleźć pliku"! Pomocy!@!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudus
Mam prośbe pomóżcie mi sciągnąć The Sims 2....Prosze prosze...Za chwile oszaleje nie moge ich ściągnąć.Prosze piszcie na numer gg 125604 lub na meila plisssssssssssssss.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika13
Hej!! Też chciałabym ściągnąć The Sims 2 :D Ale nie wiem z jakiej strony ;( Ponoć dobry jest program GodClient, ale sama go ścianąć nie moge :( ... Co prawda, mam The Sims 2 na płytkach, ale nie chcą się wgrać buuu ;((((((...Chciałam pożyczyć od koleżanki, ale mi nie pożyczyła....:/ A ja jej pożyczałam The Sims Zwierzaki i przegrywałam The Sims Randka...a ona co??? :( Więc, jeśli wiecie skąd można ścianąć The Sims 2 piszcze na mój e-mail : marika1324@buziaczek.pl będę bardzo wdzięczna!! POZDRAWIAM GORĄCO I Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natexx
POMÓŻCIE! JA CHCĘ ŚCIĄGNĄC SIMY ZWIERZAKI ;___; Piszcie na gg: 10482653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim potrzebuje pomocy. Niby zainstalowałam tam jakiegogos torrenta ale jak wchodze na ta strone supernova czy jakos tak to tam nie mam żadnego search. Jak ktos moze to niech mi napisze na meila albo na tym forum bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet_angel
Psluchalam WASZYCH RAD I SCIAGNELAM ZA POMOCA BITTORRENT WSZYSTKO POSZLO GLADKO PO 4 GODZ MIALAM SCIAGNIETE... OTWIERAM A TAM SAMW PLIKI DODAM ZE SCIAGNELAM MULTIPAK SIMS2. SIMS 2 SEASON, SIMS UNIVERSITY. I WSZYSTKIE TE PLIKI PO WLACZENIU WYSWIETLAJA ZE NIE MOZE WYKRYC SIMS2 BLA BLA BLA... CZY MAM SIACGAC JAKIEGOS CRAKA JESL TAK TO SKAD... PROSZEEEE O SZYBKA POMOC ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupcie simsy w media markcie
czesc wszytkim! Widze ze macie ogromny problem z tymi pierdo... simsami wiec ja wam radze zebyscie sobie KUPILI W MEDIA MARKCIE ZA 40 zl bo dzis byłem!! a jesli nie macie pieniedzy to sobie sciągnijnie DC++ o to link to tego programu... http://www.download.net.pl/48/DC/ Tyle zeby chodził wam ten program dobrze trzeba go ustawic a z tym jest juz problem poniewaz jest to bardzo trudne ;/ i trzeba poradnik znalezc w necie! dlatego przygotowałem linka z tym poradnikiem o to on http://www.gniazdko.9g.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=27&Itemid=67 troche wam zejdzie ale warto napewno sciągniecie z tamtąd simsy jakie chcecie! aa o tym bittorrent nie słuchajcie to jest głupie gówno ! tam sie sciaga jak są peery i seedy a jak ich nie ma to huj nie sciagniecie! i dlatego polecam DC ++ pozdro wszytkim maniakom simów pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupcie simsy w media markcie
aha i jak cos chcecie wiedziec o simach prosze pisac chetnie pomoge bo i tak nie mam co robic ;] Pomoge sciagnac oraz zainstalowac najlepiej piszcie na gg :3097489 pzdr pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamas-live

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamas-live
martunia te simsy co ty sciągasz są w polskiej wersji? proszę odpisz mi jak najszybciej proszę proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrthbfgthrt
Kto chce za 1 zł mieć sims 2?????? ilpawo@vp.pl bez sciaganaia przysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darcia88
hejka:):):) pomocy:/;/;/;/;/ mam plytke z simsami.... zainstalowalam sobie je na kompie, ale mi nie dzialaja...:/ pojawia mi sie cos takiego "file access denied" i nie wiem co mam zrobic zeby zadzialalo... POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oska_81
Najlepiej jest ściągać obrazy płyt, ja ściągnęłam własnie pierwszą, normalnie się instaluje, więc sciągam dalej. Polecam BearShare potem wpisać w wyszukiwanie PC GAME ITA i sciągnać The Sims2 CD1, CD2 i CD3. Musicie mieć tylko klucz do gry.Powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEXIS BUZIAK 156
BYŻ MOŻE BEDE MIALA TE SIMSY ALE JESLI NIE//CZY KTOS WIE JAK JE SCIAGNAC Z ARESA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewleina
BOże powiedzzcie mi skąd moge sciąnnąc sims2 plis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La muchacha
kuzwa idz do empiku szkoda ci kasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika_05
Prosze o pomoc..... Jesli chodzi o ściaganie the sims 2 to z programu Ares polacem mi się sciągneły już tylko ze bez craka ale craka juz mam tylko wyskakuje mi takie cos : "Nie znaleziono karty graficznej pracującej w standardzie DirectX 9.0c! Sprawdź, czy masz karte graficzną zgodną z DirectX 9.0c i zainstalowane najnowsze wersje oferowane producenta karty." Kto wie o co tu chodzi prosze o odpowiedz bede bardzo wdzieczna I wie co z tym zrobić prosze was...czekam na odpowiedz Pisać 6765614 lub email mika_05@o2.pl Licze na wyrozumiałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drażetka
siemka jest taka sprawa: mam simsy 2 juz zainstalowane ale nie wiem za bardzo gdzie moge znalezc program files do ktorego trzeba skopiowac cracka czy ktos moze mi pomoc?? prosze was bardzo !! postaram sie odwdzieczyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika_05
drażetka siemka jest taka sprawa: mam simsy 2 juz zainstalowane ale nie wiem za bardzo gdzie moge znalezc program files do ktorego trzeba skopiowac cracka czy ktos moze mi pomoc?? prosze was bardzo !! postaram sie odwdzieczyc!! skopiuj cracka do tego folderu TSBin a jak niewiesz gdzie to jest to wejdz w start i klinij wyszukaj nastepnie wybierz pliki i folery i wpisz TSBin i juz masz ten folder i tam go wklej(cracka). Kto wie jak pomuc mi ? piszcie na 6765614 pisałam juz o tym przeczytajcie a ten kto wie to prosze o pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndziaMK93
Z jakiej strony ściągnąć the sims2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szizołciak.
Sorry, za tamto powyżej. Na początku pobieramy program uTorrent. (np. stąd; http://www.instalki.pl/programy/download/p2p/uTorrent.php ; lub po prostu wpiszcie w google uTorrent ). Instalujemy. Teraz wchodzimy na stronę www.torrenty.org. i rejestrujemy się. Uprzedzam rejestracja kosztuję 6,10 zł! (koszt za wysłanie SMS'a ). Gdy jesteśmy zarejestrowani wpisujemy w wyszukiwarkę (na tej stronię) wpisujemy Sims 2 . Szukamy ściagamy jakieś Simy polecam plik wrzucony przeużytkownika daro11| jego plik ma tryb budowania , jest po Polsku. Mam te simsy i sprawują sie idealnie!! pobieramy torrent. To nie wszystko. Teraz wrzucamu torrenta do programu. Screen ( jak wrzucić torrenta do programu i zainicjować pobieranie np. gry ) - http://www.fothost.pl/out.php/i140959_beztytuu.JPG Po ściągnięciu gry: no wiec ja to robie wszystko w programie alcohol 120% nagrywarke 1: uruchamiam program i po lewej jest słupek opcje i wybieramy w nich NAPEDY WIRTUALNE otwiera nam sie okienko. Do gry potrzebne beda 4 wiec wpisuje liczbe 4 i OK czekam az sie zmienia ustawienia.zalózmy ze powstaly napedy G H I J 2. w gornym oknie naciskam myszka prawy przycisk i wybieram obcje dodaj pliki z obrazami i szukam swoich plikow na komputerze, w donym okienku musi byc ustwaienie ZEBY SZUKALO wszystkich plikow z obrazami wyswietla mi sims2_1 ccd i cue sims2_2 ccd i cue itd az do sims2_4 3. teraz naciskam sobie prawym przycieskiem mysze na pliku sims2_1 ccd i wybieram opcje zamontuj obraz w napedzie...i wybieram naped G montuje, nastepnie sims2_2 ccd i wycieram naped H potem sims2_3 ccd w napedzie I oraz sims2_3 w napedzie J. 4. wszystko zamontowane teraz wchodzimy w moj komputer otwieramy naped G i instalujemy, wybieramy oczywiscie jezyk polski potem te kody. są one w folderze ze sciagnietymi plikami ale jeszcze przed rozpakowaniem jest to folder txt cd keys czy jakos tak wpisujemy i dalej dalej dalej ... mi dziala , nie nagrywalam na plytki wiec nie wiem jak na plytkach... ale robiac tak jak opisalam to mi dziala POWODZENIA W pliku Daro11 są RóWNIEż Cd-Keys. Tu kilka przykładowych; 7ADM-US0U-2673-L689-6252 1JFP-J85G-4284-U973-0858 0ZGQ-VU3B-5926-S490-0434 8CQG-6F85-2960-Z206-4115 ****Jeśli ktoś nie chce płacic za rejestracje moze poszukac darmowych stron z torentami w googlach. http://www.crack.ms/cracks/global_search.crack?software=sims+2 Tu macie Cracka. Jak ktoś potrzebuję. *** Jeżeli zrobicie tak jak ja opisałam to ( czyli w tym Alcocholu to crack nie będzie potrzebny!!!!!!!!!!!!!! ) Mi te Simsy działają. Szybkość ściagania zależy od ilości Seedów i szybkości waszego łącza. Mi ściągało się 4 dni. Ale opłacało się. Simy działają xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajon
juhu juhu mam simsyyyy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikuniaa688
Pomóżcie Mi jak i skąd ściągnac ,,The Sims 2'' pomóżcie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcellka
hejka wszystkim.wlasnie zaczynam sciagac wg wskazówek JA WłASNIE SCIAGAM ;) i jak narazie wszystko idzie ok. troszeczke powolutku ale z tego co wiem to norma. Jak sie sciagnie i uda mi sie zagrac to napisze i sie pochwalę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×