Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

Gość Magdulaaa
ja dzis ma pierwszy dzień przerwy. Biore 1 opakowanie. Jesli chodzi o skutki uboczne to na początku troche mnie piersi bolały i były takie napięte-bardziej jędrne, moze troche bóle głowy i czasami nudności ale naprawde kikla razy w ciągu tych 3 tygodni. Za to cere juz mam lepsza choć dopiero to pierwsze opakowanie. Ale juz sie nie przetłyszcza i pryszczy :-) Mam tylko nadzije że dostane okres bo nie stosowałam zadnego innego zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ororo
Witam :) Od 3 miesięcy biorę Cilest teraz mam 7-dniową przerwę i zdecydowałam, że zmienię na Diane, mimo waszych przerażających wypowiedzi :P Po Cilestach nie miałam problemów, poza lekkim pogorszeniem się cery. Cóż, czytałam inne fora na temat Diane i akurat tam znacząco przeważały wypowiedzi pozytywne :) Więc uważam, że NIE MOŻNA SUGEROWAĆ SIĘ DOŚWIADCZENIEM INNYCH w tej kwestii. Organizm moze przyjąć je bardzo dobrze, a może też spowodować duże spustoszenia, same wiecie że na każdego działają inaczej. Dlatego zaryzykuję, a jeśli będzie coś nie tak, to poprostu trochę się pomęcze i wróce do Cilestów :) Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w dobraniu najbardziej odpowiednich dla siebie tabsów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ororo
Aaa no i muszę jak najszybciej rzucic palenie! Tym bardziej że choroby dotyczące układu krążenia i krzepliwości krwi są u mnie rodzinne :( Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blady księżyc
ororo jak masz problemy z krązeniem i krzepliwościa krwi to lekarz przepisał ci diane?? mialas wczesniej robione badania na krzepliwosc krwi?? ja tez bralalm diane bez badania krwi ale bolaly mnie lydki i odstawilam mam niskie cisnienie czesto zimne stopy i dlonie wiec chyba tez i problemy z krazeniem zrobie sobie badania i moze wroce do tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ororo
Nie mówię, że mam problemy, tylko, że są u mnie rodzinne ;) Mama, Babcia i Ciocia mają zakrzepicę. Ze mna narazie wszystko w porządku, jeśli coś będzie nie tak, to odstawię. Pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora25
zazywam te tabletki 2 miesiac i mi tak opsypalo twarz ze szkoda mowic a przy tym mam jeszcze ostra biegunke. nie wiem co robic ale znajde na to sposob jestem silna psychicznie tez mnie bola piersi ale mam ochote na seks po tych tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WUJEKKUNA
Witam. widac na pierwszy rzu oka ze trzeba tu meskiego punktu podejscia bo zadych konkretow tu nie widze :/ Fakt kiedy moja dziewczyna zaczela brac diane zrobila sie nerwowa i nieznosna ale po jakims czasie wszystko sie uspokoilo :) jak do tej pory nie narzekam bo regolarnie uprawiamy seks i poki co nie jestem tatusiem i nie mam zamiaru nim zostac ;) Fakt jest taki ze jesli chodzi o samopoczucie to moja dziewczyna skarzyla mi sie tylko na poczatku na bole piersi i problemy z miesiaczka ale to przeciez normale na poczatku !!! :) JW kwestii libido to wydaje mi sie ze nieraz ma wieksze niz ja :D POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napisac Wam skutek uboczny po Diane35........????? po 2,5 latach brania calkowity rozpiepsz organizmu, pol roku bez miesiaczki, moje hormony powariowaly i od nowego roku zaczynam sie leczyc u endokrynologa bo niestety bralam sobie diane na cere (z przepisu dermatologa) i rownoczesnie bylam pod kontrola ginekologa ktory bez jakichkolwiek specjalnych badan wypisywal mi leki no i tak sie skonczylo wiec przestrzegam Was dziewczyny.......NIE BIERZCIE DIANY BEZ BADAN HORMONALNYCH,BEZ OPIEKI DOBREGO GINEKOLOGA I NIE NA WLASNA REKE...trafilam w koncu do dobrej ginekolog ktora skierowala mnie do endokrynologa niestey boi sie ze moge miec zespol policystycznych jajnikow...wszystko okarze sie po nowym roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko 1000
Skonczyłam brac diane na poczatku listopada. Teraz ciagle czekam na okres juz zaczynam wpadac w panike nie wiem co robic??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierożek
tych tabletek nie możan brać dużej niż rok!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierożek
tych tabletek nie możan brać dużej niż rok!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierożek
hej dziewczyny !!cerę miałam staraszną ,nie jestem brzydą dziewczyną a to paskudztwo na twarzy sprawiało , że czuam się brzydka miałam straszne kompleksy.Stosowałam prawie wszystko Unidox,Tetracykliny.stosy różnych maści nic nie skutkowało.Wkońcu moja pani dermatolog poleciła mi DIANE 35.Po dwóch opakowaniach było jeszcze gorzej poprostu starałam się wogule nie wychodzić z domu,,KOSZMAR!!ale przy trzecim byo lepiej i lepiej...przy czwartym bużka była jak u niemowlaka.poprostu śliczna i makijaż nareszcie super wyglądał i ja czuam sie psychicznie ok.potem po odstawieniu miałam 4 miesiące spokoju dalej ładna cera.Niestety horror wrócił...znowu biorę DIANY zaczęłam 3 opak.Boję się bo wiem że te tabletki są szkodliwe nie chce ich brac ale nie mogę pozwolić znów na to by te pryszcze wróciły bo się załamię..Czy ktoś wie co mogę brać zamiast Diany Co mi pomoże poskutkuje tak jak ona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierożek
Solarium przy tądziku rzeczą najgorszą!!!!!na chwilę jest poprawa bo zasychają ale potem wracają ponownie niestety z większym nasileniem,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje isc do lekarza endokrynologa zrobic sobie poziom hormonow i wtedy on na pewno wypisze odpowiednie tabsy czy inne cos aby te hormony wyrownac to i pewnie buzka stanie sie ladniejsz i w koncu przestana wyskakiwac te paskudztwa.Ja ide zaraz po nowym roku,nie ma co zwlekac moze w koncu w tym roku po tylu latach walki sie tego dziadostwa pozbede...... U mnie po odstwieniu Diane jakies 2 miesiace nie bylo najgorzej za to pozniej.......prawdziwy wysyp i wogole ogolny stan cery straszny.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda 1984
ja biorę od maja. na razie jest dobrze! nie utyłam, nie mam depresji:) ale też nie mam ochoty na seks:( tylko że ja biorę, bo miałam duże problemy z miesiączką po odstawieniu microgynononu!(nie polecam!!!) niby okres był ale jajeczko nie dojrzewało:( pani doktor powiedziała ze diane 35 to moja jedyna w miare tania nadzieja na normalna miesiaczke.mialam je brac od 6 miesiecy do roku.no wiec je biore. przynajmniej mam okres:) zanim zaczelam je brac, niby tez mialam okres, ale jajeczko nie dojrzewalo, a jajniki albo macica (tego nie wiem dokladnie) bolaly tak ze nie moglam chodzic:( mnie diane 35 pomogaja. na razie. niedlugo mam wizyte i pani doktor zadecyduje czy juz moge przestac je brac! ale mysle ze kazda z nas ma zupelnie inny organizm i na kazda one beda inaczej dzielac. pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia89
to moje pierwsze tabletki anty.fakt faktem przy pierwszym opakowaniu tez bolaly mnie piersi,mialam zmiany nastrojowe,ale zauwazylam wiele pozytywow,np.7-dniowe miesiaczki zmienily sie w 4-dniowe,a uporczywy przy tym bol brzucha ustapil niemal calkowicie...mam tradzik-jestem w trakcie brania drugiego opakowania i szczerze mowiac-zaczynam zauwazac efekty:):):)takze dziewczyny-kazda z nas bedzie inaczej przechodzila przyjmowanie hormonow.dla mnie diane 35 sa suuuper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesssssssszka
Wlasnie zaczelam brac diane 35 drugi raz, po ok 1,5 rocznej przerwie.Poraz pierwwszy brałam ją ze wzgledu na bole miesiaczkowe-Bardzo mi pomogła.Teraz znowu ja biore,poniewaz po odstawieniu leku bole wrociły a poza tym zaczełam życie seksualne.Nie pamietam czy za 1 razem mialam upławy i czy bolały mnie piersi -teraz tak mam ;| A co do tradziku to szczerze mowiąc duzej roznicy nie zauwazyłam...normalnie,czasem cos wyskoczyło [nie mam doskonalej cery] A...i nic nie przytyłam. Jasmine mi w ogóle nie pomogła ;/ hormon był za słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniqqq25
czesc dziewczyny, czytajac Wasze listy jestem przerazona, bo biore diane od 8 lat i moge ją tylko zachwalac bo poprawilo mi sie wszystko, zaczynajac od cyst i roznego rodzaju chorob kobiecych skonczywszy na ladnej cerze. Musialam zaczac brac bo mialam strasznie bolesne okresy a ketonale nawet nie pomagaly!! przy pierwszym opakowaniu bolaly mnie piersi i bylo mi niedobrze ale za to zze nie mam juz "takich" okresow przyzwyczailam sie do tego Prawda jest tylko to ze spadl mi poped seksualny ... Ale od kilku lat nie uzywam prezerwatyw i nie jestem mamusią. A diane 35 to tabletki dla kobiet co maja problemy z cerą, hirsutyzm, i bolesne okresy bo wyprobowalam juz duzo tabletek i te są najlepsze !! Jesli macie jakies problem to piszcie, postaram sie pomoc !! Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Aniqqq25
Ja takze biore Dine ( 7 miesiecy) i bardzo dodrze sie czuje, tylko boje sie konsekwecji..rak piersi, niepladnosc... ????? Jak dlugo wlasciwie mozna je brac? Ja dostalam na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka04
witam ja bralam diane 8 miesiecy i wlasnie miesiac temu skonczylam ja brac normalnie dostalam okres tak jak zawsze kiedy jest przerwa 7 dniowa i pozniej znowu sie bierze, z tym ze ja juz nie wzielam (to bylo miesiac temu) i wczoraj powinnam dostac miesiaczke... jedna z was napisala ze nie miala miesiaczki pol roku po odstawieniu... nie jestem w ciazy bo robilam sobie test wiec czekam na okres. jezeli ktoras z was odstawila tabletki to czy spoznial sie okres?? prosze o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko 1000
Hej kobitki brałam diane ponad rok i włanie w listopadzie ja odstawiłam nie miałam okresu dwa miesiace ale naszczęście dostałam. Narazie nie biore tego świństwa. Ale jeszcze pewnie kiedyś do nich wróc. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovi
odpowiedz na twoje pytanko: 07.01] 10:07 majka04 witam ja bralam diane 8 miesiecy i wlasnie miesiac temu skonczylam ja brac normalnie dostalam okres tak jak zawsze kiedy jest przerwa 7 dniowa i pozniej znowu sie bierze, z tym ze ja juz nie wzielam (to bylo miesiac temu) i wczoraj powinnam dostac miesiaczke... jedna z was napisala ze nie miala miesiaczki pol roku po odstawieniu... nie jestem w ciazy bo robilam sobie test wiec czekam na okres. jezeli ktoras z was odstawila tabletki to czy spoznial sie okres?? prosze o odpowiedzi. nie masz co sie przejmowac, ja tez bylam w takiej sytuacji, dostaniesz miesiaczke, tylko z kilkudniowym opoznieniem... ja jak skonczylam brac ostatnie opakowanie i zdecydowalam sie na przerwe, to miesiaczke dostalam nie w 35dniu cyklu, a nie tak jak przy przyjmowaniu tabletek. czekaj cierpliwie, tylko nie denerwuj sie, bo to moze opoznic twoja miesiaczke... w ogole jak chcesz porozmawiac na temat dianki to napisz to mnie na gg 7095197... ja teraz nie biore dianki juz 3m-c, a bralam ja przez 4lata, nie moge na nia narzekac, bo czulam sie po niej cudownie, nie mialam klopotow z cera, gdyz pomogla mi, i stosowalam ja jako srodek antykoncepcyjny... teraz kiedy jej nie biore myslalam, ze cera mi sie pogorszy, ale tak sie nie stalo, wszystko jest w porzadku... tak jak wczesniej mowilam, jak bedziesz miala jakies pytania to nastukaj mi wiadomosc na gg, i nie martw sie bedziesz miala miesiaczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tez odstawiłam,juz nawet okres miałam...tylko teraz jak czytam opinie i wypowiedzi to zaczynam się denerwowac. Mam dopiero 20 lat i nie mysle narazie o dziecku ale kiedyś.... boję się że ze względu na tabletki nie będe mogła...buuu.... pozdrawiam wszystkie odważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnastolatka
mam pytanie .. diane bede zazywac juz od dzisiaj,ale mam pewien problem;/ przeczytalam w jakiejs wypowiedzi,ze nie mozna palic i rownoczesnie zazywac tych tabletek.. czy to prawda? pale od 2 lat i nie wiem co teraz zrobic;/ błagam pomóżcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkkka
generalnie palenie dyskwalifikuje branie jakichkolwiek tabletek antykoncepcyjnych. Może spowodować nawet udar mózgu, ale osobiście znam wiele, które paliły i brały hormony. Radziłabym jednak ograniczyć chociaż palenie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policysta
do yennefer22 jeśli lekarz podejrzewa u Ciebie zespół pol. j. to prawdopodobnie biorąc diane przez 2,5 roku uratowłaś swoją płodność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaśkaleikas
Ja brałam Diane przez 3 lata, też na początku miałam nudności i żle sie czułam, ale poprawiła mi sie cera, wszystkie krostki znikły. Było dobrze przez 2,5 lata, a pożniej zauważyłam u siebie guzek w piersi, no i miałam operację. Wszystko skonczyło sie dobrze, ale onkolog zabronił mi brać jakichkolwiek tabletek antykoncepcyjnych, i stwierdził ze to była wina Diany, ze ginekolog nie zrobił kompletu badań przy przypisywaniu mi tych tabletek i nie robił badn kontrolnych. A więc dzieczyny uważajcie na Diane i rozmawiajcie ze swoim ginekologiem i róbcie często badania kontrolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitabm
Witam, ja bralam Diane jakies 5 lat, oczywiscie glownym powodem byla moja cera, z ktora nie moglam sobie poradzic. Rok temu odstawilam i moge powiedziec ze pierwsze 2 miesiace byly ok ale potem wysypalo mnie o wiele gorzej niz przed rozpoczeciem brania. Kiedys mialam tylko tradzik na policzkach, a Diana mi zafindowala pryszcze na calej twarzy, na dekolcie i na plecach. Do tego skora przetluszczajaca sie na maxa. Do dzis sie lecze antybiotykami u dermatologa. Kdyby to wczesniej wiedziala.... Nie bierzcie Diany na tradzik bo ona nie zalatwia sprawy, jak odstawicie to koszmar wroci ale o wiele gorszy niz wczesniej.. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaśkaleikas
Pytanie do NIKITAMB !!! Ja tez po odstawieniu diany mam problem z pryszczami :( nie moge sobie z nimi poradzic, wybieram sie do dermatologa. Napis zmi co może mi pomóc, jaki antybiotyk przyjmujesz i czy działa? Dzieki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopreaa
Ja dzisiaj zaczynam brać 4 opakowanie i póki co wszystko dobrze. Cera lekko się poprawiła, ale podejrzewam że to bardziej z powodu maści które stosuję (clindacne i differin). Boję się efektu po odstawieniu. W marcu idę na kontrolę zobaczymy co wtedy mi lekarka powie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×