Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

Gość przemek82
Mam nastepujacy problem!!! Moja dziewczyna brała Diane 35 przez 6 miesiecy i w wrzesniu przestała je brac!!! na poczatku listopada uprawialismy seks!!!! teraz spoznia jej sie okres!!!! czy to mozliwe ze tabletki te rozchwiały jej cykl miesiączkowy??? bo slyszałem ze organizm po zaprzestaniu brania tych tabletek oczyszcza sie do 5 miesiecy i w przeciagu tych miesiecy raczej trudno jest zajs w ciaze!!! Czy to prawda????Moze ktos odpowie na moje poytania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek82
moj gg to 6700014 prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola light
dla mnie same skutki negatywne: - zero ochoty na seks -depresja -przytylam -obfite niesiaczki -popekana naczynka na nodze co juz niestety zostanie na zawsze a bralam tylko pol roku od tej pory nie biore zadnych tabletek i moje zycie obrocilo sie o 180 st wreszcie jestem soba, nie placze nie smuce sie i normalnie wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny !!! Mam 1 raz w zyciu tabletk(tzn. po raz pierwszy zaczynam brać antykoncepcyjne tabletki ) to znaczy Diane 35 i mam jakies brzydkie upławy tzn plamienia jakieś brzydkie :((( brązowo-krwawe tzn. po 10 tabletce to mam :/ Czy to jest aż tak normalne ?? Na ulotce i ginekolog twierdzą że tak ale ja nie wiem...... P.s. jeszcze jedno kiedy mogez zacząć \"NORMALNE\" czyli bez gumek i stresów życie seksualne ???? Proszę POMOCY :((( jestem zrozpaczona myślałam że będzie lepiej ....... jestem dobrejmyśli ..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaaa
Mi diane35 nie słuzyły.Brałam 3 miesiace i ostro przytyłam a cere mam gorsza niz kiedykolwiek.Teraz biore 1 oakowanie Jeanine.Waga nie spada,cera tez brzydka.Kurcze nie wiem co juz robic??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala27
Czesc brałam Diane-35 przez 7 dni i przerwałam. nie wiem czy dobrze zrobiłam ale czułam się fatalnie piersi mnie strasznie bolały, miałam bóle głowy a najgorsze są te plamnienia jestem po okresie a czuje sie tak jakby sie nie skończył nie bierzcie tego leku!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eiwee222
Dla mnie własnie dziś gin przepisał diane ze względu na torbiele. Czy ktoś - tak jak ja- też miał przepisane te pigułki z względu na torbiele? i czy pomogły? Poczytałam sobie o skutkach ubocznych i jestem dosłownie w szoku. Nie wiem co mam robić? Brać je czy nie? Gdybym miała możliwość to poszłabym do niego ze swoimi wątpliwościami, ale na tę wizyte czekałam półtora miesiąca. odezwijcie się... to dla mnie bardzo ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mientuska
Brałam Dianę przez trzy miesiące. To były moje najgorsze miesiące życiu. Włosy wyłaziły mi garściami, coś się stało z moimi paznokciami, wystąpiły jakieś plamy białe, no i zaczęły mi się bardzo! łamac. Sporo przytyłam, woda mi się ztrzymywała, bo wyglądałam jak pączek. Ale najgorsze było to, że rzuciło mi się na psychikę. w ciągu minuty wpadałam w euforię, by zaraz miec myśli samobójcze. Nie byłam sobą, tylko jakoś histeryczką. Odstawiłam i wszystko minęło jak ręką odjął. Teraz biorę Jasmine i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuś
Hmmm....skutki uboczne, tj obrzmiałe piersi, kilka dodatkowych kg, plamienia to skutki uboczne wystepujące tabletkach antykoncepcyjnych często, nie ma reguły, że akurat po diane wystepją a po innych nie! To zależy też od organizmu. Skończyłam farmacje, więc się orientuję....Więc nie piszcie jakie te tabletki są złe, ile skutków ubocznych mają, bo mają je wszystkie anty, i czasem są to o wiele gorsze skutki. Jakbyście popatrzyli na fora internetowe o innych tabletkach, tez by sie okazalo , ze są zle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkalodz
ja wlasnie zaczelam barsc diane 2 tygodnie temu.zaraz na samym poczatku bardzo bolal mnie zoladek i bylo mi bardzo slabo.teraz to sie uspokoilo ale zarz po miesiaczce zaczelam miec krwawienia.nie obfite ale uporczywe.czuje sie jakbym miala juz 2 tygodniowa miesiaczke.zaczelam brac je z mysla o poozbyciu sie wypryskow.ale boje sie ze nic mi to nie pomoze i ze moze jeszcze przytyje.nie wiem co o tym sadzic.i kiedy sie skonczy to krwawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iko
ja brałam diane kilka dobrych lat głównie z powodu cery no i jako środek antykoncepcyjny,trądzik mi się wygoił,i nie czułam się jakoś dramatycznie,no wiecie o czym mówię,potem zaszłam w ciążę bez problemów,i mam zdrowego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennfer22
jezeli chodzi o Diane to mam pewne doswiadeczenia z tymi tabletkami.Bralam je prawie 3 lata.Zaczelo sie od tego ze przepisala mi je dermatolog ze wzgledu na tradzik.Po 5 opakowaniach cera sie polepszyla, bylo super.Cieszylam sie i myslalam ze branie jest super bo nie dosc ze dzialaja na cere to jeszcze jestem zabezpieczona przed ciaza.Po 2 latach postanowilam zrobic sobie przerwe no i zaczely sie problemy po odstwieniu.Zaczely mi wyskakiwac straszne syfy zatrzymal mi sie okres.Po 3 miesiacach mordeki poszlam na latwizne i gin przepisal mi znow Diane.To bylo koszmarne.Mialam plamienia,chcialo mi sie rzygac na widok tych malych,zoltych tableteczek, bolala mnie glowia itp.A najgorsze jest to ze w czasie brania diane moje libido bylo zerowe i jest do tej pory:-(po tej przerwie wzielam 5 opakowan diane zmienilam na logest wzielam tylko jedno opakowanie i calkowicie odstawilam tabletki.Nigdy juz nie bede brala hormonow.W czasie brania oprocz malego libido nie mialam praktycznie zadnych skutkow ubocznych.Wszystko wyszlo po odstwieniu.Cera jest minimalnie lepsza niz przed braniem dlatego NIE POLECAM DIANE.Chyba ze leczenie nie przekracza roku.Wiem ze nie musi to wystapic u wszystkich ale ja osobiscie odradzam.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_d
ja biore od 8 miesiecy i jest ok zaczelam brac je jako pierwszy ze srodkow antykoncepcyjnych glownie ze wzgledu na tradzik a pozniej jednoczesnie przydaly sie/przydaja :) ze wzgledow antykoncepcyjnych :) mi tez na poczatku troche urosly piersi i ogolnie cos sie z nimi dzialo ;-) swedzialy ze tak sie wyraze :P ale juz jest ok.. to trwalo ok miesiaca od kiedy zaczelam brac... tradzik tak od razu nie ustapil gdzies dopiero po 4 opakowaniach i poki co nie mam wiekszych problemow tyle ze zaraz przed okresem jakies malenstwa mi wyskakuja ale to nic wlasciwie wielkiego generalnie jestem zadowolona poki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justin
Ja zaczęłam brać Diane na trądzik i jako zabezpieczenie.Podczas brania nie czułam zadnych skutków ubocznych.Brałam pół rolu cera faktycznie sie poprawiła.Sa to tabsy ktore w pełni zabezpieczaja przed ciąza choc czasami uprzedzaja zeby im nie wierzyc.Ja na swoim przykladzie wiem ze sa ok.Gdy odstawiłam zaczelam brac Yasmin dlatego zeby tradzik nie powrocił.Trzeba poczekac troche na efekty bo Diane sa dobre tylko nie mozna ich brac zbyt długo...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamcia...
Wczoraj moja dermatolog przepisała mi diane 35.. hn,,.. chyba nie mam wyjścia musze ją brać, mam jedynie nadzieje, że nei przytyje. Widze, że nie tylko ja mam probley z trądzikiem.. hm.. wiele was jest. Wiem co to jest, a mam dopiero 15 lat.. eh.. współczuje. Już rok leczyłam sie zwykłymi antybiotykami, ale podobno więcej nie wolno hm... Miałam 6 pełnych kuracji, moja dermatolog stwierdziła, że pomimo mojego wieku musi mi je przepisać. Napiszcie mi cokolwiek wiecej na ten temat, mam pewne obawy co do tego :) nie jestem za młoda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollaa
ja brałam 3 miesiące tą okropną diane (miałam brać pół roku bo gin podejrzewał PCO co póżniej okazało się że nie mam żadnego PCO ale już u innego gin)ale odstawiłam bo miałam codziennie okropne bóle głowy nie do wytrzymaniia i do tego przytyłam 4 kilo które po pół roku jeszcze nie mogę zrzucić. Teraz od tygodnia biorę Minulet wróciłam do swoich sprawdzonych tabletek które brałam przez 5 lat, i nic się nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfksjhfkjh
czytam tu prawie zle opinie,zaczynam sie bac ,a mam zleconą diane 35 i mam zaczac brac,a tu kurcze grozi mi tycie,bole glowy,uszkodzenie watroby,drazliwosc,nie wspomne o jej rakotworczym dzialaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 18
Diane biore od lutego.Jak dla mnie sa dobre.Urósł mi biust,co prawda przytyłam pare kilo,ale coś za coś.Uspokajam jedynie te Panie,które myślą,że od razu waga podskoczy im 10 kilo.Miałam okropne problemy z cerą,może nie sam trądzik,ale nie mogłam sobie poradzić z nadmiernym przetłuszczaniem się lub łuszczeniem skóry.Żaden puder się nie trzymał.Jak wstawałam z rana do szkoły i stawałam przed lustrem to żyć się odechciewało.A teraz skórę mam śliczną.Nie kupuję już drogich kosmetyków bo po prostu są zbędne.Co jeszcze...Antykoncepcja?Raczej tak,tzn ja nie miałam żadnych problemów.Raz mocno się bałam jak moj chłopak skończył w środku.Ale na szczęscie nic się nie stało.To jest tak: jeżeli tabletki są brane na czas to nie ma ryzyka.Nie wiem czy czytałyście,ale to jest lek na trądzik,a antykoncepcja przy okazji,ale równie skuteczna jak inne pigułki.Pozdrawiam,nie martwcie się,spróbujcie,zawsze można je odstawić.Aha i bierzcie witamine B6 bo Diane ma pewiem negatywny wpływ na wątrobę.Ale z nimi będzie raczej ok,porozmawiajcie o tym ze swoim ginekologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nucia
wit B6? -w patece jest tylko complex,czy B6 jest na recepte? Jak sie ma Diane do bolesnych i obfitych miesiączek,po jakim czasie skutkuje na te dolegliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabletka
Jak widzę temat Diane 35 jest nieśmiertelny. 2 dni temu byłam u ginekologa i przepisał mi właśnie Diane, ale bardzo mocno się zastanawiam czy w ogóle kupić te tabletki bo przeraża mnie to co piszecie, głównie są to negatywy więc nie wiem czy warto ryzykować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabletka
Wiem,ze dobór tabletek to sprawa indywidualna, ale co do Diane chyba niemal wszystkie jesteśmy zgodne. :-) Za dużo się naczytałam o tym jakie to fatalne tabletki...Mam jedank prośbę czy mozecie polecić jakieś tabletki antykoncepcyjne, które nie są tak okropne jak Diane i które rozwiążą problemy a nie przysporzą nowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nucia
no własnie te opinie tez mnie przerazaja,ale skoro lek ma mi pomóc więc bede go brac,poza tym lekarz wspominał ,ze Diane jak kazdy inny hormon moze miec dzialanie rakotwórcze,kazda ingerencja jakichkolwiek lekow w organizm jest szkodliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julittaa22
Mam pytanie czy ktoras z was w trakcie brania diane miala brak okresu???? Bo mi wlasnie sie spoznia i nie wiem co mysles,przeciez caly czas je biore wiec ciaza to chyba nie bardzo....Co myslicie????? Bo sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie bolala watroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julittaa22
Ja biore juz 4 opakowanie i jakos nie widze poprawy swojej cery...Ile czekalyscie zanim pryszcze zaczely schodzic??? Co do innych objawow to po diane ma niezle humorki ale ochote na seks mam taka sama jak wczesniej ;P Nie urosly mi piersi i nie utylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę cilest od lat i jestem bardzo zadowolona poza kilkoma wyskakującymi pryszczami pomimo wieku (36) lekarka zaproponowała mi zmianą na dianę ale jak tak czytam Wasze wypowiedzi to... sama nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicili
Brałam Diane 5 miesiecy. Mialam male zylaki, mam wieksze :/ bola mnie teraz nogi itd. mialam migereny, nudnosci, bole brzucha, obfitsze miesiaczki itd. Owszem buzia, wloski ladniejsze, ale...spadek libido. Odstawilam je niechce juz hormonow, wiec mysle, analizuje inne metody - ZDROWSZE! Naprawde, wiem, ze to super wygodna metoda, ale ja i tak sie denerwowala ale bynajmniej nie dlateo,ze jestem znerwicowana nastolatka :) otoz, Kochane, fajnie, ze czujecie sie po pigułkach swietnie...ale zobaczymy za jakis czas/bo nie widzicie co sie Wam w srodku dzieje...ja juz nie wroce !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silverh
witam wszystkie Panie:) biore diane od 8miu miesiecy.dzis zazyje ostatnia tabletke. zaczelam brac diane ze wzgledu na cere.jej stan poprawil sie od 3-4go miesiaca.zwiekszyl sie apetyt,przytylam 3kg.wydaje mi sie ze zaczelam miec bardziej rozchwiany nastroj.ale najbardziej przeszkadzajacym skutkiem ubocznym sa bolace nogi,uda. diane jest wysokohormonalnym lekiem,ponoc tzteba po pol roku zrobic sobie przerwe w zazywaniu.dowiedzialm sie tego od znajomych.zdziwilo mnie ze lekarz mnie o tym w ogole nie poinformowal.jeden powiedzial ze moge przez 1,5 roku ja brac drugi ze ciagle przez 3lata...o diane slyszalam wiecej negatywnych niz pozytywnych opinii.dla swojego zdrowia wole z nich zrezygnowac.zrobie co najmniej miesieczna przerwe od tabletek.mam nadz ze cera sie nie pogorszy,dostane okresu normalnie.potem zastanowie sie co dalejl ,czy brac inne czy juz zadne. pytanie do Was:) Czy macie podobny problem z bolem i obrzekiem nog? Czy po odstawieniu cera pogorszyla sie? dziekuje i goraco pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabek
Cześć! brałam jakiś czas temu tabletki Diane 35, ale juz odstawiłam. kilka dni temu powinnam dostać @ ale narazie cisza... miałyście takie problemy po odstawieniu tabletek? czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopreaa
Jeny ja wzięłam pierwsze opakowanie i też mnie okropnie bolały piersi, ale teraz w przerwie 7 dniowej jakby mniej bolą! Innych objawów brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×