Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brega

Była Jugosławia.

Polecane posty

Gość krzysztof
ciao Vatra! ciao Veselinka! bo to jest ciekawy temat jedyny na ktorym sobie nie robie jaj . szacunek dla pomyslodawczyni za ten temat.Pozdrav.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztof
Ciao ! czy jest tu kto ? Pozdrav !hocu da se ucit srpski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztof
ciao ! devojki hocu da se govorim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cao svima! Kako ste? Hladna zima, depresivna, mirise sneg...brrr Wolałabym bzu powąchać już..Ech. Wiosny nam trzebna, panocku ;-) pozdravljam sve!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztof
Vatra - miluszku nie moge znalezc Twego adresu -moj to arek-43 portal jak wczesniej. Pozdrav Tebi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztof
ciao svima ! Kako sve? Zdravo Vam! Serbia Viva!!! Poljska Viva!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaa
kurcze a ja kocham Bosniaka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veselinka
cao svima! devojke, srecan osmi mart;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hvala Veselinka--srecan i Tobie (jeszcze przez kwadrans ;-) Pozdrav.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztof
Vatra i Veselinka Pozdrav Vam ! lepe Devojki . wszystko juz mi dziala na tlenie i GG. z tego faktu jestem Veselin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo svima! Kako ste? Ostatnio w jednym z wrocławskich pubów koncertował bułgarski zespół Balcan Folk Acoustic. Można o nim poczytać tu: http://www.independent.pl/koncerty/recenzje/w/strona_wtw1_mariensztat.php O ile się dobrze orientuję,towarzyszą wielu imprezom w Polsce, więc gdyby ktoś był zainteresowany, niech śledzi...Zbieraja pochlebne opinie, moze warto. Ja nie slyszałam niestety,żałuję. Balkanika, gde si Ti? Zdravo Sun Flower:-) Krzysztof------> świetnie,ze Ci wszystko działa ;-) Topli pozdravi :-) Informacja z ostatniej chwili ----blizi se, blizi prolece :-) hurraaa!! Szkoda,że Ami, Leptir, Dragan, Mangup, Jano, Pavel, a.i.r,jovanka,zora,beogradjanka,drugarica,zeljko i inni---przestali tu zaglądać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy cus po srpski
znaczy kwak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kvaka---haczyk :-) nista vise Kaczor na srpski---plovan lub patak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam- po długiej przerwie!!! Całuski dla wszystkich- miła przystań ten topik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balkanika
E cao:) Vatra evo me:) NIe zagldam tu bo nie mam na nic czasu. Nadrabiam zaleglosci. Zagladam tu tylko od czasu do czasu. Tym bardziej ze dopiero wrocilam z BG a juz za nim tesknie i wspominam ciagle. UUU bylo suer, ekstra. Juz nie moge sie doczekac kiedy znowu tam pojade. No ale nic trzeba wrocic do rzeczywistosci i brac sie do pracy a mam jej tyle ze az mnie to przeraza. Zreszta z tego co widze nie tylko ja tu rzadko zagladam. Vatra najlepiej bedzie jak ci podam swoj nr. gg latwiej bedzie pogadac. Opowiem ci o tym co robilam w BG;) Zreszta ten numer to nie tylko dla Vatry. Jak ktos jeszcze cce pogadac to ja bardzo chetnie. Rzadko spotykam ludzi ktorzy podzielaja moje zinteresowania.Wiec zaraszam. Jesli macie jakies pytania to pytajcie postaram sie odpowiedziec. Pozdrav za sve:) Veselinka posebno za tebe, bo okazalo sie ze ja i ona sie znamy:) Cmokici za Vas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balkanika
Ale wstyd rozpisalam sie a zapomnialam ze mialm podac swoj nr gg. Oto on: 7996424 Jos jednom pozdrav:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztof
Ciao Veselinka! czy moja skromna osoba tez moze na gg z Toba porozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veselinka
jasne Krzyszfof:) gg juz podawałam, na wszelki wypadek jeszcze raz: 3466567 pozdrav:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRAGAN
Hej Vatro ,ja cesto citam topik -istina malo komentariśem ali popraviću se ubuduće.Pozdravljam sve veoma srdacno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majena
chemy z mezem wyjechac do czarnogory od strony Dubrownika na swieta wielkanocne . latem nie bylo zadnych problemow z przekroczeniem granicy w Neum, ale jak to wyglad teraz ? wizy do BiHu trzeba miec do polowy maja, ale moze tylko na tranzyt nic nie trzeba zaltwiac ? pozaty chcielibysmy objechac Jezioro szkoderskie - takze od strony Albani - czy orientujecie sie jakie sa tam przejscia graniczne ? i jeszcze jedno - planujemy kanion tary - ale nei mam zielonego pojecia , czy tam jeszcze jest snieg, czy juz nie... z map wiemy ze w czarnogorze gory sa powyzej 2000 m ale czy teraz bedzie mozna tam ( kanion Tary) sie normalnie dostac bez problemow ze snieegiem i lodem ? 2 dni wystarcza ? sorry ze jestem takim laikiem, bede wdzieczna za rady, topik super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majena
Buuu nikt nie pisze ... naprawde zalezy mi na paru radach ...... juz za pare dni wyjezdzamy... widzialam ze w POdgoricy jest okolo 16 stopni... ale zabijak i pn kraju to wielka niewiadoma ? jak z wizami ? przejazd przez Bosnie ? kto mi pomoze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRAGAN
Jeszcze jedno-wize do BIH są potzebne jak najbardziej a ze by ich dostac trzeba se udac do Berlinu bo w Polsce niema placówki diplomatyczniej gdzie to mozna załatwyc. Bez wyz mozna jechac pod warunkem ze masz obywatelstwo kraju szengen.Znacy podwojne PL + Niemeckie,Francuskie i td...Jechac mozna poprzez Serbie i wtedy nie potrzebujesz wiz. Zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majena
hm,.... mam tylk zamedowanie w kraju szengen ( wlochy) i wize na wszystkie kraje szengen... bedziemy jechac magistrala chorwacka ( wzdluz adriatyku) niestey przez BiH bedziemy przejezdzac - ale tylko nie pamietam dokladnie z 20 km); przez serbie odpada, a moze mozna przekroczyc ten odcinek BiHu promem np ze Hvaru/Splitu do Dubrownika ... buuuuuuu tak bardzo checmy jechac do Czarnogory,a a ambasada w Berlinie odpada .... dzieki za odzwew Dragan; moze ktos ma pomysl i jeszcze wskazowki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRAGAN
Jak jest taki prom to na 100% mozesz jechac.z Wloch jest jeszcze prom Bari-Bar ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veselinka
Mozesz spróbować przejechać, to tylko tranzyt 7 km, mnie się w tamtym roku udało przejechać poza sezonem bez kontroli. A w polskich katalogach turystycznych Neum jest wymieniany jako miejscowość w Chorwacji;) Wprawdzie miałam naszykowane eurići w kieszonce do negocjacji, ale nie były potrzebne;). A ludzie tam raczej dosyć elastyczni są:). Zaopatrz się we wspomniany katalog i udawaj idiotkę;) Jeżeli i ta opcja nie wypali, to wystarczy cofnąć się na trasie ok.30km i jest prom (okolica Ploce) na Pljesac, przeprawa trwa ok 1.5 h, moze nawet trochę krócej. Nie mam pojęcia tylko, ile taka atrakcja kosztuje. Na pocieszenie dodam jeszcze tylko, że jechałam również poza sezonem z Serbii do Czarnogóry pociągiem, który zawadzał o kawałeczek BiH (i nawet stację tam miał). Zadna kontrola nie pojawiła się. Pozdrawiam i zyczę powodzenia aha, a jeżeli chodzi o śnieg, to w Zabljaku będzie jeszcze na pewno, ale nie słyszałam o nieprzejezdnych drogach więc powinno być ok. A w drodze znad jeziora Szkoderskiego (które jak dla mnie jest jednym z piękniejszych miejsc na Ziemi) na Durmitor (kanion Tary) koniecznie odwiedźcie monastyr Ostrog, podjazd trochę trudny, ale warto.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veselinka
prloleće je ipak doslo:) Gdzie wszyscy zniknęli. Topic pada... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×