Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brega

Była Jugosławia.

Polecane posty

Gość Majena
Dzieki za rady ! Dzieki Veselinka ! Wesolych Swiat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie veselinka--nie pada...Tylko długo nabiera rozpędu...;-) Pozdravljam---🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabat
cze, mozecie mi przetlumaczyc: tako mi je svaki dan, odlutam u snove, pewnie to nic specjalnego, ale chciaBbym wiedziec co ktos do mnie pisze,dziex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veselinka
Tak mi jest każdego dnia. Uciekam w sny (marzenia). :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabat
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veselinka
Nie ma sprawy. Jakby co, to służę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabat
nie no spoko jak bede miał jesio cos ze słowackiego to napewno sie zgłosze, znasz jesio jakies inne mało popularne jezyki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balkanfan
Hallo Gdzie leży Sławonia nie mylić proszę ze Słowacją i Słowenią i co jest jej stolicą bo Novy Sad to chyba Vojvodina. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztof
Milych Wesolych i Spokojnych SWIAT WIELKIEJ NOCY wszystkim przyjaznym ludziom zycze . Krzysztof. CHRISTOS WASKRIESEN !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veselinka
Vaistinu Vaskrse! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ulubiony ostatnio dialog miłosny(całkowicie wyrwany z kontekstu:-) -Luka, mene strah! Mogu ja tamo? -a, mozes, Sabacha! sta bi ne mogla?... hi hi--jacy oni byli smieszni.... Z czego to?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Zivot je cudo\";) a gledala si mozda \"Mi nismo andjeli 2\"? Tamo isto ima sjajnih fora:) Po meni taj film je jos bolji nego prvi deo. Kultni, kao svaki drugi film dole.:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nisam gledala, ali bih svakako voljela pogledat...bas me zanima kakav je to film...Tylko gdzie? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawistka
Skończyłam slawistykę, marzyłam o nauce chorwackiego, ale się nie udało. Moim językiem kierunkowym był co prawda czeski, ale uczyłam się też serbskiego i mocedońskiego - w 2002 byłam 3 tygodnie w Ochrydzie (Macedonia) i jeśli chodzi o wrażenia "wizualne" (przyroda, zabytki), było pięknie! Polecam każdemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrozniczkaaa
Hej planujemy pojechac do Bosni - w starym przweodniku z lat 70 o Jugosklawi wycztytalismy ze warto zwiedzic Sarajewom jajce i Bania Luke oraz Mostar... Ktos z Was moze jeszcze dopowiedziec pare miejsc wartych zobaczenia??? poza tym czy ktokolwiek z was nie myslal o napisaniu przewodnika o Bosni, Czarnogorze ( choc czytalam tez mala ksiazeczke wydana z 2 lata temu - sympatycznie napisana ) Sebii czy Macedoni ; na prawde by sie przydaly ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na 3 roku serbistyki i pozdrawiam wszystkich na topiku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo svima :-) Podróżniczko--na pewno ktoś Ci tu podpowie--tylko czekać -- ja znam samo skrawek Macedonii :-) Przewodnik...hmmm....idea watra przemyślenia ;-) Witaj Kees :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie było- zatem pozdrawiam topik b.gorąco!!!!! Buziaki- pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkalam fajniasta grupke Serbow i Czarnogorzan we Francji, na stazu podczas ubieglych wakacji akurat znalam \"Lane moje\" (z Eurowizji, wg mnie najlepsza piosenka) ludzie byli super a znajomi sa do dzisiaj zaraz wysle link do tego topika mojemu kumplowi-Serbowi nie czai duzo po polsku, ale moze sie odezwie laku noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cao Magfi :-) Zebyś nie pozostała tylko przy Joksimoviću ;-) www.nostalgija com Tam mozna pogrzebać -- kopalnia utworów. Udanego dnia wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cao Dragane--ciekawa oferta, jen nema tamo nista o transporcie do Valjeva--wiesz coś o tym? Pozdravljam :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawistka
Vatra - tak, właśnie o tym mówię... qrczę, a może my się nawet znamy??? IFS, przemianowany bodajże w 2002 roku na ISZiP... Wydział Polonistyki UW... pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×