Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

suanna .....z takiej samej sfery:) tylko lubię tak w nocy ,kiedy wszyscy śpą w domu, spokojnie pobiegać po forum:) w dzień u mnie trudno dobić się do kompa:) a teraz?????? luzik........cały net jest dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobny ,problem mój syn jest maniakiem komputerowym.Obecnie przerabia THE SIMS ,gra tak okrutnie wciągająca że śmiech powiedzieć ale i ja też to lubię Zastanawiam sie czy dobrze robię pozwalając mu tak duzo spędzać czasu przed kompem? 🌼 A mnie się w nocy mąż nieczepia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje łobuzy maja przechlapane:) mogą po 2 godzinki spedzać przy komputerze.......ale że jest ich troje więc 6 godzin dziennie z głowy:)Potem wpada mąż z pracy ........musi zaliczyć Vace City ...i takim sposobem jest już przed północą:) A wtedy ja zasiadam........i już wszyscy wiedzą że nie popuszczę........teraz ja rządzę:) Uciekam już do łóżeczka bo jutro wizyta rodzinki.....jak się odezwę......oznacza że żyję;) Dobranoc suanna.....miłych snów Ci życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć Babeczki!!! Dzisiaj z Wami siedzę do nocy i widziałam nowy topik suany i colliny - chyba też coś dopiszę,bo mam coś do powiedzenia na temat. Mój 8-letni synek całymi dniami siedzi na kompie i gra na okrągło. Miał 2 lata jak zaczął od prostych treningów. I też na niego krzyczę, że za długo siedzi, ale trudno, w dobie komputerów obsługę tego urządzenia ma w jednym paluszku i cieszę się z tego. No to na razie - jeszcze tu zajrzę. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka
witam moje panie juz pozno a ja zamiast spac zasiadam przed kompa bo mi sie wlasnie zwolnil cale szczescie bo mam chwilke dla siebie.moje male kochanie uczy sie chodzic a jestem zajechana ale coz koniec narzekania.niby do kompa jest na tylko dwoje jeszcze ale coz i tak dostac sie jest ciezko bo maz gra w jakas nowa gre.a ja no coz jestem ostatnia w tej dlugiej kolejce pa moje panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy w.b. ostatnio nas unika? Moje pociechy już padły - jakoś wcześnie dziś - chyba posłużył im kilkudniowy pobyt na wsi. Wielkie dzięki mój teściu kochany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki kochane nie zapomniałam o Was:) jestem troszkę zajeta ale wrócę tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka
n siedze tak i czytam no i chyba dzis pojde wczesniej spac moze jutro moje malenstwo albo oba beda mialy dobry chumorek to drugie to moj slubny ale czasami wymaga wiecej cierpliwosci niz ten malutki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajam się Dawno widziałam ten topik, ale bałam się wejść. Myślałam sobie - te nudzące się w domu baby. Ja i owszem siedzę w domu z bachorem, ale czau nudzić się nie mam. I za to wszystko - - - - - błagam was o wybaczenie. Dzisiaj przeczytałam wszystko i tak sobie myślę, że chyba nie jestem obłąkana z tymi moimi skrajnymi emocjami - Wy macie to samo {zdziwko}. Przedstawię się - mam córę, za kilka dni kończy 3 lata - straszna franca, a jaka kochana. pozdrowionka 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy Suanna i Collina mogłyby rozwinąć temat o teściach? Strasznie mnie ciekawi co miałyście na myśli zamieszczając ten topik. Ja mam dużo do powiedzenia na ten temat. Oj - kobitki kochane - czy wy też macie problem z tym forum ostatnio? Jak nie pojawia się kilka wpisów naraz, to topiki odpalają się strasznie wolno - co tu się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatko...mi tak samo kiepsko coś wchodzi ....a o teściach napiszę........jak te moje zmory padną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
DeCha powiem ci w sekrecie że te nasze nudy - to takie inne nudy niż w zwykłym tego słowa znaczeniu. No bo jak tu się nudzić kiedy wstajesz po omacku robisz kawę i \"mamooooooooo!!!............. iza chwilę śniadanko, posprzątać po i już kombinuj co na obiadek? Zakupy- też fajna sprawa bo i spacerek można zaliczyć przy okazji. Przybywasz do domciu i już za obiad bo wszyscy głodni. Zdążysz pozmywać po obiedzie i kombinuj co na kolację. I tak w kółeczko i na okrągło jak w zegareczku - więc gdzie tu czas na nudy? Nie ma czasu dla nas - dla kobitek, kochanych mamuś. Ale jesteśmy z tym szczęśliwe i tyle naszego, że sobie pobiadolimy w topiku jakie to my znudzone i zmęczone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o tym mówię,jestem od trzech lat w domu z moim potworem i nie mam czasu pierdnąć. przepraszam. Pomijając to że pracuję w domu, przy komputerze, ale nad opieką nad Małą pomaga mi mama ❤️, więc wychodzi na to samo. Teraz i tak jest fajnie, bo potwór idzie na pół dnia z koleżankami do piaskownicy i teoretycznie mam spokój. Ale i tak co 5min jest mamo.... mamo.... mamo..... Kocham to i nienawidzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To dobrze masz DeCha, że możesz wysłać bachorka na podwórko. Ja niestety nie mam tego komfortu, bo u nas nie ma podwórka dla dzieci tylko dla pijaczków i groźnych psów ..... niestety dziękuję i nie wysyłam tych moich gadzin tam, i jeśli z nimi nie wyjdę do parku - co trzeba się nieco oddalić od domu - to będą siedzieć nieszczęśliwe w chałupie i się nudzić. A to o zgrozo też nie wesołe, bo głupotki im do głowy strzelają wtedy i ich roznosi... i nie tylko ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak z podwórkiem to mam luksus, bo po pierwsze nie mieszkam w blokowisku i mam w miarę bezpieczne podwórko z obfitą dzieciarnią, nawet nie ma dużego problemu z samochodami. A i pijaczkowie u nas swoi i dzieciakom krzywdy nie dadzą zrobić. Po drugie mieszkam na parterze i zawsze Młodą widzę lub słyszę, więc mogę zająć się \"domowymi obowiązkami\" kiedy ona bawi się w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż chyba czas lulu, bo jutro od rana mam dużo robotki. Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobranoc DeCha !!! A wpadaj tu częściej! Hello czy jeszcze któraś tu jest? Czy zostałam sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatko ja jestem.....ale tak z doskoku:) zaraz będę wolna.......i dołączę do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, jestem pierwszy raz na forum(od niedawna mam internet w domku) i cieszę się okropnie,że tu trafiłam. Mam 6-mies. córcię, ale w domu siedzę już prawie 3 lata. I jest mi z tym coraz gorzej. Czasem gonię już w piętkę. Jak znaleźć czas dla siebie? (po wykonaniu obowiazków wobec domu, faceta i dziecka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
O.k. ja też tu wpadam co jakiś czas, ale coś nie ma ciekawych dziś tematów. No, ale cieszę się collino, że jeszcze nie chrapiesz i dzielisz moją pasję siedzenia w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam kasik czas dla Ciebie to tylko noc i siedzenie w necie to mój ulubiony sposób spędzania tegoż czasu odkąd suanna wymyśliła ten topik WIELKIE DZIĘKI SUANNO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem kobitki:) uśpiłam już wszystkich:) Ja też bardzo sie ciesze ze jest ten temacik:) Imimo że mam już dzieci troszkę strasze od waszych ,lubie tu wpadać:) Dla mnie net to tez odskocznia od codziennego życia.....nie mam już koleżanek.....zamknęły się w domkach Ale gdzie jest suanna......????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suanna jest tradycyjnie o jakiejś bardzo dziwnej porze. Jak to dobrze,że ktos o mnie pamięta.❤️ Marnie się dziś czuję i jak poszłam usypiać moją córkę to usnełam razem z nią , przebudziłam się i natychmiast tu wskoczyłam. Widzę nowe twarze w tym naszym kąciku.Twarze?Co ja piszę?;) Może kiedyś się zobaczymy. Dobrze zawsze będzie więcej tematów. Topik o teściowej obiecuję rozwinąć ,ale nie dziś. Jeszcze tu chwilkę poślęczę. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suanno......jak miło Cię \"widzieć\":) Ja juz zaraz uciekam bo jutro znowu będę nieprzytomna:) Skrobnęłam coś na Naszym topiku........ale jutro napewno coś więcej napiszę...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mężatki i colliny👄 a gdzie to KOCICA SPRYTNA dziś przebywa ? kasik ty czasu dla siebie nie szukaj,bo cię starość przy tym zastanie ! Beszczelnie go wydzieraj od facetka,od dzieciorów,od domu?;) JA TAK DZIAŁAM i jakoś leci.Sterta garów? A niech leży ,nie uciekną jak mam ochotkę akurat iść na spacer to idę. Jedynie obiadek zawsze punktualnie.Bo nakarmione \"zwierzę\" jest łagodniejsze.:D :D :D ,/PRZYNAJMNIEJ U MNIE/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suanno kochana........dziewczyny.......uciekam...już ledwo patrzę;) Moje zmory wstaja bardzo wcześnie rano i bitwa .....kto pierwszy do komputera się dorwie;) Zyczę Wam kobitki dobrej i przespanej nocki...........dobranoc.....do jutra;) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×