Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

Gość justka24
Mam pytanko dotyczące wózków, czym różni sie gondola-spacerowy od głęboko-spacerowego. Jeżeli chodzi o foteliki do samochodu, taki 0-13kg jest w połowie siedzący. Czy można tam bezpiecznie włożyć noworodka, będzie mu wygodnie? To nasza pierwsza dzidzia, tyle pytań i wątpliwości. Nie mam pojęcia jak sobie radzily kobietki kiedyś!? Czy któraś z przyszłych mama ma zgage? Ja od tygodnia cokolwiek zjem to póżniej cierpię. Jest na to jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmin21
wiesz co tak na dobra sprawe to nie wiem czemu mam brac ten magnez z ta witaminą bo moj gin powiedzial mi to doslownie w drzwiach juz wychodzilam i wtedy powiedzial mi zebym se kupila wlasnie taki magnez. Czasami se wlasnie zastanawiam sie dlaczego takiego czlowieka ktory placi za wizyte traktuje sie zupelnie inaczej niz takiego ktory uczeszcza tam panstwowo, ja wlasnie uczeszczam panstwowo i dlatego powiedziano mi to w drzwiach tak mi sie przynajmniej wydaje ... i dlatego nie wiem Wsumie wszystkie wyniki mam dobre. pozdrawiam Cie Justka widze ze niedawno do nas trafilas fajnie ze jest ten topic i tyyyyle kobietek rodzacych w maju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka24
Też chodzę państwowo ale zawsze męczę swego tak długo aż mi wszystko powie, pewnie czasem ma mnie dość. Z własnej woli też dużo mówi, jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iris_73
Nadia_25 - wózki na Świebodzkim - widziałam tylko jeden bo akurat sie składali ze stoiskiem- był niezły - typ głeboko-spacerowy o ile dobrze pamiętam była też wkładka dla niemowlaka- mam tez od nich ulotkę - jest tam podany adres i chyba telefon ale sama się zastanawiam czy to nie ryzykowne taki zakup na targowisku ale jeśli jest gwarancja i dokładne namiary na sprzedającego czemu nie... jasmin21- magnez oczywiście z vit B6 biorę chyba od 14 tc bo mi powieka drgała, serce tłukło jak szalone (zresztą nadal) zaleciła mi po ekg lekarz rodzinna, mój lekarz - gin tez karze min cały czas brać magnez oraz wit. dla ciężarnych trochę mam wątpliwości bo babka w aptece mówiła że jak się bierze przez całą ciąże magnez to dziecko ma potem problemy z przyswajaniem naturalnego magnezu ale z drugiej strony jak się ma skurcze to jest zalecany magnez tylko czy przy wszystkich rodzajach skurczów? mam nadzieje ze dziś na wizycie dowiem się dokładnie justka24 - kolejne podobieństwo- mnie zgaga też męczy bezustannie czasem pomaga mi bawarka tj. herbata z mlekiem lub mleko jak nie to wtedy biorę rennie, probowałam też leku homeopatycznego gastrocynesine to wcześniej jak miałam nudności i wzdęcia i pełność w zołądku - czasem pomagało, niektórym pomaga niegazowana woda min. spróbuj co zadziała na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U mnie tyle śniegu co niemiara i w dodatku przez caly czas pada. Co do testu na obciążenie glukozą to mam już skierowanie, ale jeszcze powinnam ciut poczekać, bo robić go jest najlepiej pomiędzy 24 -26tyg., a u mnie wlaśnie zaczyna się 23. Moja gin. poradziła mi, żebym wzięła ze sobą cytrynę, bo podobno ciężko wypić ten ulepek. Laborantki podobno nie mają nic przeciwko temu, bo cytrynka nie ma wplywu na wynik. Ja na pewno wezmę, bo takie slodkie plyny nie przechodzą mi przez gardlo. W ogóle w ciąży doświadczyłam czegoś, czego nigdy bym się nie spodziewala. Mianowicie, ja , zazwyczaj straszny łakomczuch, straciłam całkowicie smaka na słodycze, czekolada mnie w ogole nie rusza, a wczesniej moglabym zjeść całą.Dla mnie to totalny szok. Ciekawe czy mi tak zostanie. Rozpisalyście się dziś pięknie, fajnie, gdy jest dużo do poczytania. Pozdrawiam!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ta glukoza naprawde bardzooo cieżko przechodzi przez gardło a juz tym bardziej na pusty zołądek to dosłownie koszmar wypicie czegos tak słodkiego i w takiej ilosci.Jutro ide na badania wiec zapytam laborantki czy faktycznie mozna przegryzac cytryną No własnie a co do tej cytryny to przegryza sie w trakcie picia czy dopiero po? Bardzo mnie to interesuje bo nigdy o tym nie słyszałam wiec z góry dzięki za info Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA28
Witajcie, fajnie, że tak dużo nas i jest co poczytać, zeszlo mi trochę. Niedawno wróciłam od lekarza, dzidzia zdrowa, wierci się strasznie, tak że przez prawie 15 min, szukała jego tętna bo co chwilę serduszko było w innym miejscu, ma już ponad 1 kg, i według usg termin mam na 26.04. zobaczymy co z tego wyjdzie, ja też mam skierowanie na obciązenie glukozą ale dopiero za 2 tyg. , teraz czytając troszkę się zdziwiłam, bo teraz jestem w 28 tyg. a mam zrobic ten test w 30 tyg., to trochę inaczej niz u ciebie iwanko, ale cieszę się że niedługo będę miała to za sobą bo to żadna przyjemność, przechodziłam to podczas pierwszej ciąży, wtedy miałam cukrzycę ciążową i musiałam stosować dietę, teraz narazie jest wszystko w porządku, cukier w normie, więc mam nadzieję że i wynik bedzie zadowalający. No i jestem 2 kg do przodu. Zmykam bo musze młodego wykąpać i położyć spać, więc miłego wieczorka, Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do cytryny, to chyba można jak się chce tzn w trakcie lub po, a ja najchętniej bym wcisnęła do jeśli mi pozwolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, doczytałam jeszcze trochę, kiedy najlepiej robić ten test. MIędzy 24a 28 tyg najlepiej, ale można też trochę pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmin21
witajcie Na dworze mroz a mi goraco jak zwykkle okna poroztwierane uff. Co do tego wyniku obciazenia glukoza tez juz bede dzialala za ok 2 tyg. powiedzcie mi prosze ile to mniejwiecej jest do wypicia tego plynu szklanka czy wiecej? i jak on wyglada najpierw pobiora krew a potem kaza wypic i znow krew???? obawiam sie ze bedzie ciezko .. no i znow majowki maja problem bo trzeba zrobic test obciazenia glukoza hehehehe pozdrawiam i zycze milego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Muszę zmienic tabelkę, bo weszłam dziś rano na wagę i... szok!!! ;-) A muszę powiedzieć, że dawno się nie ważyłam, objadałam czekoladą, która mi teraz smakuje jak nigdy no i efekty... Od jutra ogranioczam słodycze! (hmm, ciekawe, czy mi się uda ;-) ) ADA28.........Dąbrowa Gorn.....4 MAJ...............11....chłopiec EWE-LI-NA........................6 MAJ..................7.....chłopiec IRIS 73.........Wrocław.........7 MAJ.................8......chłopiec JUSTKA24.........................7 MAJ.................8.....chłopiec RUBINA............................10 MAJ................4......Hania SZAFIRKA.........................13 MAJ.................5.....dziewczynka(?) MADI30............................16 MAJ................4.....dziewczynka MARANA...........................16 MAJ.................5.........? JASMIN21.........................18 MAJ.................7..dziewczynka ANDA...............................19 MAJ................3.....Julita NADIA 25........Wrocław....... 20 MAJ...............6.......? MAŁA MOCCA .....................20MAJA..............11....Julia/Ida MAŁA MI...........................20 MAJA..............7............? KONICZYNA.....Brugge .........24 MAJ...............7...........? MAL-GOSIA.....Wrocław........24 MAJ................3............? JUNIE..............................27.MAJ................?..........? DARK SIEDE.......................29 MAJ................7......dziewczynka TINA................................29 MAJ................4.........? IWANKA.........Chełmek...........6 CZERWIEC.......4...........? MELANIA..........................18 CZERWIEC.........2.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nie wiem jak to teraz z ta glukoza ale ja ponad 5 lat temu musialam pic 0,5 l dwa razy z przerwa godzinną ,wiec strasznie sie boje tego badania bo naprawde wypicie pol litra czegos tak slodkiego nie jest przyjemne:( dzisiaj byłam na wynikach i laborantka tak mi pobrała krew ze oprócz siniaka na pół ręki jeszcze mam spuchnięta tak jakbym sobie włozyła balonik w staw łokciowy.Ależ to paskudnie boli :(Nie wiem kto je uczy pobierac krew ale co niektóre naprawde mogłyby robić to troszkę ostrożniej Dzisiaj nic mi sie przez ta bolaca rękę nie chce robic i nawet chociaż taka ładna pogoda nie chce mi sie wyjść na spacerek. Najchetniej bym cały dzień przeleżała a w trakcie przelaczania kanałow w TV podjadała cos slodkiego Ehh w poniedziałek znoof wizytka u gina i mam nadzieje ze skieruje mnie na USG bo juz chciałabym wiedziec co noszę pod serduchem:) i czy wszystko jest Ok. Pozdrawiam wszystkie majóweczki i zyczę miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 tc czesc wszystkim 🖐️ ach gdziez ta wiosna sie podziala, szaroburo i ponuro 😭 ale juz sie robi widno wczesniej :-) test obciazenia glukoza--- mi lekarz powiedzial ze tego badania nie robi sie standardowo a tylko matkom co do ktorych istnieje podejrzenie o cukrzyce ciazowa, czyli u ktorych w badaniu krwi wychodzi podwyzszony poziom glukozy (tzn ze wydziela sie za malo insuliny w stosunku do potrzeb) lub w wywiadzie wychodza jakies niepokojace wiesci. Ale juz zdazylam zaobserwowac ze co lekarz to obyczaj... Nadia, no wez sie usmiechnij... bo ci sie urodzi dzidzius-melancholik he he posluchaj jakiejs delikatnej muzyki, wyciagnij zdjecia z lata, przeczytaj jakiegos harlekina, no a z tym jedzeniem to biada, oj biada - jeszcze nie opracowalam sposobu :-( J asmin, mam podobne odczucia co do lekarzy, po prostu trzeba trafic na odpowiednia osobe na wlasciwym miejscu, ja przyjezdzajac do Polski przy okzaji roznorodnych przypadkow udawalam sie do lekarza, placilam i szlag mnie trafial ze wszyscy mnie zbywaja, skladaja swoje manele z natarczywym: \"to wszystko\'. Podczas gdy ja probowalam wyciagnac jakies dodatkowe informacje lekarze przyspieszali tok rozmowy wcale nie hamujac zniecierpliwienia, albo weszla jakas znajoma osoba, albo osobisty telefon - takie rozne sztuczki - nastroj wizyty sie rozwala i \'do widzenia\'. Tak bylo przy ginekologu, interniscie czy okuliscie, ale roznie to bywa, zdarzaja sie swietni lekarze tez, tylko rzadziej he he no i wlasnie dobiegl mnie smrod z kuchni az tutaj tzn az do komputera co znaczy ni mniej ni wiecej niz ze spalilam kalafiora.... coz za niezrecznosc... Madi :-) chcialabym takie szoki przezywac ja ty, cztrey kilo - tylko pozazdroscic, ja wczoraj weszlam na wage i przezylam szok od rana do wieczora przybylo mi 3 kilo, to zapewne jakis obrzek i jeszcze nie wpisuje do tabeli, poczekam ile z tego zejdzie bo rano ubylo tylko kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADA28.........Dąbrowa Gorn.....4 MAJ...............13....chłopiec EWE-LI-NA........................6 MAJ..................7.....chłopiec IRIS 73.........Wrocław.........7 MAJ.................8......chłopiec JUSTKA24.........................7 MAJ.................8.....chłopiec RUBINA............................10 MAJ................4......Hania SZAFIRKA.........................13 MAJ................5.....dziewczynka(?) MADI30............................16 MAJ................4.....dziewczynka MARANA...........................16 MAJ.................5.........? JASMIN21.........................18 MAJ.................7..dziewczynka ANDA...............................19 MAJ................3.....Julita NADIA 25........Wrocław....... 20 MAJ...............6.......? MAŁA MOCCA .....................20MAJA..............11....Julia/Ida MAŁA MI...........................20 MAJA..............7............? KONICZYNA.....Brugge .........24 MAJ...............7...........? MAL-GOSIA.....Wrocław........24 MAJ................3............? JUNIE..............................27.MAJ................?..........? DARK SIEDE.......................29 MAJ................7......dziewczynka TINA............Kielce............29 MAJ................4.........? IWANKA.........Chełmek...........6 CZERWIEC.......4...........? MELANIA..........................18 CZERWIEC.........2.........? dziewczyny, a moze te co nie chca podawac swojego miasta, podadza chociaz region?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlanta
Witajcie. Dawno mnie nie bylo poniewaz troche czasu spedzilam w szpitalu a potem mielismy problemy z internetem.Termin mam na 12 kwietnia a plci dziecka nie znamy(nie chcial bobas pokazac).Ja jestem po takim tescie (Obciazenie glukoza).Musialam wypic 75g. glukozy. Ulepek straszny ale mozna dodac do tego sok z polowki cytryny. I w tedy mozna to przelknac.Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Po Waszych ostatnich rozmowach o piwie i ja do niego zatęskniłam. A ponieważ katar od wczoraj mam straszny, własnie mąż mi zrobil pysznego grzańca. Trzymam kubek i jest mi tak dobrze, że nie wiem:-) Ojej, pyszności! Wasze zdrowie:-)))!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny, ale Wam wszystkim zazdroszcze!! Nie jestem w ciazy, mam juz 5-msc sliczne dziewczatko, ale caly okres ciazy wspominam jako najpiekniejszy w moim zyciu. A potem ten cudowny final.. i nieprzespane noce, zasypianie przy karmieniu, pranie, sniadanie o 6 wieczorem... ale nigdy nie zapomne jej pierwszego usmiechu, to wszystko wynagradzilo. Z calego serca zycze Wam wszystkiego naj najlepszego, i oby Wasze dzieciatka uszczesliwily Was tak samo jak mnie moje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Sowa, ze zajrzalas, takie wypowiedzi jak Twoja bardzo optymistycznie nastrajaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka27
witam was dziewczyny i wasze fasolki!!:):):) ja rowniez mam termin na maj, a dokladnie na 19maja:) moge sie do was dolaczyc??????? pozdrawiam was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmin21
jasne ze mozesz RYBKA czym nas wiecej tym lepiej. witamy cie w naszym majowym gronie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wracam do was po długiej przerwie, ale mam nadzieję, że przyjmiecie mnie z powrotem :D W środę miałam robione USG i wyszło na jaw, że urodzi się chłopak! :) Przytyłam w sumie nie za dużo, bo 5 kg, ale to zawsze coś Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wracam do was po długiej przerwie, ale mam nadzieję, że przyjmiecie mnie z powrotem :D W środę miałam robione USG i wyszło na jaw, że urodzi się chłopak! :) Przytyłam w sumie nie za dużo, bo 5 kg, ale to zawsze coś Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia__25
Witaj Rybko...:)) Widze że Cie przekonałam...i postanowiłas sie do nas przyłaczyc.... Bardzo fajnie....::)) Witamy też Sowę i dziękujemy za ciepłe słowa.... fajnie sie robi na naszym majowym topiku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia__25
tabela ADA28.........Dąbrowa Gorn.....4 MAJ...............13....chłopiec EWE-LI-NA........................6 MAJ..................7.....chłopiec IRIS 73.........Wrocław.........7 MAJ.................8......chłopiec JUSTKA24.........................7 MAJ.................8.....chłopiec RUBINA............................10 MAJ................4......Hania SZAFIRKA.........................13 MAJ................5.....dziewczynka(?) MADI30............................16 MAJ................4.....dziewczynka MARANA...........................16 MAJ.................5.........? JASMIN21.........................18 MAJ.................7..dziewczynka ANDA...............................19 MAJ................3.....Julita RYBKA 27...........................19 MAJ...............?.........? NADIA 25........Wrocław....... 20 MAJ...............6.......? MAŁA MOCCA .....................20MAJA..............11....Julia/Ida MAŁA MI...........................20 MAJA..............7............? KONICZYNA.....Brugge .........24 MAJ...............7...........? MAL-GOSIA.....Wrocław........24 MAJ................3............? JUNIE..............................27.MAJ................5..........chłopiec DARK SIEDE.......................29 MAJ................7......dziewczynka TINA............Kielce............29 MAJ................4.........? IWANKA.........Chełmek...........6 CZERWIEC.......4...........? MELANIA..........................18 CZERWIEC.........2.........? zmieniłam Junie i dopisałam Rybkę..... u którejś sie coś jeszcze zmieniło...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka27
dziekuje za mile porzywitanie:):):) ja niestety nie znam jeszcze plci dziecka, bo dzidzia jest bardzo wsydliwa i zawsze zasloni to co powinna odslonic;p Ale przypuszczam, ze bedzie to corka:):):) jestem w 24 tygodniu ciazy i jak narazie przytylam 4 kilo:) pozdrawiam was serdecznie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 tydz Witam. Tyle się tu dzieje,przybywa majówek :-).Tracę juz rozeznanie kto o co pyta,ale na szczęście jeszcze pamiętam co chce napisać ,gdybym się powtarzała to mi wybaczcie,bo nie dość że jestem blondynką to jeszcze w ciąży :-D . Padło wcześniej pytanie o różnicę miedzy wózkiem głeboko-spacerowym a wózkiem z gondolą. To proste w tym drugim wózku gondola jest odpinana,zostają same ramy(tak to nazwę) na które montuje się siedzisko spacerowe. Głęboko spacerowy to rozłożona wersja spacerowa-nie zdejmuje się jej,za to na niej kładzie się wkładkę dla noworodka.Wkładka ma usztywniane dno. Często przy tych wózkach jest dodatkowa podkałdka pod tę wkładkę. Gondola w wózku głebokim jest sztywna . Mam nadzieję ,że nie namieszałam :-). Badanie na poziom glukozy- w pierwszej ciąży miałam nawet dwa razy ,może dlatego że dużo tyłam .W 26 tyg miałam już 12 kg więcej. Obydwa były prawidłowe. Któraś z was pytała o piersi( wybaczcie że nie pamiętam kto).Piersi się powiększają to każda z nas wie :-).Mi zostały już takie po ciąży,większe .Awansowałam z C na D .Teraz też mi się znowu powiększyły i rozmiar mam DD. Na pewno obawiacie się jak będą wyglądać po urodzeniu dziecka. Karmienie piersią jest bardzo korzystne -działa ujedrniająco. Wiadomo jednak ,że czasami mimo chęci się nie udaje ,wtedy trzeba o nie szczególnie dbać by nie zwiodczały. Smiało sięgać po kremy do pielegnacji. Co do wydzielania się siary.W pierwszej ciąży wodniste wycieki miałam przed samym porodem ,nawał przeżyłam w trzeciej dobie-po urodzeniu dziecka obawiałm się że mam za mało pokarmu ....w trzeciej dobie cycki pękały mi od jego nadmiaru:-D Teraz siara pojawiła się od samego początku ,już w pierwszych tygodniach ciąży ,kiedy nie wiedziałm jeszcze ze spodziewam się dziecka ,jak naciskałam brodawki to wyciekał biały lub wodnisty płyn.Tak jest cały czas. Oczywiście poszukałam czy to jest normalne. I dowiedziałam się ,że to sparawa indywidualna.Jedna kobiety mają wcześniej ,drugie dopiero po porodzie. Zgaga :-(. Okropieństwo.Nęka mnie przez cały dzień,a w nocy było najgorzej.Kiedyś piłam dużo mleka, a ostatnio przeczytałam ,że ono własnie wzmaga wydzielanie kwasów.Więc nie piję .W ciągu dnia mozna jakoś jej zaradzić ,ale w nocy jest koszmarem. Ale znalazłam na nią sposób: Śpię wyżej -tak aby mieć głowę wyżej niż żoładek-pozycja prawie pół siedzaca. I koniecznie na lewym boku- w ciąży może dokuczać refluks(mięśnie przewodu są rozluźnione czy coś takiego) a spanie na lewym boku zapobiega pieczeniu i cofaniu się treści z żołądka.To się dowiedziałm od znajomej ,która co prawda nie jest w ciąży ale ma taką przypadłosć.I jak widac jest druga korzyść ze spania na lewym boku-nie dość że dzidziuś dobrze dotleniony,to jeszcze jest zbawienne na zgagę.Przynajmniej u mnie to działa :-). Oczywiście witam wszystkie nowe majówki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADA28.........Dąbrowa Gorn.....4 MAJ...............13....chłopiec EWE-LI-NA........................6 MAJ..................7.....chłopiec IRIS 73.........Wrocław.........7 MAJ.................8......chłopiec JUSTKA24.........................7 MAJ.................8.....chłopiec RUBINA.....Dolnyśląsk..........10 MAJ................6......Hania SZAFIRKA.........................13 MAJ................5.....dziewczynka(?) MADI30............................16 MAJ................4.....dziewczynka MARANA...........................16 MAJ.................5.........? JASMIN21.........................18 MAJ.................7..dziewczynka ANDA...............................19 MAJ................3.....Julita RYBKA 27...........................19 MAJ...............?.........? NADIA 25........Wrocław....... 20 MAJ...............6.......? MAŁA MOCCA .....................20MAJA..............11....Julia/Ida MAŁA MI...........................20 MAJA..............7............? KONICZYNA.....Brugge .........24 MAJ...............7...........? MAL-GOSIA.....Wrocław........24 MAJ................3............? JUNIE..............................27.MAJ................5..........chłopiec DARK SIEDE.......................29 MAJ................7......dziewczynka TINA............Kielce............29 MAJ................4.........? IWANKA.........Chełmek...........6 CZERWIEC.......4...........? MELANIA..........................18 CZERWIEC.........2.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! A szczególnie Ty Rubino,bo pierwsza sie dzis odezwalas i to w dodatku tak konkretnie. To wprawdzie nie ja pytałam, ale Twoje odpowiedzi czytam z ogromną uwagą, po prostu też wielu rzeczy nie wiem. Dzięki!:-) Piękny dziś dzień, dlatego wzięliśmy psa na baaardzo długi spacer, on się wyszalał a mi spacer cudownie poprawil nastrój. A w dodatku przed chwilą Adaś doleciał na pierwsze miejsce:-) A w poniedzialek wcale nie idę do pracy, bo zaczynają się ferie:-) HURRA! 2 tygodnie! A maleństwo chyba się dotleniło, bo szaleje, aż miło. A ja ubrałam dziś nowe jeansy ciążowe, fajnie i wygodnie. Brzusio rośnie tak jak mi się zawsze podobało, piłka z przodu a talię nadal mam. Normalne spodnie już spoczęły na dnie szafy. Jednym słowem fajna ta niedziela, mam nadzieję,że Wy też czujecie się dobrze. Miłego dnia!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmin21
witam wszystkich jakos spokojnie tu dzis chyba wszystkich gdzies wywialo , dla mnie dzis dzien strasznie ospaly prawie caly dzien przelezalam.Chyba zaraz wyciagne meza na spacer.Bo i w TV nie ma nawet co poogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mi
Witajcie!!!Wracam skruszona po małej przerwie spowodowanej wyłacznie moim lenistwem...;-) Za pamieci-pytałam mojej pani połoznej i kazała spac na PRAWYM boku,a nie na lewym czy na plecach!!!Własnie na prawym boku nic nie uciska niczego:-) i dzidzi nie grozi niedotlenienie. Znowu zaczyna mi dokuczac ciagłe zmeczenie,nic mi sie nie chce,a kazdy dłuzszy spacer konczy sie mega drzemka...Dzidzia kopie juz dosc konkretnie:-)i w miare regularnie-zawsze kiedy ja chce pospac... Teraz moja najwieksza obsesja stało sie myslenie o tym gdzie i w jakich okolicznosciach złapie mnie porod:-)A wizje mam raczej nie za wesołe-pewnie bede sama w domu,padnie mi bateria,wetnie ładowarke i nie bedzie z kim zostawic zwierzakow...Na wszelki wypadek do szpitala pojde juz miesiac wczesniej;-) Pogoda koszmarna,mzawka i blotko po kolana a ja musze ruszyc swoj coraz wiekszy tyłeczek do miasta:-( Trzymajcie sie cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×