Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

Gość TABELA
ADA28..............................4 MAJ.................11....chłopiec EWE-LI-NA........................6 MAJ..................7.....chłopiec RUBINA............................10 MAJ.................4....Hania SZAFIRKA.........................13 MAJ.................5....dziewczynka(?) MADI30............................16 MAJ.................2....dziewczynka MARANA...........................16 MAJ.................5.........? JASMIN21.........................18 MAJ.................6.......? ANDA...............................19 MAJ................3....Julita NADIA 25........Wrocław....... 20 MAJ................6.......? MAŁA MOCCA .....................20MAJA..............11....Julia/Ida MAŁA MI...........................20 MAJA..............7............? KONICZYNA.....Brugge .........24 MAJ...............7...........? MAL-GOSIA........................24 MAJ................3............? JUNIE..............................27.MAJ................?..........? DARK SIEDE.......................29 MAJ................7....dziewczynka TINA................................29 MAJ................4.........? IWANKA......Chełmek...........6 CZERWIEC.........4...........? MELANIA..........................18 CZERWIEC........2.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
ADA28.....Dąbrowa Gorn.....4 MAJ.................11....chłopiec EWE-LI-NA........................6 MAJ..................7.....chłopiec RUBINA............................10 MAJ.................4....Hania SZAFIRKA.........................13 MAJ.................5....dziewczynka(?) MADI30............................16 MAJ.................2....dziewczynka MARANA...........................16 MAJ.................5.........? JASMIN21.........................18 MAJ.................6.......? ANDA...............................19 MAJ................3....Julita NADIA 25........Wrocław....... 20 MAJ................6.......? MAŁA MOCCA .....................20MAJA..............11....Julia/Ida MAŁA MI...........................20 MAJA..............7............? KONICZYNA.....Brugge .........24 MAJ...............7...........? MAL-GOSIA........................24 MAJ................3............? JUNIE..............................27.MAJ................?..........? DARK SIEDE.......................29 MAJ................7....dziewczynka TINA................................29 MAJ................4.........? IWANKA......Chełmek...........6 CZERWIEC.........4...........? MELANIA..........................18 CZERWIEC........2.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA28
hej, widać że niedziela i każdy odpoczywa, w tygodniu o tej porze jest już kilka postów, a może majówki gotują obiadek, hi hi hi nie bedę was dzisiaj męczyć jedzonkiem, bo mam okropnego lenia i nic mi sie nie chce robić ani gotować, co prawda rosołek jak to w niedzielę musi być a na drugie danie nie bedę się wysilać bo mi się nic nie chce, ziemniaczki jakieś mięsko i to wszystko. Ale za to na deserek muszą być lody, bo chyba mi się śniły w nocy (nie pamiętam) ale wstałam rano i miałam na nie wielką ochotę. Dobrze że mam wielkie opakowanie w zamrażarce. No tak miało nie być o jedzeniu, ale mi chyba tak zostanie i widze że każda z nas jest od czegoś a ja to chyba już zostanę od jedzenia, ha ha ha. Nie wiem jak wy ale ostatnio mam straszną ochotę na piwo, szczególnie red'sa malinowego, mogłabym pić codziennie ale się troszkę hamuję ale na drugi dzień to już musze wypić, nie mogę się oprzeć, nie wiem czy to jakaś potrzeba organizmu, bo na początku to miałam alkoholowstręt. Cieszę się że do palenia mnie nie ciągnia, wręcz odpycha. Zauważyłam że Nadia też ostatnio ma takie zachcianki, więc nie jest ze mną źle. Jak wkleić miasto do tabelki, jestem z Dąbrowy Górniczej. Jak któraś będzie wklejać swoje miasto to pamiętajcie o mnie. Miłej niedzieli i leniuchowania, Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mi
Tez musze sie przyznac do tego,ze mam ochote na piwko...Choc takiego małego browarka z sokiem,mimo ze zawsze uwazałam,ze picie piwa z sokiem to szczyt wszystkiego-albo piwo albo soczek:-)Ale PT hamuje skutecznie wszystkie moje zapedy w tym kierunku:-(...I podobnie jak Nadi szkoda mi,ze nie predko pójde na jakas imprezke(taka jak za dawnych,przed ciazowych:-)czasów...) U mnie tez obowiazkowy rosołek przy niedzieli-drugie odwołane,ile mozna stac przy garach??? Pogoda w miare przyzwoita,wiec chyba futrzak znów pobiega,jest moja jedyna motywacja do wynurzenia sie z domu;-) Zycze miłego dzionka,drogie Majówki!!!Do miłego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mi
Aha!I witam Iwanke w naszym gronie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia__25
Hej ciężarówki...! Własnie wróciłam osd swojej mamy. Ale miała dobrego adwokata.....mniam....i sie opchałam karpatki za wszystkie czasy!!! Aż dziwne ze nie mam zgagi, która męczyła mnie przez ostatnie tygodnie bez przerwy. Na dwór nie chce mi sie chodzić....przerażają mne te wiatry....i na szczescie nie musze nikogo wyprowadzać tak jak Mała Mi. Jutro ambitnie zabieram sie do przesadzania kwiatków. Moze pora roku jeszcze nie odpowiednia, ale mam ochotę popracowac nad wygladem swojego otoczenia. Zycze wszystkim miłego wieczoru ismaczniutkiej kolacji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znane Majówki i nową- iwanke:) Własnie wrócilismy od męża brata z obiadku. Gotowanie miałam dzisiaj z głowy. Wybawiłam sie niesamowicie z ich 8-miesięcznym synkiem. I pomyśleć, że za rok o tej porze moje maleństwo będzie w tym wieku. Po drodze był przystanek w McDonald\'s bo naszło mnie na ichnie frytki. Paskudztwo niby, ale teraz -pyszota:D Też mam ciągotki do piwa. Walczę z tą pokusą, ale nie jest łatwo. Wczoraj jak na złość pare osób przy mnie piło piwko i az mi ślinka leciała:P Do tej pory pozwalałam sobie na kieliszek wina i przeważnie czułam sie po tym lepiej-żadnej zgagi czy mdłości. Moze teraz mój organizm potrzebuje piwka?;) Szkoda, że jutro znowu poniedziałek. Stanowczo jestem weekendowym zwierzakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia- zapomniałam-ciekawi mnie twój patent na spanie na brzuchu. Zdradź jakies szczegóły. Raczej nie zastosuje, bo nie jest to mój sposób spania, ale tak z czystej babskiej ciekawosci pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia__25
He he... Potrzeba dodatkową poduszekę, i więtej miejsca niż zazwyczj... kładę sie na brzuchu, lewą rękę układam w zdłuż ciała tak że dłoń mam na kości biodrowej lub w pachwinie. prawą nogę uginamy w kolanie, pupka sie lekko podnosi, gdy to nie wystarcza to pod tą noge podkałdamy podusie i od razu jest wyżej. Zabrzmi moze dziwnie ale w tej pozycji śpi mi sie najlepiej, jakos trudno jest mi odzwyczaić sie od spania na brzuchu, choć teraz będąc na etapie zgagowym siły wyższe zmuszają mnie do spania na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za tak miłe przyjęcie wśród majówek. :-) Od razu weselej na duszy. Choć na humor dziś nie narzekam. Mimo, że jutro znów poniedziałek. Zatem miłego poniedziałku wszystkim życzę. A wcześniej dobrej nocki i kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 tydz Od rana zabieram się do pisania,długo mi zeszło:-) Witam cię Iwanko w naszym gronie. U mnie zima,zima na całego ! Jak tak będzie sypać to mnie zasypie :-D. Wybrałam się dziś do kościoła -spacerek ok 1 km. Teraz czuję skutek -boli mnie spojenie łonowe,niby normalne w ciąży ale jakoś mi się nie podoba :-( Dostałam namiary na coś fajnego ,zobaczcie: http://www.echo.3w.pl/cgi-bin/echo/zdrowie/zdrowie/chk/08 Piwko jak mam ochotę to piję -ale staram się to robić z umiarem, na Adwokata też mam czasem ochotę, uwielbiam go pić rozcieńczonego z colą -taka mieszanka ,mniam. Imprez też mi brakuje,no ale cóż nie można mieć wszystkiego. Odbiję sobie później :-). A teraz uciekam spać ,do jutra pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mi
Witajcie! Faktycznie fajna ta stronka,Rubino:-) U mnie tez zima-niestety...Teraz jest -5st,a ja musze isc po chleb.Pewnie znowu wróce z pączkami... ;-) Noc miałam okropną,polatałam wczoraj po hipermarkecie,potem najadłam sie jak mały prosiak.Bolało mnie dosłownie...wszystko i do tego jeszcze mega zgaga!!!Tak wiec jestem niewyspana,jest mróz,czyli masakra:-( Mam nadzieje,ze nie udzieli Wam sie mój humor... Papatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA28
Hej, wczoraj przeżyliśmy z mężem mały horror, wstałam z humorkiem mimo, że miałam małego lenia nie chciało mi się nic robić, nawet nie wiem jak rodzinka zdołała mnie wyciągnąc na dwór na sanki, po południu stwierdziłam że od rana nie czuję ruchów dziecka mimo że prawie cały czas leżałam i tak było do wieczora, cała trójka (czyli ja, synek i mąż) z rękami na brzuchu czekaliśmy na jakikolwiek ruch maleństwa a tutaj nic, wieczorem już nie wytrzymałam i prawie ze łzami w oczach poszłam po telefon żeby zadzwonić do lekarki a tutaj jak nie zaczęły sie harce w brzuchu, że nawet mąż się popłakał. Cały wieczór i prawie całą noc dzidzia odbijała sobie brak ruchu podczas dnia. Chyba będzie leniuszkiem jak jego tata, Dzisiaj od rana jest OK, w czwartek idę do gin więc powiem jej o tym zdarzeniu i mam nadzieję że wszystko jest w porządku. A tak przy okazji, dzisiaj na obiadek naleśniki z dżemem truskawkowym, kolejna zachcianka, ostatnio ja decyduję co jemy, reszta rodzinki raczej nie ma nic do powiedzenia, Miłego dnia, może się jeszcze odezwę, Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA28
A jeszcze zapomniałam, dziekuję za wpisanie mojego miasta do tabelki, oraz witaj iwanka w naszym gronie, pisz częściej co u ciebie, pisz cokolwiek tak jak każda z nas, Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiva 77
Cześć majówki, Caaaały tydzień nie miałam internetu, zgroza. Właśnie skończyłam czytać wasze posty, sporo się tego nazbierało. Tak więc moja relacja ze szpitala będzie opóźniona i skrócona na maksa bo już mi nerwy przeszły. Widzę, że wszystkie mamy podobne rozterki a nawet zachcianki. Ja też mam smaka na redsa (ale jabłkowego), i też twierdzę, że nie będziemy spać z dzidziusiem w łóżku...moje kumpele się śmieją (one śpią), że się zarzekam a potem ...kto wie. Mój brzuch jest już wielki (ale nie zmierzyłam go) zastanawiam się co będzie dalej to jeszcze 3 miesiące... Szał zakupów ogarnął mnie już dość poważnie...U nas w Auchanie jest wyprzedaz ciuszków niemowlęcych np. śliczne body po 3 zł, no i weź się człowieku nie skuś. Mała Mi i inne żarłoczki - ja mam dobry sposób na zachcianki - zastąpić je jabłkiem (ale takim pysznym słodziutkim...) Nadia - ja też tak sypiam ostatnio!!! mój mąż się strasznie z tego śmieje. Nie puchną wam stopy? Jeju muszę lecieć. Trzymajcie się - pozdrawiam was b. ciepło.. Odezwę się wieczorkiem - jak mi neta nie wetnie!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Nadia- dzieki za instruktaż. Niezły wyczynowiec z Ciebie;) Rubina-fajn ta stronka. Ada-naleśniczki-pyszota. Coś ostatnio za mną też chodzą i to tylko i wyłącznie z dżemikiem truskawkowym. Tylko ,ze miewam takiego lenia, ze nie wiem czy nie skończy sie na racuszkach w miejsce naleśników. Dzisiaj miałam jakiś śnięty dzień. Spałabym na siedząco i na dodatek zajęcia tez miała nudne. I chyba ze sto razy odpowiadałam na pytanie-który miesiąc i czy znam płeć;) W sobotę urządzam imprezkę imieninową, więc zapraszam wszystkie mamy spragnione imprez;)Na szczęście mąż znalazł jakąś dobrą i polecaną panią, która zrobi nam część dań i to za niewielka kase. Macie moze jakies przepisy na szybkie i dobre sałatki? Z chęcią coś nowego wypróbuje. Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmin21
Witam wszystkiech bardzo serdecznie Wracam wlasnie od gina i juz informuje was ze i u mnie bedzie CÓRA!!! :):):) jestem b.szczesliwa i juz dzis zrobilam zaopatrzenie w ciuszki dziewczece :):):) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmin21
To jeszcze raz ja dziewczyny, pokladam sie ze szczescia:) przeczytalam wlasnie ze MALA MOCCA potrzebuje przepisow:) wiec ja polecam szybka salatke a jaka pyszna *cebulki marynowane"ole" *ananas w puszce, pokroic na male kawalki *ogorek dlugi zielony pokroic w listki *puszka kukurydzy dodac majonez, sol pieprz do smaku wymieszac - PYCHOTA :) SPRUBUJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta technika to jednak szok, fajnie, że można te nasze male cudy popodglądać:-) Gratuluję Jasmin!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Jasmin! Ja uwielbiam słałatkę z: -Kukurydza z puszki -cebulka -majonez i doprawić do smaku LUB - Ser mozzarella- pokrojony w kostkę -pomidory - daję bo lubię jeszcze cebulkę drobno posiekaną -choć nie wiem czy się daje,efektownie wygląda czerwona. -i przyprawy, lubię też dodac oregano, To są moje faworytki. Szybkie i smaczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia__25
Widzę że w naszym miesiącu przeważają dziewczynki. Gratuluje Jasmin!!!!!! Mój mąż też bardzo chce córkę, ale mi sie wydaje że będzie chłopiec. A co do słatki to mam bardzo dobrą i bardzo szybką. Kapusta pekińska Wędlina (moze być szynka pokrojona w cieniutkie jak na makaron paseczki o długosci 1,5-2 cm) Jajka pokrojone w czastki Ogórek pokrojony w drobną kostkę Kukurydza Moze być pomidor bez skórki (mozna dodać jeszcze wiele innych rzeczy np. paprykę czy kalafior) Wszystko doprawimy solą i pieprzem i zalewamy gotowym sosem (takim w buteleczkach specjalnie do sałatek, moze byc ziołowy) Ja sie ym zajadam prawie bez przerwy......pychotka...!!! Smacznego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dzięki dziewczyny za przepisy:)Wypróbuje na pewno. jasmin-gratulacje:) Prawie same baby w maju będą- fajnie! Ale mam lenia. Tylko bym spała i juz. Shiva- czasem puchną mi nogi-szczególnie, gdy długo siedzę w jednej pozycji. Dlatego staram sie często chodzić albo podnosić nogi wyżej. Spokojnego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia i ja miałm napisać przepis na sładkę z kapusty pekińskiej tylko mi skasowało się :-) .Chyba jest najbardziej popularan ja ją nazywam :wrzucasz wszystko co się nawinie :-) Co do puchnięcia nóg to i mnieto nie omija-ale jak długo pochodzę. Po tym co napisała Ada i ja zaczęłam się zastanawiac czy moja dzidzia się wystarczająco rusza. Jest zdecydowanie spokojniejsza niż mój synek,on wyczyniał prawdziwe harce w brzuchu. Strasznie protestował jak położyłam się na plecach ,a ona raczej się leniwie przekręca niż kopie. Mam nadzieję ,że to jest sprawa temperamentu i może też ,że jest dziewczynką-przynajmniej na dzień dzisiejszy utrzymuje taką wersję:-). Pozatym w tej ciąży siedzę w domu ,poprzednio miłam dosc stersującą pracę i nerwy udzielały się dziecku. Z tego co znalazłam to liczyć ruchy powinno się zacząć ok 30 tyg, powinno być ich 10 w ciągu godz. A wracając do kulinarnych tematów to dzisiaj na obiad robię spagettii- dobrze ,że nie widzicie jaką ilośc sosu muszę zrobić! U mnie to się za tym daniem to dali by się pociąć :-D . Na deser będą oponki- ale robi je moja teściowa.Jutro wyjeżdża więc muszę ja jeszcze wykorzystać-zwłaszcza ,że potrafi robić pyszne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mi
Powoli nasz topik zmienia sie w kacik porad kulinarnych...;-)U mnie dzis tez nalesniki z dzemem truskawkowym...mniam. Moja Dzidzia bryka zwłaszcza wieczorem jak leze na plecach,w dzien raczej sporadycznie.PT tez juz miał okazje załapac sie na kopniaka:-) Dziewczyny,czy u którejs pojawiły sie juz rozstepy?Bo ja jeszcze nie zauwazyłam zadnego,ale obawiam sie,ze wszystko prze mna...I co stosujecie zapobiegawczo?Ja smaruje sie olejkiem do suchej skóry Nivea i chwale sobie jak narazie. Miłego dzionka!!! Gratuluje kolejnej dziewczynki!!!Moze jak taki boom na panny w maju,to i ja sie załapie na dziewczynke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia__25
Ojejku.... u mnei pierwsze rozstępy pojawiły sie juz w 4 miesiącu, na wysokości nerek. Zrobiła mi sie tam "śliczna" oponka z tłuszczyku...i pupa mi urosła. Teraz mam na całych udać i pupie...pojawiły sie tez na piersiach ale na szczescie malusieńkie i jasne. (nie wiem czym sie pocieszam :( ) Od 3 miesiąca 3 razy dziennie sie smaruję różnymi miksturami. Do kąpieli dolewam oliwki dla dzieci, używam płynu do kąpieli na rozstępy i masuje sie szorstką gąbka z morskiej trawy... potem krem na rozstępy Vichy (wczesniej miałąm z Avonu) i rano też smarowanko. Mam już dosc....a moje ciało wygląda okropnie. Wczoraj próbowałam wcisnąc sie w swoje przedciążowe spodnie. Myślałam ze bede miała problem z dopięciem sie w pasie a okazało sie ze ledwo je naciągnęłam na to sadło. Dlatego jak czytam co piszecie o tych pysznościach to az mi sie łzy pokazują....mam okropna ochote na naleśniki.... ale tłumacze sobie ze jak poczekam jeszcze troche to mi to przynajmniej dobrze zrobi na zdrowie (psychiczne)...bo potem nie bede miała wyrzutów sumienia ze sie najadłam jak prosie. Coś mi sie wydaje ze wprowadział niezły nastrój.... nie bierzcie sobie tego do serca... nie każda z Was musi mieć to świństwo na ciele...to zależy podobno od genów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chyba tez dzisiaj naleśniki zrobię;) Co do rozstępów to mam parę na biodrach, co mnie dziwi, bo nie mam tam wcale tłuszczyku, wszystko idzie mi w brzuch. Wypycha mi całkiem sporą piłeczkę. Używam głównie oliwki Johnsona i balsamów. Kolezanka poleciła mi zel Bielendy z zielona herbata i musze napisac, że faktycznie jest dobry. I przy tym niedrogi-ok. 10 zł. Stosuje go tylko na nogi, brzuszek głownie nawilżam. Raczej po ciązy wyciete bikini nie bedzie juz dla mnie-chyba, ze zrobie sobie jakis zabieg na te paskudne kreski. 10 ruchów dziecka w ciągu godziny to moim zdaniem za duzo. Przeciez ono głównie spi. 10 w czasie doby chyba byłoby bardziej mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA28
Witajcie, właśnie wróciłam z synkiem z basenu, super sprawa, mam tylko nadzieję że nie pojawi się jakaś infekcja i upławy bo to podobno często się zdarza po basenie. Dzidzia rusza się teraz całkiem często, ja też czytałam że powinno się czuć ok 10 ruchów na godzinę ale już od 27 tygodnia czyli tak jak teraz u mnie. W czwartek powiem o tym przypadku mojej gin i zobacze co ona powie. Co do rozstępów, to przy pierwszej ciąży smarowałam sie głównie oliwką i do ósmego miesiąca wszystko było ok, a w dziewiątym jak spojrzałam w lustro to się przeraziłam, cały brzych i uda w rozstępach takich paskudnych czerwonych, więc nie ma reguły czy się czymś smarujemy czy nie bo to i tak jest genetyczne. teraz wcieram tylko balsam do ciała bo mnie strasznie swędzi skóra. Mam dwa przepisy na mega-szybkie sałatki: 1. 3-4 jajka na twardo fasolka szparagowa konserwowa (ze słoika lub z puszki) Papryka konserwowa majonez i ketchup sałatkę układamy warstwowo: najpierw jajka pokrojone w ćwiartki, potem majonez, następnie odcedzona fasolka na to ketchup najlepiej pikantny i na sam wierzch pokrojona w paski papryka konserwowa, mój mąż się zajada 2. śledziowa 2 - 3 płaty śledziowe solone (najlepiej kupić takie pakowane próżniowo w oleju bo nie trzeba moczyć i od razu nadają się do spożycia) 3-4 ogórki kiszone 1 cebula majonez (najlepiej kielecki) śledziki pokroić w paski ok. 0,5 cm, ogórki i cebulę w kostkę, wymieszać z majonezem i gotowe, najlepszy jest kielecki bo nie trzeba już doprawiac od smaku, to jest moja ulubiona, mniam cała filozofia, nawet znajome, które nie umią gotować to zawsze im wychodzą te sałatki. Miłego dzionka, idę gotować obiadek, standarcik, ziemniaczki, kotlecik, i buraczki ale po basenie to wszystko mi posmakuje, Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mi
Wyglada na to,ze za wczesnie sie ucieszyłam brakiem rozstepów...Sadzac po mojej figurze(której daleko do ideału;-) )nie ominie mnie watpliwa przyjemnosc w postaci rozstepów:-( Dostałam od mojej "przyszytej"siostry wielka torbe ubranek po jej maluchach...cudenka :-)Moze troche przyhamuje to moja namietnosc do zakupów dla Malucha,bo pólka przeznaczona na te rzeczy od dzis jest pełniutka:-) Miłego wieczoru Drogie Majóweczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie majówki drogie! Pózno już, a ja wróciłam dopiero z pracy. :-( Tak to w moim fachu jest (nauczycielskim). Trzeba przed feriami odpracować swoje, żeby pózniej móc troszkę poleniuchować. Caly ten ostatni tydzień to niestety konferencje, rady pedagogiczne, bale karnawalowe dla dzieciaków i wywiadówki, jak dzisiaj. Wcale nie tak wesolo jak by się wydawało. Co do dolegliwości to nogi mi nie puchną, ale po całym dniu w pracy bolą mnie jakieś mięśnie pod żebrami. Zdarza Wam się coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, zapomnialabym. Ponieważ już pora na dobranoc, bo już książyc świeci i to nawet bardzo pięknie, u mnie wyglada na pełnię, więc kolorowych snów Wam życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×