Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość kasiaaaaaaaa
poprawka On jest naj naj naj naj naj..ukochanszy:* moj misiu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gohh..................Moj slubny jest b.mądrym facetem.EKSPERYMENTUJE i doszedł do wniesku,ze najlepsza depilacja w nosie to podpalanie papierosów zapalniczką blisko nozdrzy.Poweażnie nie zartuję radzę spróbować.Podobno skuteczne i bezbolesne troszkę pewnie czuść spalenizną.haaaaaaaaaaaaaa.Ale słowo tak to ostatnio robił.gohh spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasia
moja kolezanka zdejmuje sobie loj z nosa, zza ucha, z dookola ust i brud z miedzy palcow u nog ( zima czy lato zawsze jest na boso ) robi kuleczki z tego i wacha przy wszystkich na imprezie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MississAuga
Albo ściemniacie, albo ja mam faceta idealnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj rety
ale Mis Aga sciemniaszalbo jeszcze go nie znasz.Pewnie wrócisz do nas z nowumi pomysłami twego faceta ,będziemy lac ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj rety
mój moze na wojnę z chinczykami się nie wybiera,bo kulek nie robi i nie rzuca nimi ale leniuch paskudny leje do umywalki.Ico wy na to?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martagdynia
nie wiem skad wy macie tych facetow... moj codziennie bierze prysznic,chodzi czysty i pachnacy.mieszkamy razem 2,5 roku, myslicie ze jeszcze sie kamufluje?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasia
moj tez jest czysciutki i slodziutki a mieszkamy razem 4 lata.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerusia
Kochane! Mialam depresję.A teraz mi łzy ciekna ze smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ----> A moj malzonek Skad to znam:D tyle ze moj zasiada do obiadku w koszulce;) ale to juz nie o to chodzi....czasem, np. lezymy i ogladamy jakis film i jemy chrupki, pozniej on siedzi przed kompem jak juz jest pozno, podnosi koszulke i wydlubuje okruchy z pępka mowiac \"Ooooo! jedzonkoooo!!\" cieszac sie przy tym jak opetany ...czuje, ze moglabym jeszcze wymieniac i wymieniac do wieczora, ale raz, ze nie mam poki co tyle czasu a dwa: nie wiem czy bym to przezyla i jaki bylby tego skutek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoana
o rety z kad wy tych facetow bierzecie hahaha to jest oblesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeffin
Drogie panie, a co jest złego w drapaniu się po jajach rano i wieczorem? to jest normalne i każdy facet to robi a jeśli myślicie że wasz to tego jeszcze nie wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeffin
tzn miało byc "ze wasz tego nie robi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeffin Moj sie drapie:D mysle, ze po tym, co juz z nim PRZESZLAM zadna niespodzianka po slubie mnie nie spotka z jego strony;) nooo....chyba ze sie zmieniw druga strone, tzn. bedzie czesciej sie kapal, czasem robil pozadek w pokoju, mniej puszczal chamskich bakow (wiem ze czasem sie nie mozna powstrzymac i ja nie dre sie na niego w nieboglosy jak baka pusci, ale czasem robi to z taka premedytacja....szkoda gadac...) itp.... ;) pomyslalabym chyba ze to sen:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku
jefyinn..........jak mój się drapie to mnie podnieca i nie widze w tym nic obleśnego tak jak ty.Ja tez sielubie podrapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku
jefyinn..........jak mój się drapie to mnie podnieca i nie widze w tym nic obleśnego tak jak ty.Ja tez sielubie podrapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku
jefyinn..........jak mój się drapie to mnie podnieca i nie widze w tym nic obleśnego tak jak ty.Ja tez się lubieę podrapać,haaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana mańka
A mój czasem wyjmuje proteze z buzi i ponownie ją wkłada. Udaję, że tego nie widzę, ale mało nie wymiotuję...No i jak mam się potem z nim kochać??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurce blade
No z tą protezą to jak u mnie:D ywjmuje z buzi i wylizuje resztki z obiadu, a ja mam wtedy odruch wymiotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe smieszni oni sa..ja ze swoim jestem prawie dwa lata i oczywiscie pierdzi bez skrepowania i ostatnio dluubie w nosku i co najgorsze przyłapalam go jak rzuca to na łożko...fujjjjale i tak Go kocham ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosiere
...rosiere.....bo właśnie popijam stojące od 3 m-cy, napoczęte winko rosiere. mam wreszcie chwilke na kompa bo moje kochanie wreszcie śpi. rany!! zastanawiam sie czy to ja wariuje- on tak twierdzi. ale czy przesadzam?- siedzi przed tym monitorem przez 38 godz. bez przerwy! podkrążone oczyska, nie umyty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c.d.rosiere
......razem a osobno! sorry kochane ze tak smuce ale nie mam chyba gdzie! pomijam juz dłubanie w nochu i palcach miedzy nogami.... kocham i znosze te malutkie niedoskonałości!! sama sprezentowałam mojemu szczęściu IceWind a teraz "przesadzam że coś go fascynuje".....i tak od 2 m-cy-masakra!! .......dzis po raz pierwszy przeprosił że mnie zaniedbuje!- aż nie dowierzam.............. ........ta goooooopia miłość- wszystko można zapomnieć- nawet to że nie istniejesz dla niego przez dwa dłuuuuuugie m-ce! Wystarczy małe przepraszam..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SREBRO
LUDZIE , FACECI TO SWINIE. WCZSENIEJ CZY POZNEJ OPOKARZE CO POTRAFI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja
jejku!czytam te wszystkie wypowiedzi i nie moge wytrzymac ze smichu poprostu sie poleje!zawsze wiedzialam ze nie tylko moj facet jest swinkowaty:>i robi polowe rzeczy co i inni faceci i sie wcale z tym nie gryzie!jak wyjmie swojego gilka z nosa to rzuca gdzie popadnie i jak jest cisza w domu to az slychac ze sie obil o sciane!nie raz mu sie zdarzy nie umyc ale nie odczuwam zadnych swadow bynajmniej jak narazie zawsze sie tlumaczy ze nie ma sily po pracy i ze sie wymyje nastepnego dnia,skarpety tez lubi sobie wachnac wtedy sie smieje i mowi ze jak bede nie dobra to da mi je do powachania!jedyna rzecz jaka mnie najbardziej wkurza to jak rzuci brudne skarpety i majty gdzie popadnie i ja to zawsze musze sprzatnac!a jesli chodzi o puszczanie bakow to musze stwierdzic ze jak nie pusci sobie z 5 razy dziennie to jest cos nie tak az ja sie zastanawiam czy z nim wszystko w porzadku!jak sobie pierdnie glosno to ja poprostu leje ze smiechu bo zawsze jest inny oddzwiek i nie da sie nie smiac z tego,gorzej jak zje jajka i idziemy spac to nie ma mozliwosci zebym sie nie obudzila,wtedy zastanawiam sie co jest grane bo jeszcze sama przez jeden moment nie jestem swiadoma ze to od mojego misia z pod kolderki wyszlo!ale moze robi to dlatego bo wie ze mnie to tak bardzo nie przeszkada ze sie sama smieje jak piernie czy jak go wyganiam z pokoju bo smierdzi to wie ze robie to na jaja i nigdy sie niedenerwuje,a najlepiej jak pojdziemy do sklepu i mi powie zebysmy uciekali bo sie zwelnil.ja go kocham i jego grzeszki mi nigdy nie przeszkadzaly chociaz nie raz go upominam zeby kiedys sie nie zapomnial przy kims obcym!ja tez nie jestem swieta chociaz staram sie jak naj mniej pokazywac z tych brzydkich stron!piernac wole w samotnosci ale jesli chodzi o bekanie to wcale nie powstrzymuje przy nim bo wiem ze mu to nie przeszkadza tylko sie usmiechnie.jak pierwszy raz przy nim beklam i go przeprosilam to mi powiedzial ze nie ma za co ze nawet sie cieszy bo wie ze sie przy nim czuje dobze i nieskrepowana!ale oboje umiemy sie zachowac i wiemy kiedy nam wolno a kiedy nie!no coz oboje jestesmy swinkami i mam nadzieje ze nie przyjdzie kiedys taki dzien ze mi zacznie to przeszkadzac!no ale niestety kazdy czlowiek jast tak stworzony ze nie raz zachowuje sie jak nie powinien!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja
a jesli chodzi o drapanie po jajkach to sama go lubie podrapac!i nawet sie ciesze z tego jaki jest to mam wesolo w domu i jak juz dktos to powiedzial to tylko kwestia dobrania dwojga osob i wcale nie mosi byc to oblesne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ale jaja
prosze powiedz z pod jakich znakow zodiaku jestescie ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja
ja jestem spod ryb a moj smierdzioch spod lwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy potrzebujaca
i jaki ten twoj mezczzny lew jest ? jeste z nim szczesliwa ,jest fajny ?? ktorego sie urodzil i jak bys mogla to podaj rocznik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja
jetem z nim szczesliwa chociaz deneruje jak wszyscy!kocham go berdzo i gdyby byl nie fajny to bym z nim raczej nie byla!!a ma 24 faceta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×