Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość Daja
Oczywiscie popieram dbanie o siebie, mycie zmiane skarpetek itd by nie śmierdzieć w pracy i u znajomych ale bez przesady po to się żeniłem by sie z żoną uzupełniać ja zostawię brudne skarpetki - żona je do pralki włoży - żona żuci kórtkę po wejściu do domu na tapczan a ja wezmę i powieszę na wieszaku itd - PRAWDA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe....
Daja :D 🖐️ zgaddzam sie tzn rozumiem tez Twoj punkt widzenia,ale dodaM COS ,...moglbys sie myc czesciej niz raz na tydzien ;) chocby liczac sie z osoba, ktora sie do ciebie przytula :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raijja
a moj facet nie robi przy mnie nic oblesnego, jestesmy juz dlugo razem! nie pierdzi, czasem mu sie zdarzy beknac ale to niechcacy i zawsze przeprasza, bierze prysznic 2 razy dziennie, nigdy brzydko nei pachnie, uzywa antyperspirantu myje zeby 2-3 razy dziennie i co? jest gejem??!! jest przystojny ale to nie znaczy ze od razy jest jakims lalusiem!! ma bardzo meski rysy, seksowny zarosst :D itd. jest bardzp przystojny ale zeby super wygladac nie musi latac do fryzjera czy kosmetyczki!! nie jest zniewiescialy, ale dbanie o higiene to co innego niz np. stanie przed lustrem przez godzine, albo nie wiem ukladanie jakiejs pedalskiej fryzurki!!!!jest po prostu zadbany , nie uzywa taony kosmotykow ale tez nie myje sie raz na tydzien!! boze wspolczuje twojej zonie byc z takim brudasem, no syf, ja bym na jej miejscu nei miala ochoty na seks! fuj fuj fuj....aa i jeszcze jedno kazdy czlowiek ktory zba o higiene powinien podmywac sie po kupce, i to powinno byc normalne!! ale cos...w naszej polskiej mentalnosci tkwi chopry zapis ze facet ma smierdziec, pierdziec i dlubac w nosie!!! CHORE to i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi
taaak... po kupce to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidoleńka
Nic tylko zostac lezbą PHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusii
Hej dziewczyny ja mam 21 lat a moj facet 30 myslicie zwe sie zmieni....?? bo ja sobie nie wyobrazam byc z takim facetem...jestem atrakcyjna kobieta i mam wielu adoratorow...wiec faceci powinni sie bac ze moge od nich odejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Bundy
Raijja - jesteś po ślubie? Jestem facetem i wiem z autopsji jak jest. Przed ślubem i ja dbałem o tak jak się odezwać a jak nie. Nigdy nie wąchałem skarpet, sikałem na siedząco i myłem dupę po każdym sraniu. Po ślubie z czasem zacząłem przyzwyczajać żonę do tego jaki jestem naprawdę i powiem tyle: Kocha mnie jeszcze bardziej. Teraz wali ją czy pierdnę, beknę i czy mam śmierdzące stopy - oczywiście jeśli tego nie czuje. Jak się okazuje nie jest to w życiu najważniejsze. Nic nie może się za to równać z miłością i komfortem swobodnego stylu bycia. Normalna sprawa że w towarzystwie nie zachowuję się jak świania ale w domu pozwalamy sobie oboje na wszystko i jest nam z tym dobrze. Podejście niektórych jest jak czytam dziwne - wyrobione raczej przez obraz facetów z reklam i filmów. Nie mam nic przeciwko gościowi dbającemu o wygląd i higienę. Sam myję się dość często, lubię się poopalać itp. ale dajcie na luz. Każdy facet to facet - nie róbicie z nas bab do towarzystwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Bundy
Milusii - poczekaj do 30-tki. Zacznieś sie staczać i wtedy okaże się że to Ty zaczniesz bać się o to że to facet może odejść. Takie podejście jakie masz teraz jest mocno niedojżałe. Żaden facet nie potraktuje cię poważnie gdy domyśli się jak jest postrzegany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raijja
Al - owszem jestem po slubie 3 lata, mieszkamy razem od 5 i jakos nic sie nie zmienilo. Po prostu tacy jestesmy - oboje - niczego nie udasjemy, dbanie o higienie jest dla nas zupelnie naturalna rzecza a nie obowiązkiem...no ale nie pierdzimy sobie pod nosem ani nie bekamy po chamsku przy stole! Nie mowie o sytuacjach kiedy komus sie to niechcacy zdarza- nikt nie robi z tego tragedii, umiemy sie z tego smiac, ale nie jest to na pewno naszym nawykiem. I uwazam ze tak jest dobrze! Zgodze sie z toba ze najwazniejsze zeby sie czuc dobrze we wlasnym towarzystwie - jesli Wam obojgu odpowiadaja takie zachowania to prosze bardzo, ja tylko napisalam ze ja czegos takiego nie moglabym akceptowac i sadze ze moj maz te nie chcialby zebym mu za przeproszeniem pierdziala pod nosem, bo to nic przyjemnego. A kwestia higieny osobistej to juz w ogole oddzielny temat i nie chce mi sie wdawac w takie dyskusje bo zdania nie zmienie i nie zrozumiem jak mozna myc zeby raz dziennie a kapac sie raz na dwa dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Bundy
Tu akurat się zgodzę - sami kąpiemy się codzień. Zebyś jednak nie pomyślałą że moja żona bąka czy beka :) To tylko moje odruchy - ona jednak to akceptuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raijja
Ja nie wyobrazam sobie zeby weszlo mi w krew bekanie przy moim meżu, chce byc dla niego wciąz atrakcyjna, co nie oznacza ze jestem jakąś drętwą szczotką ;) U niego natomiast jestem w stanie zaakceptowac wiele, i jesli zdarzy mu sie niechcacy to ja wszystko rozumiem...ale na takie odruchy jest odpowiednie miejsce - lazienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...rozesmiana...
super tropik-uśmiaam sie jak jeszcze nigdy chyba zaraz sie posikam...piszcie dalej czeka mnie tutaj chyba nocka,mam zamiar to przeczytać do konca...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKa 14 P
Taaa Raijja zgadzam się, cóż żeby w polsce być facetem trzeba pierdziec, śmierdzieć, bekać, mieć brzuch jak kurwa nie wiem co i jedyne co robic to siedziec przed telewizorem z piwem :/. Coż. Al Bundy, styl wiochmena, gratuluje wyszukanego smaku, buhehhehe. Macie downa i tyle, pałujcie sie świnie. Nie wiem jak można żyć z takim czymś, w ogóle pojebany jest wzór polskiej rodziny :/. Bez kitu, co kurwa, szanowny wieśniak obsranej dupy nie ruszy żeby zająć się domem? Bez kitu, toć świnie, łajzy kurwa szmaty w chuj zajebane!!! Opanujcie sie! Sorry za przekleństwa, ale mnie wkurwiaja te wasze zachowania, a co więcej TŁUMACZENIA, wiem, że kobiety nie są święte, ale.... MASAKRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madridista
Aka - naucz sie najpierw kultury wypowiedzi, potem zajmij sie kultura wlasna (w tym higiena) , a dopiero potem wypominaniem innym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał prawie mążP
Drogie kobiety, co wy o nas możecie wiedzieć~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiszu
ehhh Łdnie głupi temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WTF omg
huahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhehuahueuaheuaheahuehahuehahuehahuehahueauhe o kurwa ale mi sie chce smiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtf OMFG
lol ale z was geye wy buscie tylko chcialy zeby was ruchac w dupe? nooby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WTF omg
ale jak by wam ktos wsadzil penisa miedzy poslady to by wam bylo good tak?? albo jak macie chcice to tylko grac wam sie chce pizdy rozjebane jak wiadra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WTF omg
kurwy pizdy jak wiadra mordy jak z piatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WTF omg
ale wy macie pewnie pizdy jak wiadra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WTF omg
sfedzi was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wyżej
podaj adres to podeślę do ciebie karetkę z wariatkowa. Po co się tak męczysz to się leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WTF omg
sijj pizdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusii
Al Bundy faceci tylko ogladaja sie za ladnymi dupami jedni to gogusie co sie pieknia a inni to nie wychowane prosiaki.......a ja nie mam zamiaru byc z takim prosiaiem wuiec kiedy mezczyzna staje sie takim prosiakem.....bo ja mam nadzieje ze moj sie taki nie stanie.... jestam piekna kobieta i sie nie boj 30...znam swoja wartosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żużel
grzebią w dupie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daja
Dla "Milusi" uważaj byś w samozachwyt nie wpadła - takie jak ty wyczówam na odległość "jestem piękna....hihi" to idź do burdelu tam są same piękne bo tylko do tego się nadajesz głupia pi....o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trojanska
DZIEN DOBRY PIERDIOSZKI I CZYSCIOSZKI UHAHAŁAM SIE STRASZNIE DO TEJ PORY MNIE BRZUSZEK BOLI;-) STRASZNIE TO SMIESZNE ALE TAKA JEST PRAWDA,,,,,,I TO JUZ NIE JEST SMIESZNE HUBY NA PIETACH ,PAZURY JAK DRAPIEZNIKA.....NO ALE WIECIE KOBIETY FACIECI TO TAKIE DUZE DZIECI GDYBY NIE OBGRYZALI PAZNOKCI TO NOSILI BY ZAPUSZCZONE I DŁUGIE A GILE ZWISAŁY BY IM Z NCHA DO KOLAN BUAHAHAHAH TAKIE WSTRETNE DUZE KLEJACE KULE GILÓW Z WYSTAJACYMI PAZURAMI I BULGOCZACE OD PIERDKOW , A TAK TO POLOWE ZJEDZA A RESZTE ZOSTAWIA W LAZIENCE HAHAHHAHAH POZDRAWIAM I ZYCZE MILEGO OBCOWANIA Z NASZYMI POTWORKAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badzik
ale wy kobiety jesteście szurnięte :D Wypertalać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×