Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość ej gosza
a pierdzieć też mnie nauczysz? Często pierdzisz? umiesz robic to na zawołanie? hi hi naucz mnie będziemy razem wąchać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rydzykowa
Raz go przyłapałam, jak się masturbował przed lustrem w łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rydzykowa
Raz go przyłapałam, jak się masturbował przed lustrem w łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku
do Rydzykowej..........Alemiałaś ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku
do Rydzykowej..........Alemiałaś ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku
do gosz...........i to jest az takie miłe bekanie haaaaaaaaaaaaa.Nalezy oblesnych nauczyć obycia niech sobie beka,ale nie w towarzystwie,bąki wskazne w kibelku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 23
Moj facet jest ogolnie bardzo czysty.Kapie sie 2 razy dziennie.Zawsze ma czyste ubranie oraz bielizne.Codziennie sie goli,myje glowe a zeby to conajmniej 3-4 razy dziennie i chyba dzieki temu ma WSZYSTKIE.Jedynie co to czasem pierdnie ale najpierw zapyta czy moze a potem przeprosi.Ogolnie nie mam na co narzekac.Ja 24 on 52 razem od dwóch lat.Pozdrawiam wszystkich cieplo. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3207862

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor
stokrotka 23, życzę wam wielu zdrowych dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka27
kiedyś gadałam z moim porzez tel i słysze przez słuchawke ze ma jakis inny głos więc się pytam co robi a on mi na to bez ogródek "dłubie sobie w nosie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku
ja kiedys ze swoim gadałam pytam co robisz a on na to że siedzi na kiblu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku
do Stokrotki.......... nie cukruj bo to on przed Tobą się lukruje,Jezeli dobrze zrozumiałam to dla Ciebie to stary pierdziel.I nie mów,ze takiego ideała spotkałaś.Nie uwierzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj te wypowiedzi to cały obraz mojego byłego! jak to powiedział, do tego śmierdzący oodech och!!!! i teraz znalazł sobie kochankę i myje się ,czyści zęby ale rano i jak jedzie na bzykanko z nią raz na 2 tygodnie cały weekend.Maskuje się on to potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku
do gabi 61......... ale i ta co ja bzyka jak potrafi jeszcze też kiedys to zauważy .trzumaj się.I nie wpuszczaj do łozka kurwiszonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfreda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfreda
nie wierze w to ze wasi faceci pierdza przy was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfreda
chce porozmawiac z paniami okolo 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze jakies ciekawe
zdarzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torina
jedziemy samochodem moj maz byl akurat przeziebiony , gdy zatrzymujemy sie na swiatłach on otwiera dzwi i odchrzakuje zeby oderwalo mu sie cos tam z gardla a nastepnie to wypluwa, zaznaczam ze bylo to w srodku miasta na skrzyzowaniu w samym środku dnia, myslalam ze spale sie ze wstydu, ale nic nie powiedzilam, bo wiem ze to gadlo go meczy a tu do pracy musi jechac, ale zatrzymujemy sie na nastepnych swiatlach i to samo , wiec nie wytrzymalam i mowie to obrzydliwe i czy nie moze sie powstrzymac az zajedzie do biura i pojdzie do lazienki a on ze ewentualnie moze do husteczki:o juz nie wiem co gorsze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku
Akfreda .............gadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku
Alfreda sory ja mam 55 mów co cie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku
Alfreda ja juz wszystko przez 30 pare lat przeżylam i mysleż on też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku
Alfreda ja juz wszystko przez 30 pare lat przeżylam i mysleż on też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra 26
mój nie tylko pierdzi i sie nie myje .......ale jak zdejmuje skarpetki to dłubie sobie miedzy palcami................poza tym to zmienił sie tak po ślubie w ogóle nie dba o siebie uważa ze po co sie myć skoro na drugi dzien trzeba iść do pracy i znowu się ubrudzić ........... ale niestety jak jest nie umyty to odemnie wara zaraz mu mówie niech te swoje grzybki sprzeda komuś innemu...............działa . A to do Panów - zacznijcie o siebie w koncu dbać bo nie ma nic gorszego jak zapach waszego potu po całym dniu pracy......FUUUUUUUUUUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku
dziewczyny...........ale gdybysmy my się nie umyły choć raz ale by nas obgadywali smierdziele.Chociaż ja powiem ze mój nie jest taki najgorszy ,zęby myje ,goli się w palcach i w nosie nie dłubie,aze pierdnie siła wyższa.Korka w dupsko nie wsadzę bo by eksplatował.............haaaaaaaaaaa Pozdrawaiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smileyface1
do gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku
już to nudne obrabianie dupinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam tak te wasze wypowiedzi i naprawde nie moge sie nadziwic, ze was takie rzeczy smiesza. mi juz po przeczytaniu pierwszej strony zrobilo sie niedobrze. ludzie gdzie was wychowano w chlewie???? dla mnie takie zachowanie to nic innego jak brak szacunku dla drugiej osoby. jest gdzies jakas granica? czy jak facet nasra wam na glowe albo wypije swoje siki to tez bedziecie to tolerowac? ja naprwde nie wyobrazam sobie abym np przy rodzinie( przy ktorej czuje sie zupelnie nieskrepowana) mogla pierdziec czy dlubac w nosie a co dopiero w towarzystwie kogos na kim mi zalezy.naprwde nie wiedzialam, ze jest tylu wstretnych, oblesnych ludzi bo sama raczej ich nie spotykam. najbardziej zaskakuja mnie wypowiedzi na temat osob ktore nie sa w malzenstwie tylko w luznych zawiazkach i juz teraz tak bardzo sie olewaja. moze po prostu jestem duzo bardziej od was przewrazliwiona na punkcie braku higieny i swinskich zachowan i stad moje zdziwienie i niedowierzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smileyface1
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dove
Ale sie usmialam! moj facet sie myje przed spanie i zmienia codziennie skarpetki i bokserki. Pierdzi czasami, ale mni_e w nocy tez to sie zdaza, wystarczyè otworzyc okno!! A od wszytkich oburzinych: wy tez puszcza cie baki, robicie kupe i sikacie a nawet miewacie okres! troche tolerancji, co oczywiscie nie zwalnia z minimum kultury osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo-pierdolo
A ja pojąć nie mogę demokrację mamy nie podoba się to szukajcie sobie lepszych mężów Stara zasada mówi : Dlaczego kobieta o poranku przeciera oczy ... bo nie ma jaj aby się po nich podrapać. Ja też nie prowadzę zbyt higienicznego trybu życia moje zabiegi co wieczorne golenie zmiana bielizny nie wpłynęły na ... kocham swoje porozciągane gatki i koszulki i dwu dniowe skarpetki ale kocham swoją żonę. Kiedyś przed ślubem też było inaczej ona "pukała się" ze mną jak młoda kotka teraz ... ehhh i to nie z mojego niedomycia po prostu migreny miewa zmęczona jest a ja zap..lam do roboty i spowrotem 100 km wracam zje..ny ale pomagam jej ile mogę napewno się nie rozwiodę bo nie jest zbyt gościnna w łożu poprostu coś wymyślę na to !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×