Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość kaja8
Juz na wymioty sie zbiera to co tu gadacie .A jak wam tak dobrze to tak trzymajcie i Wy faceci i Wy Panie,wszystko co ludzkie nie jest nam obce ktos to kiedys powiedział ,ale nie powiedział aż tak obrzydliwie.Ale widać że się tym wszyscy podniecacie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Misior : 1.Pierdzi- wszędzie gdzie popadnie. A jak mu zwracam uwagę to się oburza i mówi że przecież nikt nie słyszał!!! 2.Jak się rozbiera to rzuca rzeczy gdzie popadnie a mnie aż trzepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapczan
do kaja ty chyba jestes cyborgiem nie pierdzisz nie bekasz i gili nie masz w nosku a ciote masz? qwa poprostu jestescie przejebane wszystkie bez skazy idealne . jak sie dymasz to wysterylizuj swojemu kochasiowi prenta hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysterylizowany_prent
ale tapczan pojechales xxxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terminator23
Wypowiedzi większości kobiet w tym temacie są osłabiające. Wszystko przeszkadza, bo małżonek pierdzi, sra albo dłubie w nosie... To po jaką cholere za niego wychodziłaś? Było zostać samotną wojującą feministką, miałabyś czysto w domu, nikt by ci nie pierdział i krzywda by ci się nie działa. Widziały gały, co brały. A jak nie - to już świadczy źle o zainteresowanej, a nie o małżonku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiNgS
gdyby nie bylo chlopaka to by dzieci nie bylo na swiecie nie zapomnijcie o tym a kasy tez byscie nie mialy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystry
powiem wam kobitki ze po czesci macie racje no ale to dlubanie w nosie wachanie skarpet czy niemycie sie no to przesada no ale jesli tak macie to wspolczuje ja dwa latka jestem z moja ukochana po slubie ale mi sie to z mojej strony nie zdazylo pozdrawiam was i tepcie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękny lolo
Mój zawsze mówi "Czekaj czekaj!"i Boooom tak powstala katastrofa w czarnobylo jak robi to w łóżku to kołdra sie unosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
Wzór faceta tłuste, długie włosy - w ogóle uważam jakiekolwiek długie włosy za kompletnie niemęskie, -włosy z kilogramem żelu, -biżuteria -uszy kolczyki itp -brudne nieprane spodnie -brudne, przepocone ubrania, -brudne buty, -T-shirty lub swetry wciągnięte w spodnie, -brudne i długie paznokcie, a szczególnie hodowanie jednego paznokcia -zaniedbane stopy - aż strach ilu facetów ignoruje wygląd własnych stóp! /narośl/ -wielki "mięsień piwny", od picia piwa/ -włosy wystające z uszu i nosa, - nie zmieniana bielizna - nie czyszczone marynarki latami - nie dbanie o zęby żółte dziurawe -TAK Brzydki oddech że zabije na metr /kumulacja piwa, papierosów i czosku/ - oraz sypiący się z głowy łupież - pierdzenie gdzie popadnie - dłubanie w nosie a szczególnie w samochodzie - rozwalanie skarpetek [po całym domu Cudowne !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie moge
ale sie usmiałam! obrzydlistwo co ci faceci wyprawiają! moj tez nie jest lepszy,wszystkiego nie wymienie bo by miejsca zabraklo ale klika- brudne skarpetki juz mu sie znudziło rzucac gdzie popadnie wiec wymyslil zabawe-zwija w kulkę i stara sie trafic w jakis obrany cel np do wazonu, albo zaklada taka zuzyta skarpetke na pysk psa i mowi-ale burak jestes dłubie w nosie a to co wydłubie-zostawia pod fotelem w goscinnym pokoju albo wyciera o czysty obrus charka i swoją flegmę wypluwa do szklanki taleza lub filizanki pali podczas kapieli i potem zostawia pety w wannie ogryzki od jabłka,czy resztki jedzenia zostawia pod łóżkiem to klika z tych smiesznych obrzydliwych rzeczy ale ja juz przywyklam fuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jazda
Uśmiałam sie do łez a to wszystko przeciez takie normalne i zyciowe piszcie dalej łohahahahaha dawno tak sie nie usmiałam brzuch mnie boli łzy płyna a i przy tym śmiechu nie raz mi się wymskło hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jazda
powiedzcie jak dodac sobie topic do ulubionych by go nie szukac za każdym razem bo taka dawka smiechu przyda sie codziennie słowo daje na brzuch robi to cudownie hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati-samotna
mój facet..no cuż..lepiej zostac sama niz meczyc sie z jakimis przyglupami...jestem samotna i mi z tym dobrze .faceci sa okropni,nadaja sie tylko do lóżka,nie wiecej niz raz z tym samym.to moje zdanie..i dobra rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jazda
przy kazdym topiku jest plusik na koncu klikasz w ten plusik i masz juz temat dodany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie Pati
Pati ale wiesz ... w ten sposob to ty puszczalska jestes ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytałam prawie cały topik
i musze przyznac,ze ciesze sie,ze jestem w separacji i mieszkam sama( z dzieckiem) moj robił wiele rzeczy w wymienionych tutaj ale ja jakos nie zwracałam na to uwagi dopiero jak przeczytałam to uswiadomołam sobie jaka z niego swinia! a ja po nim sprzatałam! jego smarki,rzygi i obsrane gacie fuuuuuuj,ohhyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a temat dalej trwa
widze ze faceci sie nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapczan
o nie moge a co mozesz ? ale fajna dupka jestes bo zycie rozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapczan
do pani o nie moge przynajmniej sie nie nudzisz rozrywkowego masz chlopaka ja tak nie robie ale mi sie podoba jak o tym piszesz pozdrawiam ciebie i waszmoscia hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie moge
wcale mi nie jest do smiechu,tapczan juz mam tego serdecznie dosyc!!! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeewunia
Skad ja to znam?! heheh ale dziewczyny, nie powiecie mi chyba ze wam sie nigdy nie zdaza podłubac w nosie?Ja to robie cały czas i moj chłopak raz poprosił zebym mu ulepila kulkę.Pobawil sie nią trochę i wywalił na dywan:)Jeśli chodzi o pierdzenie to czasem nie mam sił zeby go ciagle upominac,w domu to spoko ale on to robi na ulicy i nawet nie raczy sie rozejrzec czy ktos nie słyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytałam prawie cały topik
nie,no ewuniu,prosze cie! to ohyda!!! ja juz nigdy nie pozwole na takie zachowanie,jesli bede jeszcze kogos miała. bede czujna! fu,mozna sie porzygać! dłubanie w nosie-to mozna w lazience albo w kubelku jak nikt nie widzi i to niewazne,czy sie jest ze sobą 2 tygodnie czy 20 lat pierdzenie-litosci!!! czy ci faceci urodzili sie w chlewie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja8
do Tapczany,jesteś niemiły i bardzo gruboskurny,ja nie powiedziałam,ze nie mam ludzkich odruchów ale takie cos poisywać i cieszyć się z tego że ma się faceta osranegooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarahhh
Moj zrobil cos takiego: W niedzielny poranek jak kazałam mu wstac to w celu przedluzenia sobie snu przykrył sie dwoma koldrami i twierdzil ze go nie widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój każe ciągnąć mi za jego palec wskazujacy a jak pociagne to \"wielkie bum\" i cieszy sie jak małe dziecko ze zrobil mi kawal..ale i tak go kocham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaczek
Mój mąż nie robi takich obleśnych rzeczy, ale za to mój starszy brat! - pozostałości po uzębieniu nie myje, więc jedzie mu z otworu gębowego jak z obory, - generalnie rzadko się myje, - śpi w tym samym w czym chodzi, - dłubie w nosie, robi z tego kulki i rzuca na podłogę - dlatego nigdy nie zapraszam go do domu ani nie pożyczam samochodu. To tyle co zauważyłam. Szczęście, że z nim nie mieszkam!!! Nie pojmuję wprost jak jego dziewczyna może z nim spać! Może nie ma powonienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj....
ma protezke,i kiedys jak sie kochalismy,to mnie tak namietnie calowal po szyi,ze w pewnym momencie poczulam jak mu wypadly...jego zeby,myslal ze sie nie zorientowalam bo szybko sobie "ją"wsunąl spowrotem do buzi,to bylo obrzydliwe,ale mu sie nie przyznalam ze sie skapowalam:P.Po za tym ma takie szorstke piety ze mam wiecznie podrapane nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torsja
rzygac sie chce!...fuj...niby normalne ale..niezbyt smaczne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem córka Pana Kleksa
jak ma proteze t \o musi byc wiekowy juz..ze tez chce mu sie namietnie całowac pomarszczoną szyje sowjej ukochanej:D. bo zakładam ze tez jestes wiekowa jak i on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem córka Pana Kleksa
kozy wyciera pod fotel i w obróz? i ty tak spokojnie mówisz ?co za cham. i ty zbierasz i odlepiasz te kozy? popuszczasz nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×