Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość tapczan
do kaja 8 kobieto czytaj uwaznie bo nawet do ciebie nie pisalem jestem jaki chce jesli ktos jest mily to ja tez itd. w druga strone to tez dziala pisza tu kobiety o takich pierdolach ze sie zesmiechu zeszczac mozna jakie maja smieszne problemy jesli cie urazilem to sorki ale wiesz jeden pierdzi drugi beka itd. a ja poprostu duzo klne i odpowiedz sobie na pytanie jaka opcje faceta bys wybrala z tych przykladow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie moge
ja juz bym wolała opcje nr 2 czyli przeklinanie,niz wieczne sprzatanie fleji po dorosłym facecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja8
do tapczan ja też sorki,ale faceta wybierać nie muszę bo mam go już parenaście lat i co ludzkie nie obce,tylko takie pisanie to nie wiem czy już do śmiechu czy do rzygania(nie mówię o Tobie)o wszystkich wypowiedziach.Ale wszystkiego nawet obycia i szacunku można się nauczyć i drugą osobę jak się kocha.Pierdzenie mnie nie razi porozżucane gacie też nie,ale te gileeeeeeeeeeeee a fe, Pozdrawiam TAPCZAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja8
do tapczan ja też sorki,ale faceta wybierać nie muszę bo mam go już parenaście lat i co ludzkie nie obce,tylko takie pisanie to nie wiem czy już do śmiechu czy do rzygania(nie mówię o Tobie)o wszystkich wypowiedziach.Ale wszystkiego nawet obycia i szacunku można się nauczyć i drugą osobę jak się kocha.Pierdzenie mnie nie razi porozżucane gacie też nie,ale te gileeeeeeeeeeeee a fe, Pozdrawiam TAPCZAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja8
do tapczan ja też sorki,ale faceta wybierać nie muszę bo mam go już parenaście lat i co ludzkie nie obce,tylko takie pisanie to nie wiem czy już do śmiechu czy do rzygania(nie mówię o Tobie)o wszystkich wypowiedziach.Ale wszystkiego nawet obycia i szacunku można się nauczyć i drugą osobę jak się kocha.Pierdzenie mnie nie razi porozżucane gacie też nie,ale te gileeeeeeeeeeeee a fe, Pozdrawiam TAPCZAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men
przestancia jóż narzekać, kobiety nie są lepsze moze nie pod względem higieny osobistej ; wasze humorki doprowadzaja nas o szalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapczan
porostu sobie czytam te pierdoly i polew mam gruby do nikogo tu nic nie mam i do pierdzacych i pan zmartwionych postepowaniem swoich ulubiencow zdaje sobie sprawe ze na dluzsza mete to nie ma smiacia z tymi waszymi pupilami ale za cos ich kochacie lub kochalyscie. pozdrawiam wesolych i smutnych tylko jak tu sie smucic jak tu tak wesolo heheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny współczuję wam, ale z drugiej strony już dawno tak się nie uśmiałam jak przez ostatnie 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adusia15
ja niemam faceta ale to jest obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa chce spać
Ciągle o bobach w nosie, sikaniu, gównie, pierdzeniu, bekaniu. Jest jeszcze sperma. Co zrobć kiedy mój po w łóżku po grze wslępnej wtula się w kołdrę i poduszkę i robi wielkiego kleksa ze spermy? Lepkiego i cuchnącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnygorz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataleczka
wiecie co dziewczyny ja kocham to jak moj facet pierdzi (ale nie wachac) jest smiesznie ja mu pierdze a on mi wcale to nie jest oblesne tylko mega smieszne i fajne:) Sama go namawiam do pierdzenia bo sie wstydzi naprawde jest super !! nie udawajcie ą ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrusia
wiecie, męzczyzna to tak naprawdę całe dobro tego świata:D ale po przeczytaniu tego zaczynam tracic wiarę w inteligencje człowieka, cóz nic dziwnego, nieprawdaż? I musze stwierdzić jeszcze jeden fakt....jezeli kobieta to zło...to ja nie chcę być dobra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapczan
do ewa chce spac ale sie uhahaha lem masz zdolnego chlopczyka troche nie rozumiem tej spermy w kolderce czyzby sobie pomylil z krochmaleniem poscieli hehehehe czego to ludzie nie wymysla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupcing
....tak wyglądała delegacja do warszawy, 3 dorosłych facetów srednia wieku 25-28lat :) beczka maksymalna ;) www.no.panie.patrz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja8
do Dupcing.Mało co widać wolałabym więcej haaaaaaaaaaaaa oczywiście widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja8
do Dupcing.Mało co widać wolałabym więcej haaaaaaaaaaaaa oczywiście widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja8
do Dupcing.Mało co widać wolałabym więcej haaaaaaaaaaaaa oczywiście widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahe
ja nie mam męża i się ciesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahe
ja nie mam męża i się ciesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka87
Moj robi wszystko to co wasi plus to co mu sie w danej chwili podoba czyli; lize sie po sutkach, obgryza paznokcie u nog, wyryw spocone (tylko spocone!) wloski spod pach, i zebami usowa sobie okropny brud zpod paznokci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Obrzydliwe ale i tak go kocham! :-) ZARTOWALAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinuś
dziewczyny gdzie wy znalazlyście swoich wysublimowanych orginałów ! kto walnie więcej bąków przy kolacji ? kto więcej wygrzebie z nosa ? kto walnie większą kupe? a może jeszcze kto dalej i więcej charknie ! ale jaja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinuś
a potem, co myk do łóżka i namiętny seks bez uprzedniego prysznica, bo nogi wasz chłop myje raz na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinuś
a 1 kostka mydła starcza waszemu menowi zapewne na kilka miesięcy. zębów nie myje bo nie lubi smaku pasty. a paznokcie u nóg zawijają się pod stopę ? brrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinuś
GRATULUJE wyboru odpowiedniego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alan
kobitki nie narzekajcie na swoich facetów ,i nie jest tak źle, mój nie pierdzi nie obgryza paznokci(ani u rąk i stóp)nie dłóbie w nosie a w sypialni jes super i jesteśmy dwa lata po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajowe
Niestety prawdziwe, Ja w bekaniu jestem lepssza od mojego chłopaka , on natomiast wali głośniejsze baki, anie stety jak sie zesra to smierdzi na pół domu, drapanie jaj tez jest na porzadku dziennym, ale o higienę dba , skarpt i slipów nie wącha , kąpiel zęby te sprawy ok> Kiedy tak czytam o waszych chłopkach to ten mój nie jest jeszcze taki najgorszy, ale niestety bałagani strasznie,zawsze zaznaczy swoją obecnośc kubkiem po kawie na podłodze albo papierkiem p[o czipsach wcisniętym w fotel:)( nie ma lekko kobitki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda slow
nigdy nie myslalam ze sa tacy faceci ktorzy dlubia przy kobiecie w nosie itp. Teraz zaczne doceniac mojego meza , on kapie sie dwa razy dzienie , zeby biale jak perly dba bardzo , rzeczy zmienia po kapaniu. Zawsze ogolony i ladnie pachnie i jeszcze w zyciu nie slyszalam zeby poscil baki przy mnie , gdy raz byl chory i mial problemy z wzdeciami to widzialam ile go to kosztowalo nerwow ale zawsze wychodzil na balkon nigdy wdomu. To jest oznaka ze mnie szanuje. Gdy komus sie w domu odbije , odrazu sie przeprasza. Wspolczuje dziewczyny , to naprawde nie jest mile gdy wiesz ze to jest maz twoich przyszlych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapczan
dziewczyny dosc tych milych slow o swoich chlopaczkach napiszcie cos oblesnego nawet cos wymyslcie bo nie mam sie ostatnio z czego posmiac smutno sie robi a ja tak lubie polewac hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusinskaaaaaaaa
Tapczan to z dedykacja dla Ciebie;P Wiec moj mąż,jest ogolnie na pozor normalnym facetem,ale.... Zawsze rano gdy wstaje,mosi sie zestrac jak świnia,to juz rytuał,robi to tak glosno,ze ktos obcy,ktos kto go nie zna,pomyslalby,ze to conajmniej salwy armatnie na czesc krolowej Angielskiej.No i w ten sposob mimo ze mogla bym jeszcze pospac,jestem przebudzona tym"halasem". Ostatnio go opieprzylam ostro,ze nie ma mnie w tak brutalny sposob budzić,bo mnie to wkur.ia. Na drugi dzień wstal rano normalnie i poszedl do kuchni,ja wstając siusiu zajrzalam do niego....patrzę,a on siedzi na taborecie,nadęty na buzi i czerwony jak burak,wiec pytam :"kochanie co ci jest...?" A on na to a nie nic znalazlem sposob zeby cie nie budzic,i od dzisiaj ten taborecik bedzie sluzyl mi jako tlumik. Niezle sie wtedy usimialam,widzicie kobitki,czego to mężczyzni nie wymysla,zeby dogodzic swoim kobitkom. A tak na marginesie,wiem z wlasnego doswiadczenia ze babki tez puszczają bąki,ale nie upajają sie tym tak jak faceci np.moj 9 letni syn,ma taką radochę jak sie spierdzi w wannie,wola mnie i mowi :mamusiu zobacz mamy wanne z hydromasażem.A jak mu smierdzi to sie jeszcze bardziej kielczy. Mnie to osobiscie zawsze denerwuje,to jakies takie"zboczone",podniecac sie smierdziacymi bąkami i jeszcze je wdychac. Widac wedlug przykladu mojego syna,ze chlopcy maja juz to w genach.hahahaha PS.Pozdrowka dla wszystkich,jak mi sie cos przypomni to moze napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×