Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość ale jaja
same idealne kobietki to dlaczego tyle rozwodow? jak zawsze faceci sa winni a kto jest odpowiedzialny za porzadek w domu? moja byla zona fleja i balaganiara ale na ulicy lux laska jak sie wymazgacie tymi specyfikami to wszystkie lux wygladacie a do sprzatania lewe raczki macie przepraszam kobiety bo nie wszystkie sa takie ale wiekszosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja sobie wypraszam
to do ale jaja - ja nie jestem zadna fleja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja sobie wypraszam
ani balaganiara....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksero
Widzę ,że nie tylko ja ma tragicznie z moim facetem ...on jest obleśny.Jesteśmy ze sobą juz 5 lat.Z początku był mężczyzną o siebie dbającym ,lecz z biegiem czasu stał się osobą nie wiedzącą co to higiena osobista!przytulam sie do niego z niechęcią... ma bardzo nieprzyjemny zapach z ust- jak sie odezwie to wstrzymuje oddech, wystaja mu włoski i nosa i uszu oraz nieustannie w jego nosie mieszkaja smarki ( nie wyciąga ich przy mnie-dzięki Bogu!!! i nie puszcza bąkali a jeżeli puści to przeprasza). O seksie nie mysle bo chyba bym nie mogla kohać się z facetem któremu śmierdzi z buzi - to takie nie przyjemne!!!Szok ,ale z nim jestem bo bede walczyla o to aby byl taki jak na poczatku - pachnacy i zadbany. A'propos palców u nog - masakra!!!...Syff...Za co my tak cierpimy kobiety????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej Danilewicz
a ja to pierdze czasem przy mojej dziewczynie, czasem jak ona siedzi na fotelu to staje obok niej ze dupe mam na wysokosci jej twarzy i wale baka, nie do opisania jest jej zachowanie jak poczuje, smieje sie zawsze z niej ale teraz juz sie wycfanila i jak podchodze to mowi zebym odszedl, albo sama wstaje i idzie, ale to nie jest tak ze ja jestem tylko zly kiedys jak ja dmuchalem to tak pierdnela ze nie moglem wytrzymac a ona na to ze juz nie wytrzymala to jej powiedzialem ze jest pojebana i poszedlem spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to teraz ja....
Mój mężczyzna niestetyod niedawna zaczął puszczać bąki przy mnie:( Kiedyś tegon nie robił, w ogóle kojarzył mi się z kimśkto wcale tego nie robi!!! No a dziś, niestety tak no może nie na zawody ale jakoś nie spieszno mu aby wyjść. Może to przez to, że mnie kiedyś pierwszej to się zdarzyło, choć naprawdę tego nie chciałam po prostu wyskjoczyło i tyle. Czasami równiez głośno beka, wie jednak, że tego nie nawidzę i stara się tego przy mnie nie robić, powtarzam stara się! Brudne rzeczy tez rozrzuca, i strasznie bałagani. Ale ja tez muszę sie też do czegoś przyznać, lubie podwąchać jego brudną bieliznę, choć po prostu śmierdzi.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapusta
Na temat dłubania w nosie to ja mam takie zdanie ze w sumie jezeli ktos dlubie we wlasnym nosie wlasnym palcem a nawet je zjada to co mnie to obchodzi przeciez to jego wlasny produkt we wlasnym brzuchu :D oczywiscie bombardowane kozami sfere innej osoby to juz jest oblesne znam chlopaka który wyciera gile w recznik wlasnej matki!!!!! Bo swojego nie chce brudzic w koncu to jest nieakceptowalne. hehehe A druga spawa tyczy sie Panów zaliczajacych do oblesnych rzeczy Pan np: malowanie paznokci ???? z jednej strony chca extra laske ale byle nie robila tego w w domu kase zaluja na kosmetyczke bo to za droga fanaberia to moze really lepiej zebyscie zwykla kurwe raz w tygodniu zaliczyli zamiast zawraca w dupie kobiecie. poza tym nie rozumiem co jest zlego w chodzeniu po domu w rzeczach "luznych" ja sobie nie wyobrazam tak samo jak moj facet chodzi caly dzien po domu w kostiumie, garsonce czy eleganckiej sukience w ktorej chodze do pracy czy na jakis bankiet mam w tym smarzyc rybe i kotleta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde, juz dawno sie tak nie usialam jak w tym momencie,ja nie wiem czym to idze u mnie w domu tata uwielbial poproawiac sibie spodnie na srodku pokojuz przy calej rodzinie ale mama go szkolila !!!! w kazdym razie mam dopiero 20 lat i tak jak widze z wypowiedzi narazie moj facet jest ok ale skoro tak ma wygladac po slubie to stwierdzam ze raczej mi sie nie spieszy a wrecz odchodzi mi ochota !!!!!!! fakt baki sa rzecza naturalna ale ludzie skarpetki majtki i tego typu wypowiedzi doprowadzaly mnie wrecz do mdlosci powiedzcie mi jak wy z nimi wytrzymujecie jak mozecie sie z nimi kochac ???? ja sobie tergo nie moge wyobrazic !!!!!! nie umiecie ich jakos odchamic nie wiem jak ze soba porzadku nie zrobi to zero sexu proste badz jedzenia nie dostanie albo jeszcze lepiej zacznijcie sie zachowywac przez kilka dni tak jak oni niech zobacza jak sie poczuja w towarzystwie niezadbanej kobiety brrryyyyyyy wspolczuje !!!!!!! i powodzenia rzycze mam nadzieje ze istnieja jeszcze jacyc kulturalni faceci !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najgorsze u faceta jest sikanie na siedząco, pierdzenie, dłubanie między palcami u nóg i smarkanie głośne jak stado słoni. Bleee co za temat. Faceci to potwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka... sluchaj
nie gadaj tak o factach, bo sam fakt,ze sa tutaj kobiety, ktore sie wypowiadaja w negatywny sposb o swoich facetach a przy tym toleruja to swiadzy o tym,ze baby SA TAKIE SAME!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koya
masz racje kotka. ile masz latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja
do pani ja sobie wypraszam naucz sie kobieto czytac pisalem o swojej ex malzonce na przyszlosc czytaj dokladnie bo kiedys podpiszesz jakis kwit i bedziesz miec problem pozdrawiam wszystkie inteligentne laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie wypraszam
do ale jaja - napisales ze wiekszosc jest taka, wiec ja sie nie zaliczam, bo taka nie jestem, o to mi chodzilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku..przeczytałam kilka waszych wypowiedzi i się mi niedobrze zrobiło:o.Ja ,gdybym miała takiego wstretnego ,niewychowanego chłopa wygnałabym go,tam gdzie pieprz rośnie. Mój to ma problemik z jedzeniem...:o.Jak jemy coś razem to....,gdy patrzę na niego to on wiecznie je za szybko..nie wiem,chyba nie gryzie tylko połyka w całości:DMówię\"jedz wolniej!,to niezdrowo tak szybko\".Odpowiedz brzmi\"głodny jestem..\".ręce załamać...Potem oblizuje paluchy(jak średniowieczny wiesniak).Na szczęscie przy mnie tego nie robi,bo powiedziałam mu,że to jest obleśne i nie chce tego więcej widzieć. Natomiast najgorszy problem to on ma z dentystą:o.Boi się dentysty.Unika jak ognia i najchetniej w ogóle nie leczyłby zebów:o.Może sytuacja nie jest dramatyczna,ale ostatnio zepsuł sie mu ząb i stwierdził,że jakoś przeboleje,bo do dentysty to on czasu nie ma na razie.(Tylko,że zanim znajdzie czas na dentyste to zostanie szczerbatym dziadem:o.) Powiedziałam mu,że dopóki nie wybierze się do dentysty nie odezwę się do niego.I faktycznie ..minęły trzy dni i ząb zaleczony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej chwasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja
do pani ja sobie wypraszam wiekszosc to nie wszystkie jesli nie rozumiesz co ja pisze to lepiej zamilcz kobieto puchu marny bo sobie wstyd przynosisz mimo wszystko cie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie wypraszam
ja tez Cie pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
Moje kochane: Wyjaśnie pare spraw jeżeli men rozwala swoje brudne ciuchy po domu a szczególnie skarpetki to zaznacza swój teren swoim zapachem robią to wszystkie samce a że nasi panowie nie mogą obsikiwać terenu zaznaczają go swoim potem , wąchają skarpetki jakby sprawdzali swój zapach samiczki tego n ie robią. Radze zastosować pewne motody wychowawcz np: jeżeli mówi że nie będzie się kąpał oswiadczajcie że wy też od dzisiaj się nie myjecie /po cichu się wymyć żeby nie widział/ na niektórych to działa , jeżeli nie chce np: czyścić butów mam metodę czyszczenia jednego buta a drugiego nie- idzie do pracy a tam ktoś to zobaczy i ma obiach i zaczyna czyścić buty bo ja jestem konsekwetna w czyszczeniu jednego itd Musimy być kobitki sprytniejsze!!! od naszych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
gdy śpicie to obsikujemy wszystkie kąty w naszych przytulnych mieszkankach :P nie przechytrzycie nas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
No widzicie miałam rację przyznaje się że w nocy idzie zaznzczać teren !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euchenio Wons
Są szefami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xetra
Mój ukochany trzyma za łózkiem ręczniki w które się onanizuje i jeszcze nie widzi w tym nic złego jak zwracam mu uwagę... bleee... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja
czytam sobie drogie panie te wasze wypociny i tak sobie mysle ze powinnyscie wystapic w programie NIE DO WIARY nie tyczy sie to wszystkich pan na forum zaznaczam nie wszystkich czy wy nie macie innych problemow albo roboty w domu? to wezcie rozwody i bedziecie hapy bedziecie poprostu chodzacymi idealami pozdrawiam wszystkie normalne panie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Gdyby nie kobiety to wogle polscy faceci by chodzili brudni. Kobiety piorą ich ciuchy Kobiety prasują im ciuchy Kobiety gonią do mycia, golenia itd Faceci tego dla nas nie robią I to żadne jaja tylko prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
wow ... a ja myślałem że już takie wymarły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem zonaty od 8 lat a mieszkamy juz 12 lat razem. Po pierwsze uwaga dla facetow. Nie powinniscie tu zabierac glosu! Tu panie wymieniaja sie swoimi doswiadczeniami. Hmmm. Jestem chyba jakims idealem albo wykopaliskiem... Nie charcham, nie bekam, bielizna i skarpetki co dziennie swieze, kapie sie 2-3 razy dziennie, mycie zebow minimum 2-3 razy... Na początku to forum bardzo mnie smieszylo, choc wydaje mi sie, ze to co opisuja tu byle, obecne i przyszle zony jest prawda (niestety!!!). Ale im bardziej w las tym gorzej!!! Aż dotarlem do pani zalogowanej jako ZASTANAWIAJACE. Masakra!!! To para jakichs brudasow. Ito, ze pisze to kobieta i jeszcze sie tym szczyci... No brak mi slow...!!! Obrzydliwe!!! Tu nie chodzi o akceptacje swoich cial, ale o to, ze juz dawno zeszlismy z drzew i juz dawno ktos wymyslil mydlo...!!! Moj kolega, ktory studiowal biologie mowil, ze na odbycie jest mniej bakteri ni z na ustach, wiec pewnie oni wychodza z tego zalozenia. A uryna...? W koncu jest nawet metoda leczenia moczem, wiec pewnie tu z kolei mysla, ze odrobina amoniaku im nie zaszkodzi! Bleee!!! Ito powolywanie sie na cytat (wielu brudasow sie na niego powoluje) \\\"jestem czlowiekiem...\\\" Dobra wymowka dla brudasow. Sa jeszcze inne, ktore polecam wszystkim brudasom. Np. \\\"mycie nog to twoj wrog\\\", \\\" czeste mycie skraca zycie\\\"...itp.Ja rozumiem, ze natura casem wzywa, ale naprawde nie trzeba robic tego ostentacyjnie, zeby wszyscy slyszeli i czuli. Ja wiem, ze do brudasow i tak nic nie dotrze, ale choc cos zasygnalizuje moze? Moze jakos tym oblechom dawac to odczuc, ze sa smierdzielami i oblechami? Jakis czas temu w TV byl jakis program i mowili o mozliwosci wprowadzenia rutynowego badania stop u lekarzy pierwszego kontaktu. Zartem (tak myslalem) ktos wypowiedzial sie, ze mogloby to byc dosc klopotliwe ze wzgledu na zapachy... Po czym zapytano na ulicy przechodniow \\\"jak czesto nalezy myc nogi?\\\" Odpowiedzi bylu: \\\"co 2 dni, co 3 dni, raz w tygodniu...\\\" bylem obuzony. Ale po takich wypowiedziach jak min ZASTANAWIAJACE juz nic mnie nie zdziwi... Coz! Idzie lato! Bedzie LEPIEJ...!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×