Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość violator
natasza pierdzioszka, dobrze, że się nie posrałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violator
Do działu rekrutacji w filharmonii zgłasza się pewien mężczyzna. - Umie pan grać na jakimś instrumencie? - Pyta kadrowa. - Nie. - To po co mi pan głowę zawraca. - Umiem wypierdzać z nut każdą melodię. - Jak to? - Proszę o jakieś nuty. Kadrowa podaje mu parę arkuszy zapisanych nutkami. Facet przegląda je w skupieniu i po chwili wypierduje melodyjkę. Kadrowa nie wie co zrobić więc prosi gościa, by porozmawiał z dyrektorem. Rozmowa z dyrektorem ma podobny charakter jak z kadrową. W końcu dyrektor pyta: - A piątą symfonię Beethovena wypierdzi pan? - Mogę zobaczyć nuty ? - Proszę. Mężczyzna studiuje nuty, w końcu mówi: - Nie, niestety tego kawałka nie mogę zagrać. - Dlaczego? - Bo tu (pokazuje palcem grupę nut), tu i tu mogę się zes...ć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LODKA
ludzia poplakalam sie ze smiechu nawet pisac nie moge MAM TEZ TAKIEGO SMRODA W DOMU-KOLCHOZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeee
macie takich oblechow w chacie, bo zaakceptowalyscie takie zachowania i nie zareagowalyscie odpowiednio na poczatku. Przy kolezance z pracy tak sie nie zachowuja, przy swojej dziewczynie, zonie - tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violator
przy kochance też nie ;o)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abmbetel
To prawda, narzekacie na mężów ale za własne dzieci to się nie zabieracie. Boicie się odezwać... bo... będzie miał zrytą psychikę bo bedzie miał kompleksy bo... to jeszcze dziecko bo wstrzymywanie gazów jest szkodliwe bo... nie chcę go zawstydzać przy innych bo...będzie czas na uwagi -później bo... będzie mu przykro bo... jego bączki pachną bo... (beka jak świnia) on nie potrafi jeszcze tego powstrzymać bo... to takie zaabwne! bo... on przeprosił! Nie mogłaś trafniej tego okreslić, popatrzcie na własne dzieci, na co im pozwalacie, mamy pierdzących maluchów czyż nie prawdę napisałam? Moi znajomi (bardzo inteligentni, wykształceni ludzie, i nawet kuilturalni!:-P) pozwalają na to dzeiciom. Siedzisz przy stole z ich rodziną a tu taki puszcza petardę śmierdziochów głośno, aż cię skręca,a za chwilę każde dziecko beka jak świnia dosłownie przy jedzeniu -tak z całego serca bo to takie naturalne (żołądek pracuje!) I głos mamusi: - "no a teraz co powinnaś powiedzieć? (słodka minka, wpatruje się z półuśmiechem i dumą w potomstwo)" - ........................(wielkie oczy)... przepraszam - no właśnie! (wyraz szczęścia na twarzy, rozgląda się w zachwycie po gościach siedzących przy stole):-P Normalnie porażka to dzisiejsze wychowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abmbetel
Violator -zainspirowałaś mnie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violator
jestem facetem :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet jest bardzo porządny od wielu lat... Nic oblesnego jeszcze nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly
wy kobiety myslicie ze tylko faceci tak maja moja kobieta bez przerwy beka i to tak donosnie ze szklanki na polkach tancza i do tego rono jkwstaje to wacha majtki czy nadaja sie jeszcze do chodzenia i dopiero jak sa twarde takei ze nie da sie ich wlozyc to wrzuca do kosza na pranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były
młody wącha i grzebie, stary pierdzi i jeb******ie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Blackburne
Niestety prawda jest taka, ze gdyby kobieta nie pozwolila sobie na to, on by tego nie robil. Czesto kobiety nie dbaja o siebie, i facet zaczyna po prostu robic co chce, czyli pokazuje to co wczesniej ukrywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak to juz jest
a moj maz , -pierdzi ,potrafi z pokoju do kuchni przejsc na jednym baku -nieraz jak lezy przed telewizorem bierrze chusteczke higieniczna i potrafi przez cala reklame dlubac w nosie wyciaga koze i oglada a ze jest mechanikiem to jego kozyu sa czarne ble -beka zadko zawsze jak sciaga skarpetki to wacha pierw jedna z prawej nogi otem druga z lewej paznoscie u nog ma akie dlugie ze masakra sam sie nie domysli ze trzeba obciac jak nie zwroce mu uwagi spi w majtkach albo naga czy jest zima czy lato paznokcie u rak ma zawsze dluzsze niz ja i czrne bo jest mechanikiem w lozku pierdzi.i smireje sie i macha koldra jak dzeiecko w porannej toalecie zawsze tak nawali i nie umyje bibelka plus bo prysznic bierze codziennie i skarpetki zmienia codziennie przed spaniem wlacza sobie bakje na 15 min w kompie bo innaczej nie zasnie dzidzius moze godzinami ogladac programy amerykanski hot rod amerykanki czopery lubi tylko nie raz musi isc na kompromis jesli oboje zasiadamy do telewizora kazdy ma jakies nawyki swoje i= ale i tak bardzo bardzo go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonsens
hehe.A mi sie wszyscy dziwia ze ja nie chce miec dzieci, przeciez ja juz jedno mam od 3 lat, i nie jestem w stanie go wychowac:))oni sa wszyscy tacy sami, tylko troche inaczej wygladaja.Daje sobie glowe obciac, ze Brad Pit sadzi pryki pod koldre Andzeli:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solansz
heheheh no pewnie, że tak w końcu to tylko facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna z bagna
jak zaćzlam tylko postykac się zmoim facetem i siedziałm u nego w domu to zawsze potem mnie brzuch bolał jak siępotem dowiedziałam jego też aż pewnego razu wymkneło mu isę i od tamtej pory swobodnie już pierdzimy bekamy tez zwłaszcza po obiedzie wie tez ze czasem nosi majtki 2 dni jak mu sie skończą całe szczęscie ze się myje i dobrze podciera to niema śladów skarpetki czasem nosi po 3dni dzieki Bogu stopy mu nie smierdza nieuzywa wogole dezodorantu a ja uwielbiam zapach jego potu najgorsze chyba jest dal mnie jak sie kochamy i on wchodzi we mnie a potem biore go do buzi staram się o tym nie mysleć bo to w końcu moje heh i kocham go najbardziej na śwqiecie a on mnie i ja npaewno robię wiele obleśnych rzeczy chociazby obgryzanie skórek ale jak się denerwuję to niemoge się powstrzymać cóż pdobno miłośc wszystko zwycięzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podnieca mnie bekanie
Ej dziewczyny jezeli podnieca was to to zapraszam na gg;)) prosze najpierw odpisac ktora by byla chetna;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex
a przy mnie kedyś pierdła matka kumpla. ona chyba taka wyluzowana, bo watpie, ze jej sie wymsklo. minelo od tego czasu kilkanascie lat, ale kiedy ja widze, zawsze kojrzy mi sie z bąkiem. bleeeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna dziura w mieszkaniu
Wynajmuje mieszkanie ze studentką na spółkę (na szczęście mamy osobne pokoje). I jak się okazuje jest tu co napisać o niej. Jest to chyba największy brudas jakiego spotkałem. Po przyjściu na mieszkanie buty w przedpokoju potrafi pieprznąć gdzie popadnie nie zastanawiając się czy ktoś może sobie zęby wybić przewracając się na nich. Ale przejdzmy do kolejnego pomieszczenia – do kuchni. Tu znajduje się jej królestwo i główne źródło brudu. Na parapecie leżą w pęczniejących oparkowaniach: jogurty, serki itp. z miesięcznym okresem przeterminowania. Jak któregoś dnia wystrzelą to rozpieprzą szybę. Mam tylko nadzieję, że nie będzie mnie wówczas pobliżu – za to ona niech będzie. Dodatkowo moja cudowna współlokatorka prowadzi na szeroką skalę hodowlę wszelkiego rodzaju pleśni. Hoduje pleśń ma na starym chlebie, owocach – generalnie na wszystkim na czym tylko wrośnie. Na stole wiecznie leży talerz i nóż jako ślad po jej jedzeniu – zastanawiałem się czy to już nie jest dla niej za duże obciążenie donieść talerz czy kubek do zlewu. Co ciekawe jak na studentkę ostatniego roku bardzo wolno się uczy – mam wrażenie że jaszczurkę można by szybciej nauczyć reagowania na słowa niż nauczyć ją zmywać po sobie. Ostatnio wybrudziła wszystkie noże (cztery noże leżały rozpieprzone po całej kuchni) a gdy jej po raz trzeci zwróciłem na to uwagę to powiedziała, że to nie prawda bo właśnie wymyła jeden (a ku…. ślepa że trzy pozostałe leżą od tygodnia brudne). Raz moja znajoma przyszła mnie odwiedzić i po inspekcji w kuchni zapytała mnie czy mamy w kuchni czarną dziurę. Na to ja zdziwiony zacząłem intensywnie myśleć czy ona widzi coś czego ja nie widzę. Po czym spoglądając na czerstwą kanapkę leżącą na talerzyku na stole z dnia poprzedniego powiedziała mi że wygląda to tak jakby przed chwilą czarna dziura wciągnęła osobę jedzącą posiłek i pozostało po niej tylko rozłożone śniadanie. Bo koleżanka nie widziała że moja współkokatorka ma zwyczaj wstać i odejść od stołu w połowie posiłku bez żadnego posprztania po sobie. Nie chce wiedzieć co ma w pokoju i wystarczy mi to co widzę w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hertie
Czepiasz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu facet
Do hertie! Może sie i czepania ale wówczas caly powyższy temat należałoby portaktować na tej samej płaszczyznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierdzielka
a ja to jak pierdne to nikomu nier idzie wytrzymac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i mój mąż sie przyzwyczaił! to i on zaczął popierdywac i teraz razem pierdzimy i bekamy jak stare kutafony i nikomu to nie przeszkadza, a tak wogóle to co za gółupi temat jak nie chcecie męża to go zmieńcie a nie obgadujesie za plecami! PS: do panów: też czasem pomyślcie o higienie bo niekiedy przesadzacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierdzielka
Woń bąków wywołują małe ilości siarkowodoru i merkaptanów (tiole) tworzących mieszaninę. Zawierają one siarkę. Im twoja dieta bogatsza w siarkę - tym więcej siarczków i merkaptanów wyprodukują bakterie, a co za tym idzie tym bardziej będą śmierdzieć twoje bąki. Kalafior, jajka i mięso są powszechnie znane ze swoich możliwości wywoływania cuchnących bąków. Z kolei groch, fasola czy w ogóle warzywa strączkowe produkują duże ich ilości, jednakże nieszczególnie śmierdzących. Skąd bierze się towarzyszący pierdnięciu odgłos? Dźwięk powstaje w wyniku drgań otworu odbytu i jest uzależniony od prędkości parcia gazów oraz napięcia mięśni zwieracza. Ile gazu wytwarza człowiek w ciągu dnia? Średnio dziennie człowiek wytwarza około pół litra gazów, na które składa się około 14 bąków. Przeprowadź następujący eksperyment: Notuj co jesz i notuj swoje każde pierdnięcie. Możesz również dodać opis siły jego smrodu. W ten sposób odkryjesz zależność pomiędzy pożywieniem, które zjadasz a ilością bąków, jak również intensywnością ich zapachu. Jak wygląda droga bąków do odbytu? Rzeczywiście może zastanawiać fakt podróżowania bąków w dół ku odbytowi, zważywszy, że gazy mają mniejszą gęstość od cieczy i ciał stałych, więc powinny przemieszczać się zatem ku górze. Jelito przepycha swoją zawartość w kierunku odbytu w serii skurczów tzw. ruchem robaczkowym. Proces ten jest stymulowany czynnością jedzenia, dlatego też często zdarza się, że mamy ochotę puścić bąka lub strzelić kupę zaraz po jedzeniu. Ruch robaczkowy tworzy strefę wysokiego ciśnienia zmuszając całą zawartość jelita do przesunięcia się w obszar niższego ciśnienia, czyli w dół, ku odbytowi. Małe bąbelki gazów, przemieszczających się łatwiej niż inne składniki, łączą się w większe na drodze do wyjścia. Gdy jelito nie pracuje, gazy mogą przenikać z powrotem w górę, jednak ze względu na skomplikowaną i kręta budowę jelita nie są w stanie zawędrować daleko. Dodatkowo, gdy człowiek leży jego odbyt nie znajduje się ani powyżej ani poniżej jelit. Czy mężczyźni pierdzą częściej niż kobiety? Gdyby tak było w rzeczywistości, oznaczałoby to, że kobiety powstrzymują się i puszczają większe bąki, gdy nikogo nie ma w pobliżu. Czy istnieją jakieś określone pory puszczania bąków? Najbardziej prawdopodobne jest puszczenie bąka rano, podczas toalety. Taki bąk ma miano "porannego grzmotu" i w odpowiednich warunkach jego odgłos może "poruszyć ściany". Dlaczego fasola wywołuje bąki? Groch i fasola zawierają cukry, których organizm ludzki nie trawi. Gdy dostaną się one do jelit, bakterie zaczynają szaleć i wytwarzają ogromne ilości gazów. Co oprócz pożywienia może powodować, że pierdzi się więcej niż zwykle? Ludzie, którzy połykają dużo powietrza pierdzą więcej. Lekarstwem na to jest przeżuwanie pożywienia z zamkniętymi ustami. Ludzie nerwowi wywołujący duży ruch w swoim układzie pokarmowym puszczają więcej bąków, ponieważ organizm nie nadąża zaabsorbować w całości wdychanego powietrza, które ostatecznie trafia do jelit. Niektóre choroby wywołują podwyższoną podatność na wzdęcia. Wznoszenie się samolotu lub jakiekolwiek środowisko niskiego ciśnienia powoduje rozprężanie gazu i w konsekwencji wzdęcia. Czy bąk to beknięcie niewłaściwą stroną? Nie. Beknięcie pochodzi z żołądka i posiada inny skład chemiczny niż bąk, który ma w sobie więcej gazów bakteryjnych niż atmosferycznych w porównaniu z beknięciem. Czy wstrzymywanie się od pierdnięcia jest niezdrowe? Istnieją różne zdania na ten temat. Rzeczywiście, ludzie od wieków wierzyli, że wstrzymywanie wzdęcia jest niezdrowe. Cezar Klaudiusz wprowadził nawet prawo legalizujące puszczanie bąków na przyjęciach w trosce o zdrowie obywateli. Istniało głębokie przekonanie, że pohamowywanie się może zatruć organizm lub być przyczyną wszelakich schorzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wistak
Ludzie jakie Wy macie problemy... Trafilem tu jakos przypadkiem na ten temat i tak czytam, i czytam, i doszedlem do wniosku, ze jesli pierdniecie lub bekniecie u partnera strasznie wam przeszkadza to wogole go nie kochacie... JESTEM CZłOWIEKIEM (tak jak mój/moja partnerka) I NIC CO LUDZKIE NIE JEST MI OBCE!!! Tyle na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój kchany
zaczął od 2 dni smarkać na podłogę i nadal wyjada córce ręką z talerza podczas jedzenia i co mam z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierdzielka
Jeżeli wy jesteście takie czyste to kurde jestem chyba jedyną brudną babą! Wysiągam kulki z noska i przyklejam wszędzie gdzie sie da! tak po kryjomu :) ! Do kibla to po mnie wejśc nie można bo wszędzie jest zalane. Wącham skarpetki żeby sprawdzic czy można jeszcze założyc ale myje sie codziennie! Ze swojego brudu robie kulki i rzucam na dywan, gole się nie mam pryszczy jestem takto zadbana i mam powodzenie! Ale nie wiedzą co robie jak jestem sama w domu! Z mojego bekania to jestem dumna, bo bekam głośniej niż mój facet! WoWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pierdzimy wspólnie i sie ni krępujkemy, bo to rzecz ludzka! owszem, mam dziurawe majtki! i co mądralińskie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dustin
Gość beki wielkie
Ja to tam myśle że każdy z nas to taki czyścioszek wcale nie jest. Gdy miałam 8 lat to bekłam w kościele i uwarzam to za śmieszne. Natomiast jeżeli chodzi o waszych mężów to ja bym go nie obgadywała, bo jeżeli się kogoś kocha to nie pisze się takich rzeczy. Tak poza tym to: bekam i pierdzę, i nie uważam tego za obleśne, bo naturalne do facetów: postarajcie się by czyści co dziennie do bab: Same nie jesteśmy takie idealne KAŻDY MA SWOJE WADY I ZALETY!!!!!!!!!(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEKI WIELKIE
DO DUSTINA napisz coś normalnie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×