Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość Mamrot
w smrodliwym pierdnięciu mam mistrza , to nie ulega wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamrot
jak to powiedziała Beata Tyszkiewicz - małżeńtwo to gary , bachory i pierdzenie we wspólną kołdrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydki Jajon
ja was nie bardzo rozumiem.cierpicie na własną prośbę bo tak chcecie.A czy nie możecie spać osobno w oddzielnych pokojach najlepiej.Po co wąchać nie swój smród.A jak zachce sie dziobać siusiakiem w pachwine to można iść do drugiego pokoju i to jest ciekawiej bo możemy se wyobrazić że jesteśmy na lewiżnie.A w tym samym pokoju i łóżku to po prostu nuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamrot
małżeństwo to dzielenie się nawet wspólym pierdzeniem i gitara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nigdy przenigdy!!! ohydzwto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamrot
a co , kobiety nie pierdzą ? Jak to jest w waszych związkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominick
Gość Boleń
a cóż to za bełkot ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonardo
Gość Jaxson
Gość topiczka
smiac mi sie chce jak to czytam,niewyobrazam sobie jak mozna niedbac o higiene osobista jestesmy z mezem juz 10 lat i nigdy takie rzeczy nam sie przytrafiaja brudna bielizna,puszczanie bakow itp;jak mozecie sie kochac razem w lozku gdy jestescie brudni i nieumyci takie rzeczy powinny byc na porzadku dziennym,czego uczycie wasze dzieci my z mezem tak sie przyzwyczailismy ze niepuszczamy bakow przy sobie i od samego poczatku wyjasnilismy sobie sprawy higieny i uwielbiam z nim byc a sex jest nieziemski codziennie,mamy juz to w nawyku ze za kazdym razem po wyjscu z toalety sie myjemy bo nigdy niewiesz co ci sie przytrafi a mozemy miec np;znowu ochote na sex bo to lubimy i nieuciekamy przed soba.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do topiczka
nie wierzę w to co napisałaś!Z zachowaniem higieny przed położeniem się do łóżka i nawykami zgadzam się z tobą.Ale z tym ciągłym myciem po każdym wyjściu z toalety to chyba przesadziłaś! Nie wierzę też w codzienny sex po 10 latach małżeństwa.No chyba że się jest nimfomanką lub erotomanem,to takie coś wchodzi w grę.Ale są to jednak zaburzenia i na pewno nie jest to normalnością!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma co
ja pracuje z kolesiem, któremu jedzie z pyska jak z obory. Ja pierdole jak mozna mieć taki syf w gębie. Pewnie od tego, że zęby ma jak sito - wszystkie robaczywe. Na szczęscie pracuję w innym pomieszczeniu. Kiedyś przyszedł w garniturze i sandałach boso---------o matko ----jak mu nogi jebały. Na dworze ukrpo , powietrze w miejscu stało - tylko w biurach unosił się aromat jego syfiących nóg. Jak jego żona to wytrzymuje to nie wiem. ;) Zmieniłam pracę hahahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 30+
ja nie mam, ze się tak wyrażę, gazów.... zstanawiam się skąd bierze się tego tyle u innych ludzi, nie żebym nie wiedziała, ze to w sumie powszechne zjawisko, ale co trzeba jeść, zeby tyle tego produkować, oczywiście u mnie też czasem jak by lekko coś napiera, ale to jest wtedy, gdy niedlugo będę musiala udać się do WC, a nie wszędzie i o każdej porze dnia jak tutaj niektórzy opisują :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamrotek
AAAkurat , nie masz gazów - głupiemu na ucho : " krasawice w wieku kwiecie pierdzą cicho jak na flecie a poważne w wieku damy wypierdują całe gamy " To co robisz z tym gazem - srasz pod palnik ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrison
Gość sztucznalza
NIe wiem dlaczego tak sie dziwicie, ze ktos nie pierdzi. Wiecie co to oznaczaja baki? Fermentacje w jeliach. Jezeli ktos sie naprawde zdrowo odzywia, to nie puszcza bakow. Jezeli jecie slodycze, duzo pieczywa, laczycie bialko z weglowodanami, pijecie slodkie napoje i malo wody, jecie fastfoody, majonez, to macie w jelitach straszne szambo i plesn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jude
Gość Nigel
Gość Mamrotek
A co to za bełkot ? Należysz do PIS - u ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owomen
mój mąż uwielbia oglądać w necie filmiki, w których kobiety i dziewczyny prutają i puszczają bąki. Mnie też namawia, żebym pierdziała przy nim. Zdarzyło mi się parę razy, ale po prostu samą mnie to zaskoczyło. zasadniczo jestem przeciwna pierdzeniu przy kimś. Mój mąż natomiast to uwielbia i zawsze jak prutnę przy nim to się podnieca. Sam też pierdzi publicznie tj. w domu bez zażenowania. Poza tym jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamrotek
Ja nie tylko smrodliwie sram przy kobiecie , ale jeszcze wyciągam z nosa babole bo blokują mi oddychanie i rzucam nimi i robię zakłady , którym rzucę najdalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko o czy jest tu pisane to są normalne rzeczy które robią faceci po kilku latach przebywania razem z tą niby ukochaną i jedyną osobą którą tak przed ślubem wielbili i żeby tylko mogli to sięgnęliby gwiazdkę z nieba . A po ślubie co , wszystko co było przed potem idzie w zapomnienie i zaczyna się nudne życie małżeńskie które jest dla nas czasami gehenną. Ten mój lor bas nie tylko robi takie rzeczy o których tu pisałyście, może z drobnymi wyjątkami, chce żebym z nim uprawiała seks prawie co dzień, a jak nie chcę tego robić, to nie myślcie, ż e dostaje łomot albo coś w tym rodzaju, ten erotoman urządza sobie wtedy seans filmowy , oczywiście typu XXX i bez żenady zabawia się swoim fiutem nie przejmując się wcale moją obecnością i jeszcze sprawia mu to przyjemność. A na dodatek czasami szantażuje mnie że jak ja nie będę chciała się z nim zabawiać to pójdzie się zabawić do którejś z wolnych sąsiadek z osiedla. I co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastrzezona
Witam wszystkich i wspolczuje wam Kobitki takich mezow. Musze sie pochwalic ze mam brata tak czystego ze niektore kobiety chowaja sie przy nim . Bez kapieli nie ma mowy o wyjsciu gdzies bez prasowania tez (potrafi prasowac lepiej odemnie:P)perfumuje sie gdzie tylko popadnie zmienia posciel 2x w miesiacu i w ogole jest The BEst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastrzezona
O fuj Julka to on chyba jest w rankingu najochydniejszych facetow. Wspolczuje Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamrotek
Lubię się zesrać smrodliwie przy bzykaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Everett
o matko jak to czytam to nie wierzę...no pewnie ze pierdzenie, bekanie i inne tego typu rzeczy każdy z nas robi i to nie ulega watpliwosci, ale nie trzeba tego robic przy drugiej osobie, szczegolnie jesli ona wyraza dezaprobate, nie rozumiem jak mozna pierdziec przy swojej kobiecie jesli ona mowi ze smierdzi, w ogole jaki facet to moze robic tak ot sobie. moj owszem pierdzi ale robi to w wc, jak mu sie chce po prostu wstaje i tam idzie, a bekamy sobie czasem na zarty po obiedzie, ale pierdzenie??????????? bym go z domu a na pewno z łóżka wywalila jakby cos takiego mi zrobil....matko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój to
dłubie wnosi :P niby na żarty,ale mnie to wkurza... wsadza sobie palec do nosa a potem usiłuje nim dotknąć mnie :D to są dla mnie najgorsze tortury ale to wszystko w ramach żartów - śmiesznych tylko dla niego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×