Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość i tak dalej
bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina 55
Świętą prawdę zauważył "dajcie se spokój"..... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak dalej
najlepsi sa tacy co biorą prysznic i dalej jedzie im spod pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarpetki
Powiesil jego skarpetki na wieszaku w lazience.................na moim reczniku 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak dalej
o matko ale niektórzy to oblechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak dalej
znam kolesia , który ciągle drapie sie po dupie i jak sie na niego nie patrzy to rękę wacha hhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąchanie
to norma albo taki jeden nie podetrze się papierem jak należy potem się niby myje pod prysznicem i wyciera a ręcznik cały w żółte śmierdzące plamy - ja biorę koc i śpię dziś na klatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acusticus
hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walawala
Znałem kobietę, która związała się z mężczyzną bo był najczystszy we wsi. Po jakimś czasie podejrzała go jak uprawiał seks z krową. Natrętna dbałość o czystość może wskazywać na trudności w sferze seksualnej - mówiąc eufemistycznie. Uprzedzenia do ludzkich zapachów, funkcji krocza, to konsekwencja złego przeprowadzenia „treningu czystości” w dzieciństwie. Zapachy są nam dane do komunikacji o stanie naszego ciała ale i drugiej osoby. Są komunikatami w doborze partnerów seksualnych. W niektórych tańcach nos jest kierowany do PACHY partnera. A nawet trzyma się tam chusteczkę, którą się później wymachuje przed jego nosem. Nadmierna czystość, zagłuszanie natury dezodorantami, pachnidłami utrudnia właściwy dobór partnerów nie tylko pod względem preferencji zapachowych. Zapachy i bezwonne feromony komunikują o genotypie partnera najlepszego do płodzenia zdrowych dzieci. Tak dobrany partner niedomyty będzie nam pachniał a nie śmierdział. Najpiękniejszy zapach to mojej kobiety w dni płodne. Narkotyzujemy się nawzajem zapachami też naszych majtek nie tylko na sobie. A gdy nie zastała mnie w domu, to zawijała sobie głowę moją „nieświeżą” koszulą i leżała czekając na mnie. Pierdzenie to objaw zdrowia, trzeba to robić, tak jak i wypróżniać się. Niemcy pierdzą publicznie bez żenady. Podobno bekanie na Wschodzie to objaw dobrego wychowania, tak jak u nas pochwalenie posiłku. Gdy je się zdrowe czyste jedzenie, to nie brudzą się zęby i nie trzeba ich myć. Które zdrowe zwierze myje zęby? Jeśli nie chcesz mieć grzybicy to profilaktycznie po umyciu załóż na trochę „brudne” majtki, skarpety by przywrócić swoją naturalna florę, która ograniczy rozwój grzybów z np. z pływalni, sali ćwiczeń, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialenka69
haha zabawny topic ale takie są niestety realia, mój facet nie pierdzi (nawet w nocy, wiem bo spałam z nim), nie beka, nie dłubie w nosie(przynajmniej nie przy mnie) ma większy porządek w pokoju niż ja!! ale ostatnio znalazłam u niego tampon ciekawi mnie bardzo gdzie go sobie wkładał ale okej...(może ktoś wie?? help!)widać nie ma ideałów, a skarpetki ma zawsze czyste i myje się często:) nie widziałam tez nigdy jak sobie w gaciach miesza, za to ma zj***ny charakter i czasem nie da się z nim wytrzymać. a tak swoją drogą to niektóre panny nie są lepsze od facetów, też pierdzą ale sie wypierają!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój nie
mył włosów bo podobno miały mu wypaść chodził ciągle z przetłuszczonymi lejcami -powtarzałam mu że tak szybciej będzie łysy ale weź i przetłumacz brudasowi dzisiaj goły i wesoły( '_')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikanie
sikanie na stojąco do muszli nawet gdy nie ma problemów z celowaniem zawsze powoduje drobne spryskiwanie otoczenia naokoło przez odbicie od muszli czy wody. Sikam na stojąco. Ale kupę nauczyłem się robić od mojej dziewczyny nie na siedząco lecz w kucki też na swoim klozecie. Myślę, że natura tak to zaprogramowała. Nie używam papieru toaletowego (niehigienicznego wbrew nazwie) lecz wody (nie mam bidetu lecz prysznic zainstalowany w WC) jak muzułmanie. Widziałem kiedyś babę za sklepem jak sikała na stojąco - pewnie chodziła bez majtek, w spódnicy. Inną jak po wysikaniu się w krzakach podtarła się własna czapką. A inne numery opowiadała mi jedna: jak zdejmowała rajstopy zakładając spodnie i zostawiła na jednej nodze a na ulicy wyszły jej z nogawki i ciągnęły się za jedna nogą , zmieniała podpaskę za kotarą przymierzalni w sklepie i okazało się, że to nie była przymierzalnia tylko druga część sklepu za kotarą ... a kto oglądał bengale – pierdy są palne, przystaw zapałkę i pierdnij – piękny kolorowy ogień kto wąchał garstkę bździn? Swoje pachną. J palec z dupy też nie zawsze śmierdzi kiedyś z chłopakami robiliśmy konkursy kto się wyżej wysika na ścianą albo sufit albo splunie na znak drogowy by zadźwięczał już nie mówiąc o wzorkach na śniegu czy sinusoidzie idąc asfaltem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drapanie zamiast mycia
myję głowę ze trzy razy w roku za to lubię sie po niej drapać kilka razy dziennie aż mi sie jaśniej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąchanie
dziś mój luby nie mógł wytrzymać jak brałam prysznic i msiał zrobić kupę więc mówię zaraz spuść wodę i tak zrobił a wtedy fiutka mu zakręciło i umorusał się w g**nie ja dziś znowu biorę koc i idę spać na klatkę schodową w końcu stanę się bezdomna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woonti
hehe faceci to faceci rozumiem ze częśc z nich to brudasy ale okk musze napisać że niektóre z kobiet nie sa lepsz moze podam przykłam mojej koleżanki tak więc pare rzeczy które u niej zauważyłyśmy dodam mozę że jest blondynką a więc: 1. chyba wcale nie obcina pazorów!! to obrzydliwe ma takie długie ze aż jej sie skręcaja no normalnie jak szpony jakies wyglądaja a do tego każdy innej długość, luszdie jej w szkole mówia ze to nieestetyczne a ta nic;/ 2. jak je to cała się paprze, chodziła z chłopakami do mc potem cała morda w ketchupie kiedyś widziałam jak jadła 3bita i dodam ze była to zima i czekolada nie była rozpuszczona patrze a ona cała morda na około w czekoladzie 3. jak wychodzi z toalety to wlecze się za nią często papier toaletowy 4. zjada (chyba) każdą wydzieline, np. kiedys jechałysmy na wycieczke rowerowa i damulce od kierownicy zrobił sie bąbel na palcu, ona go przebiła wyssała rope i ją po prostu zjadła... 5. ma chyba taka filozofie ze kupuje stanik chodzi w nim seson i wywala po czym kupuje nowy, np całe wakacje poprzednie chodziła w różowym zakładała go nawet pod białe ciuchy, teraz notorycznie chodzi w czarnym też pod wszystko go nosi 6. nosi za małe staniki tak sie cycki wyglądaja jak placki i sie wylewaja, ponad to podciąga cycki pod szyje i wypycha stanik 7.pluje jak mówiu, kiedyś moja prezyjaciółka powiedziała jej ze sie opluła i ma mele na twarzy a ona tą mele zdrapała popatrzyła sie i chopla pazurka do budzi mmmm smakowita mela była;] 8. dosłowanie wydrapuje wszystko i zjada to potem ten cały syf spod paznokci!! bleee 9. często ma tłuste włosy wtedy je związuje albo karbuje i mysli ze nie widac 10. chodzi w ubraniach swojej młodszej o 3 lata siostry wiecie miłośniczka S im krótsza bluzka i spódniczka tym lepiej;] 11. jaj jej sie mówi że4 ma cos na zębach to najpierw pół h mieli jęzorem w pysku potem palcem przy lusterku 12. jak miała okres w szkole to cały dzień w zakrwiawionych spodniach prawie do kolan łaziła 13. potrafi rozmawiając z kimś ziewnąć mu prosto w twarz 14. żuje gume z otwartymi ustami i międli żuchwą jak krowa jakaś no! 15. całując się z chłopakiem namietnie wpatruję sie w jego nos... 16. jest głupia jak but z lewej nogi no ale to raczej nie jest obleśne tylko wkurzające tak więc pozostawei bez komentarza 17. nie goli nóg tylko czasem w lato haha śmieszny widok siada chłopakowi na kolanach a on głaszcze ją po kudłatym udzie 18. w lato maluje paznokcie u nóg raz na mkiesiąc pare dni ma ładne potem chodzi w obdrapanych 19. jak ma pryszcza to nakłada na niego 2 tony białego fluidu w efekcie pryszcz tak jebie po oczach ze oślepnąć mozna 20. cały czas chodzi z takim białym osadem na ustach wygląda to tak jakby robiła loda i zosytały jej na ustach resztki spermy i mówi ze to szminka się skawaliła.... i tak jej nikt nie wierzy 21. na zdjęciach nagminnie wypina cycki przy czym pręzy sie tak że siku można zrobić ze śmiechu wciąga brzuch przy tym ze żebra wychodza 22. zakłada kostium kąpielowy i nie goli cipy wygląda to tak jakby miała penisa dobzrze że jej te kłaski nie wychodzą przynajmniej jak mi si.e cos jeszcze przypomni to dopiezse wiem ze niektóre rzeczy trochę nie pasuja do tematu ale wg. mnie sa równie oblesne jak pierdzenia i bekanie. a tak poza tym uważam ze trudno jest powstrzymac niektóre rzeczy ale moząn wyjść do łazienki, jeśli jednak nie to chociaż ptrzeprosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woonti
aha i jeszcze cos czasem ma widać długo nieogolone pachy i chyba nie uzywa żadnego dezodorantu bo jak kiedys chciał od niej bluzke pozyczyć to zobaczyła ze pod pachami jest aż sztywna i żółta... nie założyłam tej bluzki oddałam jej nst,. dnia;/ fuuuuuuuuuuuuj a dziewczyna w sumie nawet atrakcyjna i dziwie się chłopakom że oni sie z nia spotykają mimo tego że jest dość łatwa i można z nią uprawiać seks bez zoowiązań dziwięsię ze oni sie jej nie brzydza przeciez widzą jakie ma paskudne nawyki no ochyda po prostu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woonti
tak więć dziewczyny miłe nawet niektóre z nas są obrzydliwe to nie dotyczy tylko facetów i ptrzepraszam za błedy ale tak w pospiechu pisze dlatego:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe,ale się uśmiałam.Świetny topik :D Mój facet tez pierdzi i dłubie w nosie,czasem jak puści bąka to zwala na innych,ale mi to nie przeszkadza,tylko bawi,bo potrafi fajnie zareagować na niechcianą sytuację ;)W końcu wszyscy pierdzą :D :D :D Czasami smrodkowi towarzyszą trąpety i wychodzi nie zły koncert ;)Hahahahaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Blackburne
Moz mojej przyjaciolki opowiadal mi, ze jak byl w wojsku, w nocy wiekszosc z nich walila konia.I gdzie sie spuszczali----w skarpety oczywiscie, a potem to wszystko szlo do prania i kto dostal te skarpety ten nosil, bo tam wszystko po praniu jest wspolne. Boze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WŁOSY zazdrościsz woonti
oj biedne Wy dziewczyny, że tak łatwo ulegacie zboczonym dyktatorom mody niszczącym naturę włosy pod pachami i łonowe służą do przyciągania facetów nie tylko przez feromony i zapachy, którym ułatwiają rozprzestrzennianie się owłosione kobiece nogi też są pociągające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaramychaa
a moj facet sie skubie , tzn ma owłosiony tors i wygląda to tak jakby się iskał jak małpa w zoo a mnie to wkurza brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak dalek
blee a niektórzy mają klejące włochy pod pachami. Ojjjjjjj ci faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////
,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia Pierdzioszka
przyznam sie wam ze dzisiaj pierdłam w pełnym autobusie ,ale po cichu i zaraz wysiadłam chociaż to nie był mój przystanek .Pierdłam nie chcąco i narobiłam sobie kłopotu bo musiałam czekać na następny bus 20 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eche
ale się uśmiałam heeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhheeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madam
hahahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XysiuVp.pl
ja lubię niemyte laski, są takie bardziej zwierzęce, jak suki :classic_cool: A jeśli jeszcze mają charakter i umieją go wykorzystać, to już ODLOT 🖐️ PS. PO CO SIę MYć??????????? S-A-M-O- O-D-PA-D-N-I-E :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOOOOOOOOOOOOOOJ
Z POCZATKU BYL TAKI CUDNY, A TERAZ DRAMAT. PIERDZENIE- NIE MA CHYBA MIEJSCA W KTORYM BY NIE PIERDZAL. SIUSIA PO DESCE KLOZETOWEJ I NIE POSPRZATA ZA SOBA. OBGRYZA PAZNOKCIE PIERDZI POD KOLODRA. GRZEBIE W JAJACH. DLUBIE W NOSIE BEZ OGRANICZEN. KOMPIELE CZASEM WIECZOREM. ZABKI WIECZOREM NIGDY. POCIAGA PASKUDNIE POWIETRZE JAK MU COS UTKWI W ZEBACH NAWET PRZY INNYCH. NOG NIE MYJE. MAJTECZKI TYGODNIOWE NOSI. SKARPETKI TAK SAMO. A POTYEM TO TAK CUCHNIE ZE HEJ. UDKO TO RZRE PALCAMI. JESC TO NIE UMIE MLASKA, JAK PIJE NTO SIORBIE. KURDE CZEMU TAK MUSI BYC. PRZECIERZ BYLO TAK FAJNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam przez przypadek na ten temat i jestem w szoku jacy ci nasi mezczyzni sa \"oblesni \" hehe..Moj tez nie lepszy.. Oblesne zachowania mojego faceta: pierdzenie i radosc na twarzy spowodowana smierdzacym bąkiem:/, dlubanie w nosie i wycieranie kóz o co sie da (bleee), siorbanie, czasem mlaskanie, rzadkie kapiele zimą... A tak poza tym to jest fajoski :)).. Niektore osoby uwazaja ze oblesne zachowania typu pierdzenie to ludxzka rzecz i nie powinno sie ich hamowac.. Tez tak uwazam ale w towarzystwie nie beka sie i nei pierdzi, w razie potrzeby powinno sie wystwic dupke gdzies gdzie nikomu smrodek nie bedzie przeszkadzal.. Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violator
kobietki, narzekacie. a kto tak naprawdę wychowywał waszych facetów? matki, które też miały pierdzących mężów? a wy, zamiast o tym rozgłaszać bierzcie się za swoich synków. ale pewnie w myśl zasady- mnie śmierdzi, niech śmierdzi synowej, żadna się za to nie weźmie. ehehehehehehhehe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×