Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość a po co ci to wiedziec
hahahahahaha, wszyscy jestescie zalosni moj maz to moj maz tamto, a bo ja taka ja taka, hahaha checie sobie tresowac kupcie se tamagoci i sie chwalcie zwierzaczkami. A sami sobie nosicie zakupy, czy ktoras inna kobieta was pusci przodem, czy jak sie cos sknoci to dacie rady same? leopatra28 Na początku było miło i kulturalnie... haahah i co czar prysl? potrafi pierda puscic, takie zycie, boku nie wyrwiesz, a Ty pierdzisz? (= - dłubie cały czas w nosie- no tu mnie rozbawilas do lez... co on tam ma samorodki by nontoper tam orac? miesza sobie w jajkach i drapie się po tyłku - Ciebie nie swedzi? A jak go czasem lechtasz to co? Obrzydza Cie to? - rano wącha skarpetki czy się jeszcze nadają do włożenia- sama wolisz wachac? - nie myje zębów wieczorem tylko rano tu dojebal zdrowia, nie ladnie nie myc zabkow na sen, to juz wiedza dzieci - rzadko się kąpie (ostatnio 2-3 razy w tygodniu ale bywało że tylko raz na tydzień ) a bardzo sie poci ? ahhahaha bo wy to takie jestescie, ide sie wykapac, kur... kleopatry, szkdoa ze w mleku sie nie karzecie kapac. przestają dbać o siebie i o to czy są przejemni dla otoczenia... hmmm dbac o siebie to znaczy wykonywac to co zona karze? xD pafetik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawcia
Podaje obiad. Ja: Smacznego! On: Łyyy! (coś w rodzaju długiego burknięcia) Wychodze do łazienki wziąść prysznic. Wtacma i się dusze. Ja: Co tak śmierdzi?! On: To nie ja!!! Podnoszę kołdre by sie połozyć obok niego i dostaje falą uderzeniową po nosie. Ja: Świnia! On: Ale to nie ja! Wychodze na 10 minut z pokoju, bo się nie da wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela333
Wszyscy są tacy sami i do d..y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w po co ci to wiedziec
Lepsza brudna skarpetka pod lozkiem niz zuzyta podpaska w muszli klozetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj......
maz jest zupelnie inny.Nie wacha skarpetek bo codziennie je zmienia i bierze swierze czyste.Nie dlubie w nosie (przy mnie-robi to w lazience),czasem zdarzy mu sie pierdac ale to chyba naturalne.Codziennie bierze prysznic i myje zeby (nawet kilka razy dziennie).Nie rozrzuca ubran po calym mieszkaniu.Lubi porzadek.Sprzata za soba,wynosi smieci,wychodzi z psem.Zawsze puscza mnie przodem i otwiera drzwi (ale nie do samochodu).Nie zrzedzi i zawsze mu smakuje obiad.Nawet sam potrafi ugotowac.Zawsze dzwiga ciezkie reklamowki z zakupami. A Wy wydaje mi sie,ze zanim wyszlyscie za maz to widzialyscie co bierzecie.Wiec teraz nie narzekajcie.Jak to sie mowi cierp cialo cos chcialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeman
OGLOSZENIE PŁATNE: ZAMIENIĘ DOLENIE NA MIESIĄCZKĘ! KRIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rjuujr
mój facet nie robi nic obleśnego jest wspaniały zadbany i czyściutki zawsze ma najlepsze i najdroższe perfumy ubrania czyste i schludne najczęściej ze sklepów markowych stan jego paznokietków jest nienaganny ząbki szoruje conajmniej dwa razy dziennie jestem zadowolona z jego nawyków wprawdzie nie jesteśmy ze sobą 10 lat ale mam nadzieje że jego przyzwyczajenia się nie zmienią. Posiada wysoką kulturę osobistą a jak pierdzi to tylko w WC od tego to pomieszczenie chyba jest. Co do glutów ma zawsze przy sobie husteczkę którą w razie potrzeby wyciąga... to się nazywa szczęście. Ale dziewczyny nie martwcie się nawykami waszych facetów, po prostu taka jest ich natura nie można nikogo zmieniać na siłę nauczcie sie z tym żyć nikt nie jest idealny, takie życie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem kobietą i też robie różne obrzydliwe rzeczy... pierdzę ale tylko na balkonie, zdarza mi się beknąć ale zawsze przepraszam, depiluje nogi wiec muszę czekać aż włoski są trochę dłuższe i czasami jest o to pretensja, zostawiam naczynia w zlewie dopóki nie zaczną śmierdzieć, jestem straszną bałaganiarą ale takich obleśnych rzeczy jak nieutrzymywanie higieny, lepieni kulek z glutów itd nie akceptuje ani u siebie ani u partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx*****cenzura****xxx
ludzie, wam sie w cipach pojebało????? nie macie już o czym pisać??? chuj tu kogo obchodzi co robią wasi mężowie, czy np. o to że jakaś laska sika przy orgazmie???????????????? ludzie wy się leczcie... żal mi was, jesteście obrzydliwi, i zygać mi sie chce jak czytam te wasze pojebane historyjki wyssane z palca... pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aż mi wstyd
Oczywiście mój stary pierdzi nie zważając na to, że ktoś inny w tym samym miejscu je i nawet specjalnie się napina obgryza paznokcie, które wypluwa na podłogę nie myję zębów, nie myje rąk po załatwieniu potrzerb fizjologicznych pozatym beka i gmera sie przy wszystkich po jajach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odmieniec
dziewczyny chyba chcialyscie sprowokowac aby facet sie odezwal to co piszeccie to jes chore Jestem facetem i nie wierze ze to co wypisujecie jest prawda,moze bywaja takie przypadki ale nie wkladajcie nas do jednej szufladki be...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponny
hehehheheh ale sie usmialam:)Nie mialam zbyt wielu facetow w swoim zyciu ale moj pierwszy byl ok;) drugi taki sobie ale ten trzeci:o looooo matkoooooooo....Skubany niedowiary byl niemozliwy .Caly czas myslalam ze to wsymie nienormalne co on wyczynial a jednak po przeczytaniu tego co robia wasi faceci chyb a jednak to norma:D:DD:D:D: Przychodzac z pracy nigdy sie myl i potrafil tak przez tydzien pomijajac fakt ze chodzil na silownie w jednych majtkach chodzil ile sie dalo skarpetki zmienial tylko wtedy jak juz sam nie mogl zniesc smrodu.Ciagle chodzil w tych samych spodenkach w kroku byly juz zolte .Raz lezal na lozku przyszlam sie przytulic do niego i sie polozylam miedzy nogami to myslalam ze sie pozygam i wtedy peklam i powiedzialam ze to lekka przesada ,ze ciagle smierdzi od niego potem z tylka jak przejdzie to zalatuje ...................i ze to jest nienormalne.Bo ja rozumiem nie umys cie raz bo sie wrocilo zmeczonym z pracy i sie usnelo ale nie myc sie czasami przez tydzien:O:O:o szokkkkk.A kiedy raz wsunol mi pisiora do ust zwym,iotowalam i tak sie zakonczyla nasza przygoda ja nie mialam sily walczyc o to by go zmienic ,a pozatym to taka flejta ze szkoda slow......laski mimo wszystko za nim lataja bo jest kurewsko przystojny i zajebiscie zbudowany i chyba to mu wystarcza....wiec pewnie wychodzi z zalozenia ze po co ma sie starac jak i tak wszystkie na niego leca.....ale kidys sie przeliczy,brudas. A tak na marginesie;) panowie nie powinni sie oburzac tym co jest tu napisane poniewaz ja nie uogolniam i nie wrzucam wszystkich do jednbego worka.Przeciez kazdy z nas jest inny i wiem ze rowniez sa faceci czysciocszki:P tak samo mopgla bym podac przyklad kobiet ktore nienazwala bym, kobietami poniewaz sie tak zahowuja....raz przyszedl kumpel do mnie z dziewczyna bylo lato...ona sciagnela klapki i usiedlismy w pokoju zaczela pocierac stopami o dywan i mowi ze strasznie jej sie nogo spocily i musi je wytrzec bo smierdzi...myslalam ze sie pozygam....albo przyszla raz znajoma i przeciagnela sobie miedzy biustem aby wytrezec pot po czym zaczela to wachac...no sa ludzie i parapety.....ja np lubie wachac swoje stopy i nikt mi nie zabroni:D:D:DD:D:D:DD:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocioł
a ja lubię swobode i luz.Bycie bez fałszu takim jakim sie jest naprawde.lubie gdy dziewczyny pierdzą głośno w czasie sexu,są wtedy takie praawdziwe ,są fajne gdy zachowują sie naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponny
no tak niew mam nic przeciwko pierdom i bekaniu bo sama to robie i jezeli czuje sie dobrze w danym towarzystwie to robie to bez zadnej krepacji ale czasami normalnie ludzie przesadzaja,i nie mowie np o tym ze ktos se zle dupe wytarl po wysraniu i biorac prysznic wytarl sie w recznik i zostala smuga z gowna:D.....bo to nie swiadczy o niedbalstwie bo rozne zeczy sie dazaja .......raz mi sie to zdarzylo ...hehehe. i wstyd jak cholera bo akurat nocoealam u kolezanki i nie m,oj recznik:D ale nie umiem zrozumiec jak np mozna wachac swoje majtki............to juz jest swinstwo...raz kumpela mi opowiasdala ze wchodzi do lazienki bo jej sie chcialo strasznie sikac a wczesniej wszedl jej brat tylko ona nie wiedziala,wpada jak strzala ten sie zapomnial zamknac a on akurat przygotowywal sie do kompiueli i sciagnol majtochy trzymajhac je wrece mial przystawione klinem do nosa....ona omalo nie zemdlalka bo po raz pierw\szy widziala pisiora na oczy a pozatym niespodziewala sie ze zastanie brata w takiej dsytuacji mowila ze predzej spodziewala by sie ze zobaczyh brata w akcie trzepania sobie konika....a brat byl w jeszcxze wiekszym szoku i do dzis nie patrzy sie siostrze w oczy bop m u glupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CyberDuck
Tak sobie czytam i czytam. Kobitki, a moze Wy z tym samym facetem zyjecie co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilll
To jest wszystko wina tego, że partnerki facetom się raczej już znudziły, albo faceci są już na max udomowieni. Ja też nie jestem idealny. Ale pamiętam fakt którego nie zapomnę do końca życia. Moja była któregoś dnia kichnęła sobie. Centralnie przed nią stałem wtedy. Jak kichnęła tak jej wypadła flegma na kołdrę. Wszystko by było ok gdyby jej nie zjadła. Od tego momentu zacząłem zwracać baczną uwagę na to kim jest. Okropnie jej śmierdziały nogi po całym dniu z pracy. W makijażu kładła się spać. Rozmawiała przy jedzeniu. I w ogóle tona innych ekscesów. Facet może być podobny do diabła, ale żeby kobieta nie była subtelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CyberDuck
Mialem niepisac w tym temacie konkretow bo raczej temacik dla mnie jest poprostu smieszny. Chcialoby sie napisac "widzialy galy co braly", itd ... ale pewnie na to wszystko odrazu poczytam sobie tutaj ... ogolnie mowiac jak panie sie nagle obruszyly na takie "odbijane pileczki" . Nielubie, i to mnie w ludziach strasznie razi, a u kobiet to juz chyba norma, ze lubia obgadac meska plec niebedac lepszymi. Mnie sie kilka razy zdazylo przezyc pare tego typu "excesow" i takie mniej wazne juz wogole pomine bo raz ze o nich niebardzo pamietam, a poza tym sa malo istotne. Juz kilka razy mi sie zdazylo, a niestronie od kobiet, ze konieta i to nie jakas super znajoma podczas... no wiecie ... puscila baka. Myslalem, ze mi jaja pekna :) Odrazu sie wszystkiego odechciewa i wolalem sie ubraz niz dokonczyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale tu wesoło cóż więcej rzec \'\'facet to świnia\'\' nie ubliżając świni :) Mój znajomy robi coś obleśnego gdy ma katar,nie uznaje chusteczek higienicznych przytyka więc jedną dziórke nosa a drugą wydmuchuje zawartość np;do umywalki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponny
no tak facet to swinia ale wsumie patrzac z drogiej strony kobiety potrzfia byc nie lepsze....hehhehehhehheheh.W pewnym sensie mowie tez o sobie.Jestem kobieta ale przeciez tak samo jak faceci sie wyprozniam;) czy kicham i czasami kogos opluje ,:D:D:D:D:D:D niechcacy oczywiscie...czasami wroce z pracy tak zmeczona ze nie mam ochoty sie umyc..............jestesmy tylko ludzmi. Mam kolezanke ktora pobija wszystkic h facetow na pysk ze tak powiem:D Poprostu jak raz zobaczylam jej wyczyny to mnie zemdlilo/Pod jej golfem na sziii raz zobaczylam poprostu brud normalnie rzepa bylam w szoku,pomyslalam ale kazdemu sie zdarza no ale dobra to przeciez trzeba naprawde sie nie myc przez jakis czas zeby az do takiego stopnia sie doprowadzic.....zaznaczam ze nigdy od niej nie smierdzialo:-/ ale kiedy raz bylam u niej i zostalam na noc wyjasnila sie sprawa brudnej szyii i pachnacego ciala;) otorz takowa kolezanka po rozebraniu sie podmywala sie i myla pod pachami i co bylo najbardziej obrzydliwe na swiecie kladla sie w makijazu spac po czym wstawala rano i na ten makijaz z wczoraj nakladala nowy ...............ja niemoglam uwierzyc normalnie ,ale to prawda.Ja np wlasnie w tym momencie jest 2 w no cy ja sie zasiedzialam nie zmylam makijazu(niechcialo mi sie) zrobie to jutro ale zeby np makijaz na makijaz nakladac to mysle ze trzeba miec najebane w glowie. A tak nazekamy na facetow jakie to brudasy;) dobranoc i niech wam sie przysni kilogram wisni pozrowcie Kazie i chlopakow na fazie:D::D:D::DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CyberDuck
Chcialoby się jednym słowem rzec "z kim Wy sie zadajecie ?". Ja rozumiem, ze niektorzy z Was poznali swoich partnerow wczesniej i niebylo takich rzeczy. Kurcze, ale to przecież Wasi faceci czy kobiety !! To o Was swiadczy co tutaj o nich wypisujecie a nie o nich. Skoto z nimi spicie i zyjecie to znaczy ze az tak do konca Wam to nieprzeszkadza. Na wizerunek i to co czujemy do drugiego czalowieka sklada sie wszystko, nietylko kasa, wyglad, ale i sposob poruszania sie czy tez takiego zwyklego zachowania na codzien. To jest tylko kwestia przyzwyczajen. Dla przykladu jesli np kobieta ma zaniedbane dlonie, a ktos jej na zwrocenie na to uwagi odpowiada, ja sobie sama robie dlonie i mam sprawcowane i ogolnie mi to niepzreszkadza to swiadczy tylko o niej. Mozna sie tylko dalej domyslac co jeszcze robi :D Np smaruje sie kremem do stop w calosci i to otrzymanym w prezencie od firmy. Niby to nic ale to moim zdaniem juz jest oznaka zaniedbania i flejtustwa. Od takich drobnych spraw sie zaczyna, a to o czym piszecie gdzies musialo miec poczatek i jesli Wam wtedy nieprzeszkadzalo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostre słowa
mój miał ciągle ser pod laską. Powiedziałam, ze dopóki nie zacznie się myć a w szczególności kutasa to nici z seksu. Teraz sam przyznaje, że wcześniej cyt. chuja zaniedbał. Teraz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wowwwwwwwwwwwww
Hahahahah, mój ma wiecznie osrane gacie. kurna jak mozna sobie nie umiec dupy porządnie podcierać. A wali kreta kilka razy dziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssssssssssss
Ale beka!!!!!!!!!!!!! Wiele facetow to brudasy ale wielu przesadza z myciem i perfumami tak, że muchy spadaja. Mój więcej perfum zużywa niż ja i mnie to wkurza bo ciągle łazienka zajęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zupelnie normalnego faceta,pewnie robi wiele paskudnych rzeczy ale tak zebym tego nie widziala ale jest strasznym balaganiarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodolot
jak ja się zesram to przeganiam smrody na partnrke i każę jej zgadywać co zjadłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój facet
z rzeczy obleśnych to nigdy nie podnosi deski i pozniej zawsze jest na nią nalane, ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalidżardż pylon
sranie to normalna sprawa ,może zajmijcie sie czym innym.Na tym padole sa wieksze problemy niż wasze piardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodolot
Ja lubię sikać przy owartych drzwiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziob
mój mąż wącha moje majtki i to chyba jedyna obleśna rzecz. CHYBA TRAFIŁAM NA IDEAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×