Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość Drahna
Dustin a tobie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierdzielka
ale wy jesteście głupie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak wam coś nie pasi to se zmieńcie ile można mówi że to tzecz naturalna pierdziec rzygac bekac smrodzic byc spoconym (chyba ze ani razu nie pietrdłyście), a jesli ktoś sie nie myje to juz inna sprawa! za uszy i do wanny albo do śmietnika! a jesli takiego kochacie zacznijcie to samo! jeśli nic nie podziała to powiedzcie mu o co chodzi wprost i delikatnie a nie wrzeszczycie jak te żony z kawałów! bo wszystko idzie w obie strony! ale wy jesteście głupie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak wam coś nie pasi to se zmieńcie ile można mówi że to tzecz naturalna pierdziec rzygac bekac smrodzic byc spoconym (chyba ze ani razu nie pietrdłyście), a jesli ktoś sie nie myje to juz inna sprawa! za uszy i do wanny albo do śmietnika! a jesli takiego kochacie zacznijcie to samo! jeśli nic nie podziała to powiedzcie mu o co chodzi wprost i delikatnie a nie wrzeszczycie jak te żony z kawałów! bo wszystko idzie w obie strony! ale wy jesteście głupie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak wam coś nie pasi to se zmieńcie ile można mówi że to tzecz naturalna pierdziec rzygac bekac smrodzic byc spoconym (chyba ze ani razu nie pietrdłyście), a jesli ktoś sie nie myje to juz inna sprawa! za uszy i do wanny albo do śmietnika! a jesli takiego kochacie zacznijcie to samo! jeśli nic nie podziała to powiedzcie mu o co chodzi wprost i delikatnie a nie wrzeszczycie jak te żony z kawałów! bo wszystko idzie w obie strony! ale wy jesteście głupie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak wam coś nie pasi to se zmieńcie ile można mówi że to tzecz naturalna pierdziec rzygac bekac smrodzic byc spoconym (chyba ze ani razu nie pietrdłyście), a jesli ktoś sie nie myje to juz inna sprawa! za uszy i do wanny albo do śmietnika! a jesli takiego kochacie zacznijcie to samo! jeśli nic nie podziała to powiedzcie mu o co chodzi wprost i delikatnie a nie wrzeszczycie jak te żony z kawałów! bo wszystko idzie w obie strony! ale wy jesteście głupie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak wam coś nie pasi to se zmieńcie ile można mówi że to tzecz naturalna pierdziec rzygac bekac smrodzic byc spoconym (chyba ze ani razu nie pietrdłyście), a jesli ktoś sie nie myje to juz inna sprawa! za uszy i do wanny albo do śmietnika! a jesli takiego kochacie zacznijcie to samo! jeśli nic nie podziała to powiedzcie mu o co chodzi wprost i delikatnie a nie wrzeszczycie jak te żony z kawałów! bo wszystko idzie w obie strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierdzielka
do "hle" na 137: ty stary bucie, nie czytasz sondarzy bo wynika z tego że więcej wypadków o ponad połowę popełniają mężczyżni!!!!!!!!!!!!!!!! to wy nie trzymacie sie przepisów i to potem takjest! ni emówie że my jhesteśmy ideałami, bo przecierz tez pierdzimy a to odruch ludzki, co za ciota tą stronę wymyśliła! ja jestem kierowcą ciężarówki i wiesz co ci powiem: tłumok jesteś nie facet!!!!!!!!!!!!! prostytucją zajmują się tez panowie! na mniejszą skale ale tylk9o dlatego bo my jesteśmy normalne i nie korzystamy w większości z tych usług!!!!!!!!!! ]to wy faceci jesteście niedoroby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mogli sie tam rodzice beardziej postarac a nie jakieś taki powychodziło i żyje! PS: ale wy kobitki też nie lepsz! myślicie że wasze zachowani9e to normalne! jak wy możeci espędzac tyle czasu w sklepach z ciuchami! pamiętam jescze z dzieciństwa moją mame. nie miała forsy i chodziła tam daremnie, potrafiła siedziec tam godzinami. jeszcze mi ta uraza została!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam pisac dalej? coooo...????????????/!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierdzielka
do "meldor" na 137 a ty nie lepszy wcale baranie! feminizm dziadu to każda kobieta ma we krwi! debilu zjebany! poza tym jak nie wiesz co znaczy to słowo to sie nie wypowiadaj FEMINIZM: ruch dążący do równouprawnienia ty DESPOTO!!! te baby to nie są feministki krogulcu, tylko to są zdesperowane kobiety! nie mogą sie rozwieśc bo mają dzieci, 40 na karku, i z czego by potem je wyżywiły! Wyobraź sobie sytuacje: cały dzień charujesz sprzątasz gotujesz chodzisz na zakupy i kiedy mozesz sobie już odpocząc, siadasz wygodnie w fotelu... TO PRZYCHODZI JASKAŚ STARA BABA! rzuca skarpety na dywan zaczyna dłubac w nosie i karze ci jeszcze obiad przyniesca potem do końca dnia siedzi i lampi sie w ekran!!!!!!!!!!!!!!!!!! >>............ małe pytanko: jak sie czujesz? :) PS: nie bronie tych bab co piszą jakieś bzdury tutaj typu: mój facet to pierdzi i nie przeprosi, beka i wącha skarpety! bo mnie jakio kobicie to nie jwest obce i sie tego nie wstydze, akle branie te kobiety którym naporawde sie w życiu nie powiodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczan srający
uwielbiam srać,pierdzieć,bekac-czuje taką przyjemną ulgę po tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczan srający
Ja pierdziałem ,pierdzę i będę pierdział zawsze bo mi się po prostu chce i nic na to nie poradzę.Bardzo lubię potrawy z cebulą,czosnkiem,grochem,fasolą,śledzie i lubię zżerać dużo chałwy itp. SRAM ŻE AŻ SZCZYPIE W OCZY i trochę się martwię czy znajdę sobie dziewczynę skoro One są takie niby czyścioszki pachnące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pgdpogodynka
Mój mąż z którym jestem po ślubie od trzech miesięcy nie robi niczego złego. Nic z tych rzeczy o których czytam na forum.Niepokoi mnie natomiast swoim nowym zachowaniem. Nigdy przed ślubem i troszkę po nim nie miał takich zapędów. Prosił mnie już kilka razy żebym przy nim prutała. Nigdy nie prutnęłam przy moim facecie i najzwyczajniej nie chcę tego robić, no chyba że mi się to przytrafi szybko i niechcąco. Natomast mój mąż najzwyczajniej nalega żebym przy nim prutała. Kupił mi nawet ostatnio króciutką spódniczkę i każe mi w niej chodzić po domu. Gotuje ciężkie, gazotwórcze potrawy i zawsze pyta mnie czy nie boli mnie brzuszek. Tak jak by oczekiwał, że powiem że boli a on wtedy wspaniałomyślnie pozwoli mi przy sobie prutać gdyby mi się nagle zachciało. Żeby nie było mu przykro to chodzę w tej miniówce /ale tylko po domu? natomiast drugiego z oczekiwań nie zamierzam spełniać. Tak zostałam wychowana, że gdy muszę się sprutać to idę do łazienki albo w jakieś ustronne miejsce. Kiedy zwierzyłam się z tego mojej koleżance powiedziała że robię z igły widły i jeżeli on należy do tych facetów których podnieca jak ich kobieta pierdzi to powinnam się przemóc i zrobić to bo inaczej mogę go stracić.Boję się tej paranoicznej sytuacji i chyba wolałabym żeby mój mąż nawet robił niektóre z opisanych przez was obleśności niż żądał ode mnie czegoś czego ja nie potrafię mu dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pgdpogodynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan pacier
to chyba jakiś żart bo jak można sie podniecać smrodem jelitowym,czyba że gość jest nienormalny.A czy nie proponował sexu analnego skoro lubi ten aromat bo są podobno tacy co wkładają trochę obok...ja nie pojmuję tego jak tak można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zabawne
ale zaden facet nie napisalby czegos tak obrzydliwie nielojalnego o swojej kobiecie,jak tu mozna przeczytac.Wy jestescie po prostu chore na swoim punkcie,a te wymyslane bzdury maja was dowartosciowac w waszych wlasnych oczach.Nie wiecie nawet ,ze to jest zalosne.To jedna z form zdrady.Zaden facet nie pisalby zle nawet o swojej bylej kobiecie.To wstretne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zabawne
do- pgdpogodynka---przeciez to,co one tu pisza,to sa wymyslone bzdury.Nie przejmuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zabawne
Ktoras postanowila nas obezwladnic smiechem : " śmierdzielka do "meldor" na 137 a ty nie lepszy wcale baranie! feminizm dziadu to każda kobieta ma we krwi! debilu zj**any! poza tym jak nie wiesz co znaczy to słowo to sie nie wypowiadaj FEMINIZM: ruch dążący do równouprawnienia ty DESPOTO!!! te baby to nie są feministki krogulcu, tylko to są zdesperowane kobiety! nie mogą sie rozwieśc bo mają dzieci, 40 na karku, i z czego by potem je wyżywiły!" FEMINIZM-ruch walczacy o rownouprawnienie kobiet-chyba umre ze smiechu.Feministki zawsze chcialy PRZYWILEJOW!-Mam ci pokazac o co my-mezczyzni powinnismy walczyc?Gdzie mamy mniejsze prawa od kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keon
Gość Josue
e4fb10dd33a069d47f2158c79a1a0b48 Independent newsletter from our foreign friends points our attention to your web project. We are very proud to communicate and colaborate with such partner. Don't be surprised of being noticed. d71cfb75399e2ac16322082f9e4e5929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaacha
mój mąż też puszcza bąki,i z wieczornym myciem bywa różnie ale kiedyś było dużo gorzej jak padnięcie do łóżka w przepoconym ubraniu po spotkaniuz kolegami . jechało wówczas od niego na wpółorzetrawionym piwskiem i papierosami.przeżyłam różne inne sytuacje o których aż wstyd czasem mówic. ALE się poprawił odkąd zauważył że jeszcze podobam się innym mężczyznom! Stał się trochę zazdrosny o mnie! Znów przypomina tamtego mężczyzne w którym się zakochałam!Nawet o kwiatach nie zapomina! jest super! Topicjest świetny dawno się tak nie uśmialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia78
Ja to mam tak jak pogodynka. Tylko że mój mąż mnie o to nie pyta, tylko jak puszczę bąka to natychmiast jest w pobliżu i wącha mój tyłeczek. Teraz też po obfitym obiedzie siedzę sobie przy kompie i poprutuję a mój mąż siedzi za mną na podłodze i wącha mi pupkę. Ja się chyba z nim wykończę. Ale tak poza tym to jest kochany. Tylko proszę mi nie radzić zebym wychodziła z pokoju jak mi się chce puścić bąka bo musiałabym stać cały czas na balkonie, w ubikacji albo w innym pokoju, bo ja bardzo często smrodzę. Tak już mam i dlatego robię to tam gdzie akurat jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia78
Ja to mam tak jak pgdpogodynka. Tylko że mój mąż mnie o to nie pyta, tylko jak puszczę bąka to natychmiast jest w pobliżu i wącha mój tyłeczek. Teraz też po obfitym obiedzie siedzę sobie przy kompie i poprutuję a mój mąż siedzi za mną na podłodze i wącha mi pupkę. Ja się chyba z nim wykończę. Ale tak poza tym to jest kochany. Tylko proszę mi nie radzić zebym wychodziła z pokoju jak mi się chce puścić bąka bo musiałabym stać cały czas na balkonie, w ubikacji albo w innym pokoju, bo ja bardzo często smrodzę. Tak już mam i dlatego robię to tam gdzie akurat jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joluah
Mój mąż bardzo często pierdzi. Są to pierdy dosyć głośne i bardzo śmierdzące. Prosiłam go już wiele razy żeby pierdział w łazience ale on niezmiennie odpowiada "po chamsku, ale zdrowo". Pytałam nawet teściowej, czy w domu u nich nikt tak się nie zachowywał. Ona twierdzi że nie. Prawdopodobnie takie chamstwo przywlókł z akademika. Poza tym mój mąż lubi wąchać moje majteczki /po całym dniu noszenia/. Widziałam jak wyjmował je z kosza na bieliznę. Kiedy zwróciłam mu uwagę, popatrzył na mnie i powiedział "chcesz mi już odebrać wszystkie przyjemności tego świata". Doprawdy nie rozumiem jaka może być przyjemność w wąchaniu nie do końca przecież pachnących majteczek. Obrzydliwość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdząca w samotności
ja tez siedze przy kompie i poprutuje ale mojego tylka nikt nie wacha i dobrze bo ja lubie pierdziec w samotnosci)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solansz
hehehe dobrze ze w samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadziel
chciałbym podzielić sie ciekawostką,którą od niedawna zauważyłem przynajmniej u mojej żony.Otuż żona dla zabawy pierdła a ja przystawiłem zapałkę i czy uwieżycie że był prawdziwy ogień,przez chwilę wprawdzie ale naprawdę był!!! fajne to było i wy się spróbujcie tak zabawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kylan
Gość dziubek22
kurcze zaczynam sie bać...przeczytalam wszystko i usmiałam sie niesamowicie....ale szybko mi przeszło bo obecnie jestem z faetem który mężem już był....nie moim, wiec moze spytam jego eks czy nie robi nic obleśnego...ja na razie nie przyuważyłam nic no ale może sie przecież maskowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek22
może na przykład okazać sie że mój facet to Anna Sobecka :-( i tak po prawdzie mam pewne podejrzenia, bo on podobnie sie ubiera :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jairo
Gość Blake
Gość annsu
co jest z tymi skarpetkami??? mój robi to samo i myślałam że tylko on ma takie zboczenie,a tu sie okazuje ze to jakiś powszechny zwyczaj!! szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neal

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×