Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość trojanska
A WY FACECI TO NIE? CIO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczeń Golasa1
cciiiicho przestańcie się kłócić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trojanska
przeciez si enikt nie kluci buahahahha mowia,ze to normalne puscic bzyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastin..
faktycznie facet to swinia ale dodajmy ze rasowa bo ma z przodu ogonek...hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastin..
hm...zastanowmy sie do czego słuzy facet do... a]przeciskania kibla..b]grzebania w dupie..c]wybieram wszystkie warianty...hihi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastin..
nie no spoko nie nalatujmy tak na nich ...czsem bywaja wyjatki...ale powiedzmy prawde czsem jede na 100..a moze dwa...hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita11
super usmiałam się do łez!!!!polecam wszystkim chorym na depresję !!!! huby i gnicie od środka, a nade wszystko hodowlę drachy w majtach!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, dawno sie tak nie smialam:) Jak sie uspokojoje i dojde do siebie to cos skrobne bo tez mam ciekawy okaz w domu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o moj boze
Ja nie wiem jak oni tak moga. Jak sam juz poczuje ze mam gila to uzywam chusteczki, sprawe brudu miedzy palcami u nog zalatwiam kapiela i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bribri
tragedia !!! dziewczyny i wy jeszcze potraficie pisać o tym z takim spokojem, wręcz rozbawieniem? jakby mój facet tak się zachowywwał...inna sprawa że taki mężczyzna świadczy co nieco o kobieci, która z nim jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUS
A CO WY NA TO MOJE PANIE jestem żonaty od 10 lat i zdarza mi się czasem bąka puścić czy do nosa zaglądnąć swego, robię to jednak na osobności ze względów estetycznych, skarpety, co dzień świeże, bielizna również wieczorem kąpiel i pranie smrodków, ząbki myje dwa lub trzy razy dziennie, wpajam to swojej 9 letniej córce i powoli odnoszę sukces, z czego bardzo się cieszę. Natomiast moja szanowna małżonka nie dba o siebie zupełnie wprawdzie nie pierdzi, ale za to, zębów nie myje, kąpać rzadko jedynie lekkie podmywanie, dłubanie w nosie co poranek, skarpety i podkoszulki u jebane że rzygać się chce. I jak to wszystko wytrzymać…? Przecież nawet mi się ciupciać jej nie chce a ja bym się przytulił do świeżej pachnącej kobiety. Ale jest niesprawiedliwość na tym świecie. Pozdrawiam wszystkich czyściochów i dbających o swój wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiera
W obronie facetow a czy nasze kochane panie - nie pierdzą -nie dlubią w nosie i strzelaja kozami po scianach itd. jakiejkolwiek dziewczyny sie zapytasz to ona nie pierdzi a jednak jest odwrotnie wala tak samo jak faceci wiec co tu takiego strasznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obleśny ja
wiecie... w sumie, to jak tak to czytam, to mi oczy mgłą zachodzą :) na serio to takie straszne? bo co jak co, ale ja się drapania po jajkach nie wyrzeknę! no jeszcze zależy... yy.. jak leży. no może się po tyłku nie drapię, ale tego rabanu o wąchanie skarpetek to też nie rozumiem... :P no i bekanie. przecież z dwojga złego lepiej górą, no nie? cholera, babie nie dogodzisz... phi! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda to rzecz gustu
nie chodzi o to, że się coś robi, tylko o to jak i gdzie się robi - tępe samce, bo mężczyźni to wiedzą i nie mają z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusii
"Daja" głupiai nie jestem bo jestem na Prawie chce byc prokuratorem mam jedne z najlepszych wynikow, wiec nie podskakuj.....i do tego urode...znam swoja wartosc, bo kobiety ktore sie sznuja sa szanowane ty chyba nie jestes szanowana....jak chcesz spac z brudasem to sobie spij....chya sam sie nie myjesz skoro Ci to odpowiada....nie ma to jak smrod i pot podnieca Cię to?... są rożni ludzie, ale ty to przebijasz wszystie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusii
"Daja" głupiai nie jestem bo jestem na Prawie chce byc prokuratorem mam jedne z najlepszych wynikow, wiec nie podskakuj.....i do tego urode...znam swoja wartosc, bo kobiety ktore sie sznuja sa szanowane ty chyba nie jestes szanowana....jak chcesz spac z brudasem to sobie spij....chya sam sie nie myjesz skoro Ci to odpowiada....nie ma to jak smrod i pot podnieca Cię to?... są rożni ludzie, ale ty to przebijasz wszystie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daja
Boże chroń nas przed takimi prokuratorami - zapatrzona w siebie pipa!!!!! - samolubna i egoistyczna świnia - Ty nie liczysz sie z ludźmi tyko osądzasz z góry - widać to po twoich wypowiedziach - a jak chcesz wiedzieć jestem doktorem nauk technicznych i informatyki - prawo? o jakim ty w Polsce prawie mówisz? Z takimi jak Ty nie ma żadnego prawa - bo co niepodskakuj co mi kórwa zrobisz? Możesz mnie jedynie w dupę pocałować. Trzeba być człowiekiem a nie zmanierowaną przez media gówniarą - jestem ładna, madra i piękna wszyscy mnie macie słuchać bo jak nie to wam pokażę........hihihihahaha ...... idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziciak
wiecie co..drogie panie..ja jestem jeszcze małą dziewczynką..i do śluby jeszcze conajmniej z 10 lat mi zostało.. ale jak tak czytam te wasze..hmm..'notki' to dochodzę do wniosku że przyjdzie mi zostać starą panną albo muszę się już teraz udać do zakonu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOJT
NIE TRZEBA O TYM GADAĆ NA FORUM Z INNYMI KOBIETKAMI TYLKO Z MĘŻUSIEM PRZY PIWKU PO SEXIKU, KIEDY JESTEŚMY WYLEWNI I OTWARCI.CO TO SIĘ DZIEJE W TYCH ZWIĄZKACH GDY WKRADA SIĘ RUTYNA???A POPATRZYŁYŚCIE SIĘ KIEDYŚ NA SAME SIEBIE?MOŻE TO Z WAMI JEST COŚ NIE TAKI DLA TEGO WASI PARTNERZY TAK CZYNIĄ.MOŻE POPROSTU ICH JUŻ NIE POCIĄGACIE A WŁÓŻKU JESTEŚCIE SZARYMI MYSZAMI!WIĘC CZYM TEN PARTNER MA SIĘM ODWZAJEMNIĆ.JEDNA ZŁOTA ZASADA.KOBIETA POWINNA W ZWIĄZKU BYĆ ZAJEBISTĄ PARTNERKĄ,ŚWIETNĄ KUCHARKĄ A W ŁÓŻKU NAJLEPSZĄ DZIWKĄ-BANK MĘŻUŚ ZWARJUJE.JESZCZE JEDNO POWIEDZCIE MI JAK OCZYŚCIĆ NOS KIEDY CHUSTECZKA NIE DAJE RADY-FAKT ŻE TRZEBA RO ZROBIĆ W ŁAZIĘCE-ALE CO WTEDY JAK CAŁY DZEŃ PRACUJE SIĘ W KURZACH I ZA JEDNYM RAZEM NIE SPOSÓB TEGO ZROBIĆ.TO JEST TEMAT RZEKA.MOJA RADA DLA KOBIET-GOLCIŚIĘ I MYJCIE TEŻ BO CZASAMI TO U WAS TERZ MANKAMENT CZASAMI.JA TEŻ JESTEM ZA CZYSTOŚCIĄ I HIGIENĄ.KONIEC BAJERY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duupa_zza_krzaka
moj facet(jeszcze nie maz)pierdzi beka....ale ja wcale nie jestem gorsza od niego!pierdze razem z nim, bekam lepiej i glosniej od niego!w koncu tylko przy nim moge sobie "pofolgowac". przeciez nie bekam na ulicy czy w sklepie.przez cale zycie zeby sie powstrzymywac...no wybaczcie!cale szczescie ze moj facet sie myje co dzien tylko tyle od niego wymagam pierziec i bekac?- dowoli!! gorzej jest ,ze tak powiem, z "jadowitymi " pierdami hmmmm... tu mam pewne zastrzezenia,ale wystarczy mi jak po prostu wyjdzie:) tolerancyjna jestem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k k k k
chyba juz o tym pisalam, ale kiedys mialam kolesia, ktory namietnie czyscil przy mnie zeby nitka dentystyczna. to niby nic oblesnego, ale potem zawsze ogladal co wygrzebal i czasami zjadal. i tez czesto zdarzalo mu sie grzebac miedzy palcami u stop, gdy sobie rozmawialismy. albo ocinac paznokcie u stop przy stle w kuchni itd. nie znosze jak faceci charkaja i parskaja pod prysznicem. co rano slysze jak moj sasiad to robi i doprowadza mnie to do szalu. moj obecny wlasciwie jest czyscioszkiem, tylko czesto trzyma lape w majtkach. ale nawet mi sie to podoba i go czasami zastepuje w tej czynnosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Młodzież czytająca...
To może nie będę się wypowiadaŁ na ten temat... po prostu pękam ze śmiechu, co to ludzie nie robią :D:D:D pozdrawiam wszystkie Panie, które napisały owe pościki :] cała prawda o Nas :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaPP
jejku jak ja sie ciesze że nie mam męża :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black rainbow
popłakałam sie ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tse tse
narazie na szczescie nie mam meza ale mam chlopaka i ubolewam nad tym ze dla niego puszczenie baka to nic takiego a wrecz przeciwnie twierdzi ze trzymanie gazow grozi samozaplonem...:) Glutów z nosa nie wyciąga przynajmniej przy mnie, bielizne tez zmienia wiec moze nie jest tak zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecająceD
Powiem wam, że ja jestem kobietą i co? I robie tak samo jak faceci :D Gdybym miała jajka to tez bym sie po nich drapała, ale pozostaje mi tylko drapać się po cipie:D Wącham czasem nie tylko skarpety ale też specjalnie se nogi wyginam do nosa. Jak już poczuje je z góry, to nie moge sie powstrzymać zeby se nie obwąchac z bliska. Poza tym namiętnie zajadam się swoimi gilami, czasami się chwale jak jest ktoś koło mnie. Lubie też bekać a najwiekszą przyjemnosc sprawia mi bekanie jak ktoś słyszy, najlepiej jak też czuje. To samo tyczy się powszechnie znanych smrodów z dupy. Jestem niesamowiście dumna jak puszcze śmierdzącego gaza a jak jeszcze głosnego to pękam z dumy w szwach. Jak mam mieć wolne na drugi dzien to olewam wieczorny prysznic, jak mam wolne kilka dni z rzędu to potrafie nie myć się i nie myć. Z satysfakcją potem się wącham. Najlepszy jest zapach po niemytej kilka dni cipie, mowie wam. Czasem siedze i zdrapuje sobie z włosów łonowych zaschnięte siki, a dużo tego bo zwykle nie chce mi się podcierać. Jak już siedze w domu i mam w dupie wszelkie srodki higieny to świetną zabawe znajduje dłubiąc w uchu. A zbiera się tam sporo miodku. A teraz np. siedze, dłubie w nosie, nie jestem głodna więc zpstrykam wszytko na dywan. bąki też dzisiaj wypuszczam regularnie. Czuje się fantastycznie, na prawde. A jednak powodzenie u facetów mam:D nie wiem jak to wytłumaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
mój facet wali boba pod kołdre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *iga*
do: podniecająceD przesadzilas troche....fakt ze jestesmy ludzmi byc moze usprawiedliwia nas przed róznymi niekontrolowanymi odruchami, ale bez przesady...z tym nie myciem kilka dni i potem wąchaniem swojej "cipy" przegięlas, to chyba nie jest normalne..a moze to ze mna jest nie tak....byc moze... skoro masz powodzenie takie u męzczyzn to poczekaj aż pewnego dnia odwiedzi Cie bez zapowiedzi ktorys z licznych adoratowrow i zastanie Cie nie umytą i co gorsza z tych wielu nie zostanie zaden... Powodzenia Ci zycze.... *ja zawsze sie myję i chodzę czysta czy jestem w domu sama czy mam wolne czy muszę wyjsc.Uwazam ze to podstawa i juz. Jezeli ktos ma inne zdanie to jego problem pzdr 4 @LL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moja
dziewczyna pierdzi i beka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×