Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość luzny gość
oj dziewczyny dziewczyny.. Dlaczego tak bardzo brzydzicie sie pierdzenia? Wy też pierdzicie.Przecież to jest przyjemne. Tym bardziej, jak dziewczyna piernie to większości facetom mało rozporek nie strzeli, poważnie! Ja np. bardzo lubie jak moja dziewczyna piernie (zawsze pierdzi po cichu nigdy głośno - ma tak od zawsze) Często nic nie czuje jej bąków bo ma jakieś takie delikatne, trzeba blisko nosek przysunąć do jej tyłeczka żeby poczuc. Ale przeważnie mówi mi " oj, coś sie zbiera, coś idzie..." i wtedy puszcza mi bąka. Jej to nie bawi, ale dla mnie to jest super, uwielbiam to wąchać. Zawsze puszcza mi takie pachnące, że aż nie nadążam ich wąchać! Tak więc dziewczyny pierdzcie, puszczajcie bąki zawsze i wszędzie bo facetów to kreci. Tylko wam sie wydaje, że przez to stajecie sie mniej atrakcyjne dla nas. Wcale nie! Dla nas jest to bardzo przyjemne i często byśmy chcieli powąchać waszych bąków, ale sie wstydzimy wam o tym powiedzieć. Nawet nieznajoma, obca dla mnie dziewczyna jakby sobie przy mnie piernęła to w żadnym wypadku bym sie nie złościł i nie obraził. Wręcz przeciwnie wąchałbym i sie rozkoszował! Chodzicie sobie często laski po ulicach w miniówkach lub obcisłych spodniach, nie macie pojęcia co nam sie dzieje patrząc na wasze tyłeczki!!! Niejeden facet chciałby poczuć jak taka laseczka w miniówce puszcza bączka!! naprawdę!! wszędzie, na dworcu w sklepie, w każdym miejscu. Wszędzie możecie sobie puścić bąka i nie jeden facet będzie podniecony, gdy poczuje go wychodzącego spod spódniczki!!! Pozdrawiam wszystkie pierdzące dziewczyny! Nigdzie nie wychodzcie - pierdzcie tam gdzie jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek dobra rada aka samo zło
Najoblesniejsza zecza jaka robia faceci to to ze lapia sie takiej i zyja z taka ktora wypisuje takie pierdolety na forum i udaje ze kocha wlasnego faceta. Wiekszosci ciotek i siks chodzi tylko o zdrowy material genetyczny potem o kase , bo za co my k...a bedziemy zyc a jak juz dzieciarnia w swiat ruszy i stary oskubany jest do " 0 " przydal by sie mlodszy i bardziej sprawny. Taki co ma wiekszy potencjal seksualny ( wieksza kasa mile widziana !! ) i zapewni to czego stary nigdy nie potrafil albo juz mu sie nie chce ! Pozdrawiam wszystkie myjace glowe na raty najpierw grzywke a nastepnego dnia reszte czupryny pokrywajacej pustostan ! Wujek dobra rada alias samo zlo! Rzeszów P.S. Wszystkich chetnych zapraszam do dyskusji na gg 2891009 lub baracudaV@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinnka
Kolego lużny gościu! Jesteś zboczeńcem! Boże co za debil! Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fififi
Ale to obleśne i śmieszne zarazem, qrde uśmiałam sie jak coś, dobrze że mój mąż jest ciągle w delegacj, heheheh,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fififi
kolega mój za to wysikał sie po pijaku z balkonu z pierwszego piętra, ale to jeszcze nic, drugi to zrobił pod ścianą w swoim pokoju, dobrze że to nie moje mieszkanie było ahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plombek
A ja zawsze siuram do wanny ... :P A poza tym to właśnie poczytuję sobie znowu :) Acha teraz napiszę naprawdę obleśną rzecz :P Wczoraj , jak siedziałem na kiblu to głośno sikałem i popierdywałem tak ostro , że jak później wstałem to w piegach była moja dupa i nawet deska oparcia od kibla :) Buhaha ;) Potem żeby to wyczyścić to wziąłem mopa do podłóg i powycierałem najpierw kibel , a potem tym mokrym mopem umyłem podłogę. A moja luba przyszła na boso do łazienki a ja jej nic nie powiedziałem :P Powiedziała tylko że tak ładnie posprzątałem i dostałem buziara hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plombek
Hej to jeszcze raz ja :) A w ogóle to teraz znowu drapię się po jajcach hehe :) Pewnie wszystkie Panie na tym forum zaraz na mnie nakrzyczą. Gdzie mój przyjaciel Vertex ;)? Jak tam bałwanki drogi kolego hehe :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plombek
Hej to jeszcze raz ja :) A w ogóle to teraz znowu drapię się po jajcach hehe :) Pewnie wszystkie Panie na tym forum zaraz na mnie nakrzyczą. Gdzie mój przyjaciel Vertex ;)? Jak tam bałwanki drogi kolego hehe :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek dobra rada aka samo zło
Z innej strony : A za co kochacie tych oblesnych pierdzacych facetow ?? I po co z nimi jestescie na dobre i na zle w zdrowiu i chorobie i ze go nie opuscisz az do smierci , jak jest taki wstretny ?! Problem z glowy maja ci/te co sa bo tak wyszlo , zaskoczyla i trza sie ochajtac !! Mozliwych odpowiedzi jest tyle ile przypadkow w tlumie : - dla mocnych meskich ramion ?? - dla ciepla i komfortu bezpieczenstwa ?? - bo byl taki przystoiny i dobrze zbudowany i Kryska takiego nie ma ?? - bo ci jebani teściowie mieli sklep ze zlotem i kamienice w rynku ?? - bo kochalam go ?? - bo ... MILOSC TO BONUS OD NATURY ZEBY KOPULACJA NIE BYLA TAKA TRYWIALNA !! !! W dupach sie przewraca i szukanie miodu powoduje nagle otwarcie oczu. A moze to chemia przestala dzialac i klops na calej linii !! A moze to on tylko on zechcial wlasnie CIEBIE !! Taka jaka jestes i jesli " zupa nie bedzie za slona " to moze bedzie z toba bez zbednych emocji ?? Jak myslisz/myslicie ?? Mysle wiec jestem , powiedziala kobieta i znikla. Pozdro i czekam na komentarze. Wujek dobra rada alias samo zlo . Rzeszow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plombek
Wujku - solidara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred
Witam. Czytam to wszystko i zdaje mi się, że to tylko faceci są tacy, a czasami jest inaczej. Jesteśmy po slubie już 27 lat i jaka ona jest: 1 - ma śmierdzące nogo i nie myje ich codziennie, 2 - chrapie całą noc, że człowiek spać nie może, 3 - jak rano wstaje to czarownica jest ładniejsza, 4 - stary szlafrok, obwisły i poprzepalany przez papierosy 5 - obwisłe piersi 6 - i te gróbe ciepłe parchany a fe. fe Natomiast przed slubem była czysta i piękana i co mam zrobić z tym stworkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Kęs
powiem krótko. "widziały gały co brały". o! popiedywanie, dłubanie w nosie itp sie zdarzają i owszem. ale nie widzę powodu żeby robić z tego wielki problem. w sumie i tak macie farta że wasz gosc tylko popierduje i dłubie w nosie, a nie wali was po głowie maczetą i wycina łechtakę. jak to gdzieś widziałem hasło "chwal szefa swego bo możesz mieć gorszego". szefa, zmienić proszę na męża;D a generalnie mnie to wali. w sumie nie powinienem się wogóle odzywać.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek dobra rada aka samo zlo
Trzecia strona medalu. Faceci wedle damskiej opini sa brudni i zboczeni a co z kobietami ktore lubia byc karmione " wedlem " ( slang : karmienie wedlem = jedzenie kału ), lubia jak faceci im sikaja do buzi , pieprza sie ze zwierzetami , ktore obsikuja sie na wzajem w lesbijskich erotykach , ktore przypalaja swojego ukochanego faceta kiepami , daja lizac swojemu pieskowi cipeczke wysmarowana nutella , ssaja laske tak ze wymiotuja przy tym ?? To jest OK bo filmy z takimi ekscentycznymi sprawami kupuja faceci , nie ?? A te biedne dziewczyny robia to zeby sie utrzymac no i zaczely bo ich porwano z Litwy czy Ukrainy a teraz je zmuszaja do tego bo paszport zabrany a fotki z sesji wysla do domu. A te co przy autostradach szukaja "grzyba" i uwielbiaja wielkie ciezarowki ?? Takie czyste i pachnace lasem , sama przyjemnosc !! ITD... Polecam wybrac sie do kina na film pt. "DZIWKA" rez. Maria Lidon ( LUNA ) to zupelnie inne spojzrznie na jeden z aspektow zycia. I tym optymistycznym akcentem koncze bo chyba troche odeszlem od podstawowego tematu ale po to sa takie HAYD PARKI !!!! Wujek dobra rada alias samo zlo . Rzeszów P.S. Nie mam nic do lesbijek , sam lubie popatrzec jak to robia dwie kobiety i wole niz para facetow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOSPIT_USM
Witam bardzo serdecznie! Widze, ze kobiety mowia otwarcie o swoich mezczyznach. Nie powiem, ze nie jest to wada, ale jesli chodzi o facetow to zdarza sie u nich to bardzo czesto :DD. Moze to byc dla was obrzydliwe i ja to rozumiem. ALEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!! I to jest motyw 2005. Faceci jak faceci, maja juz taka opinie. NO ALE ZEBY KOBIETYYYYYYYYYYY, dwie mlodeeee kobietyyyyyyy. Zeby bekalyy, obgryzaly paznokcie i chrupaly je jak chrupki !!!!! BOZE !! Ostatnio tak sobie siedzimy i nasza Zuzanna nagle: beeeeeeeeeeee ( i to bylo oczywiscie bekniecie)) ==> normalnie zenada. A katarzyna siedzi, obgryza paznokcie i tylko slychac jak je chrupie. Do tego jak przystalo na "pozadna" laske w jej wypowiedzi co drugie widnieje kur... Powaga, czasami rozumiem, ale w chwilach zdenerwowania, ale nie zeby co chwile. To zuzka ale katarzyna tez juz sie uczy powoli od swojej najlepszej przyjaciolki. No to na razie tyle, brakuje im pierdzenia do idealu. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOSPIT_USM
Witam bardzo serdecznie! Widze, ze kobiety mowia otwarcie o swoich mezczyznach. Nie powiem, ze nie jest to wada, ale jesli chodzi o facetow to zdarza sie u nich to bardzo czesto :DD. Moze to byc dla was obrzydliwe i ja to rozumiem. ALEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!! I to jest motyw 2005. Faceci jak faceci, maja juz taka opinie. NO ALE ZEBY KOBIETYYYYYYYYYYY, dwie mlodeeee kobietyyyyyyy. Zeby bekalyy, obgryzaly paznokcie i chrupaly je jak chrupki !!!!! BOZE !! Ostatnio tak sobie siedzimy i nasza Zuzanna nagle: beeeeeeeeeeee ( i to bylo oczywiscie bekniecie)) ==> normalnie zenada. A katarzyna siedzi, obgryza paznokcie i tylko slychac jak je chrupie. Do tego jak przystalo na "pozadna" laske w jej wypowiedzi co drugie widnieje kur... Powaga, czasami rozumiem, ale w chwilach zdenerwowania, ale nie zeby co chwile. To zuzka ale katarzyna tez juz sie uczy powoli od swojej najlepszej przyjaciolki. No to na razie tyle, brakuje im pierdzenia do idealu. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czibo
Przeczytalem tylko pierwsza strone narzekan, wiec tylko na jej podstawie powstaje moj komentarz: Drogie Panie, moglbym dlugo i namietnie polemizowac, aczkolwiek bez skutku, na temat zwyczajowej wojny plci w internecie. Ale mi sie nie chce:) Skutki pewnie zanim by byly, to i tak nierownomierne do wkladu. Ogranicze sie wiec do jednego, zasadniczego i wrecz idiotycznego stwierdzenia, bo w koncu jestem tylko facetem, a mianowicie: widzialy galy co braly:P Jak ktos slepy i wybral sobie fleje za partnera... hmm, no coz, to i tak jego wina:) Z drugiej strony, to najwyrazniej oblesny facet to ten najwiekszy cwaniak i kasanowa, bo nie dosc ze pierdzi, beka i dlubie w nosie, to wy tak czy siak to znosicie:D "Love is a horrid thing..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek dobra rada aka samo zlo
I co przytkalo ?? Czy wszystkie poszly do domu gotowac obiadek dla ukochanego ?? A moze siedza w kiblu lub na przerwie sniadaniowej pierdza , dlubia w nosie i wyciagaja sobie werzniete majtki z zapoconego w stylonowych rajtach tylka opwiadajac sobie o tych wszystkich malo istotnych sprawach. Z meskim pozdrowieniem . Wujek dobra rada alias samo zlo . Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska szowinistyczna świnia
bekanie,pierdzenie,drapanie itd to przeciez naturalna sprawa-kazdy to robi-pewnie ze nie nalezy tego robic publicznie... ale znowu nie przesadzajmy!mieszkajac z drugim czlowiekiem(tymbardziej tak jak ja w jednym pokoju)naturalne jest ze bedziemy swiadkami tego i owego... ale ociekajace jadem opisy zgorszonych pan sa poprostu smieszne:) maz/facet sie znudzili i jazda...? to tez moze byc choroba...takie maniakalne wylapywanie takich szcegółow- to pachnie obsesja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypierdas
Drogie Panie gdzie i z kim Wy żyjecie????? Przez 25 lat nie zdarzyło mi się piardnąć w towarzystwie mojej Małżonki, a przecież jest to NORMALNA funkcja fizjologiczna. Pamiętam wypowiedź pewnej naszej wspólnej znajomej, która kiedyś powiedziała do nas na dworze -"dobrze przejść sie rano pieszo do pracy bo człowiek wypierdzi sie jak należy". Pamiętam, że wywołało to niezłą konsternację mojej Damy. Niczego nie można demonizować ale jeśli ja byłbym na Waszym miejscu i spotykałbym sie z takimi numerami ze strony partnera nie byłoby go ani sekundy we wspólnym łóżku.... Co za czasy , co za ludzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do luźnego gościa
A na jakiej podstawie stwierdzasz ze inni faceci tez lubią wąchać kobiece bąki? Bo mi się to wydaje nie możliwe, przeciez one śmierdzą? Ja obawiam się że facet nabierze do mnie obrzydzenia przez baki. Na razie jestem sama ale nie potrawie sobie wyobrazic jak to będzie jak będziemy razem spać, bo czasami tak mnie boli brzuch że musze co chwila puszczac bąka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do luźnego gościa
A na jakiej podstawie stwierdzasz ze inni faceci tez lubią wąchać kobiece bąki? Bo mi się to wydaje nie możliwe, przeciez one śmierdzą? Ja obawiam się że facet nabierze do mnie obrzydzenia przez baki. Na razie jestem sama ale nie potrawie sobie wyobrazic jak to będzie jak będziemy razem spać, bo czasami tak mnie boli brzuch że musze co chwila puszczac bąka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do luźnego gościa
A na jakiej podstawie stwierdzasz ze inni faceci tez lubią wąchać kobiece bąki? Bo mi się to wydaje nie możliwe, przeciez one śmierdzą? Ja obawiam się że facet nabierze do mnie obrzydzenia przez baki. Na razie jestem sama ale nie potrawie sobie wyobrazic jak to będzie jak będziemy razem spać, bo czasami tak mnie boli brzuch że musze co chwila puszczac bąka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka73
Ja większości dziewczyn współczuję , 8 lat jestem z moim mężem po ślubie i jest różnie , on czasem beknie górą , czasem dołem , zawsze jednak mówi sorry , jest wkońcu we własnym domu , nigdy jednak nie zachowuje się jak cham pod budką z piwem , nawet jak jest wypity , co zdarza mu się na szczęście rzadko.Ale są faceci świnie - znam takich , mimo to drogie dziewczyny , to chyba zależy od człowieka , a nie od płci . Pewne zachowania wynosi się z domu .Znam też dziewczyny , naprawdę śliczne i zadbane a jak usta otworzą to uszy więdną , makijaż super , a dziury w zębach.Szpilki 5 cm., a jak je zdejmą to nogi im jadą , że hej .Wierzcie mi te problemy tyczą się obojga płci , jak to powiedział osioł do Shreka :'' ubliżaj , ale higienę zachowaj ''. A propos ,skarpet i wogóle bielizny , mój zmienia codziennie a bywa ,że i dwa razy dziennie jak wraca z pracy ,tego samego uczę moich synów 4 i 6 latka , mam nadzieję , że w przyszłości ich żony nie bedą narzekać.POZDRAWIAM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susana
Rozpętywać wojnę płci to kompletny bezsens. I kobiety i mężczyźni bywają równie obleśni. To już sprawa kultury OSOBISTEJ! Mnie najbardziej mierzi, kiedy panienki w toaletach eleganckich restauracji nie myją rąk po zrobieniu siusiu, ale dalejże do lustra przypudrować nosek lub umalować usteczka-bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martoos
Wiecie co? Tak sobie czytam te wasze wypowiedzi i się zastanawiam - jak to dobrze, że teraz jestem sama.. Wiadomo - kiedyś mnie jaki piękny śliczny owinie wokół palca, ale na razie: liga broni liga radzi, liga nigdy Cię nie zdradzi! Trzymajcie się kobiety! Możecie próbować trochę wytresować tych waszych, ale nie liczcie na wiele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO FACETOW
MANIFEST Moze to da wam do myslenia.Przeczytajcie laskawie: Moj facet w skrocie: -obcina paznokcie do zlewu w kuchni i tam je zostawia.potem ja znajduje je w szklankach >;( -obcina je kladac brudne stopy na kuchennym stole -uzyte gatki rzuca na podloge,by znow je zalozyc przez kolejne 6 dni.wtedy sa juz nie pozolkle,tylko brazowe.od ich widoku i smrodu chce mi sie rzygac -drapie sie po jajkach jednoczesnie rozmawiajac z moimi kolezankami ;((! -nie myje rak po wyjsciu z toalety,obojetnie co w niej robil,a jak juz go zmusze,to myje,ale tylko woda,mydlem-nigdy -packe na muchy swiezo po uzyciu kladzie na desce do chleba -po zrobieniu frytek umieszcza patelnie w muszli klozetowej w celu samoczynnego splyniecia oleju -jego przerosniete brwi ograniczaja mu widocznosc,a on nie pozwala ich wyskubac ani przyciac.mowi,ze specjalnie je zapuszczal -to samo tyczy sie wlosow w/na uszach,w nosie,na plecach(fuj!) -od czasu do czasu myje sie czesciej niz zwykle,tzn-raz w tygodniu.rzecz jasna niemilosiernie cuchnie -w brudnym dresie(najbardziej w kroku,co daje do myslenia), -podartych podkoszulkach,z ktorych dziur wystaja jego wlosy spod pach i z brzucha...albo nieogolone klaki na szyi,bleeeh!) -w skarpetach tak podartych,ze sa azurkowe -umazany jedzeniem("Przeciez jestem czysty!Wytarlem usta,slowo!") -beka,i to oblesnie bo "mokro".jak spasny knur przy korycie -puszcza baki.nie dosc,ze smierdzace,to jeszcze glosniejsaze,niz wybuch armatni -co gorsza robi to wsrod ludzi,na ulicy i nie przeprasza -gdy robi to w domu,to mowi ze jest u siebie(marny argument) Wyrzucanie do smieci jego podartych ubran nie pomoglo,tylko sie wkurzal,ze wyrzucam jego ulubione.Kultury nauczyc go nie mozna,wody unika jak nieznosny maly chlopiec. Na ulicy ludzie mysla prawdopodobnie:"Zona nie potrafi o niego zadbac" lub "Ten czlowiek sie nie szanuje.Wyglada i zachowuje sie jak menel". MA KTOS POMYSL? POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blee..
Wspolczuje.Twoj facet jest juz jakims Mega-Oblechem. Jedynym grzeszkiem mojego(poza bekaniem)jest to,ze wszedzie,WSZEDZIE! zostawia swoje wlosy lonowe.Najwiecej znajduje ich na blatach w kuchni i NA KLAWIATURZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłostogilasss
nie zmuszajcie faceta do niczego, facet ma takie cos że jak sie go do czegoś chce zmusić to sie oporunista wqurwia i sie zaprze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubawiona
do winy j. t. po pierwsze to nie jestem idiotką po drugie ani moi rodzice ani mój chłopak nie pierdza mi w twarz po trzecie w przeciwieństwie do twoich teściów z moimi jest wszystko ok i myją się codziennie i bielizne tez zmieniają codziennie i maja bzika na punkcie czystości, są całkowicie w porządku i na lepszych nie mogłam trafi, więc prosze nie obrażaj ludzi jeśli ich nie znasz, po czwarte to miał być czat do pogadanek na temat facetów a nie obrażania ludzi, więc nie rozumiem czemu się czepiasz, a że masz takiego faceta to twoja wina a nie innych, więc się nie wyżywaj po piąte co do wychowania to lepiej przeczytaj swoje mało kulturalne wypowiedzi a dopiero potem zaczynaj oceniać innych pozdrawiam wszystkich kulturalnych ludzi ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam faceta ..i dobrze mi z tym..na razie :) preferuję krótkie romanse..i nie zdażyło mi się jeszcze zeby facet \"obnosił\" się ze swoją fizjologią w sposób tu opisywany..;) kultura osobista i higiena to podstawa..! Ja nie wnikam w to-co robi ktoś sam w czterech ścianach, ważne żeby przy mnie pachniał , dobrze wyglądał oraz zachowywał i wysławiał się kulturalnie. Trzymam się zasady żeby żyć i dac żyć innym , czyli pewnych rzeczy nie robię publicznie (tzn nie dłubię nigdzie , nie wypuszczam też niczego) zeby nie narażać innych na wąchanie nieprzyjemnych zapachów albo na nieprzyjemne widoki...i tego samego oczekuję od innych ludzi wokół mnie..:)] Prosta zasada. Ale wracając do tematu -prawda jest taka ze statystycznie rzecz biorąc -faceci mniej dbają o higienę osobistą ..kobiety z racji swojej budowy muszą to robić i są do tego ( w większości oczywiście ) przyzwyczajone. No a facet ..cóż wolny strzelec..;) wieczne dziecko-mamusia nie przypilnuje to rączek nie umyje..;) i majteczek nie zmieni..;) Inna sprawa to wychowanie i takzwane oczekiwania stawiane wobec kobiet własnie ..aby była taka nieziemnska , anielska a wszystkie potrzeby natury fizjologicznej są be.! Powinna w każdej sytuacji pachniec i unosić się nad ziemią.:P dlatego trudno nam tę \"cielesnośc \" i jej przykre objawy zaakceptować - a faceci się wrecz tą fizjologią chełpią! albo bawią swoimi extrementami i wydzielinami jak dzieci..;) i tu są spięcia ! Pozdrawiam i życzę dogadywania się w kwesti fizyczności i jej "obleśnych" objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×