Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Gość Grace26
Vika 74...pamietaj...bedzie oki:))))dzieki za slowa wsparcia jestem z toba kochanie...nie martw sie za mocno bo to Ci nie pomoze...napij sie kieliszek winka ,wez ciepla kompiel...relaxxx....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRACE, na NK mam pełne imię i nazwisko, więc nie chcę tu podawać. Mogę Ci przesłać link do mojego profilu jak mi podasz maila (mój - bn10@op.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁA, wchodzę na Twój profil. Jak zobaczysz ostatnią "odwiedzającą" to będę ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja mam tą opcję zablokowaną !!!! nie widzę kto mnie ogląda a inni nie widzą ze ja ich oglądam !!!! Tak więc nic z tego :(:( nampisz na emayla link NK tak jak ja Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RITA 1
Witajcie dziewczęta !!!!! Mam test ten o którym mówiła Majka .Diago Sense -test infekcji intymnych ,występuje pod inną nazwą .W opakowaniu są dwa testy koszt 28 zł. Można kupic test wykrywający zakażenie Chlamydią Handi Lab -C tylko nie znam ceny .Pisze na ulotce , że robisz test i idziesz z nim do lekarza . Ja właśnie tak zrobię . BUZIACZKI !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu !!!!!!!! powaliłas mnie tą fotką z psem i kaszanką:D:D:D:D:D:D:D:D SUPER GRATULUJĘ !!!!!!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁA, kaszanka była moja a pies "sąsiadowy".... I mi ją zeżarł... Zdjęcie wykonane w mojej ukochanej Kolumnie. Komentarz oczywiście mile widziany, ja też bardzo lubię i dawać, i dostawać. Oj, ale chyba to nie do rozmowy na forum... Sorry, dziewczyny, za prywatę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesne lato
Spiochy jedne,,,,chyba przez szampana malutkiej Was scielo,a wiec kolororowych snow i naj odpoczynku .Pozdrawiam cieplutko .Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że ja nie śpię, uwielbiam w piątki siedzieć \"do oporu\" - póki nie padnę ! Testu nie udało mi się kupić ale Rita dostała go pod troszkę inną nazwą, może użyję i takiej nazwy. Chociaż panie w dwóch aptekach były nieco zdziwione. Jedna spytała co to za test, a jak jej wyjaśniłam, to stwierdziła, że lepiej od razu iść do lekarza bo po co płacić.... Ot co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grace26
basiu...jeszcze sie trzymasz....tak jak ja...nie spie i chyba nie zasne....wynik jutro................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grace26
nie moge spac....chyba nie beda spala cala noc.......a glodna jak wilk....co tu do jedzenia o pierwszej w nocy??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grace26
Baska Spisz?chyba my jedyne na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesne lato
KObietki idzcie spac.Ja nie spie,by inny spac mogł ktos.Taka praca.Tescik-orientacyjny,dla samokontroli,ja mam schize.wiec zmeczyla mnie obserwacja majtalonow.Co tydzien wymazow nie bede robic,stad pozytywna ocena przydatnosci,Kocham was.Basia,mala,cudowne kobiety -slodkich snow.Grce do loza.A ja -do roboty.Całusy dla wszystkich.Majeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesne lato
Dla wszystkich babeczek=youtube-Anna Maria Jopek-Na dłoni.Majeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grace26
ja juz nie moge...to wszystko mnie przerasta...nie moge spac,dlacego ja!!!!!!szanowalam sie..bylam wierna...jeden chlop....od tylu lat.....dbalam o siebie....KURWA mac....dlaczega ja??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grace26
do wczesne lato ...ide sluchac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM KOBITKI !!!!!🌼 WSTAJEMY!!!!!! WSTAJEMY !!!!!!! szkoda zycia na sen :D:D:D:):):D ja juz kawę popijam czy któras się przyłączy :):):):) GRACE !!!! Będzie dobrze zobaczysz , za chwilę będziesz szalec z radosci !!!! Buziam Was wszystkie po kolei 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez już na nogach :) tzn, w lozku, ale juz nie spie :) moze pojde zwiedzic okoliczny bazar, jeszcze mnie tam nie bylo a pewnie maja jakies owoce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia dziewczyny. Ja dzis ucze sie na jutro.. wazny dzien przede mna, kto ma wiedziec ten wie ;) No i ciesze sie, ze wyszedl CIN1, na razie odczekam do okresu a potem sie udam na wymrazanie :P pozdrawiam was serdecznie:) widze,ze od wakacji grono sie nam znacznie zmienilo. szkoda,ze nie ma paru dziewczyn juz z nami.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka131313131
Cześć Dziewczyny 🌻 Dostałam opierdziel to się wpisuję. Jestem z Wami przez cały czas - czytając na bieżąco. Miło, że mnie pamiętacie 👄 Basia dziękuję za komentarze na NK, trochę może spóźnione ale zrewanżuję się. Jutro odbieram swoje wyniki po wytruciu gronkowca to Wam napiszę czy już jest czysto. Grace trzymam kciuki. Wiem jak wykańcza czekanie. Ja czekałam na wyniki wycinków 5 tygodni !!!!!!!! masakra Buziam Was 👄 Kurde dawno nie wchodziłam i zapomniałam hasła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ISKIERKA, dzięki za komenta, obśmiałam się jak norka, ale jesli o chodzi o dinozaury to one pojawiły się na Ziemi dopiero później - po mnie... ;) GRACE, był listonosz ? Jakie wieści ? Mam nadzieję, że wszystko OK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofik_fik
Witam!Jestem tutaj nowa i licze ze moze mnie choc troszke pocieszycie:(wlasnie czekam na wyniki cytologii i strasznie sie denerwuje bo w czasie ciazy najpierw mialam IV grupe ale pobrano mi wycinki i wyszalo ze gr III i zmiany malego stopnia - w czasie ciazy nie moglam sie na to leczyc i teraz powtorzylam cyt i czekam na wynik.Myslice ze na tamten wynik mogla miec wplyw grzybica jakiej nabawilam sie bedac w ciazy ??cytologie mialam robiona wlasnie wtedy gdy mnie zaatakowoala A czy te zmiany malego stopnia mozna leczyc farmakologicznie czy beda musiala isc do szpitala i bede miala wycinane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska772
tofik_fik nie martw sie na zapas mnie cyt tez wyszla 3 mialam napisane dysplazja sredniego ,duzego stopnia ,cis bylam na kolposkopii i pobierali mi wycinki 29 beda wyniki ,wszystko mozna wyleczyc byle tylko szybko wykryte .A w twojej cytologii mogla miec wplyw ta grzybica na wynik .Pozdrawiam cie cieplutko nie martw sie bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×