Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Gość Asienka_25
Czesc Beksa25 i reszta ja czekam na 1 dzień okresu bo juz wykupilam depo provere 50mg i zobaczymy jak bedzie dobrze to oki trzeba cos innego a nie tylko tabsy anty bralam je 6 lat non stop az wkoncu mialam bóle w dole brzucha i bolała mnie podczas współżycia co sie okazało od tabletek mialam zaplodnienie jajeczka gdzie mnie to bolało i nieznikalo i sie psulo :( Beksa25 przeczytaj sobie stronke http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=647 pozdrawiam. Annie83A co do pierwszego wsółżycia po wycinkach wczoraj juz z mążem moglismy po tak dlugiej przerwie :) a 30.09 mialam pobierane wycinki wczoraj sprawdzala mi jak sie zaroslo i zagoiło i mi ginekolog pozwolila musisz po wynikach wycinkow isc do swojej i cie zbada i powie kiedy mozesz pozdrawim wam paptki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 wrzesnia wyciki i juz wspolzylaś ? szybko, ja bym sie bala, po wymrazaniu, ktore jest mniej inwazyjne czeka sie przynajmniej 3 tygodnie, najlepiej odczekać caly cykl i rozpaczac wspolzycie dopiero po okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienka_25
Ja niemialam jeszcze wymrażania tylko pobierane wycinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam 1.10 wycinki, takze minely 2 tygodnie. Moja lekarka malo co mi powiedziala, nawet mnei nie zbadala, takze olać ja na wieki, poszlam jedynie, zeby sie upewnic , czy jest taka zla, jak mysle. Nie bede czekala 6 miesiecy na kolejna cytologie, wole miec to z glowy. Zajme sie chyba wymrazaniem. Dodatkowo mam niewyleczona nadzerke, takze w sam raz wg mnie. Ale najpierw konsultacja z 2lekarzami prywatnie. Pozdrawiam, juz mam lepszy humorek :D cin 1 wymodlilam sie troche o to. Szkoda,ze zarowno Anya i Eisha w ogole nie pisza do mnie :| Lolo robilas prywatnie? :> i jak to wyglada:P mam nadzieje,ze wyjdzie ci teraz juz wsszystko dobrze:) sciskam was mocno kochane. papapapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie, ze wymrazanie jest mnie inwazyjne od wycinków.... wymrażałam prywatnie, tzn tyle o ile bo w medicoverze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agullleek
witam Dziewczynki! jutro rano mam wycinki.... kochane powiedzcie mi jak to jest z sexem po.... można czy nie i kiedy? bo zwariuję od tego wszystkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RITA 1
Witam dziewczęta Ja też miałam wycinek i współżyłam dopiero po sześciu tygodnich,lepiej poczekać niech się dobrze wygoi .Po dwóch tygodniach rana jest nie wygojona . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RITA 1
Mam wspaniałego wyrozumiałego męża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesne lato
Ewelineczko,owszem mozesz miec zapalenie jajnikow/a/.Cytologia IIIa moze byc obecna w stanach zapalnych n.rodnych.polecam wizyte u swojego lekarza,wykonanie badań ,zrealizowanie leczenia-sadze,kontrolna cytologie.Wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesne lato
Ewelinko nie zwlekaj.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesne lato
A tak a pro -polecem test Vi-sense.Pozwala z grubsza ocenic,czy wystepuje jakies zakazenie drog rodnych.Jest to rodzaj podpaski,zawierajacych wskazniki zelowe,ktore przy infekcjach bakteryjnych wybarwiaja sie na niebiesko,grzybiczych na żolto.Mozna go zakupic w aptece.Kosztuje okolo 25 zl.Jest przydatny w tzw samokontroli. Pozdrawiam.Majka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesne lato
Zaba,nalepsza metoda antykoncepyjna to to nie jest.Z sekskiem to wy sobie poczekajcie minimum 4 tygodnie,a najlepiej 6,caluski .Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA, bardzo mnie zainteresował ten test ! Dzięki za info ! Mam zamiar sobie kupić, tym bardziej, że cena nie jest specjalnie powalająca. Pewnie nie jest to tak dokładne jak zrobienie posiewu, ale dla własnych potrzeb można sprawdzić co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelineczka_kuleczka
Dziewczyny, czy sytologia 3 a to stan przedrakowy? Czy mozna sie z tego jeszcze wyleczyc? Dzieki za poprzednie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko - jasne ze mozna się wyleczyc gr.III a ma zazwyczaj podłoze zapalne , dostaniesz globulki lub antybiotyk ,i kontroluj się , to wazne .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALA OO ja też brałam DEPO PROVERE przez 9 miesięcy ,miałam za grube endometrium w macicy i polipa i właśnie tymi zastrzykami byłam leczona Nie miałam wogóle miesiączek i żadnych plamień , natomiast co do samopoczucia to jedyny minus to to że seksu mogło dla mnie nie być wogóle , miałam wręcz wstręt do tych rzeczy :) Mój mąż był załamany i pytał ciągle kiedy wróci jego żona , bo tak się zmieniłam :) , ale się doczekał , po odstawieniu wszystko wróciło do normy Jeżeli chodzi o wygodę to jako antykoncepcja to super sprawa , bo brałam zastrzyk raz na trzy miesiące , ale do tej pory nie zaszłam w ciąże po odstawieniu tego leku a mineło już ok 2 lub 3 lat a inne wyniki w normie Słyszałam , że ciężko po tym leku póżniej zajśc w ciąże , no ale może wcale tak nie jest , może u mnie coś nie tak Raczej spotykałam się z negatywną opinią na temat tych zastrzyków stosowanych jako antykoncepcje , zarówno ze strony lekarzy , jak i dziewczyn które je stosowały No ale ja nie miałam wyboru stosowałam je jako leczenie , o antykoncepcje mi nie chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę w poniedziałek na zabieg konizacji szyjki macicy Napiszcie dziewczyny ile czasu się jest w szpitalu , kiedy po zabiegu będę mogła wyjść do domu , bo mój synuś 23 pażdziernika ma urodziny i chciałabym być z nim już w domu :) Po wycinkach wyszłam w ten sam dzień , przy konizacji jest tak samo ? Zapomniałam z tego wszystkiego zapytać o to moją Panią doktor , jestem trochę zdenerwowana tym wszystkim , ale może w końcu pozbędę się tego CINA :) Ile czasu byłyście na zwolnieniu po takim zabiegu ? , nie wiem co mam mówić w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mój sądny dzień, okaże się czy morożenie przyniosło zamierzony efekt...boje sie troszke i podswiadomie nastawiam się na brak rewelacji, nie chce sie pozniej rozczarować... no zobaczymy, jeszcze 3 h i wszystko bedzie jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIWIA, ja miałam konizację 4 lata temu w prywatnym gabinecie. Gin ściągnął anestezjologa który mnie uspił (zastrzyk). Obudziłam się może po 20 minutach, potem chyba 2 godziny kazali mi zostać zanim wyjdę do domu. Czułam się dobrze. W domu jeszcze się przespałam ale obudził mnie telefon z pracy i godzinę później już siedziałam przy swoim biurku (naprawdę !). Żadnego zwolnienia nie miałam, zresztą, jak wspomniałam, tego samego dnia byłam w pracy (taki szef....:(). Ale naprawdę nie odczuwałam nic, może tylko lekkie krwawienie. Pewnie gdybym chciała to bym dostała zwolnienie - po wycinkach miałam 4 dni. Także weź na spokój - BĘDZIE DOBRZE !! I nie bądź taka głupia jak ja byłam - bierz zwolnienie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, dziewczyny czy wiecie, (mądre z Was babki, wiec pewnie tak), ale nadzerki mozna sie nabawić od tamponów i wydaje mi się że w moim przypadku pomogły mi z ta infekcja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ironia losu...
LIWIA - mialam konizację w zeszlym roku. Wogóle nie leżalam w szpitalu. Moj ginekolog zrobil mi to na oddziale tzw. jednego dnia. Zgloszilam się o 15 a o 17 wyszlam do domu. Wzielam jeden dzień urlopu żeby trochę odsapnąć. Trochę pobolewa - tak jak przy okresie. Ogólnie więcej strachu niż to warte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, mi po wycinkach dali tydzień zwolnienia(wszystko zależy od lekarza), a tez od razu do pracy poleciałam, co prawda do dzisiaj nie czuje sie najlepiej, krwawienie nie ustapilo, biegać tez nie moge bo mnie boli, ale to przeciez czwarty dzień dopiero jak mi pobrali te wycinki, więc to raczej normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo powiedzial mi moj ginekolog, tampony sprzyjaja wszystkim stanom zapalnym i innym infekcjom. powiedzial, ze w mojej sytuacji powinnam z nich zrezygnowac i uzywac jednynie przy 'wiekszych okzjach". więc zrezygnowałam z nich i przy pierwszej miesiaczce po mrozenie nie uzywalam. malo to wygodne, ale coz :) aaaaaa, boje sie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ja tez mam pietra i na razie odstawiłam tampony. Dziewczyny powiedzcie, jesli ja mam nadżerke to kiedy oni zrobia z nią porządek? Po wynikach z wycinków? I w ogóle kto się tym zajmie, moja ginekolog???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASIA N dziękuję za odpowiedź :) Masz rację z tą pracą , wezmę zwolnienie , zdrowie najważniejsze , chociaż też zawsze byłam taka głupia , że chora byłam i biegłam do pracy Będę miała zabieg robiony jakimś nożem elektrycznym ??? nie wiem czy dobrze piszę ,napisz Basiu jak wiesz o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLOINKA, napisz do nas jak tylko coś będziesz wiedziała ! Trzymam kciuki ! Będzie OK ! :) Buziam wszystkie babki i biorę się do roboty :( ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beksa, mysle, ze po wycinkach, nie pamietam co Ci jest, CIN ? moze zrobia dwie rzeczy za jednym zamachem, pozbedziesz sie i CINa i nadżerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisali " mozliwość CIN1" Ale czegos tu nie rozumiem, niektore z Was modlą się o CIN1, a ja mam tylko podejrzenie, więc skąd u mnie ten alarm i wycinki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×