Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Cześć Kobitki ale tu biba wczoraj była nonono :) ja juz po wszystkim. Basiu znowu pytanko :)oni Ci wyciągneli wtedy tez bandaż czy TY sobie sama jakos powoli buzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinka, jaka znowu babcia, proszę bez takich mi tutaj, kobieta ma zawsze lat 18 :) Pamiętaj :) Edzia, bardzo się cieszę, że masz to już za sobą :) myślałam wczoraj o Tobie :) czyli co, teraz czekasz jeszcze na jakieś wyniki czy już tylko kontrola za jakiś czas ? Anya, ja miałam dłuższą koszule, i dobrze zrobiłam bo te krótsze się podwijają niestety i obdziera się nas z prywatności, miałam nieprzyjemnośc zobaczyc. Jesli chodzi o biustonosz to ja sobie zostawiłam, bieliznę dolną zdejmij, i tak będą Ci kazali. nic się nie bój, będzie dobrze, ja już nawet nie krwawię, mam tylko malutkie plamienie i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loloinka tak tak teraz wyniki -bedą w piątek.Anestezlojog sie przestraszył bo otworzyłam oczy podczas zabiegu i musiał mi dowalic wiecej narkozy pytał czy to pamietam a ja ,że nie:)Lekarz mówił,że zmiany są na tarczy a kanał czysty wiec nie jest tak źle tzn że mało uciął(pokazał mi ile). Jeszcze tylko za jakis czas poczwórna szczepionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam testu na hpv-Lekarz powiedział,że szkoda pieniedzy na test bo napewno jest wirus bo dysplazja własnie z tego sie bierze.moze zrobie kiedys.ogólnie dobrze sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, wiem,ze go mam wiec co za roznica jaki on jest, wazniejsze, zeby sie go pozbyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytka, z tym bandażem to było tak, że jak się obudziłam to jakieś 15 cm bandaża (taki cienki z gazy) zwisał mi między nogami. Po chyba 3 godzinach wzięli mnie na samolot i po prostu wyciągnęli (nie czułam tego). Było to dosyć śmieszne bo pani ciągnęła i ciągnęła a ja miałam wrażenie, że ten bandaż nigdy się nie skończy... Po prostu po zabiegu \"wypchali\" mnie, pewnie, żebym nie krwawiła. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Cześć dziewuszki :-) Odebrałam zdjęcie fantazji... matuchno... taka drobniutka dziewuszka... jak moja córka... ale stara jestem :-( a Wy takie młodziutkie i takie piękne.. wszystkie. Nie wiem dlaczego wyobrażałam sobie fantazję jako wysoką długonogą dziewczynę o kasztanowych długich włosach :D a tu niespodzianka :D loloinka wysłałam Ci swoje zdjecia na tlen. Czekam na rewanż. Nie wiem już komu jeszcze nie wysłałam. Spinka 62 przy nicku to Twój rocznik? Jesli tak to miło, że nie jestem tu sama babcią ;-) Może wymienimy się fotkami? Super to forum :-) faktycznie gdyby nie choroba nie trafiłabym tu i nie poznałabym Was ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ papatki wrócę chyba dopiero wieczorem idę dziś do koleżanki na piwko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babciu Iskierko :) dobrze sobie wyobrażałaś bo ja jestem całkiem wysoka - 174cm. a włoski kiedyś miałam ciemne ale teraz wróciłam do naturalnych. Jak chcecie to mogę wysłać fotki sprzed 3 lat w ciemnych włosach z moim Kochanie :-D DAJCIE ZNAĆ CZY CHCECIE :-D Basiu ja jestem ciekawa jak wybierzesz się na to typowanie HPV jakie będziesz miała wrażenie co do mojego gina? Jestem ciekawa Twojej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko właśnie obejrzałam zdjęcia od Ciebie :-D Super kobietka z Ciebie i super dzieciaczki :) Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka dostałam fotke-jaka z Ciebie babcia? bzdury piszesz :) Eisha to rzeczywiscie masz co wcierac z tegio kurzu-on jest duzy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
fantazja pewnie, że chce. Wysłałam Ci swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyślę do wszystkich z Was zdjęcie sprzed 3 lat w ciemnych włosach i z moim Kochaniem :) Buźiaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
ok ja juz lecę bo się nie wyrobię. Muszę do ery wpaść i jeszcze pielenie i obiad kurcze a po południu lecę do kumpeli na plotki i piwko :-) 🌻👄🌻 Pa do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko, tak 62 to rok urodzenia ;), dzięki że też jesteś. Większośś z Was jest prawie w wieku mojej córki (20 lat) dlatego czuję się jak babcia, choć nią nie jestem ;) Zdjęć robić sobie nie lubię bo nie każdy jest piękny ciałem, ja tylko duchem :p a i umiejętności na kompie trzeba troszkę podszkolić. W pracy to tylko suche programy do obsługi i informatyk do pomocy. Radośniej mi na duszy jak Was czytam, tryskajcie nadal humorem i chęcią bycia bo to najcennieszy dar na codzień. ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie do moich wynikow jeszcze dobry tydzien , ale się stresuję !!!! Wiecie co mam całą skrzynkę fotek , widziałam Was prawie wszystkie a i tak nie wiem jak wyglądacie bo mi się wszystko pomieszała :D:D:D:D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno nie widziałam fotki lololinki a i Zanetka nie doleciał a -proszę o powtórke !!!!!! Buziole dla WAS !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotarły - tez jetes piękna !!!!!!!!!!!!!!!!!! Jejku same super laski mają problemy z cytologią :D:D:D kto jest ładny niech na siebie uważa !!!!!( przestroga dla nowych kolezanek )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eisha, dzięki za miłego maila ! Ta maszyna i krzesła nie są u mnie w Warszawie ale w moim domku letniskowym k. Łodzi. Tam większość mebli była starych, po mojej babci. „Górna” część maszyna jest osobno, ale też stoi, oczywiście wyłącznie jako ozdoba bo dawno już nie szyje... I dzięki za Żuczka !!! Całuski mu przekazałam... Fantazja, dzięki za nowe zdjęcia ! Na HPV pójdę do lekarza, o którym mi pisałaś, ale czekam na okres. Jak tylko dostanę, to dzwonię się zapisać, bo pewnie termin nie będzie tak od razu. Wrażenia oczywiście opiszę jak będę PO ! Ile czekałaś po teście na odbiór wyników ? Anette, Twoje fotki nie dotarły. Nie wiem czemu bo skrzynka jest pusta... Może za duży rozmiar pliku ? Spróbuj jeszcze raz, proszę ! Anya1311, Ty się tak nie kryguj tylko ślij swoje ! Ja zaraz Ci wyślę ! „Babciu” Spinko, Jesteśmy prawie w jednym wieku ! To 44 u mnie nie jest przypadkowe... A mój starszy też już od miesiąca pełnoletni... Żanetko, Co wynikami, nie odezwałaś się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loloinka te focie co mi wysłałas to z tych wakacji? Mala OO sprobuj jeszcze raz wysłać fotke bo nie wyszło i juz wysyłam swoje:) Ja wszystkie Was kojarze jeszcze mi sie nie pomieszało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TARAAAAAAAAAAAAAAM Jestem juz w domu :D witam kochane, jak wylazilam z domu to byla 91 strona, takze jak sie ogarne, to poczytam wszystko ;) 10 storn jedynie ;) tak na krotko, bylooooooooo suuuuuuuper :) buziale dla kazdej z was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Edzia, z tych :) a od jutra pozostała czesc wakacji, która spędzę nad morzem dzięki zwolnieniu lekarskiemu po wycinkach ;) generalnie to juz nie krwawie wogole wiec zadowolona jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaOO ok ni wysyłaj juz sie otworzyło:) pewnie Loloinka odpoczniesz sobie ,opalisz sie na machoń:) chociaz juz jest nieźle. i dobrze,że nie krwawisz nie bedziesz musiała z podpaską chodzic:) Ja póki co tez nie krwawie odpukac tylko troche ten bandaz był czerwony a tak to ok.a Loloinka bedziesz tam miała dostep do internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×