Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Rori, testu nie robiłam, narazie czekam na wyniki wycinków i pózniej wizyta w Medicoverze no i zobaczymy co będzie dalej. Żanetka, a co Ci wyszlo w cytologii ? i w kolposkopii ? ja ciągle mam akcje pod tytułem, cytologia CIN1, kolposkopia CIN1 a wycinki cholera wie co.... w ogóle po co te wycinki, nie mozna od razu usunąc tej dysplazji ???? jak mnie znalazłyście, pisac na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁA OO sorki mam fotke tylko Żancia mi jeszcze nie wysłała, Loloinka oni Ci cin1 nie usuną bo wg nich ta dysplazja moze sie sama cofnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to bedzie CIN1, zobaczymy po wycinkach. a jak nie będą chcieli to pojde prywatnie, gdzies mam siedzenie i czekanie, czy sie cofnie czy nie, czy sie powiekszy czy nie. wole pozbyc sie tego teraz, no i nad szczepionka tez pomysle, skoro nie szkodzi a moze pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loloinka, CIN1 może samo ustąpić, więc trzeba je zweryfikować własnie biopsją. nie ma co tego wycinać poki nie wiadomo co to. u mnie tez w cytologii wyszlo CIN1, kolposkopia nic nie wykazałam a biopsja tez nic, oprocz koliocytów. Dysplazaj sie cofnela sama. Po co konizacja albo co innego jak moze sie okazac to nie grozne. Nie martw sie u CIebie tez wyniki będą dobre :-) napewno! i trzeba w to wierzyć kochana! P.S nie wiem jak znalazłyscie loloinke na NS.. hahah :-) widze ze mamy kilku Sherloków Holmsów na forum ;-) ;-) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym tak zrobiła tzn usunełabym nawet cin1 zeby sie nie rozwijało ale pisze jak jest oni nie chcą cin1 usunąc ale masz racje spróbuj prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rori u mnie dysplazja jest bo pokazała ją kolposkopia, wiec napewno coś tam we mnie siedzi paskudnego. no zobaczymy, na zapas nie ma co gdybac, ale cokolwiek by to nie bylo, bez wzgledu na wielkosc tego pozbywam sie tego i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja myślę że nie ma co myślęc co będzie gdy będzie źle. Póki co jest tylko CIN1! JA tez chciałabym od razu cos z tym robic. ale lekarz mnie uswiadomil mowiac ze taka zmiana jest nie grozna i moze sie sama cofnąc! i sie cofnela. Po co narażac szyjkę niepotrzebnie??? Rozumiem Wasze zaklopotanie ale nie ma co uprzedzac fakty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loloinka bedzie dobrze zobaczysz! Jeszcze troche i poznasz wyniki biopsji, czekanie jest czyms strasznym, wiem o tym... Łepek do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w domu,ale musialam sie rozpakowac i odpoczac. jutro zajrze na pewno , obczytam wszystkie strony:) i sie wpisze co u mnie :) pozdrawiam nowe kobietki :) ps.kurde zaczynam sie bac tej kolposkopiii fuck :/ buziaki kochane , milo znow byc z wami, ale sie zjaralam :P Sunrise rulez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie Rori ma racje a może sie cofnie? wtedy faktycznie szkoda nie potrzebnie operowac tę szyjkę. no Anie:) pisz jutro jak tam było na Tiesto i na foteczki czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rori, nie zapisałam się jeszcze na typowanie bo spodziewam się okresu a nie wiem jakie tam są terminy. Jak dostanę to się zapiszę za parę dni, czyli zaraz po okresie. Tzn. spodziewam się okresu lada dzień, ale po wyjęciu tej cholernej mireny trudno cokolwiek przewidzieć. Od tej pory miałam dopiero jeden (bo usunęłam mirenę w czerwcu, \"przy okazji\" pobierania wycinków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eisho....Edytko zaraz wysyłam....czuje sie juz lepiej....ale diagnoza zcieła mnie z nóg.....czułam sie jakbym obuchem w łeb dostała....juz jest lepiej...mysle ze duza w tym Wasza zasługa.....jestescie takie dzielne i kochane...DZIEKUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała oo jaka z Ciebie czarownica....tak nie mozna ze bedziesz mnie pocieszała a sama myslała o złych rzeczach.....masz tak samo myslec pozytywnie o sobie Rozumiesz!!!!!!Uszy do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolinko cytologia mi wyszła raz 3 l-sil....pózniej niby zaleczona....i znów 3 ale juz h s-il.....kolposkopia...nie bardzo rozumiem co...a wycinki cin III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mam dośc tego wszystkiego, ech, zeby już było po wszystkim !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
loloinka nie mam nadal Twoich zdjęć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
loloinka nie mam nadal Twoich zdjęć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
loloinka ja nadal nie mam Twoich zdjęć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
loloinka ja nie mam nadal Twoich zdjęć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki ide spac czuje sie taka zmeczona...dosyc wrazen jak na jeden dzien...mam nadzieje ze jutro wstane w lepszym nastroju////papaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
kurczę jakiś błąd wyskoczył i 4 razy się wysłało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!Ja dopiero teraz przeczytałam wczorajsze wpisy bo niestety wczoraj coś się podziało z interkiem i go miałam aż do teraz:)Kurde ale szalejecie z tym pisaniem:P Któraś tam pisała że jeśli się ma cin1 to napewno jest Hpv ja mam cin 1 a hpv wyszedł ujemny,więc już sama niewiem czy go mam czy nie mam.Cytologia wyszła 3 potem robiłam w tym samym ośrodku wyszła już 2 i ze mnie zapraszają na badanie kontrolne za 3 lata,poczym zrobiłam w tym samym momencie u dr.Madeja i wyszła 3 i cin1 które się nie potwierdziło w kolposkopi.Więc cytologia pobrana bez kolposkopi niekiedy się nie sprawdza i jeśli ktoś ma 1 czy 2 to może mieć nawet 3 czy 4.Mi na kolposkopi nic nie było widać tylko jakieś maciupkie odchylenie i to właśnie pokazało mi cin1.Ale skąd ?jak hpv nie mam!!! COŚ TU DZISIAJ PUSTO:( Z RAŃCA BASIU WYŚLĘ JESZCZE RAZ MOJE FOTKI SKORO NIE DOSZŁY:) A może mi jeszcze któraś przyśle bo napewno nie mam od wszystkich dziopek:) rajmundaneta@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być że interka nie miałam od wczoraj rana aż do teraz:) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eisha to nie było głupie pytanie tylko całkiem normalnie, ja jeszcze nigdzie nie spotkałam sie z tym, zeby pisało ze przy cin1 czy innych ,nie można sie kochac ale zapytaj lekarza na kwiatkobiecosci -wyslij maila. Anette wydaje mi sie,że miałas wiruska który troszke nabroił (cin1) i zwalczył go Twój organizm. Jak interpretował to Twój lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki z rana... no moze poznejgo ale zawsze to rano... Eisha - przy CIN 1 można sie kochać, pytałam o to lekarza, powiedział że nie ma żadnych przeciwskazań :-) Więc nic się nie martw... Zajrzę do Was później, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem ci że podał mi kilka wątków co do tego: 1.tak jak ty to stwierdziłaś że mogłam mieć wirusa i go już nie mam 2.że mogło mi się to stać od wypalanych nadżerek które miałam 2 razy wypalane (o ile to były nadżerki,bo nie sprawdzone kolposkopem) 3.że mogłam mieć przewlekły stan zapalny który odczuwałam cały czas ale był tylko zaleczany a nie wyleczony i to dało cin1 Więc oby to były te 2 ostanie przypadki bo jakoś na tego wirucha to jestem uczulona.Obawiam się tego że jak pójdę za 2 tygodnie na kolposkopie i cytologię żeby to nie było już cin2 lub3.Non stop miałam jakieś swędzenia i upławy a to była grzybica którą mi wykazało badanie bakteriologiczne.Teraz jestem przeleczona i mój mąż też bo nigdy nie był leczony i to on mnie musiał zarażać cały czas.Okaże się za 2 tygodnie co ze mną dalej.A może już nie mam 3 grupy?a bardzo bym tego chciała,och jak bardzo:)albo może mam już gorzej.Itaka niepewność mnie wykańcza:( JAKOŚ MYSLĘ TYLKO O TYM I MAM DOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, spalam do 10, bo musialam odespac podroz autem. W wielkim skrocie napisze co robilismy, a jak bede miec wiecej czasu to wysle wam zdjecia :) na Sunrise super, bylismy w Kolobrzegu ok 14 w sobote, od razu zmeczenie z nas uszlo, poszlismy nad morze, piekna pogoda. Impreza na Sunrise swietna, za rok tez chce jechac.. :) Wracamy o 4 rano, spimy do 7, a potem na after-party na plazy ;) zwiedzamy tez Kolobrzeg i plyniemy statkiem po Baltyku :D potem do mojej cioci jedziemy do Gryfic :D i koncert Łez sie nam trafił :D Poniedzialek w Szczecinie :D zajebiste zabytki, swietna pogoda i super panorama z 22 pietra :) A poniedzialek w Dziwnowie i Dziwnowku i do domu niestety. Ale ciesze sie,ze bylam :) czuje sie wypoczeta. Dopiero w drodze zaczelam myslec o badaniu. przeczytalam juz do strony 100 , ale nie ogarniam wszystkiego,ze tka powiem. duzo sie dzialo, duzo pisalyscie :) czasem ciezko nadazyc, co i jak. dorbze,ze piszemy o roznych tematach ;) buziaki dla Loloinki i Eishy :) oczywiscie dla Basi i Iskierki ;) :P i dla kazdej z was kochane :P w domu mam pare rzeczy do zrobienia, dodatkowo musze umowic sie na podlaczenie pralki i na badanie kolposkopowe.... kuzwa mac, ale sie zaczynam bac.. dlaczego akurat my? na zdjeciach super laski, piekne, zadbane, szczesliwe. chyba to hpv to choroba spoleczna juz jest... :| przepraszam,ale jakis dol mnie zlapał. wogole to moja ciocia mieszka w Gryficach i u niej w bloku- w ciagu ostatnich 5 lat- az 6 przypadkow nowotworowych!! dziwne! :/ ale prawie kazdy wyszedl z tego i pokonał raka, ona tak samo! :) co mnie wielce cieszy. smutno mi jakos, czytalam niektore wpisy... :( buuu. Martwie sie o Eishe ;) sama tez nie wiem, co przede mna. na pewno chlopak nie pomoze mi tak, jak rozmowa z wami i dzielenie sie problemami. ale az sie boje tam zadzwonic i umowic na badanie.. dobra, czas sie ogarnac i to zrobic... kochane, buziale dla was, milego dnia. ja spadam o 12 do lasu na spacer a potem do muzeum, bo siostra Mroczka mnie wyciaga... a w sobote mamy rocznice, rok razem :) poniewaz polaczyła nas milosc do pilki noznej, to jedziemy na mecz do Lublina :D walnieci jestesmy, wiem :P buziale, sciskam, dobrze,ze jestescie!!!! :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×