Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Ja mieszkam w Warszawie, ale okolice Łodzi są mi znajome (w Pabianicach i w Łasku mam połowę rodziny) i bardzo bliskie. A urlop co roku spędzam w Kolumnie (k. Łasku) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ Witam Liwia. Plamienia po wycinku jak najbardziej normalne nic się nie martw a III cytologia jest to stan w 100% odwracalny i wyleczalny :-) uszy do góry Mogę pomarudzić teraz? moge co? Babcia jestem to mogę.. Dostałam okres znów jakis dziwny, wczoraj skrzepy czarne :o przepraszam za niesmaczny opis, dziś zdycham bo brzuch mnie boli i handra męczy a jeszcze popracowałam w ogródku bo piekna pogoda a teraz szarlotkę robię... a powinnam się odchudzać bo niedługo będę wyglądać jak potwór z Loch ness... :o :-( :o Już.. Pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ile się czeka na wyniki testu HPV ???????? juz nadchodzi 3 tydzien a wyników nie ma .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka-13131313 - dawaj tą szarlotkę tutaj do nas , pomozemy w jedzeniu i nie będziesz jak potwór z .....:D:D:D czegos tam :D:D:D (__________) talerzyk juz czeka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ISKIERKA, to dawaj mi te cztery kilogramy, chętnie wezmę. Ja ważę 45 kg a chciałabym dobić do 50 (niestety 50 kg przekroczyłam tylko w ciąży po której nie został mi ani kilogram). Wszystko na mnie wisi jak na wieszaku... Już lepsze okrąglejsze kształty - bardziej apetyczne. Dlatego ja poproszę podwójną porcję tej szarlotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze się jeszcze piecze !!!!!!!!! ale narobiłas mi smaka :D idę do kuchni w poszukiwaniu słodkosci :D:D:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wazę 50 kg, ze 2 kg chętnie bym od Ciebie przyjęła w prezencie ....chuderlaki nie są w modzie :D:D:D zawsze tak mówię czekam na szarlotkę !!!!!!!!!!!!! za ile będzie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że nie tylko ja jestem wieszak :P ISKIERKO, nie martw się, kochanego ciałka nigdy nie za dużo. A tak wogóle to właśnie obejrzałam Twoje zdjęcie (żeby zobaczyć tego potwora z Loch Ness) i stwierdzam, że chyba przesadzasz... Możesz sobie spokojnie pozwolić na szarlotkę ! A na jednym ze zdjęć rozbawił mnie napis "PROSZĘ NIE DOTYKAĆ SZCZĘKI" :D Czy to była szczęka tego potwora z Loch Ness ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka-13131313 wyslij e-maylem :D:D:D będzie szybciej . Ja juz oprózniam moją skrzynkę aby wszystko się dokładnie zmiesciło :D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja takze widziałam iskierkę !!!! Myslę ze pól blachy moze spokojnie skonsumowac :D:D:D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już myślałam , że nie zdążę na tą szarlotkę , a uwielbiam ciasto z jabłkami :) Skuszę się a co tam raz się żyje :) , na poprawę humoru Szkoda , że tylko wirtualnie Dopiero się zalogowałam i już coś pokręciłam , nie mogłam wejśc w swój profil , coś z hasłem , no ale to tylko ja mogę byc taka zdolna LIWIA98 TO JA LIWIA9 :) Chyba nieduża różnica Zostało coś jeszcze z tej szarlotki , czy już wszystko rozdzielone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia szczęka na zdjęciu nie była moja :D ja mam ciut mniejsze ząbki ;-) i dziękuję za miłe słowa ale na tych zdjęciach ważyłam 61 kg :-( i było dobrze. Muszę jakoś schudnać tylko trudno będzie ... pachnie jak nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz fajnie, zazdroszczę.... A już Cię podejrzewałam, że zabrałaś szarlotkę i schowałaś się z nią by się nie musieć dzielić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie szarlotki ??????? To już by były tortury !!!!!! Jak lizanie torta przez szybę. Na pociechę zjem ze dwa batoniki - zawsze mam zapas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam zawsze zapas , co prawda batonik to nie to samo co ciepła pachnąca szarlotka , no ale jak się nie ma co się lubi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmmmmmm :-( Ty chudzielcu przynajmniej jesz bez wyrzutów sumienia... bo i tak chcesz przytyć a ja co.. :-( pójdę straszyć do jeziora jak inne potwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że na forum nie można zamiast opisu dołączyć miniaturki zdjęcia to bym Was poszczuła szarlotką wygląda tez pysznie, ale pachnie najlepiej, genialnie,bosssko... trudno będe potwór ale pożrę ją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka nie martw się , ja do najszczuplejszych nie należę Najważniejsze to dobrze się czuc we własnej skórze Smutno by było jak byśmy wszystkie były jednakowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×