Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

ISKIERKO ! Jak myślisz, co miała na myśli LUCY pisząc: \"Babcia Iskierka i Basieńka dawały w tyłek\".... :P Może lepiej się nie domyślać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUCY, dysplazja TO NIE NOWOTWÓR !! Nikt nic przed Tobą nie ukrywa ! Jakby wykryli komórki nowotworowe to by się nie bawili w podchody tylko od razu zapisali Cię na jakiś radykalniejszy zabieg (np. skrócenie szyjki macicy, albo coś tam innego). A Ty masz małego i średniego stopnia - dobrze że nie dużego !!! Ale ile nie można "ten tego" to zabij, ale nie wiem. Konizację miałam chyba 4 lata temu i nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu aż tyle mi sie wkleiło? no mniejsza z tym:) no dzięki Basiu za słowa otuchy. Albo i stawienie mnie do pionu bo w życiu każdego człowieka jest potrzebny ktoś taki Jak Ty co potrząśnie o doda otuchy:* Zresztą na tym forum są same fajne Dziewczyny i stwierdzam, ze prawdziwych przyjaciół nie poznaje sie w biedzie tylko na forum:) Wiedziałam Basia, że zauważysz to "dawanie w tyłek":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiskers
Oj dziewuszki, dziewuszki...tylko mnie nie ma to już niegrzeczne jesteście.... Z tym embargo na seks to chyba jak po porodzie 6-8 tygodni...tyle chyba przewiduje połóg...a skoro pochwa daje radę w tyle czasu sie zregenerowac po tak ekstremalnych przejściach to podobnego lub trochę krótszego okresu czasu potrzebuje po zabiegach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lepiej grzeszyć i potem żałować, niż żałować, że się nie grzeszyło..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiskers
Zawsze można spytac konkretnie gina lub otworzyc z tyłu furtkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiskers
Umrę ze śmiechu, Basiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiskers
Ot cała babska logika wychodzi....zamiast pytac kiedy będą zdrowe pytają kiedy będą mogły się już seksic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 1
Lucy Ja po wycinku pozwoliłam sobie na bzykanie dopiero po 6 tygodniach .Po 4 tygodniach wyszły mi nitki ,miałam zakłdane szewki nawet o nich nie wiedziałam .Dobrej nocki dla wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu to jeszcze 4 tyg!!!! ale jakieś macanko może być wcześniej?:) pieszczotki i takei tam?:) no bo czym one winne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ! Co za kobita ! Dopiero co się martwiła, że ma nowotwór a teraz macanek jej się zachciewa :P Głodnemu chleb na myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe:) no widzisz jaki człowiek jest głupi!!! i tak źle i tak nie dobrze. Zamiast sie cieszyć z jednego to zawsez się znajdzie coś co przytłumi entuzjazm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 1
Tylko za myszke potrzymać nic więcej . Papaśki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moje drogie ide spać bo i tak widzę, że już puściutko w kąciku:) buziaczki i miłego dnia jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 1
No i co wszystkie poszły się seksić oj nie ładnie nie ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 1
Basiu wiesz ,że myślę o innej myszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, domyślam się ! Same tu zbereźnice ! Myszki chore a tu wszystkie o seksie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×