Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

ISKIERKO, nadal nie rozumiem czym ty chcesz straszyć... Straszyć to mogę ja, bo jak się ruszam to słychać grzechotanie kości... Więc tylko kosę do ręki i mogę bez charakteryzacji robić za kostuchę. A takie pulchniejsze ciałko jest apetyczniejsze i bardziej sexi ! Faceci wolą takie od kościotrupów. JA CHCĘ UTYĆ !!!! Ale na mnie działają żadne słodycze, zupy ani makarony... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia chyba żartujesz.. faceci wolą zgrabne szczupłe dziewczyny a nie takie co im się sadło z paska wylewa.. ale chyba tak naprawdę to jest tak, ze każdy chce tego czego nie ma.. Ty chcesz przytyć bo wydaje Ci się, że bedziesz ładniejsza a ja z tego samego powodu chcę schudnąć... śmieszne nie? Co do straszenia to zapraszam do spółki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz ją jem... mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm każdy kęs genialnie smakuje... te słodko-kwaśne jabłuszka z zapachem migdałowym i cynamonem są po prostu niesamowite... mmmmmmmmmmmmmm a płatki migdałowe chrupiące... wyśmienite... nie jadłam lepszej...... co tam jutro sie odchudzę.. mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie uciekam na TVN leci MAM TALENT a ja uwielbiam Wojewudzkiego ...... dlatego znikam !!!! CMOK CMOK DOBREJ NOCKI ZYCZĘ !!!!!!!! szarlotka rewelacja :D:D iskierko dzięki !!!!!!:D:D🖐️ BASIA 🖐️ LIWIA 🖐️ i ani się waz beczec po kontach z powodu cytologii III to pestka :D:D:D naprawde .......... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda , że zawsze się chce tego czego się nie ma Ja mam swoje włosy naturalnie kręcone i ciągle je prostuję , bo chcę miec proste Śmieszne to jest , ale tak właśnie jest Więc dziewczyny wszystko w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko to istne tortury to co piszesz i śmiem sądzic , że zrobiłaś to celowo :) MALA OO już nie płaczę , dzisiaj jest lepiej , ale to tylko dzięki Wam Dziękuję jeszcze raz , że jesteście :) Ja też już zmykam idę się relaksowac do wanny Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chociaż zjedz kawałek za mnie... Smacznego ! A mnie bierze jakiś katar, gardło i takie tam... Robię sobie herbatkę z miodem i pakuję się do łóżeczka. Dobranoc wszystkim paniom - tym grubszym, tym chuderlakom i naszemu \"ciasteczkowemu potworowi z Loch Ness\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888c
Czesc kochane dziewczyny.CAŁUSY dla wszystkich i duzoooooooooooooooo słonca.Majeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888
jest tu ktos? Halo halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888
Chlip,chlip-poszły sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888
Iskierka daj mi trochę,bo jestem sucha miotła.Buziam.Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 1
Hej! Hej! śpiochy poszłyście spac aby Wam się sadełko zawiązało . Iskierka nie jesteś sama z tuszczykiem , ja też go troche mam chętnie bym 5 kg oddała .Odchudzanie mi słabo wychodzi , lubię słodkości .Papaśki ,dobrej nocki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja tez oglądałam Mam talent, super było, co do zdrówka....jak sie czujecie? dzis niedziela ma byc piękny dzien, zapraszam wszystkie na spacer, najlepiej do lasu, od razu swiat bedzie piękniejszy. ja juz nie moge oglądac tych reklam w TV o raku szyjki , az mam mdłosci. No ale to wazne uswiadamianie kobietą , ze nalezy sie badac, pozdrawiam jeszcze raz i samych :) I :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 1
Witam w niedzielny poranek . Życzę słonecznego dzionka wszystkim tuścioszkom i chudzinkom . BUZIACZKI !!!!!!!!Rita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 1
Idziemy na grzyby zapraszam w lesie jest super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już byłam dzisiaj na spacerze z moim psiakiem jest fajnie na dworzu , ale syna i męża nie udało mi się wyciągnąc :( A teraz będę do wieczora leniuchowac bo od tego jest niedziala :) Ale może załapiecie się dzisiaj dziewczyny na serniczka , bo będę piekła Zapraszam Wiem , wiem już co będzie - wczoraj szarlotka , dzisiaj sernik Same pokusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serniczek mniam:) a ja pije kawusie i nie mam nic do niej :)))) pogoda dzis piękna nie ma co o chorobach rozmawiac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOSKA przesyłam Ci serniczka wirtualnie właśnie się upiekł i pachnie w całym mieszkaniu :) jeszcze ciepły Oczywiście dla wszystkich starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIWIA98 łłłaałll sernik rewelacja :D , oj utuczcie mnie troszkę utuczcie :D:D:D:) nie mam nic przeciwko temu !!! ISKIERKO -a ja dzis tez upiekłam szarlotkę dzis z samego ranca :D hi hi hi hi ..... i juz Twojej nie chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem chora::(:( dopadło mnie jakies wredne przeziębienie , mam gorączke , ból głowy i jeszcze na dodatek dostałm okres Sedze przed kompem , zamatulana , zasmarkana i zakaszlana Więc nie zblizac się do mnie !!!!!!!!! dzisiaj :):D:):D:):D:):D:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁA MI, ja się spokojnie mogę zbliżać do Ciebie bo mam to samo. Od wczoraj mam straszny katar. Niby nic wielkiego - zwykłe przeziębienie ale sama wiesz jaki katar potrafi być upierdliwy. Leżę cały dzień w łóżeczku i popijam herbatę z miodem i mam nadzieję, że jutro będę w lepszej formie (w pracy nawał roboty). Życzę zdrówka Tobie i Wam wszystkim, zarówno pod względem \"ginekologicznym\" jak i \"internistycznym\" (pora jesienna, więc i sezon na przeziębienia...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja piję piwko karmelowe bo przeziębienie mnie w tym roku nie rusza :D piję eliksir czosnkowy, który sama robiłam i pomimo zasmarkanych koleżanek w pracy nadal zdrowa jestem :D Serniczka piekłam tydzień temu, ale chętnie zjem wszystko... :-) Mała widzę, że Ci narobiłam faktycznie ochoty szarlotkowej ;-) Ja dziś nadal robiłam porządki w ogródku potem była mama, zjadłysmy obiadek i ją odwiozłam a ja wzięłam kocyk, piwko i leżałam pod kocykiem na leżaku, na tarasie, na słoneczku... kurde babcia prawdziwa...ale miło było. Teraz już chłodno się robi. Buziaki dla każdej 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wątpię, ale poprzestanę na herbatce z miodem i gripexie. Czosnku nie jestem w stanie wziąć do pyska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim zasmarkanym dziewczynom zdrówka Trzymajcie się , czosnek i miodzik na pewno pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×