Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Gość Ania12
Tak niestety leczą w przychodni Gdy poprosiłam o konsultację prywatnie od razu wszystkie badania Mam do siebie wyrzuty sumienia,że wcześniej nie odebrałam tego wyniku, zawsze było mi nie po drodze, poza tym mówili, że będą powiadamiać w razie złego wyniku.... A tu znieczulica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania12
Chociaż trochę się pocieszam, bo to jest doświadczony lekarz i powiedział mi, że jemu na 99% to nie wygląda na zmiany rakowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesne lato
Mala ,ja miałam ohydna cytologoie i tez nikt do mnie nie dzwonil.Poszłam po wynik i byłam przekonana,ze jest prawidlowy.Tylko ja zobaczyłam co tam jest,to wracajac do domu rozwaliłam samochod. Zreszta dalszą część mojej historii znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesne lato
Zresztą,zeby było weselej polazłam do prywatnej kliniki.Niech ją dunder świsnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania12
A jakie były Twoje wyniki Majka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesne lato
Owszem,geny mają tez w tym udział.Moja mama tez miala podobne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁŁŁŁAAAAŁŁŁŁŁ NAPRAWDĘ nie informowano WAs ???????????? to niewiarygodne , do mnie dzwoniono gdy wyszła trójka , natychmiast ...a gdy wyszła IV to byłam tak zawiadomiona w trybie natychmiastowym ze myslałam ze juz jest po mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesne lato
miałam cyto bethesda-HSIL -Cis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do IRONII LOSU, ja byłam w pracy cztery godziny po konizacji. Ale czy to znaczy, że zrobiłam dobrze ? Nie ! Zrobiłam głupio, że uległam jak po mnie zadzwonili, że niby jestem taka niezastąpiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asieńka 25
Trzeba sie oszczedzac ja juz po przebudzeniu po narkozie juz niepamietaj jak ale ponoc 2 razy pod rząd dzwonilam do męża i głupoty gadałam ze zyje itp .. juz jutro minie tydzień dobrze to przeszłami super sie czuje zadnych krwawien jak dziewica ehhheh miejmy nadzieje ze wyniki beda si.Pozdrawiam was kochane to forum jest super wiem ze niejestem z tym sama i jedyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIEŃKA, z tym telefonem to zrobiłam taki sam numer w czerwcu po wycinkach ;) Zadzwoniłam do syna, gadałam ponoć "do rzeczy", potem zadzwoniłam do pracy, a potem... znów do syna :D I nie wierzyłam jak mi powiedział, że dzwoniłam 5 minut wcześniej - aż sprawdziłam na komórce :P A byłam pewna, że w pełni kontaktuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! Dziś odebrałam wynik cytologii gr I. W wielkim skrócie - w styczniu wyszła gr III, hpv typ 16, kolposkopia nie wykazała żadnych zmian, potem miałam przeleczenie globulkami - wyszła grupa I, minęło kilka miesięcy i teraz znowu grupa I. Jeszcze po odebraniu dzisiaj wyników pojechałam sobie do laboratorium na Targowej i zrobiłam ponownie cytologię, żeby mieć dwa wyniki z dwóch różnych miejsc (za 7-10 dni będą wyniki). Aaaa i ostatnio robiłam badanie na chlamydię bo mam upławy - wynik ujemny. Kilka miesięcy temu robiłam posiew - też nic nie wykryli. Więc te upławy to chyba taka \"moja natura\". Buziam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW ! Kolejna jedyneczka ! FANTAZJA, gratuluję ! Dobrze, że powtórzyłaś dla pewności ale jeśli ta pierwsza jedyneczka nie została "wystawiona" przez M.R. to na pewno jest PRAWDZIWA ! Dziewczyny, w takim tempie przybywania nowych jedyneczek trzeba bedzie wkrótce ogłośić zamknięcie forum :P Chociaż lepiej nie, bo z kim tak pogadam jak nie z WAMI ! TOSIA, ZOE, FANTAZJA.... która nastepna zamelduje się z jedynką ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 1
Fantazja gratuluję jedyneczki ja też czekam na wynik .Mam cichą nadzieję że będzie to dwójka .Zyczę wszystkim zdrowia i samych jedynek . Dobrej nocki !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu to już druga moja jedynka, pierwsza była po przeleczeniu a ta druga bez przeleczenia także mam nadzieję że jest wiarygodna. Pan P.B. wszystkie moje cytologie oceniał (TRÓJECZKĘ TEŻ) :) no i teraz czekam na ten wynik z laboratorium na Targowej żeby się upewnić. Gin powiedział że kontrola za pół roku ale i tak zrobię wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FANTAZJA, jeśli u tego samego cytoga miałaś kiedyś i trójkę, to znaczy że teraz JEST PRAWDZIWA JEDYNKA !!! U pana MR miałam cztery (!!!!) jedynki pod rząd !! I dopiero po po dwóch czy trzech latach moje zaufanie się nieco nadwerężyło... Budzisz we mnie nadzieję, że może kiedyś i ja będę miała PRAWDZIWĄ jedynkę ! A co z tym łobuzem HPV ? Bo pamietam, że spadała Ci liczba kopii ale czy już całkiem pozbyłaś się dziada ? ISKIERKO, gdzie Ty jesteś gdy Cię nie ma ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wierzę w to że wszystkie będziemy miały jedynkę i wszystkie powoli z tego się wygrzebiemy. Co do testu na HPV... gin powiedział że nie ma sensu go robić jeżeli wyszła mi po raz kolejny grupa pierwsza, więc nie wiem czy go nadal mam czy już nie. Idę do niego na początku listopada bo będzie mi sprawdzał nadżereczkę czy się przypadkiem nie odnawia to podpytam o co chodzi z tym wirusem. Dziś nie miałam siły z nim gadać bo miałam trzecie (już ostatnie) szczepienie przeciw HPV, a to boli :( aż siniaka mam na ramieniu :( Jakoś tak bardzo nie cieszę się z tej jedynki, będę się cieszyć za 7-10 dni jak wynik się potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FANTAZJA, widzę, że podchodzisz do tego z pewnym dystansem, ale to chyba dobrze ! To lepsze niż zachłysnąć się jedynką i zapomnieć o wszystkim ! Dobrze, że sprawdziłaś jeszcze u kogoś innego - najważniejsze że będzie oceniał inny cytog. Ja mam zadzwonić po wyniki cyto w czwartek, ale nie spodziewam się rewelacji... A tak na marginesie - ile kosztowała Cię cała seria szczepienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 1
FANTAZJA powiedz mi czy nadżerke leczyłaś farmakologicznie i jakimi lekami .Ostatnio gin też dopatrzył się u mnie małej nadżerki ,przepisał mi Gynalgin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam takie pytanie , czy te CINY to zawsze się robią od tego wirusa HPV Moja Pani doktor twierdzi , że tak i że wirusem można się zarazic tylko poprzez kontakt płciowy , więc w moim przypadku jakoś mi to wszystko nie pasuje :( Jeżeli ja zostanę wyleczona , to co z moim mężem ? , przecież będzie mnie nadal zarażał już po moim wyleczeniu Czy każdy może się zaszczepic tą szczepionką po wyleczeniu i jakie są koszty takiego szczepienia , jak to wygląda ? Proszę Was o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala OOO nie wiem czy mnie pamientasz ale kilka tygodni temu pisalam ze zrobilam badania i wiem ze nie jest dobrze ty mnie pocieszalas ale jednak mialam racje wczoraj odebrlam wyniki i mam grupe III i co teraz?Czuje sie tak jakbym weszla do lasu i nie wiedziala w jakim kierunku mam isc skierowali mnie na kalposkopie i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja wiem że tu na forum były przypadki, już nie pamiętam kto tak miał ale było coś takiego - 3 grupa - przeleczenie globulkami - potem druga grupa czy tam pierwsza - a za kilka miesięcy grupa 3 i CIN 3, to jednak daje do myślenia i dlatego tak do końca się nie cieszę, chociaż to już moja druga jedynka z rzędu. Za szczepienie aż 1500 zł zapłaciłam :( Rita 1 ja miałam ogromną nadżerkę, właściwie to powinno się ją wymrozić bo była taka wielka ale gin zastosował taki płyn - solcogyn się nazywa. W aptece się go kupuje - ok 50 zł kosztuję, starcza na kilka razy, (dodatkowo jeszcze globulki dowcipne Cicatridina) tym płynem właśnie smarował mi lekarz i po pierwszym smarowaniu z nadżerki o wielkości 5zł. zrobiło się 2zł. I stopniowo była coraz mniejsza... Teraz jest minimalna, ale nadal jest więc trzeba będzie pewnie jeszcze raz posmarować. W listopadzie się wszystkiego dowiem co tam dalej z tą nadżerką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka2 -powtórze pytanie któro zadała loloinka ... co dokladnie napisane jest w wyniku cytologii poza tą 3 grupą ? aaaa zrestą co by nie było ,,,,, powiem Ci tyle III gr. to nie wyrok !!!! i wszystko jest do wyleczenia ... Skierowano Cię na kolposkopie i bardzo dobrze , kolposkopia wykaze wszelkie zmiany i nieprawidłowosci na szyjce .....pytasz co dalej ??? wszystko zalezy od badania kolposkopowego ,,,, ,moze to byc pobranie wycinków i ewentualna konizacja szyjki . niezapominajka2- będzie dobrze :) zobaczysz !!!! Poczytaj jak na forum sypią się jedynki jak grzyby podeszczu :):) a wszystkie te dziewczyny były w podobnej a moze nawet w takiej samej sytuacji jak TY ....pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi być dobrze, poprostu musi, innej ewentualnosci nie ma :) Mała jak tam samopoczucie ? mnie jakieś przeziębienie dopadło, czuje się jakby ktoś po mnie walcem przejechał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loloinka - dopadło Cię przezibienie , zapewne , oby nic powazniejszego ! bierz cos wygrzewającego i wskakuj do łózka :) , jesli masz taką mozliwosc ..... :):):) pozdro . Umnie juz ok ! ale tyłek od zastrzyków jeszcze boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia001
cześć :(( Przeczytałam wiele na forum i wiele spraw mi się rozjaśniło.... ale może zacznę od początku: Wczoraj odebrałam wynik cytologii: 3 grupa w interpretacji: Nieprawidłowe komórki nabłonka płaskiego o nieokreślonym znaczeniu ASC-US Zmiany ASC-US w pojedynczych komórkach. Przeczytałam już co to jest i co można z tym zrobić jednak ja ciągle sie martwie. Cyt mam powtórzyć po 6 miesiącach: czyli co?? mam przez pół roku żyć w niepewności co to jest?? A po pół roku pluć sobie w brodę że jest tylko gorzej a ja nic nie zrobiłam?? AAAA i w badaniu ginekologicznym i usg dowcipnym stwierdzono polip. Polipa tego mam już od roku, najpierw moja ginekolog przepisała mi jaki8eś leki podobno troche się zmniejszył, ale cytologie robie regularnie i dotąd zawsze 0/I. A tu wczoraj taki szok!!! Mam 24 lata, od 6 lat pod kontrolą ginekolog tej samej, zaufanej. Od 4 lat ten sam partner, (też zaufany:)) No i od 3 lat antykoncepcja hormonalna. Nie rodziłam jeszcze a w najbliższym czasie mieliśmy w planach dzidziusia. Kurde i co?? Radzcie dziewczyny nade mną bo chyba tu wyzione ducha z niepewności. Pozdrawiam czekam i dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia001
cześć :(( Przeczytałam wiele na forum i wiele spraw mi się rozjaśniło.... ale może zacznę od początku: Wczoraj odebrałam wynik cytologii: 3 grupa w interpretacji: Nieprawidłowe komórki nabłonka płaskiego o nieokreślonym znaczeniu ASC-US Zmiany ASC-US w pojedynczych komórkach. Przeczytałam już co to jest i co można z tym zrobić jednak ja ciągle sie martwie. Cyt mam powtórzyć po 6 miesiącach: czyli co?? mam przez pół roku żyć w niepewności co to jest?? A po pół roku pluć sobie w brodę że jest tylko gorzej a ja nic nie zrobiłam?? AAAA i w badaniu ginekologicznym i usg dowcipnym stwierdzono polip. Polipa tego mam już od roku, najpierw moja ginekolog przepisała mi jaki8eś leki podobno troche się zmniejszył, ale cytologie robie regularnie i dotąd zawsze 0/I. A tu wczoraj taki szok!!! Mam 24 lata, od 6 lat pod kontrolą ginekolog tej samej, zaufanej. Od 4 lat ten sam partner, (też zaufany:)) No i od 3 lat antykoncepcja hormonalna. Nie rodziłam jeszcze a w najbliższym czasie mieliśmy w planach dzidziusia. Kurde i co?? Radzcie dziewczyny nade mną bo chyba tu wyzione ducha z niepewności. Pozdrawiam czekam i dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×