Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Basiu a co bedą naszej Eishy robic bo co to kolposkopia to wiem ale z weryfikacją histopatologiczną?:(hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytka, nie mam bladego pojęcia ! Kolposkopia - to wiadomo... Ale ta weryfikacja histopatologiczna ?? Chyba na tym forum się z tym nie spotkałam :( Ale pewnie dziś już wszystkie bedziemy wiedzieć co to jest, jak wróci Eisha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie, w jakim momencie cyklu powinno się robić testy na HPV ? Jestem przed okresem i muszę się zapisać na to typowanie ale nie bardzo wiem na kiedy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Czytam i czytam i nadal nie jestem na bieżąco. Jeszcze 10 stron.. ale nie mogę sie powstrzymać żeby do Was nie napisać: TEŻ CHCĘ WAS ZOBACZYĆ !!! iskierka-1313@tlen.pl slijcie odeślę swoje zdjecia ale tylko w tym tygodniu bo w sobotę znów wyjeżdżam... tym razem - Zakopane. Mam nadzieję, że wyschło bo tam powodzie były. Kira - dzięki za sposób na jogurciki skorzystam :-) loloinka szukałas lekarza w Warszawie wiem że dr Wiesłam Kurach na ul.polnej jest super i gratuluję zaręczyn !!! Edytka - konizacja na pewno po okresie fajne macie koty ja też mam kota :D dachowca i znajdę bo przybłąkał się w czasie ostrej zimy. Gdyby nie my nie przeżyłby, chyba wie o tym bo bardzo jest wdzięczny za adoptowanie. Dba o nas przynosi nawet myszki i kładzie na progu.. :0 Ma na imię Harry bo jak Harry Potter znaleziony był na progu. Nad morzem było super, myślałam o Was ale tego co tu zobaczyłam nie spodziewałam się. Jesteście niesamowite :D mała cieszę się, że juz jestes PO i trzymam kciuki za dobre wyniki a krwawienie normalne to tak jak po konizacji, musi się zagoić. Ja krwawiłam długo prawie do miesiączki. Witam nowe koleżanki na forum 🖐️ Basia Edytka wydaje mi się, że weryfikacja histopatologiczna to po prostu kolposkopia z pobraniem wycinków bo badań histopatologicznych i dobrze że nic nie jadła bo chyba trzeba być na czczo. Na razie idę sprzatać i prać ale będę zaglądać. Jeszcze raz proszę o fotki. Buziaki 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie ile czasu sie utrzymuje krwawienie po wycinkach ? jade w czwartek nad morze i takie chodzenie z wielka podpaska po plazy jest malo kręcące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolinka, ja po wycinkach nie krwawiłam wcale. Tak jak pisałam, byłam \"wypchana\" bandażem, który wyciągnęli po chyba 3 godzinach. Potem włożyłam podpaskę i pozostała już czysta. Krwawienie nie pojawiło się już również w następnych dniach. Życzę Ci żebyś też tak miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko, wyślę Ci nowe zdjęcie jak wrócę z pracy, ale Ty w zasadzie już mnie widziałaś (łącznie z rodzinką i królikiem :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z krwawieniem jest różnie. Ja plamiłam 2 dni ale zaraz dostałam przyśpieszony okres (taki na full).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ja tego szczescia nie mam, troche krwawie. wczoraj troche wiecej dzis juz sporo mniej, i napewno z mniejsza intensywnoscia niz przy miesiączce, ale jednak. oby przeszło do czwartku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loloinka ja po wycinkach długo krwawiłam ale to naprawde zależy od organizmu jak sie wszystko goi i regeneruje mi raz dali zasypke zeby było sucho to wtedy szybciej sie goi.ale jak mniej krawawisz niż wczoraj to dobrze teraz już bedzie coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poproszę o fotki :) Iskierko super że już jestes !!!!! Dziewczyny jak to jest z tymi wynikami po operacjach i zabiegach , jeżeli wynik jest niedobry to dzwonią tak jak w przypadku niedobrej cytologi ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eisha jeśli po tych płynach nic sie nie przebarwiło to jest wporządku czym sie martwisz Myszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, hola nie tak szybko. Nic nam nie będzie a teraz to tylko schody do szczęścia, o które same musimy zadbać. Pogoda ducha to połowa zdrowia ciała i dlatego głowy do góry, uśmiech na twarz i łapmy co jest w naszym zasięgu na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli z kąpieli w morzu nici, no cóż, pomoczę sobie chociaż nogi, dobre i to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gadaj sobie głupoty ale tylko ich nie rób. A te starsze panie to tak jak ja. Sama cały czas myślę co będzie we wrzesniu (operacja a co po niej?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj ja tez bylam najmlodsza ze wszystkich Pań, ktore przyjeli na zabieg. i tak sie zastanawialam czy to wynika z tego, ze moje równolatki tak rzadko sie badaja... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypij i za mnie Eisha :) ale wiecie co, my damy rade, juz niedlugo bedzie po wszystkim, bedziemy zdrowe i bedziemy sie śmiały z tego wszystkiego. oby ;) ja w czwartek nad morze, tam uzupełnie moje alkoholowe braki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chwilke wyjezdzam trzymajcie kciuki.ide sie zdrzemnąc i wracam do domu hihii ale głupawka ale to ze stresu chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh tylko troche stresująca i droga bedzie ta drzemak;) jutro napisze jak było buzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evitka80
żanetko jak wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko, zdjęcia masz w poczcie ! Żanetko, halo, odezwij się ! Jak wyniki ? Która wie kiedy najlepiej robić typowanie HPV ??? Nikt mi nie chce odpowiedzieć........ :( :( Zaraz po okresie, czy przed ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poproszę o fotki Dziewczyny jak to jest z tymi wynikami po operacjach i zabiegach , jeżeli wynik jest niedobry to dzwonią tak jak w przypadku niedobrej cytologi ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja robiłam przed okresem, myślę że to nie ma większego znaczenia kiedy, byleby nie w trakcie okresu :) Iskierko, MALA - Poźniej wyślę Wam zdjęcia, teraz tylko na chwilkę zajrzałam. Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj minął tydzien a mówili do 14 dni , więc już nie długo ..... boję się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×