Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Gość iskierka-13131313
eeeeeeeeee jedno piwo na wieczór nie zaszkodzi... ;-) jak wypije piwko to nie jem kolacji a tak to bym zjadła konia z kopytami a rano kilo więcej... :( w moim wieku jakos szybko te kilogramy wskakują... ale jak nie jem kolacji to waga się utrzymuje a czasem nawet spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Rori dzięki !!!! Matuchno jedyna jak pięknie wyglądasz w tej białej sukni... to chyba ze ślubu??? Taka młodziuchna piękna i szczęsliwa i mąż też... aż zazdroszczę... ja już 20 lat jestem z moim i jakoś to ostygło bardzo.. Zaraz wyślę Ci zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała juz Ci wysyłam....Eisha....Iskierka....od Was też nie mam.....Wiecie co ja tez chce zobaczyc te firanki.....jestescie wielkie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wariatki! juz nie nadażam Was czytać :-) Dopiero wróciłam Wysłałam pare fotek Iskierce i MAłej bo chyba tylko im nie wysłałam... Kurcze chyba że się mylę to mnie poprawcie :-) Musze nadrobić dzisiejszą lekturke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Czytam i czytam i końca nie widać jak się rozpisałyście -to chyba przez powrót Basieńki i Iskierki:) a jak Ania wróci to nie nadrobi tego wszystkiego bo strona za stroną leci,więc będzie mieć to czytania stron grubo ponas setkę :) Pozdrawiam!Piszcie,piszcie fajnie się czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ale nie moge znalezc Twojego adresu......przeslij mi zdjecie a ja Ci odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, do tych których mam adresy wysyłam swoich synalków. A przede wszystkim Żuczka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
ja czytam na bieżąco i nadal nadrabiam wstecz.. kurcze a w sobote wyjeżdżam... będę miała co czytać na jesienne wieczory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mamy 100 -tną stronę !!!!!!!!!!!!!!!!!! Szampan dla wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! He he he , Basia czekam na fotki Twoich chłopaków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze... no i nie wygrałam nic w totka :-( a chciałam jutro sobie zrobić wolne od pracy :-DDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale Wy laski jesteście!! Wszystkie Iskierka wyglądsz bardzo młodo a takie duże masz dzieci, ja nie wiem jak Wy to robicie....??? Mała, Ty masz słodkie córcie, mam nadzieję że doczekam się takiego potomstwa :-) No ale nic dziwnego skoro mają taką mamusię :-) Świętjemy!!! 100 strona, co prawda ja jestem z wami od 70tej chyba... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu chłopaki dolecieli - Adam podoba się mojej córce Klaudi HE HE HE HE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
kurcze idę.. :-( córka mnie wygania buuuuuuuuu😭😭😭 do jutra.. wpadnę na kawę rano 🖐️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla Was... pa Basiu synkowie przylecieli dzięki !!!! Super zdjęcia !! a królika też miałam takiego, tylko gryzł i warczał i bałam się go.. więc go wydałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu... Jaki piękny ten Twoj króliczek :-) Można się zakochać normalnie... przytulałabym go co chwila...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja lecę, bo muszę jeszcze prasowanie zrobić... jutro mi się nie będzie chciało wczesniej zrywać. Buziaki dla Was i kolorowych snów :-) :-) papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszły zdjecia ...rOri...do Ciebie i do małej oo....czekam od Was....ciesze sie ze Was poznałam....wiecie ,ze przestałam sie jakos zamartwiac.....oderwałyscie mnie od złych myśli...i dzieki Wam za to.....jezu moze ja wygrałam w Totka,.....musze sprawdzie....zapomniałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, udało mi się wysłać do wszystkich hurtem, zawsze wysyłałam po kolei ale przy tak szerokich znajomościach... Żaneta, wysyłam jeszcze Tobie bo nie miałam adresu w książce adresowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu fajnych masz synków....przesle Ci jeszcze moja coreczke...i kotka ....bede sie zbierała ...pogadamy jutro...popołudniu...po pracy.....trzymajcie za mnie kciuki rano....spijcie dobrze kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ej a może by mi tak któraś wysłała co? Jeśli chcecie bo raz już to pisałam ale Eisha napisała że nie chcecie :) rajmundaneta@op.pl ja też swoje odeślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anette, ależ proszę bardzo, lecę do Ciebie wraz z synami i królikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaneta, córcia śliczna jak laleczka ! Kot też piękny ! Widzę, że najwięcej mamy miłośniczek kotów... Loloinka, gdzieś Ty była jak Cię nie było ? My tu pijemy szampana bez Ciebie ale już zaczynamy się rozchodzić.... Wysłałam Ci zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na plotach byłam, u koleżanki :) no własnie właśnie, beze mnie się alkoholizujecie :) ja wysłałam Ci na gadu fotki. wogóle to tak nas duzo, ze nie wiem do kogo mam słac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ponad sto wiadomości napisałyście jak mnie nie było :) Szalone... :-D Iskierko, mala i zancia wysyłam swoją fotę i czekam na Wasze. Kładę się już spać. Milutkiej nocki, przytulcie główki do poduszek i śpijcie słodko:) buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka, chyba znowu bez załącznika wysłałam hahaha także wysyłam jeszcze raz. nie wiem co się ostatnio ze mną dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanetko i Basiu zdjęcia otrzymałam-superanckie-wysłałam wam cała moją rodzinkę.Jeśli któraś mi nie wysłała swojej foci a napewno jest taka osoba to czekam a ja też się zrewanżuje:)Ja już też lecę bo już tu nie ma żadnej chyba:( DOBRANOC WSZYSTKIM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu chyba do ciebie nie doszły te fotki gdyż przyszedł mi mail zwrotny iż masz przepełnioną skrzynkę,więc albo wykasuj niektóre wiadomości albo ja wysłałam za dużo zdjęć i za duzy rozmiar i się nie mieści na poczcie.Więc daj znać co i jak:) to wyślę jeszcze raz:) PAPATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki - ale jesteście rozpisane :) ale to bardzo dobrze - zawsze rankiem w pracy mam obowiązkową lekturkę :D widzę że pełne szaleństwo fotkowe - ja niestety nie jestem zbyt piękna więc zdjęć unikam i w kompie mam tylko jedno jakieś żałosne :P ale jesli macie ochotę to Wam wyślę i z chęcią zobaczyłabym Wasze buźki ;) w poniedziałek czekają mnie \"wycinanki\" - tak się zastanawiam - bo kazano mi mieć kapcie i koszulę - i się zastanawiam czy tak całkiem pod tą koszulą muszę sie rozebrać czy np. w biustonoszu mogę zostać? głupie pytanie ale nie chciałabym wyjść na czubka - przyszła na \"5 min.\" zabiegu a się rozbiera jakby nie wiadomo na jaką operację :P a tak w ogóle to się boję jak diabli i jeszcze jakieś przeziębienie mnie nieśmiało atakuje i się boję że jak mnie mocno chwyci to znowu trzeba będzie wycinki przesunąć i znowu wszystko w czasie się rozwlecze... no wtedy to bym się chyba załamała.. :( dobrze że jesteście Wy - ja mało piszę ale dużo czytam i bardzo mi to pomaga... nawet nie wiecie jak bardzo... ;) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia się do Was przyłącza 🌻🌻 Powyższy post czytam tak jakbym ja sama go pisała. Świętuję razem z Wami 100 strone bo czytam Was namiętnie (zwłaszcza rano w pracy) i cieszę się że jesteście. Dalej czekam na wyniki i śledzę Wasze forumowe losy. 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×