Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

ja mam 13 dni czekania, i tez sie troche obawiam...taki nasz los. nawet jesli cokolwiek pojdzie nie tak to to nie koniec swiata !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu dziękuję bardzo , jestes taka szczuplutka jak ja . Wstyd mi się przyznac ale nie umię wysyłac fotek , jak to się robi , wytłumacz mi proszę , bo bardzo chętnie wysłałabym Ci moje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź na mój list, nacisnij \"odpowiedz\". W oknie które się pojawi Naciśnij \"wstaw\" a potem \"plik załacznika\". W oknie wyboru szukasz miesjca na dysku gdzie jest zdjęcie, wybierasz i.... \"wyslij\". Poszło ! Żeby napisać do kogoś innego wybierasz opcję \"utwórz wiadomość\". Dalej tak samo, tyle, że musisz wpisać mail (jak odpowiadasz, to sam się pojawia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Cześć dziewczynki. Pocztę odebrałam i wielkie Dzięki !! Pisałyście, że tu same laski, ale chyba nie wierzyłam :p przy Was babcia iskierka nabawi się kompleksów... Edytka super laska z Ciebie !! a Basia taka szczuplutka... a ja znów przytyłam :-( Dbam o siebie to zaraz bach - kilo więcej w nagrodę :-( łe.. Zaraz wysyłam swoje najbardziej aktualne bo znad morza. loloinka z tym krwawieniem to różnie bywa, już kiedyś o tym pisałyśmy. Basia po wycinkach wcale nie krwawiła a ja długo, aż do okresu. Co prawda bardzo skąpo, ale długo. Po konizacji miałam powtórkę z rozrywki, było tak samo. a co do kąpieli w morzu to właśnie wróciłam i tez patrzyłam tylko jak inni się kąpią.. :-( mi nie wolno jeszcze. Upał był jak diabli a babcia iskierka po kolanka w wodzie 😭 a ja tak uwielbiam pływać 😭😭😭 ale to nic... najważniejsze, że linia cięcia była czysta... Mała jak się cieszę, że już psychicznie lepiej się czujesz. Wiem, że czekanie jest najgorsze, ale jesteś już Po i teraz tylko czekać na DOBRY wynik, a będzie dobrze!!! Eisha fajnie obejrzeć siebie od środka :D ja nie miałam tej "przyjemności" i chyba nawet nie wiem co straciłam :D ale widziałam w necie.... nieciekawy widok ;-) Buziaki dla was lecę kończyć pranie 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babciu Iskierko, na pociechę Ci przypomnę, że babcia Basia jest ciut starsza... Mała, jak tak nauka obsługi poczty ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, doszło !! :) Najbardziej mi się podoba to na schodach w jakimś zamczysku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproszę jeszcze fotki innych !!!!!!!!!!!!!!!!!!! to ja też wyslę swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to "wielka" ??? Przecież do tej pory byłaś Mała ! W dodatku Mała OO ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Basiu wysyłam zdjęcia sprawdż i dzieki za pocieszenie :-) mała wyślij mi też i podaj adres to i Tobie wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁA OO (mariola_75-31@tlen.pl) iskierko wyslij mi pierwsza , bo ja inaczej nie umiem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
mała juz lecą :-) czekam na Twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zancia29
czesc dziweczyny...wyniku nadal nie mam...dzwoniłam dzis dwa razy do szpitala...i praktycznie nic....kobieta mnie odsyła tylko z kwitkiem....kazała mi dzwonic za tydzien bo wynik jest ale ordynator ma go podpisac a ma tyle operacji...ze nie ma czasu....jak wyjechałam na nia przez ten telefon...ze ja tu ze strachu umieram...a ona mi kaze za tydzien....powiedziałam ze jest chyba niepowazna....ta niepewnosc jest najgorsza....boze....połaczyła mnie z jakas inna kobietka....która zaprosiła mnie jutro po wynik o 8.30 do szpitala....tak sie boje...odbiór wyników jest od10-14....a ja o 8.30???? Przechodza mnie najgorsz mysli....pewnie jest cos nie tak....jakie to zycie jest posrane...szok....poradzcie cos....pocieszcie.... buziaki dla Was...paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaneta, nie zakładaj od razu najgorszego ! Może ten lekarz chce z Tobą coś omówić, a potem ma zaplanowane zabiegi ? Tak sobie myślę, że gdyby te wyniki były bardzo złe, to żaden lekarz nie odkładałby podpisania ich z braku czasu, tylko podpisał od razu ! Musisz poczekać do jutra, tu się niestety nic nie poradzi :( Co by nie było, na pewno będzie dobrze, MUSI BYĆ !! Iskierko, wspominałaś, że utyłaś ?!?! JA mam Twoje zdjęcie wcześniejsze (pamiętasz, to z dyplomami) i teraz jesteś znacznie szczuplejsza ! A ja bym tak chciała UTYĆ chociaż z 5-6 kilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Miło Cię poznać mała :-) Dzięki za fotki. Śliczne dziewczyny... po mamusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Miło Cie poznać mała :-) Dzięki za fotki. Śliczne dziewczyny... po mamusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu moze masz racje:)ale wtakich przypadkach zawszemysli sie o najgorszym...niestety..... Ale kobietki wysłałam dzis totka i jak wygram to pojade gdzies do prywatnej kliniki moze do Ameryki.... Pomazyc warto?????Prawda>????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaneta, za to jest dzisiaj w puli totka mogłabyś sfinasować leczenie każdej z nas, i to bez większego uszczerbku finansowego ;) Powodzenia ! Zarówno w sprawach ginekologicznych, jak i w losowaniu (a bardziej w tym pierwszym...). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Żanetka jak czytałam co napisałas to od razu nasunęło mi się jedno... kazali Ci czekać na wynik tydzień bo jaśnie wielmożny pan doktor jest zbyt zajęty żeby gryzmoł na nim postawić i pewnie czekałabyś tydzień, ale ponieważ jak rozumiem potrząsnęłaś nimi trochę to odbierasz jutro i to wszystko... nie denerwuj się, że jest coś nie tak... dobrze zrobiłaś. Jutro wszystko się wyjaśni a lekarz musi porozmawiać przy odbiorze wyniku po wycinkach czy konizacji ( nie doczytałam wszystkiego - mam jeszcze 10 stron zaległości więc nie wiem jaki wynik odbierasz). Pewnie wcisnęli Cię na te godzine bo akurat pan(i) doktor ma chwilkę czasu. Nie martw się tym. Basiu dzięki przez te nerwy schudłam dużo jak czekałam na wyniki a teraz znowu przytyłam.. jak na huśtawce. Lecę podlewać ogródek - buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu napewno o Was nie zapomnę:)Jutro dam znac...... Póki co trzyma mnie jedna piosenka Pokonam siebie-Feela....cos co mnie podnosi na duchu....słucham jej do znudzenia....istaram sie uwierzyc w te słowa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eisha, już pisałam, że z Ciebie laska a mąż ciacho, ale teraz oglądałam jeszcze raz Wasze zdjęcia i zwróciłam uwagę na stylowe wnętrze... Piękne ! Jeśli to Wasz dom to zazdroszczę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestescie takie kochane.....iskierko 13131313 dzieki za słowa otuchy....miło tu byc z Wami...bardzo sie ciesze ze znalazłam to forum.....wszystkie mamy podobne problemy.....buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×