Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyyyy

GINEKOLOG W OLSZTYNIE

Polecane posty

Gość też szukająca
Dziewczyny, ponawiam prośbę o polecenie jakiejś dobrej pani ginekolog w Olsztynie, na wizytę u której nie trzeba czekać miesiącami. To pilne. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobry jest
pan ginekolog przyjumujący w budynku np McDonalda, ale tam nie robią cytologii. Ale lekarz ten jest na prawdę ok choć może troszkę mało kontaktowy i trzeba się domagać informacji. ale warunki są bardzo dobre, jest oddzielny pokój do przygotowania się przed badaniem i rozebrania się, jest tam toaleta bidet i ręczniki i umywalka ...tak w razie czego chyba.no oczywiście droga na fotel na bosaka i z gołym tyłkiem ale to chyba wszędzie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkaaaa
Też słyszałam , że Majewicz jest dobra, moje kumpele chodzą do Niej, tylko dostać się ciężko !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam pana Grzegorza Wodzyńskiego przyjmuje w przychodni na rogu Kościuszki/Kętrzyńskiego.Bardzo miły i rzeczowy człowiek. Wizyta 60 zł z usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaj tu
hej! ja tez znam swietna pania ginekolog, przyjmuje prywatnie. drLucyna Litepło tel 603782648.przyjmuje we wt i sr od15,jest ordynatorem w miejskim szpitalu. naprawde super babka, mila kochana, az che sie do niej chodzic. nie pamietam adresu ale jak zadzwonisz to powie ci gdzie (na pieczewie) polecam pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwka_84
Ja także chodze do dr Beaty Majewicz :) I tak jak moje poprzedniczki uwazam że jest supeeeeerrrr.. Przyjmuję na ul. Żołnierskiej 14 c ( w bratniaku koło grawiatcji) , no ale trzeba się rejestrować parę m-c wcześniej tzn.z 2 m-c wcześniej, oto numer tam : 522 21 59 oraz na ul.Polnej 1 ( tutaj przyjmuje prywatnie i wizyta kosztuje 50zł w tym cytologia,USG,wszytko - od razu można umówić się na wizytę) , oto numer : 527 09 63 :) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś byłąm zapisać się u Pani Majewicz i PAni w recepcji powiedziała mi, że gdybym miała do 18 lat, znalazło by się miejsce, a że mam 20 lat, to mnie nie zapisze, bo nie ma już na kiedy :-( W związku z tym moje pytanie - czy znacie Panią ginekolog Beatę Romaszko?? Co możecie o niej powiedzieć??? Z góry dziękuję i pozdrawiam bardzo serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwirek
Witam! Za posrednictwem tego forum chciałbym serdecznie "podziekować" pani Panil- Rogińskiej która przyjmuje w przychodni przy ulicy Szrajbera(naprzeciwko Mc Donalda) Dzieki jej diagnozie -ja, moja żona oraz nasze rodziny przeżyli kilkudniowe piekło!!! Pani doktor po wizycie USG zdiagnozowała(podkreslam zdiagnozowała nie podejrzewała) krótką kość udową u naszego dziecka. Po za tym ogłosiła to w taki sposób-(widac że babka "ma podejscie psychologiczne") że mało moja żona nie dostała zawału. Na szczęście lekarze w Szpitalu Miejskim zdementowali tą sraszną wiadomość(wszystko było i jest jak w najlepszym porządku), dziwiąc się przy tym strasznie na jakiej podstawie można tak straszyć kobiety i poradzili jak najszybciej zmienić lekarza. Po za tym dowiedziałem się że to nie pierwsza taka diagnoza pani doktor. Nie pozostaje mi nic innego tylko zyczyć pani Pnfil Rogińskiej żeby jej dzieci, ona lub ktoś jej bliski przeżył coś takiego jak my przeżylismy. pozdrawiam "SERDECZNIE" PANI DOKTOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrr
Panfil-Rogińska przyjmująca na Szrajbera jest z lekka dziwna...wrecz zmusila mnie siła do badania, choć powiedzialam,że nie jestem gotowa:( Prosilam o usg bo kłuje mnie cos z prawej strony i podejrzewałam,że to torbiel...ona stwierdzila ze nie bedzie! zadnego usg ona moze to recznie wykryc...troche to bylo nieprzyjemne:\ Zreszta siedzialm pół naga na fotelu a ona rozmawiala przez telefon z 10 min, olala mnie sobie równo:\ Potem gdy zapytałam o cytologie powiedziala ze jestem za mloda(mam 20 lat) i ze robi ja pd 25 roku zycia;\gorszego klamstwa nie slyszalam rrrrrrrr A tabletki antykon. przepisala mi na pol roku Z jej tonu wnioskowalam ze jej sie nie chce ze mna gadac, mam sobie isc i nawet po recepte nie przychodzic bo moge od pielegniarki wziac Jezu co za baba, ona kobiety do grobu doprowadzi Bylataka oschla ze az przykro.. Jesli tam pojde to tylko po recepte...bo przepisuja nawet na pol roku z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_80
pani Panfil-Rogińska uświadomiła mnie, że wszystkie tabletki antykoncepcyjne sa takie same!! Poszlam do niej z prosba o badanie hormonalne i zmaine preparatu, bo zapisany przez nia wczesniej mi nie służył. Na to usłyszałam, że tabletki to luksus, i że nie każdy może sobie na nie pozwolić i że wszystkie są takie same i zmiana nic nie da....Ręce opadają...więcej tam nie poszłam. POszła natomiast moja mama, po hormony dla pań około 50tki. Po pierwsze usłyszała, po co Pani to? a potem dostała receptę na pierwszy lepszy preparat bez badań poziomu hormonów... jeszcze jedna miła historia od pani Panfil Rogińskiej, studiowałam poza Olsztynem, więc czasem po receptę chodziła moja siostra (w karcie było zapisane, ze może odbierać je za mnie). Jakie było jej zdziwienie, jak pani doktor ktoregos razu zmusiła ją do badania, bo inaczej ni wyda recepty!! Brakowalo jej pacjentow do refundacji, czy jak? Omijajcie ten gabinet szerokim łukiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppooommmoooccc
Ja także słyszłam że pani doktor Majewicz jest dobra i bardzo sympatyczna ale osobiście jeszcze u niiej nie bylam, choc mam taki zamiar. Chciałam sie zapytac co sadzicie o doktorze Niczyporowiczu (przyjmuje na Janowicza), o doktorze Kopcinskim (przyjmuje na wilczyńskiego 27a) i doktorze Zaryjewskim (przyjmuje na Wojska Polskiego - Malarkiewicz i spółka)??????? Proszę doradźcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martanic
Jeśli ginekolog w Olsztynie,to polecam dr Tomasza Waśniewskiego. Świetny lekarz,fajny człowiek. Kompetentny, pomocny, miły, uczciwy.Prowadził moją ciąże i byłam z niego bardzo zadowolona. Jeśli kolejny raz będe w ciąży - z pewnością do niego się zgłoszę. Polecam każdemu (każdej :) Przyjmuje na ul Grunwaldzkiej,za sklepem medycznym Pozdrawiam ,Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shimmery
Szczerze polecam dr B.Majewicz-chodzę do niej już kilka lat i nie zamieniłabym jej na inną/innego ginekologa.Chodzę do niej prywatnie na ul.Polną(za wizytę bierze 70 zl.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie moje kochane...ja leczę się na niepłodnośc..więc mam doświadczenie...na pewno niech żadna nie idzie do p. Romaszko..przez nia straciłam pół roku:( jest miła..ale niestety mało kompetentna...potwierdzam fakt, że p. Majewicz jest super!!!!każdy kto u niej był..jest zadowolony!!świetna kobieta, fachowiec, miła...Pan Niczyporowicz-też w porządku. Acha i jeszce słyszałam opinię o p. Boczkowskeij, z Warszawskiej, że tez miła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shimmery...czy pani doktor M. zajmuję się leczeniem niepłodności? prosze o poważna odp. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana24---> tez slyszalam, ze majewicz jest dobra. alee szczegolnie chwala ja osoby ktore sa w ciazy albo potrzebuja tebletek. jezeli chodzi o nieplodnosc to slyszalam ze nie jest w tym az tak swietna, z reszta jak wiekszosc ginekologow, dlatego najlepiej szukac gin-endo. w sumie to tez zalezyt mi na takim kims. jezeli ktos wie to baaardzo prosze o kontakt do takiego lekarza (najlepiej do jakiejs pani lekarki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Agnieszka:) ja mam własnie problem...i to duży, bo nie chcę tracić czasu na szukanie specjalisty..a znaleźć dobrego nie jest łatwo. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki diana za link..naczytalam sie tam tyyyyyle, ze juz nie wiem... zalezy mi szczegolnie na lekarzu (a w sumie lapiej to lekarce) ktora jest ginekologiem endokrynologiem. mam problemy z hormonami przez co sprawy ginekologiczne tez nie sa w porzadku....jezeli znacie jakas taka pania to pliiiiiiiiiiiiiiiis napiszcie a co do tego dr frackowiaka to gdzie on przyjmuje?? i jak wiecie to ile za wizyte?? w sumie bylo juz napisane ale temat niezbyt swiezy i na pewno cos sie zmienilo................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aga..wiesz, mi też zależy na kobiecie..u nas znowu sa problemy z zajściem w ciążę..chciałąbym aby zajął się nami ktos kompetentny! Myslałam, o pani Majewskiej..ale skoro, ona nie bardzo od tych spraw..nie mam pojęcia..do tej pory leczyłam się u p. Romaszko..no ale jestem niezadowolona!!!i nie polecam tej pani.Aga jak znajdziesz panią doktor, która odpowiada naszym wymaganiom..daj znać:) buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana, wczoraj spedzilam tyyyyyle czasu przy kompie i myslalam ze kogos znajde...ale niestety...jak piszesz to u Ciebie sa problemy z zajsciem w ciaze. ja nie wiem czy u mnie sa, ale moge podejrzewac ze sa. zreszta u mnie w rodzinie to wszystkie baby to przechodzily. juz mam problemy hormonalne i wiem co to znacvzy isc do kogos kto sie kompletnie na tym nie zna. nawet gdzies czytalam ze jedna dziewczyna poszla wlasnie z takimi problemami do zwyklego gin i on jej powiedzial ze sie na tym nie zna i odeslal ja to tego frackowiaka. i prawdopodobnie wszystko wylapal co jest nie tak. on ma tytul doktora i chyba sie do niego przejde. chociaz szczerze mowiac to nie chce isc z tym do faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hero
czytalam wasze wpisy- gratuluje Diana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×