Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyyyy

GINEKOLOG W OLSZTYNIE

Polecane posty

Viki ja też idę 1 czerwca!:) a na którą masz? bo ja na 17? może sie spotkamy. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki333
Ja na 18.40 więc chyba sie nie spotkamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghamra
hej dziewczyny! ja już po wizycie i co tu dużo mówić,pani doktor jest aniołem;).Nie dość,że miła i co najważniejsze delikatna to i rozluźni,porozmawia,pośmieje się...jestem bardzo zadowolona!i zdrowa:).pozdrawiam.I dziekuję wam dziewczyny bo to dzięki temu forum i przede wszystkim wam trafiłam do dr.Majewicz.bardzo dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghmara..no widzisz:) bardzo mnie to cieszy, ze jesteś zadowolona:) A co u pozostałych dziewuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka ana
Hej Dziewuszki! Ostatnio was zanidbuje, ale to przez te zaliczenia na koniec semestru. Jeszcze ta pogoda-MASAKRA!!! właśnie odpoczywam po kole. Co do pracy mgr,to ja własnie zaczynam.Aż się boję.... Pozdrawiam gorąco, albo lepiej może chłodno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki333
Hej, Pogodę mamy niesamowitą. W niedzielę bylam z mężem popływać na łódce nad Gimem i powiem Wam, ze poczułam prawdziwe wakacje i letnie przygody :))) Najgorsze jest to, ze spiekłam się troszkę (ręcę, nóżki, dekolt), zasłoniłam tylko twarz - a podobno w ciaży to niewskazane :( Mam nadzieję, ze słoneczko poświeci dla nas jeszcze trochę a burze i gradobicia będą nas omijały tak jak do tej pory ;) Diana24, widzisz kolejna osóbka zadowolona z naszej Pani Doktor :) Nie wiesz czy ona pracuje w jakimś szpitalu w Olsztynie. łatwiej byłoby podjąć decyzję o miejscu porodu. A moze Ty już wybrałaś. Podziel się opiniami. Ja słyszałam, ze Wojewódzki jest ok pod względem ciaż trudnych a Miejski ogólnie bardziej przyjazny, mila atmosfera, pielegniarki ok. Ja bym się skłaniala ku Miejskiemu :) Tak w ogóle to dziś sobie pomyślałam, ze ja lezałam w szpitalu tylko gdy się rodziłam z moją mamą i teraz będę znów przy porodzie ale swoim. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki, pani Majewicz pracuje w szpitalu wojewódzkim:) i ja się do tego szpitala wybieram rodzić. Miejski był ..kiedyś fajny, terazz bardzo się zepsuł. Słyszałam kilka opnii..i niestey nie pozytywnych. A wczoraj nawet rozmawialam z koleżanką która ma 2 letniego synka..i młwiła że tylko wojewódzki!!w miejskim rodziła wcześniej...i jak przyjechała w nocy na porodówke..to wyszła zaspana pani doktor nie zbyt przyjemna i tylko brakowało jej powiedzieć..przepraszam, ze pania budze! Tak więc wojewódzki i koniec!!a może trafię na dyżur mojej pani doktor? fajnie by było. Dobra ja zmykam bo musze iść zrobić test na glukozę:(brrrr..niestety konieczność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska107
Witam nie czytalam od poczatku wiec moze ktos juz pisal o dr Kawce przyjmuje w Szpitalu Wojskowym sa do niego spore kolejki, ale jest naprawde bardzo dobrym lekarzem.Prowadzil obie moje ciaze i wyleczyl mnie z rzesistka, ktorego zlapalam w Szpitalu Miejskim po drugim porodzie. Niby prosta rzecz wyleczyc grzyba lub rzesistek, ale nie wielu lekarzy potrafi zrobic to na stale, a nie na kilka tygodni lub mc po czym wszystkie grzyby wracaja. Nie polecam natomiast gr Dywanskiego, ktory przyjmuje rowniez w tym szpitalu bardzo niedelikatny i ogolnie nie przyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka olsztyna
no a co z dr Przybyłowiczem? jakies opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka ana
O Przybyłowiczu nic mi nie wiadomo :-/ także nie pomogę. Pozdrawiam wszystkie panie uczące się do sesji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki i jak było u pani doktor? U mnie ok, synek zdrowiutki, ma już 20, 5cm i waży prawie 900g. Ja tez zaliczam się do tych nieszczęśników co maja egz. i obronę:( Został mi jeden egz. no i dokończenie pracy:( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiemi
mieszkanko olsztyna - byłam parę dni temu u Przybyłowicza. Hmmm.... Niby wszystko ok - miły, wszystko mówi, np. co widać na usg. Ale są 2 sprawy: jak przyszłam to czekałam 0,5 godz na wizytę, no ale to jeszcze nie taki problem. Gorzej, że dr. Przybyłowicz wiedział, że ma opóźnienie i miałam wrażenie, że chce mnie jak najszybciej spławić, bo klientki czekają. W tym momencie się zastanawiam po co zapisuje pacjentki co 15 min, skoro ma chyba swiadomośc, że jeśli przychodzi kobieta we wczesnej ciąży na pierwszą wizytę, to chyba schodzi to trochę dłużej niż 15 min... I druga sprawa - na wiele moich pytań odpowiadał "nie wiem", albo nie do mnie takie pytanie, ja sie na tym nie znam", w takim razie pytam do kogo? Kto ma odpowiedzieć na moje wątpliwości, jesli nie lekarz prowadzący??? No i ta cena za wizytę - 100 zł. Trochę wygórowana. Nie chcę Was zniechęcać, ja po prostu jestem bardzo krytyczna. Ale ogólnie było ok. I u niego będę prowadzić ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka b 27
w jakich godz. przyjmuje majewicz na żołnierskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki333
U mnie niestety nie jest dobrze :( W dzień dziecka dowiedziałam się od Pani Majewicz, ze na 99% zarodek obumarł w 6 tygodniu. Tak strasznie mi przykro... Mieliśmy z mężem zobaczyć bijące serduszko a dowiedzieliśmy się, ze dzidziusia nie będzie. Tak jak na I usg tak i teraz wielkość zarodka wskazuje 6 tydzień a to jest już 9 tydzień. Nie chce mi się żyć ale jeszcze ten 1 % sprawia, ze zalana łzami przegrzebuję internet wzdłuż i wszerz, szukam podobnych przypadków, jednym słowem się łudzę, ze może stanie się jakiś cud i dziś na kolejnym usg u innego lekarza serduszko się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka ana
Viki trzymaj się!!! Jestem z Tobą, wierzę że ten 1 % okaże się 100%!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki333
Niestety nic z tego, kolejny lekarz potwierdził ten smutny fakt. W środę idę na zabieg :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki..tak bardzo mi przykro:( nie ma słów aby ocenić w jakim stopniu Cię rozumiem. Prosze trzymaj się dzielnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka ana
Przykro mi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghamra
ja także przesyłam pozdrowienia.Trzymajcie się dziewczyny.ten temat nie może uschnąć...mnie bardzo pomógł...:)może teraz jest mniejsze zainteresowanie bo ta nieszczęsna sesja...u mnie już jeden egzamin do tyłu:(.poszłam po 2 do indeksu bo już nie wyrabiam a 3 egzaminy z dnia na dzień to już przesada(pon.,wt.,śr.).Pozdrawiam jeszcze raz cieplutko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghamra, chyba masz racje...tez tu rzadko ostatnio zagladam, jeszcze 2 egz przede mna a 2 za mna, jeden zaliczony a drugi....jutro sie okaze. pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja już ostatni egzamin zdałam..i teraz \"tylko\" obrona pracy mgr..będzie cięzko, bo moja pani promotor nawet jej jeszcze nie zaakceptowała:( Poza tym czuję się super, synek pięknie rośnie..oby tak dalej. Całuje was i pozdrawiam ciepło. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka ana
Cześć laski.Ja już też mam po egzaminach,bez kampanii wrześniowej się obędzie :-) Jutro wracam do domku,ale obiecuje że czasami wpadnę na czacika. Pozdrawiam was gorąco,do usłyszenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POPROSZĘ TEL.DO WAŚNIEWSKIGO
Dziewczyny! TEl do pana Tomasza Waśniewskiego z ul.Grunwaldziej potrzebny pilnie!!!!Pomózcie!!!PROSZĘ!!!nie moge znaleźć w necie tego kontaktu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tel.....
Dziekuje slicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×