Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyyyy

GINEKOLOG W OLSZTYNIE

Polecane posty

hej:) moja koleżanka miala problem z okresem i nie wiadomo co bylo przyczyna jego zaniku i od roku nie miala okresu. pani majewicz przepisala jej tab antykoncepcyjne i kazala czekac az okres nadejdzie. i nie nadchodzil poszla jeszcze raz i nic nowego sie nie dowiedziala, dalej musiala czekac, a dziewczyna ma 21 lat. cale szczescie dostala okres, no i bierze teraz tab anty.... do tej pory nie wie od czego to zalezalo...ale to tyl;ko ona miala taka sytuacje. inni sa zadowoleni, wiec pewnie kobieta jest w porzadku :) ja bylam u dr Frackowiaka i ogolnie bylam zadowolna z wizyty, wytlumaczyl co i jak. potem kazal zadawac pytania jezeli czegos nie rozumiem no i potwierdzil u mnie PCO. zastanawiam sie czy moze pojsc do innego lekarza. i mysle o tym wlasnie zeby pojsc do pani Majewicz. ale to dopiero w czerwcu...pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko, lekarka studencka skierowała mnie na badania do ginekologa a jestem w Olsztynie dopiero od pazdziernika - I rok studiów. Nie wiem do kogo mam sie udac a chcialam zapytać się o Waszą opinię na temat ginekologa studenckiego, który przyjmuje w DS 1, bo to bedzie moja pierwsza wizyta i obawiam sie troche tam isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia na temat p. doktor z DS 1. Zachęcam abyś poszła do p. Majewicz na kasę chorych w Bratniaku-na Żołnierskiej-to też dom studenta i tam ta pani przyjmuje:) ja się u niej leczyłam, teraz prowadzi mi ciąże..powtarzam to juz n-ty raz-WARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlaśnie po przeczytaniu Waszych postów i Twojej rekomendacji zdecydowałam się pójść do dr Majewicz :-) tylko raczej pójdę prywatnie bo zależy mi na czasie. Mam jeszcze prośbe by ktoś napisał ile kosztje wizyta u niej bo widzialam, że są pewne rozbieżności, jedni mówią że 50 zł a inni że 70 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
70zl-to jest koszt wizyty+usg dopochwowe+ badanie lakarskie. Jeśli chcesz zbadac piersi zapłacisz w sumie 80zl:) napisz jak było na wizycie..myślę, ze nie pożałujesz:)pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki333
Hej, Jestem we wczesnej ciąży (3 tydzień) lecz na podstawie badań, które zrobiłam na własną rekę wychodzi, ze mam niedoczynność tarczycy. Byłam z tym u dr Wańczyka lecz dla niego nie jest to problemem :( Twierdzi, ze wszystko ok. Chciałabym dla potwierdzenia odwiedzić jeszcze jakiegoś gina lub endo. Jestem zapisana do Frąckowiaka, myślicie że pomoze ? Czy on takze prowadzi ciąże? Myślałam, zeby prowadzić sie u Majewicz lub Waśniewskiego. Doradźcie, może macie podobne problemy hormonalne w ciaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wiesz co ja miałam problemy w ciąży wześnej-zagrożenie poronieniem, jestem u pani MAjewicz-i rewelacja! moja kolezanka chodzi do WAskieiwcza i mówi, że super!! NAtomiast ta sama właśnie koleżanka leczyła się u Frąckowiaka-i...okazało się że ma torbiel. PAn F chciał jej wszytsko usunąć łącznie z macicą, przepisał złe leki...dzięki Bogu trafiła do p. WAskiewicza. TAk więc Agnieszko jak TY czytasz ten wpis..pomyśl o tym lekarzu. KOleżanka mi mówiła, że dyplomów na ścianie ma mnóstwo..ale czy jest taki wspaniały? ja bym się zastanowiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście WAśniewskiego...pokręciłam nazwiska:) P.s Dodam Viki, że obecnie jestem w 6 miesiącu ciąży..i jest wszytsko super, ale przez pierwszy miesiąc-łóżko było moim przyjacielem:(ja polecam Ci p. MAjewicz..jak zawsze zresztą-sprawdzona i dobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i*g*a
na pewno odradzam dr. Beate Romaszko - mila ale nic poza tym. Chodzilam kiedys do dr.Korolczuk i bylam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki333
Diano, dziękuje za odpowiedź. Frąckowiaka wybrałam jako endokrynologa gdyż mam problem z tarczycą natomiast do prowadzenia ciąży na pewno wybiorę kogoś innego. Tylko teraz czy Majewicz czy Waśniewski? Wychwaliłaś obydwu :) No ale to już miejszy problem wybrać z dobra :) Kiedy powinnam odwiedzić po raz pierwszy ginekologa prowadzącego? Zastanawiam się j nad tym Frąckowiakiem czy się nie wycofać, może znacie jakiegoś dobrego endo, który na poczatek pomógł by uregulować moje hormony tarczycy? Iga, Ty wymieniłaś endo czy ginów? Diana, cieszę się, ze zagrożenie u Ciebie minęło i życze Ci abyś urodzia zdrową dzidzię :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka olsztyna
ktory lekarz z tych wymienionych ( Wanczyk, Majewicz, Wasniewski) zajmie sie najlepiej pco, hiperprolaktynemią i chyba tez niepłodnioscią? Frąckowiak nie pomogl mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki333
Mieszkanko Olsztyna, Frąckowiak nie pomógł? Czyli nie polecasz go. Tyle osób twierdziło, ze on jest nie tyle dobrym ginekologiem-położnym a endokrynologiem więc czemu nie pomógł zbić prolaktyny? Badałaś hormony tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka olsztyna
ja po prostu nie lubie tego Frackowiaka, nie jest miły, wszystko szybko, mialam badany poziom tarczycy i mam lekko podwyzszone TSH chociaz w normie, ale on twierdzi ze jest troche za wysokie i nic z tym nei robi, na razie biore bromergon, z pco nic nie robi, nie wiem juz gdzie mam isc, wczesniej chodzilam do Opackiego i do takiej ginekol-endokr Ciechanowicz, tez srednio, normalnie nie moge w tym naszym Olsztynie znalezc dobrego ginekologa:-) Wybralam sobei tych 3 lekarzy moze jeszcze Przybyłowicza i bede chyba chodzila po koleji i sprawdzała kto mi podpasuje O Frackowiaku mowią i dobrze i zle, ja po prostu nie lubie do niego chodzic, wolę lekarza ktory bardziej sie przejmuje pacjentką i poswieca wiecej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka olsztyna
aha prolaktyne zbijam a po niedlugim czasie jest jaka była, mi juz bardziej chodzi o to pco, bo wiem ze prolaktyne nie tak łatwo zbic na stałe, a z pco mam problem, włosy rosną na brodzie z głowy wypadają a on nic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki333
No to Ty masz ewidentnie małą niedoczynnosć, tak jak ja zresztą . Ten sam problem z włosami. Nigdy nie zbijesz prolaktyny jesli nie będziesz leczyć tarczycy. Ja też mam w normie TSH ale podwyższone - 4,22 no i FT3 FT4 w dolnych granicach. To nie są dobre wyniki. Nie polecam wobec tego Wańczyka gdyż dla niego TSH ponad 4 jest ok. Nie wziął pod uwagę tego,ze jestem w ciąży i grozi mi poronienie a nawet wady u dziecka :( Dobrze, ze napisałac mi o Frąckowiaku swoje zdanie, nie pójdę do niego. Dr Wasniewski telefonicznie polecił mi z endo dr Bauknecht i Aksamit. Chyba zapiszę się do Bauknecht, przyjmuje na Nagórkach. Napisz jakie masz TSH!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka olsztyna
TSH mam 3.18, niby w normie, ale Frackowiak powiedzial ze to za duzo i wynik powinien byc do 2, na razie nic z tym nie robie, pewnie czeka do nastepnych badan, a F3 i F4 nigdy nie robiłam na razie chodze jeszcze do Frackowiaka bo za 2 miesiace obiecal mi w koncu skierowanie na rezonans przysadki, potem zobacze co mi zaleci dalej ale i tak chce zmienic lekarza na bardziej przyjaznego. Ja sie tarczycą nigdy nie interesowalam bo zawsze mialam dobre TSH, w zeszlym roku mialam 1,5, wiec nie znam lekarzy leczacych tarczyce, ja szukalam lekarza zajmujacego sie pco a przy okazji wyszla prolaktyna i ją wlasnie wykryl Frackowiak, wiec moze nie jest taki najgorszy, inni a bylam u kilku nigdy nie zlecili zrobienia testu MTC, nigdy nei zlecili kortyzolu, dhea, 17-ohpg a on zapisal mi takie badania, ale jak mowie place 80 zł wizyta kilka minut, usg tylko dopochwowe tez moment, nie ma badnia jajnikow, nie ma usg jajnikow, on jest dziwny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki333
No to ja już nie wiem teraz. Musi być niezły skoro nie twierdzi na oślep, ze TSH mieszczące się w normie ( do 5) jest ok. Z drugiej strony podobno w ciąży TSH szaleje i moze niesłusznie zjechałam Wańczyka. Generalnie to bardzo miły i sympatyczny człowiek, odpowiadał na każde pytanie ale wpieral mi, ze nie mam niedoczynnosci tarczycy. Jestemzapisana do Frąckowiaka ale przez moment myślałam o rezygnacji. Boję się trafić do kolejnego endo , który uzna że TSH 4.22 to dobry wynik. U Ciebie widzę ok TSH chociaż dla starających się powinno wynosic do 2 max, więc powinien coś z tym zaczać robić. Co mi radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki333
A i jeszcze jedno, ja bym Ci radziła jeszce dolączyć Przybyłowicza do tego kompletu. Gdzieś czytałam, ze jest dobry przy tego typu problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka olsztyna
hmm z tą Majewicz tez mi znajoma napisala ze nei byla za bardzo zadowolona Napisze Ci co mi w mailu napisala jedna dziewczyna o Majewicz "Tylko w sumie trochę zawaliła-nie zrobiła mi obowiązkowej w ciąży cytologii, nic niee mówiła o nadżerce (która ciągle jest), no i w badaniach toksoplazmozy oparła się na połowcznych wynikach które ani jej nie potwierdzały , ani nie wykluczały, ale jej to wystarczało:(((( (Sama sobie dorobiłam resztę, żeby sie upewnić). Po tej toxo to z niej zrezygnowałami " Idz do Frackowiaka skoro sie juz zapisalas, zobaczysz co Ci powie, moze on zadecyduje inaczej niz Wanczyk A w razie czego mozesz sie przejsc do Przybyłowicza albo Wasniewskiego. Na forum gazety wyborczej jest biala lista ginekologow i najwiecej dobrych opinii mają wlasnie Wasniewski i Przybyłowicz. Ten ostatni podobno w razie trudnej ciazy jest w kontakcie z profesorem z Bialegostoku. Tylko ze jak jest problem z tarczycą to tym musi sie zajac endo, a probowalas zwyklego endokrynologa (Tarasiewicz, Ankowską)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki333
No widzisz, to Majewicz odpada. Wolałabym zeby ktoś mnie kierowal a nie sama miałabym o tym pamiętać. Na prowadzącego ciązę drogą eliminacji wybieram zatem Waśniewskiego. Czytałam też to forum - biała lista. Masz rację, najwięcej dobrych opinii było o Waśniewskim i Przybyłowiczu. Ja dzwoniłam do Waśniewskiego zeby zapytać czy z wynikami tarczycy we wczesnej ciąży moge do niego pójś i stwierdził, ze powinnam z tym pójść do endo. Polecił mi właśnie Bauknecht, Aksamit. Ale opinie na forach sa różne i chyba powinnam udać się do gina -endo na początek. Potem do Waśniewskiego. Pójde do tego Frackowiaka, trudno,jakoś zniosę jego nieuprzejmość. Często byl chwalony na forach ale równie czesto pisano o nim właśnie, że bardzo szybko załatwia pacjętki i niewiele wyjaśnia. Kurcze, ale skoro ma wiedzę to chyba niejest zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka olsztyna
Frackowiak moze nei jest nieuprzejmy ale mi taki styl jak on ma nie odpowiada, pojdziesz to sama zobaczysz:-) Nie twierdzę ze on nie ma wiedzy bo w koncu ma 2 specjalizacje i doktorat, ale na prowadzenie ciazy to on sie na pewno nie nadaje Jak jestem u lekarza to chcialabym sie wypytac o rozne rzeczy tym bardziej ze płacę za wizytę, u niego jest z tym ciezko, popatrzy w wyniki, zapisze recepte i do widzenia, jak mu powiedzialam o wlosach to mnie wysłal do dermatologa jakby dermatolog mi cos pomógl skoro to sprawa hormonów. Ja jeszcze troche poczekam i sie zapisze do innego, juz dzwonilam do Wanczyka panstwowo, czeka sie 2 miesiace, moze on bedzie bardziej skory do rozmowy, a jak nie to ta dwójka pozostałych, w koncu musze znalezc dobrego ginekologa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki333
Dziękuję Ci bardzo Mieszkanko za pomoc w rozwianiu moich wątpliwosci. Życzę abyś wreszcie znalazła gina, który pomoże Ci w walce z hormonami :) Będę tu zaglądać więc jak będziesz miała jakieś nowe wieści pisz :) A ja napiszę co orzekł Frąckowiak. Mam nadzieję w duchu, ze to samo co Wańczyk - brak niedoczynnosci i po prostu wpływ ciąży na wzrost hormonów. Byłoby super. Ale to się okaże. A dr Wańczyk na pewno będzie skory do rozmowy, tak jak pisałam wcześniej to bardzo miły i cierpliwy człowiek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..dziwę się, ze p. MAjewicz nie zrobiła cytolgii..mnie się od razu spytała kiedy ostatnio była robiona, a ze 3 miesiące wczesniej nie robiła. Co do badań..nie narzekam, wszytsko co potrzebne zleca, nawet sama piersi mi badała..co się nie zdarza często lekarzom:( bez uprzedniej prośby. Nie zdziera kasy i jest zawsze miła..ja jej nie zmienię..a co opini, każdy ma swoją. Nie ma lekarza idealnego:( O Wanczyku też słyszałam różne. Jednak o Frąckowiaku, któraś osoba z kolei mówi..źle!!! A co pierwszej wizty ja miałam jak byłam w 3 tyg ciąży. Prowadzi ją dobrze i nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Na wszytskie pytania odpowiada szczegółowo bez pośpiechu. Oczywiście wybór nalezy do WAs, ale plecam wam stronkę GINWEb, sa tam zdjęcia gabinetów, opisy zdjęcia lekarzy,tzreba odszukac OLsztyn..a reszta sama się znajdzie:)polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki333
Dzięki Diana, bardzo fajna stronka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam:)w ciązy nie jestem wiec nie bede sie zbytnio udzielac...w olsztynie u ginekologa bylam tylko u dr Frackowiaka, wiec moge opisac pierwsze wrazenia: weszlam opowiedzilam wszystko, zbadal, powiedzial co i jak i ja rowniez pytalam - to tez odpowiadal. tylko tak przypomnialam sobie, o czym wczesniej pisalyscie, ze jezeli wynik jakiegos hormonu jest ciut ciut ponad norme to on uwaza ze jest w normie... no dla mnie to dziwne troche sie wydalo ale jak lekarz tak mowi to w sumie mu uwierzylam. ale mimo wszystko nastepnym razem pojde do p. Majewicz, aby upewnic sie czy potwierdzi to co powiedzieli poprzedni lekarze:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka olsztyna
Vikki i jak wrazenia po wizycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik_24
hej dziewczyny na formu trafilam niedawno i troche sie pogubilam:P pisze bo mam prosbe czy moglybyscie mi podac namiary na doktora waśniewskiego, frackowiaka i pania doktor Majewicz (mam nadzieje ze nie pokrecilam nazwisk) chodzi mi o numery telefonow i wizyty pytwatne ni e na nfz. z gory dziekuje badzo zalezy mi na czasie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tylko do
wasniewskiego ale polecam 089 5218067 do gabinetu 601930079 prywatna kom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki333
Witam, Mieszkanka, jeszcze nie byłam, mam wizytę na 7 maja ale ciągle się waham i chyba pójdę jednak do dr Bandurskiej. Co Ty na to? Znasz tę Panią endokrynolog? Co u Ciebie? Jeśli chodzi o prowadzącego ciążę lekarza to zdecydowałam jednak, ze z kobietką będzie prościej więc idę do dr Majewicz. Madzik, Namiary na ginekologów o których prosisz są na stronce - link str. 4 tego forum. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×