Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyyyy

GINEKOLOG W OLSZTYNIE

Polecane posty

Gość viki333
Diana24, mam do Ciebie pytanko bo już jestem trochę skołowana tym co czytam w necie :) Jaką dawkę kwasu foliowego brałaś w I trymestrze ciąży. Ja biorę 0,4 mg i obawiam się, ze to trochę mało. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka ana
Ghmaro, dokładnie nie pamiętam jak przyjmuje pani Majewicz. na pewno we wtorki, czwartki i soboty. czekasz może tydzię a czasem 4 dni.Zadzwon na Polną w godzinach otwarcia i się zarejestruj.A kiedy to już od Ciebie zależy w sumie.Można też na komórkę zadzwonic ale ja jeszcze tego nie praktykowałam. Dziewczyny jeżeli chodzi o fryzjera to na Mlecznym salon Urszuli polecam. Tam jest fajna dziewczyna Przemka-jestem zadowolona. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghamra
dzięki za rady!jutro spróbuję...:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki..ja brałam przed ciążą i w pierwszym trymestrze Folik-to zupełnie wystarcza..tylko nie pamiętam jaka to dawka:( Agnieszka..byc moze się spotykamy:) koniecznie musimy się umówić na jakiś znak rozpoznawczy:):)jak byśmy się mijałay-hi, hi:) Co do przepisywania leków..u p. Majewicz nie płące..ale jak chodziłam do p. Romaszko..owszem płaciłam-nie tylko za wypisanie leków, ale i za odczytanie wyników..i to normalną cenę jak za wizytę!!!:( Ja dziś wróciłam z komunii chrześniaka-jestem padnięta:( ale było cudownie:)mały zadowolony..więc ja też! Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Diana no wiesz, ja to cibie po brzuszku moze poznam:) gorzej bedzie ze mna:D, ale mozliwe ze bede miala w reku Primavere:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka..no nie wiem, nie wiem:) mój brzuszek jest malutki..a ja chodze ubrana na sportowo często więc ciężko Ci będzie:) co do Primawery-to powiem Ci, ze to jest woda której ja zajmuję się promocją:)tak więc na pewno rzuci mi się w oczy:) buziak dla wszystkich dziewcząt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sen28
hej wlaśnie wybieram się z pierwszą wizytą do dr Frąckowiaka. Czy możecie coś o nim napisać ???? Czy jest dobrym specjalistą ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka ana
Hej Laski!! Ja nie wiem,może mi ktoś wyjaśni na czym polega to o czym zaraz napisze.Szłam z zajęc na Mleczne przez bagienka.Przede mną wyszedł z krzaczków chłopak (student) i.......robił sobie całą drogę" dobrze" swoim tym czymś!!!! Przecież tam chodzi mnóstwo ludzi,ja szłam ,za mną kawałek ,ale szedł następny chłopak.Obrzydliwe!!! To nie jest choroba??? A gdyby szedł jakiś jego znajomy i wypatrzył go w krzaczkach??? Nie rozumiem takich ludzi.Przestraszyłam się,ale jakoś twardo szłam.Na koniec skrecił,a raczej wszedł w następne krzaczki i szybko go minęłam a ze mną sporo ludzi którzy akurat nadchodzili od strony osiedla.Masakra!!! Pisze to bo pewnie nie jedna z was przeżyła takie świństwo w Olsztynie. Także uważajcie dziewczyny na krzaczki!!!:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sen-na temat Frąckowiaka już było dużo wypowiedzi-więc wystarczy poczytać, to tylko 6 stronek:) Co do pana z karzków-wiesz Studentko-to jest ekshibicjonizm-to jest choroba, osobę taką podnieca Twój strach oraz to ż ena nIego patrzysz!!Są raczej nie szkodliwi..ale trzeba uważac bo to z takimi nigdy nie wiadomo. Ja kiedyś miałam taką przygodę w KOrtowie w lesie..i nie życzę nikomu. Byłam tak przerażona że całą drogę biegłam, a facet miał pewni niezły ubaw..twarzy nie widziałam, bo miał zakrytą koszulką..za to resztę b. dobrze!!!!!Oni tez często chodzą w płaszczach...pod spodem nic nie mająć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka ana
Ja będąc na 1 roku mieszkałam na Dajtkach, szłam w sobotę w biały dzień przez las i pech chciał ze trafiłam na takiego jednego.Zobaczył mnie i smyyrr w krzaczki, ale twardo szłam dalej co raz szybciej aż poczułam ze jest za mną-biegł za mną!!!! To był dla mnie szok,dobrze ze sie odwróciłam bo był na wyciągnięcie ręki. Zaczęłam wrzeszczeć, aż usłyszał mnie chłopak który biegał nie daleko.Od tamtej pory nosiłam gaz ze sobą,oczywiscie zrezygnowałam z chodzenia przez las.Mimo to przez tydzień nie patrzyłam na facetów na ulicy bo w każdym widziałam tego człowieka.:-( Ten dzisiejszy chłopak trochę inaczej sie zachowywał,bo zanim nadeszłam on już był w krzaczkach i wcale nie pokazywał co robi.Po prostu szedł przede mną.No już nie wiem jak to nazwać.Powinni się leczyć tacy ludzie.Kiedyś jak mi któryś wyskoczy to nie wiem co mu zrobie :-) Mówią żeby się śmiać w twarz z takiego delikwenta ale jakoś nie umiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka ana
Ja będąc na 1 roku mieszkałam na Dajtkach, szłam w sobotę w biały dzień przez las i pech chciał ze trafiłam na takiego jednego.Zobaczył mnie i smyyrr w krzaczki, ale twardo szłam dalej co raz szybciej aż poczułam ze jest za mną-biegł za mną!!!! To był dla mnie szok,dobrze ze sie odwróciłam bo był na wyciągnięcie ręki. Zaczęłam wrzeszczeć, aż usłyszał mnie chłopak który biegał nie daleko.Od tamtej pory nosiłam gaz ze sobą,oczywiscie zrezygnowałam z chodzenia przez las.Mimo to przez tydzień nie patrzyłam na facetów na ulicy bo w każdym widziałam tego człowieka.:-( Ten dzisiejszy chłopak trochę inaczej sie zachowywał,bo zanim nadeszłam on już był w krzaczkach i wcale nie pokazywał co robi.Po prostu szedł przede mną.No już nie wiem jak to nazwać.Powinni się leczyć tacy ludzie.Kiedyś jak mi któryś wyskoczy to nie wiem co mu zrobie :-) Mówią żeby się śmiać w twarz z takiego delikwenta ale jakoś nie umiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki333
Ostro, ostro!!! Jestem zsszokowana. Nigdy niemiałam takiej "przygody" ale nie żebym żałowała :) Współczuję. Jestem taką panikarą, ze nie wiem co ja bym zrobiła. Coraz więcej jest teraz słychać o różnych, zboczonych przypadkach wśród ludzi- w szczególności mężczyzn. Nie wiem czy kiedyś o tym nikt nie mówił czy faktycznie teraz jest tego coraz więcej. Dobrze wiedzieć, ze należy omijać olsztyńskie laski i zagajniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiemi
Hej kobietki !!! :) Poczytałam Wasze wypowiedzi, ale mam jeszcze pytanko - czy może któraś z Was była kiedyś lub coś słyszała o dr Marku Perlińskim? Słyszałam o nim dobrą opinię, ale chciałabym usłyszeć więcej :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka ana
Hej emiemi, niestety ja Ci nie pomogę bo nie znam takiego pana. Wsumie to znam tylko Pania Majewicz,nic poza tym. Nie wiem może kobitki coś więcej wiedzą.... Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny..ja niestety tez nie wiem nic na temat p. Perlińskiego:( ale odzywajcie się kochane..bo nasz topik upadnie:( Agnieszka co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiemi
Dzięki za odpowiedzi :) W sumie teraz waham się pomiędzy Wańczykiem a Przybyłowskim. Kogo wybrałybyście z tej dwójki?? Miłego dzionka :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka olsztyna
ja sie dzis zapisalam do Wanczyka, termin: koniec sierpnia:-) Ponawiam pytanie gdzie w Olsztynie dobrze zageszczają włosy, z powodu problemow hormonalnych moje włosy bardzo źle wygladają, musze cos z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki333
Dziewczyny, pisałam Wam, ze Wańczyk (gin-endo) nie jest dobrym lekarzem. Nie marnujcie czasu na tego lekarza. Ocenił bardzo słabe wyniki tarczycowe na bardzo dobre, nie przepisał mi hormonu tarczycy tak niezbędnego w ciaży w I trymestrze. Polecam Bandurską- endokrynolog. Wizyta kosztuje tyle samo a kobieta jest naprawde mądra i z tego co słyszałam przyjezdżają do niej osóbki z całej Polski. Ona za głowę się złapała jak powiedziałam, ze inny endo w Olsztynie uznał moje wyniki za ok. Współczują osobom, któe sugerują się tylko jego opinią, przeciez brak hormonu tarczycy w ciąży grozi wadami umysłowymi dziecka. Szook!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka olsztyna
czy dr Bandurska zajmuje sie hormonami płciowymi czy tylko tarczycą bo się boję ze może mnie odesłac do ginekologa z pco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki333
A tego to już nie wiem, musiałabyś zadzwonić do niej i zapytać zanim się umówisz. Wiem, ze ona jest ordynatorem całej ednokrynologii w wojewódzkim. Wańczyk za to nie zna się na pewno na tarczycy, moze na pco tak ale kto wie? Moim zdaniem to duże ryzyko choć nie znam opinii osób, które własnie z pco zgłosiły się do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej:) nie pisalam bo na codzien nie mam neta w Olsztynie, jak juz to tylko w weekendy jak do domu jade. Co do tych przygod z krzczkow to ja na cale szczescie nie chodze przez baginko ale za t skrecam przy kosciele. tam tez kiedys kolezanka spotkala takiego ekshibicjoniste.... mi sie to jeszcze nie zdarzylo i cale szczescie:) ale jestem zmeczona, ciezki okres teraz w szkole i ta sesja tez nie bedzie lzejsza, ide odpoczywac, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghamra
hej dziewczyny, Tak się zbieram zadzwonić do dr Majewicz i się zbieram i się zebrać nie mogę.Boję się po moich ostatnich doswiadczeniach z moją panią doktor...Ale w końcu muszę.tylko nie wiem kiedy mam dzwonić bo próbowałam w poniedziałek i niestety nikt nie odbireał.A gabinet jest czynny w środy,czwartki i w soboty jeżeli ktoś chciałby wiedzieć :).w sobotę od 10-12.a srody i czwartku nie pamiętam...mam nadzieję ze w następnym tygodniu sięodważe.a była może któraś z was teraz niedawno?długo trzeba czekać na wizytę?pozdrwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno pani doktor przyjmuje tez w piatki i to od conajmniej 11 do 19, bo ja zawsze chodzę w piatki. Tak więc warto się przejść np w piatek po południu i zapisać samemu. Jest pani w recepcji a jak nie to u samej pani doktor:)A co do wizyt-ostatnio namówiłam na pójscie do p. Majewicz swoją koleżankę...i wyszła b. zadowolona:) Całuski ...a p. Majewicz jest super więc nie ma się czego bac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka olsztyna
co tam slychac dziewczyny w olsztynie??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co słychać?..ech pewnie u każdego co innego. Ja pracuję, piszę pracę mgr...i juz bym chciała aby było w końcu zakończenie tej nauki. Ileż to można? No i tęskinię za moim dzidziusiem w brzuszku, pragnę je zobaczyc, ucałować. Bo teraz im cieplej tym bardziej się męczę. Pozdrawiam Was cieplutko. Odzywajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiemi
Dzięki za info :) W końcu zapisałam sie do Przybyłowicza na za tydzień. Mam nadzieje, że będzie ok. Jak dotąd nie miałam problemów z hormonami więc taki zwykły gin mi wystarczy :) A co w Olsztynie słychać? Ano nic ciekawego. Ja też piszę pracę mgr i już mi to bokiem wychodzi, a jak jeszcze pomyślę o nauce przed obroną to już w ogóle.. :O Pozdrawiam wszystkie olsztynianki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka olsztyna
napisz koniecznie jak było u Przybylowicza, ciekawe czy on jest dobry w leczeniu zaburzen hormonalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghamra
no hej dziewczyny!ja także pokonałam strach i zapisałam się do dr Majewicz na sobotę.Pani powiedziała mi że cała wizyta kosztuje 80zł.i mam pytanie.czy będę dopłacać za jakieś badania jeszcze dodatkowo,np.za cytologię?ile wy płacicie np.jak idziecie tylko sprawdzić czy wszystko ok?pozdrawiam.trzymajcie kciuki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za nic więcej nie zapłacisz, to koszt całej wizyty. Następne są juz w cenie 70zl tylko pierwsza tyle kosztuje:) W cenie 80zl masz-badanie gin, usg, cytologię i jeśli chcesz bądź p. doktor zleci badanie piersi...ale to jest jeden koszt za wszystko:)ja idę do p. doktor za tydzień w piatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki333
Cześć dziewczyny Ależ mamy piękną pogodę w Olsztynie, aż się żyć chce :) Ja idę do Pani Majewicz 1 czerwca- w Dzień Dziecka :) Mam nadzieje, ze moje dzieciątko ma się dobrze i usłyszę bicie serduszka- to już 8 tydzień! Ale tyle jeszcze przede mną. Współczuję dziewczynom piszącym pracę mag. Uff, ja mam to juz za sobą ale z pisaniem pracy to się naprawdę umordowałam. Najgorsze były początki, jak zacząć- siedziałam po nocach i płakałam bo brakowało mi weny twórczej. potem już było z górki a sama obrona to już pryszcz- bynajmniej u mnie tak było. Uczyłam się na Kortowie- dla ścisłości kierunek Ekonomia, robiłam analizę finansową przedsiębiorstwa na przykładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×