Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyyyy

GINEKOLOG W OLSZTYNIE

Polecane posty

Gość mieszkanka olsztyna
nigdy nie byłam u Bandurskiej, postanowilam sie zapisac do Wanczyka do szpitala Jak bedziesz po wizycie u dr Majewicz to napisz jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Numer do p. Majewicz-089 527 09 63 lub kom. 691 784 933 POzdrawiam P.s ja dzis na 17 idę do p. doktor, może dowiem się jaki mały rozbojnik rośnie mi pod serduszkim i codziennie \"kopie\" mamuskę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki333
Diana24, jak było na wizycie? Dowiedziałaś się kto Ci sprzedaje takie kopniaki? dziewczynka czy chłopiec? Ależ musi to byc wspaniałe uczucie, już się nie moge doczekać :) Pozdrawiam wszyskie forumowiczki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje koleżanki...będę miała synka:) waży już całe pół kilograma!!!!Pozdrawiam Was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki333
Diana24, GRATULACJE!!!!! Ciesze sie razem z Tobą :) Dbaj o siebie i o małego półkilowca :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki333
Cześć! Byłam u dr Bandurskiej i każdemu mogę ją polecić z ręką na sercu. Super babeczka, od razu prawidłowo mnie zdiagnozowała, usg tarczycy na miejscu. Wiem, ze jestem pod dobra opieką ale nie wszystko się w ciąży da załagodzić. Mam niedoczynność tarczycy i autoimmunologiczne zapalenie tarczycy :( Z tego co czytałam to prowadzi to do czestych poronien a niekiedy do genetycznych wad płodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka ana
Cześć dziewczyny! Gratuluje Diano synka.Przypadkiem weszłam na forum, i postanowiłam podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Otóż przez przypadek wybrałam sobie dr Majewicz. Mam blisko do jej gabinetu na Polnej i mówię wam super babka, dobry lekarz!!!Ostatnio coś mnie podkusiło żeby sie wybrac do DS1, ale szybko zrezygnowałam. Tam trzeba czekać ponad miesiąc na wizytę,tragediaa. Zwłaszcza gdy się ma niregularną miesiączkę.Do pani Majewicz chodzę na Polną prywatnie.To nic że 70 zł.kosztuje wizyta-WARTO!!! Zdrowie jest najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a nie mówiłam...nie jestem jedyna w swoich opiniach o p. Majewicz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki333
Diana, pewnie, ze nie jesteś sama, ja słyszałam bardzo dużo pochlebnych dla tej Pani opinii. Jutro ide na wizytę do Pani Majewicz więc mam nadzieję, ze sama będę mogła również wypowiedziec się pozytynie o jej osobie, Ponadto już przez telefon zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie- bardzo miła i uprzejma - to także się liczy gdyż wizyta u gin do najprzyjemniejszych nie należy ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie coś więcej o sobie moze wart byłoby rozbudować nasze forum:) jak myślicie? przecież nie musimy tu tylko pisac na temat ginekologów...ale ogólnie:)ja jestem za...miłego dnia. Viki powodzenia na wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka ana
Hej dziewczyny! Ja jestem za pomysłem Diany....Viki napisz koniecznie jak tam na wizycie było.Ja dziś byłam u pani doktor po recepty na Polnej.Może się minęłyśmy :) hehe. Irytuje mnie jedynie pani pielęgniarka która rejestruje na Polnej. Czasami moze być nie miła,to zależy od dnia w sumie.Drugim razem nadrabia uśmiechem i grzecznością. I weź tu zrozum kobietę :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka olsztyna
Narobiłyscie mi ochoty na dr Majewicz:-) Teraz koncze tabletki, i ide do Frackowiaka, jak mi nie zapisze rezonansu to sie z nik pozegnam :-), i wybiorę sie na Polną. Jak sobie tak radzimy to moze polecicie mi dobrą i niedrogą kosmetyczkę oraz fryzjera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studentko...mam podobne odczucie..mnie ta pani tez \"dobija\"...tak \"słodka zmijka\":) nie przepadam za nia. Potrafi byc niemiła...ale są ludzie i ludziska. W związku z tym, ze sama zapoczątkowałam pomysł..zacznę od siebie:) Mam 25 lat, jestem od dwóch lat mężatką, studiuje na 5 roku Teologii, dodatkowo skończyłam Administrację. Pracuję jako kierownik regionalny w dużej firmir marketingowej i zajmuję się reklamą i promocją-bardzo fajna praca, a ja \"siedze\" juz w tym od 5lat:). Poza tym jestem rodowita olsztynianką:) Pozdrawiam wszytskich bardzo serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkanko Olsztyna...ja chodze do kosmetyczki do Samby-na Gałczyńskiego do p. Alicji-to jest salon Thalgo-chyba tak się pisze:) jestem zadowolona..ceny? zalezy co się chce np. za oczyszcenie cery plus masaż twarzy maseczki itp..zabieg około godzinny pładcę 100zl. Natomiast z fryzjera korzystam jednego!-na KOściuszki -Kętrzyńskiego na rogu ulicy jest salon KLeina-na przeciw Jagódki. Chodzę tam od 3 lat do p. Sylwi-rewelacja nigdy nie wyszłam niezadowolona!!!Ceny przyzwoite, ale podobnie jak z kosmetyczką-zalezy co się robi, jakie się ma włosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka olsztyna
dzieki za wskazowki, wiem gdzie jest ten salon Thalgo, chcialam sie tam zapisac, ale wydawalo mi sie troche drogie, za zabieg oczyszczajacy moja kolezanka płaciła tam 150zł , pojde tam albo do Chimery na Kopernika, musze przed latem zrobic porządek z twarzą:-) Co do fryzjera to moja kuzynka wrocila kiedys od tego fryzjera, miała zólty kask na głowie, nierowne pasma, a mial to byc balayage, nie wiem czy była u pani Sylwii ale to mnie zniecheciło. Jak juz tam chodzisz to nie wiesz jak one robią przedluzanie i zageszczanie włosów, widzialas jakas dziewczynę po takim zabiegu>? W olsztynie jest kilka zakladow robiacych takie zabiegi i nie wiem ktory wybrac. Ju zczekam zeby skonczyc tableetki i udac sie do lekarza, ostatni okres to była jedna kropla krwii:-( tak byc nie moze, a Frąckowiak jak mu mowie ze taki skąpy mam okres nic sobie z tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasniewski w Olsztynie jest ok ale drazni mnie to ze ma ciagle opoznienia ,czasami do 1,5 godziny. jeszcze nigdy nie zostalam przyjeta o ustalonej godzinie A NIE KAZDY MA CZAS NA TAKIE CZEKANIE ,ROZUMIEM ZE MOZE SIE KAZDEMU ZDAZYC ALE TAK JEST CIAGLE ,MIMO ZE UMAWIAM SIE JAKO PIERWSZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sadzicie o BEACIE RUMASZKO Z OLSZTYNA -GINEKOLOG ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki333
Cześć dziewczyny :) Widzę, ze dyskusja trwa ;) Byłam wczoraj u pani Majewicz na wizycie, ale dopiero o 19 więc nie mogłyśmy sie mijać - studentko aniu. Miałyście rację- Pani Majewicz to bardzo miła i do tego mądra kobieta. Ponadto nie wiem jak to się stało ale Pani w recepcji nie była zła ani sztucznie miła- też fajna babeczka :) Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona z wizyty- a przede wszystkim z faktu, ze widziałąm swoje maleństwo 6 tygodniowe. Ma 1,9 cm a poród wyznaczono na 3 stycznia :) Miałam robione badanie czystości pochwy, usg, badała także piersi! Pani doktor jest bardzo wyrozumiała i potrafi naprawde wszystko jasno wytłumaczyć. Dzięki niej przestałam się przejmować tarczycą. Stwierdziła, ze jest wszystko w porzadku i kazała sie cieszyć z ciąży a nie zamartwiać :) Następna wizyta za 3 tyg. Polecam gorąco tę Panią ginekolog!!! A tak odnośnie Waszej propozycji poznania się- mam 27 lat i prowadzę własny sklepik. Od ponad roku jestem mężatką i będę miała za pare miesięcy piewrszego dzidziusia:) Jak widzicie w moim przypadku i tak każdy temat kończy się na maleństwie ;) Pozdrawiam Was wszystkie a Tobie Diana dziękuję za wskazanie dobrego ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki-bardzo się cieszę:) naprawde nie chciałam aby to były suche informacje i ciesze , ze je potwierdzasz:) Co do p. Boczkowskiej-pisze emailowo z dziecwzyna, która się u niej leczy...i która nie jest z niej zadowolona..ale każdy podchodzi do lekarza indywidualnie, zalezy na co liczy, czego oczekuje. Ja do niej nie chodziłam. Mma tylko porównanie p. Majewicz i Romaszko...wybieram 100000-krotnie tę pierwszą!! Viki, a jaki prowadzisz sklepik? Gratuluję, ze dzidzia jest zdrowa...i trzymam kciuki, aby było wszystko dobrze. Mój synuś kopie mausię w dalszym ciągu..i rośnie z niego mały urwis, a termin porodu mam na początek września:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula..ja zmarnowałam rok czasu przez p. Romaszko!!!Nie leczyła, powiedziała że jestem młoda i mam czekac na dziecko!!!!za każde wyniki-odczyty brała pieniadze, wizyta trwała 5 minut, żadnej łazienki do przebrania...jest miła ale nic ponadto. POza tym kiedy już zaszłam w ciążę i nie było p. Majewicz-była w Wa-wie dostałam krwawienia-więc poszłam do p. Romaszko-bo pomyślłam, ze sprawdzona, nie najlepsza ale zawsze lekarz! A oan mi powiedziła, ze mam się nie martwić krwawieniami!!!!!szok! Dopiero p. Majewicz mi uświadomiła, jakie sa groźne i niebezpieczne!!!nie polecam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka ana
Hej Dziewuchy. To może ja coś o sobie powiem.Mam na imię Ania i jestem studentką 4 roku ochrony środowiska. Obecnie świętuję Kortowiadę :-) W sumie nigdy nie miałam większych kłopotów ginekologicznych. Ponad rok temu zaczęłam poszukiwania ginekologa żeby po prostu się zbadać i porozmawiać na temat tabletek anty. Miała to być moja pierwsza wizyta.Wiedziałam że chcę isc do kobiety-nie umiem się przekonac do lekarzy mężczyzn :-). Mieszkam niedaleko Polnej więc udałam sie do gabinetu pani Beaty.Sam wystrój i atmosfera mnie przekonały i nawet miła pani pielęgniarka. Takim oto sposobem pani Majewicz została moim lekarzem.Bardzo się ciesze że trafiłam od razu na kompetentną osobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka ana
Mam prośbę, czy macie jeszcze jakieś namiary na kosmetyczkę. Mam problem z dekoltem, podejrzewam ze od słonca szybciej się starzeje. Latem widać na nim dziwne zmarszczki,głębokie-masakra. co rok coraz gorzej a mam dopiero 23 lata.Ratujcie kobitki!!!! Kiedyś usłyszałam ze to może być od spania na boku,w sumie to by się zgadzało.Przydałoby się jakieś ujędrnienie. I jeszcze jedna sprawa,namiary na onkologa żeby w miarę szybko się dostac. Skoro już powoli odbiegamy od tematu ginekologów pozwoliłam sobie poruszyć inne tematy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka olsztyna
jezeli chodzi o onkologów to koło mnie jest taka przychodnia, miescie sie na ulicy Kopernika, na pewno jest tez przychodznia w poliklinice. Natomiast co do dekoltu tomysle ze kazda kosmetyczka powinna sie nim zajac, na pewno jakies kremy do dekoltu i szyji i oczywiscie malo slonca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studentko ana-a na jakim wydziale studiujesz Ochr. srodowiska i Rybactwa czy samo ochrona? bo mój braciszek też jest na ochronie tylo, ze na rybactwie i na 5 roku:) Co do dekoltu? nie próbowałas jakiś kremów? np. z serii ERis-sa dobre ujędrniające. Co do kosmetyczki już się wypowaidałam..innych nie znam:(buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghamra
Hej dziewczyny.Bardzo się cieszę że trafiłam w końcu na wątek o lekarzach ginekologach w Olsztynie.Mi koleżanka poleciła Rymkiewicza ale czytając fora zaczynam wątpić w jego umiejętności.Plusuem jest to że przyjmuje na NFZ.Ale raczej zdecyduję się na panią dr. wychwalaną tu pod niebiosa i mam nadzieję że się nie zawiodę :).Mam pytanie czy jak się idzie po recepte na tabletki anty to też się płaci za wizytę?i wtedy ilę?Pozdrawiam.Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka ana
Hej Ghmara! absolutnie wtedy nic nie płacisz,idziesz do pani pielęgniarki i ona wypisuje. Tak jest na Polnej.Nie byłam u pani doktor w Bratniaku także pozostałe panie niech podpowiedzą jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka ana
Jak dla mnie to warto nawet te 70 ziko wydac, zazwyczaj nic mi nie jest więc pani doktor mówi że mam się kontrolować raz na rok. Chyba że by się coś działo... Dobry wybór :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghamra
Bardzo dziękuję studentko.I tak też zrobię,pójdę prywatnie zrobię badania i mam nadzieję że pani dr. wypisze mi odpowiednie tableteki bo te co mam to tragedia i pomoże rozwiać jeszcze kilka wątpliwości.A jak się za receptę nie płaci to super!Bo niektórzy sobie życzą za wypisanie głupiej recepty 50zł,to już przesada moim zdaniem...Więc jeszcze raz dzięki.A czy godziny przyjęć na stornie pani dr są aktualne?tzn. że w pn i wt nie przyjmuje?i czy trzeba się rejestrowac telefonicznie?i czy długo się czeka na wizytę?z góry dzięki jeszcze raz za pomoc:).pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka olsztyna
to fajnie ze za wypisanie recepty nie trzeba płacic, ja u Frąckowiaka place jak za kazdę wizytę, kiedys mialam doniesc tylko ubezpieczenie, weszlam do gabinetu, dalam mu swistek a on 70 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) dawno mnie tu nie bylo wiec czas sie odezwac:) co do ginekologa - pani Majewicz jest tak wychwalana wiec w najblizszym czasie i ja sie do niej musze przejsc- moze cos poradzi na moj nieregularny okres. bo jak na razie kazdy lekarz tylko Luteine przepisywal...konczyla sie Luteina to i konczyl sie okres... a teraz z innej beczki:) Diana-> mozliwe ze sie gdzies minelysmy(miniemy) - w sambie jestem praktycznie codziennie w tygodniu, mieszkam na stancji nie daleko i na zakupy sie chodzi:D szkoda tylko ze wszystko jest drozsze jakies 20 groszy - zarabiaja na studentach :O Fryzjer - goraco polecam salon fryzjerski na Zatorzu niedaleko szkoly na Bydgoskiej. Chodze do pani Anety i zawsze jestem zadowolona z fryzurki. Cena tez spoko:0 POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×