Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyyyy

GINEKOLOG W OLSZTYNIE

Polecane posty

Gość gość
witam, planuje urodzic drugie dziecko, pierw musze zrobic porzadek z soba, by moc ciaze donosic. klopot moj:mam ogromna nadzerke, szukam wiec dobrego specjalisty specjalizujacy sie wymrazaniem nadzerki, jaki wiec olsztynski lekarz???? i ile kosztuje taki zabieg????dzieki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mariak - zdecydowanie nie. Pierwsza i ostatnia wizyta. Oschły i nieczuły. Traktuje strasznie przedmiotowo i niemiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim. Powiedzcie coś o Panu Tomaszu Waśniewskim. Jestem już w wieku, kiedy potrzebuje się raczej ginekologa endokrynologa, niż ginekologa położnika. Całe lata chodziłam do jednego ginekologa, który mnie zna i nigdy nie zawiódł. No, ale teraz muszę poszukać innego - "mój" ginekolog podlega prawom tej planety i zwyczajnie jest już dość "wiekowy". Chcę kogoś, kto będzie specjalistą dla kobiet w trakcie menopauzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katje
nie polecam niestety lekarza tomasza baneta.. miły uprzejmy i tyle.. nie pomógł mi, mimo ze zwracałam uwagę na problem, zbagatelizował objawy przez co teraz mam problemy zdrowotne a można było temu zapobiec gdyby w porę zareagował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esss
stanowczo odradzam doktor Romaszko... Niedawno urodziłam pierwsze dziecko i będąc w ciąży zmieniałam lekarza prowadzącaego w 34 tyg. ... O wszystko sama pytaj i się dowiaduj, wizyta 5 minut z zegarkiem w ręku, a jak Pani doktor widzi, że zaczyna cię to wkurwiać to robi się sympatyczniejsza i nawiązuje sztuczną rozmowę. Tylko dojenie kasy i zapisywanie co 2-3 tyg na wizyty pod pretekstem przedłużenia zwolnienia lekarskiego, jakby nie mogła wystawić na miesiąc lub do następnej wizyty połączonej z badaniem usg. Odeszłam od niej bo w 34 tyg. zapisała mi luteinę... w aptece życzliwa farmaceutka spytała się mnie w którym tyg. ciąży jestem i jak powiedziałam, że 34 to odradziła mi zakup luteiny i zasugerowała skonsultowanie z innym lekarzem. Okazało się, że stosowanie luteiny w tak zaawansowanej ciąży może mieć bardzo niepożądane skutki. Jestem bardzo obżałowana bo zostawiłam u niej kupę kasy, która teraz przydałaby mi się np. na zakupy dla dziecka... nie powiedziała mi o wielu istotnych rzeczach i utrzymywała w przekonaniu, że ciągle coś jest ze mną nie tak. Bałam się o każde wyjście z domu i zastanawiałam się czemu ona twierdzi że jest z nami tak źle skoro ja się super czuję. Gdy w 6 m-c ciąży rozchorowałam się na przeziębienie to zamiast po moim telefonie z prośbą o przyspieszenie wizyty, przyjąć mnie szybciej żeby sprawdzić co się dzieje. to ona zaproponowała mi, że zapisze mnie na jeszcze później bo co mam chora z domu wychodzić. Byłam zażenowana wpisami w karcie ciąży typu: nie palić i nie pić alkoholu. W życiu nie miałam papierosa w ustach i byłam zszokowana po co ktoś takie głupoty pisze. Karta ciąży praktycznie nie prowadzona bo rubryki gdzie się powinno wpisywać wyniki badań moczu i krwi pozostały puste... Podczas usg milczy jak grób i gapisz się w ten monitor jak idiotka i zaczynasz się dopytywać gdzie co jest bo sama nic nie mówi. Porażka. Leki najlepiej przepisuje najdroższe. Kupuj najdroższe bo pewnie najlepsze... Nie zrobiła mi ani razu testu ph wydzieliny a stale zapisywała mi nystatynę na grzybicę, której prawdopodobnie wcale nie miałam. Chyba prewencyjnie... Przez kilka miesięcy można się wkurwić wsadzając sobie co wieczór bezsensu jakąś tabletkę wiadomo gdzie.. Żenada. Po zmianie lekarza odżyłam i zaczęłam się cieszyć byciem w ciąży i oczekiwaniem na dziecko. Znajoma poleciła mi doktora Kozerskiego i jestem przeszczęśliwa, że do niego trafiłam. Bardzo fajny człowiek i kompetentny lekarz. Wizyty tak długie aż wyczerpią się pytania. Spotkanie z tym lekarzem zaczyna się od słów: "no niech pani opowiada jak się miewacie i co u was słychać" :) Jak miałam jakiś problem to mogłam zadzwonić i bez umawiania na dodatkową wizytę telefonicznie udzielał mi porady nie naciągając na kasę. U Romaszko za wizytę z badaniem i usg płaciłam 200 czasem 220 zł. U Kozerskiego 150zł i najprawdopodobniej miałabym tych wizyt tyle ile trzeba a nie na siłę umawiane żeby trochę więcej kasy wyciągnąć. Po czasie człowiek rozumie, że nie warto płacić za ładny gabinet tylko lepiej pójść do normalnego lekarza. Ważniejszy dobry specjalista niż wycackany gabinet. Rodziłam w szpitalu wojewódzkim (wcześniej leżałam tydzień na patologii ciąży bo to była ciąża przenoszona) i doktor Kozerski jak miał dyżur to przychodził i uspokajał. Czułam się naprawdę zaopiekowana i bezpieczna. Urodziłam dużego zdrowego Synka 3990g bez nacinania w 4 godz. Jestem przeszczęśliwa. Polecam doktora Kozerskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym z lepszych ginegologów w naszym mieście jest pan Dariusz Sulikowski. Numer telefonu to Tel. do rejestracji 895413013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam czy ktos wie ile kosztuje prywatna wizyta u ginekologa Frąckowiaka w Olsztynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy doktor Frąckowiak jeszcze przyjmuje? ile kosztuje wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę Pytanie o dr Frąckowiaka. Nie jestem z Olsztyna, wiec się nie orientuję. Ile kosztuje wizyta u dr Frąckowiaka, gdzie obecnie ma gabinet i jakiś ewentualny kontakt by umówić się się na wizytę ?zależy mi bardzo i przyznam, że zależy mi na czasie .z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny od niedawna mieszkam w Olsztynie i szukam ginekologa, który zajmuje się nowoczesna antykoncepcją. Dokładnie chodzi mi o założenie wkładki levosert. Wiecie u , którego gina to załatwię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pacjentka z silnym krwawieniem czekała pięć godzin na izbie przyjęć w szpitalu wojewódzkim. Lekarz po obejrzeniu wyników z morfologii i pcjentki stwierdził, że nic takie się nie dzieje a wyniki są bardzo dobre. Pacjentka w zakrwawionym ubraniu opuściła szpitalu. W innej placówce od razu skierowano ją na zabieg i pozostawiono w szpitalu z silną anemią.Była tak osłabiona ,że poddana została zabiegowi przetaczania krwi. Komplenie niekompetentny lekarz . Na zakończenie wizyty sam powiedział , żeby poszukała sobie mądrego lekarza . Więc co on robi w szpitalu . Zdecydowanie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pacjentka z silnym krwawieniem czekała pięć godzin na izbie przyjęć w szpitalu wojewódzkim. Lekarz po obejrzeniu wyników z morfologii i pcjentki stwierdził, że nic takie się nie dzieje a wyniki są bardzo dobre. Pacjentka w zakrwawionym ubraniu opuściła szpitalu. W innej placówce od razu skierowano ją na zabieg i pozostawiono w szpitalu z silną anemią.Była tak osłabiona ,że poddana została zabiegowi przetaczania krwi. Komplenie niekompetentny lekarz . Na zakończenie wizyty sam powiedział , żeby poszukała sobie mądrego lekarza . Więc co on robi w szpitalu . Zdecydowanie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×