Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyyyy

GINEKOLOG W OLSZTYNIE

Polecane posty

ooooooooo to gratuluje:) to teraz tylko dobry lekarz ktory Cie poprowadzi. a tak w ogole to zapisalam sie do tego dr Frackowiaka....ciekawe jak to bedzie, czy w koncu znajdzie sie ktos kto mnie wyleczy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u dr Frackowiaka...konkretny facet od razu wiedzial co mi jest i jak leczyc...wiec jak ktos sie waha gdzie ma isc to polecam. 80 zl z usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..a ja chodze do Majewicz...i jestem bardzo zadowolona. Prowadzi moją ciążę, bardzo kompetentna, miła, ma zawsze czas dla pacjenta. Naprawdę świetna lekarka.Jeśli chodxzi o ceny-ja za badanie gin, usg, badanie piersi zapłaciłam 80zl. To chyba nie jest drogo. Słyszałam, że przyjmuje tez chyba w Bratniaku na nfz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Accu81
A co sądzicie o panu doktorze HOPPE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka do niego chodzi jest w ciązy-prywatnie, ale on pracuje w woj. szpitalu..i jest bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aga..no wiesz nawet super...prawie jak nie w ciąży:) zero mdłości, dobre samopoczucie:) dziś rozpoczyna się 9 tydz.:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka9934
----->do Diana 24 : gratuluję :) ------>a teraz cos o sobie : mam hiperprolaktynemię i PCOS i mam problem : gdzie to leczyć ? do kogo się udać ? ------ > do Agnieszka : czytałam, że byłas u dr Frąckowiaka, w związku z tym czy mogłabyś mi napisać troszkę szerzej jakie wrażenia i co Ci dolega? ------>a jaką macie opinię o dr Mieloch -----> ja muszę się do kogoś wybrać więc proszę o rady, za które z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka9934
Podaję adresy kilku ginekologów : lek. med. Beata Boczkowska specjalista ginekolog, położnik, cytolog Gabinet Ginekologiczny i USG Olsztyn, ul. Warszawska 80/82 0895351334 605281127 pn. 15-19 wt.8.30-13 śr.15-19 czw.13-19 pt8.30-13 Gabinet przeniesiony z ul. Wyszyńskiego 5B lek.med. Dariusz Kochanowicz specjalista chorób kobiecych, połoznictwa - cytolog Olsztyn, ul. Opolska 20A (Os. Mazurskie) 601661526 0895341725 p.śr. 17-19 pt.16-18 rejestracja tylko telefoniczna lek.med. Jan Malrkiewicz Olsztyn, Al. Wojska Polskiego 30 0895326152 504242489 pn.śr. 16.30-17.30 lek. med. Lech Mickiewicz ginekolog, położnik Gabinet Ginekologiczny i USG Olsztyn, ul. Barcza 3A (nagórki) 089*5426740 601952165 pn.czw.pt od 15.00 rejestracja telefoniczna codziennie Gabinet przeniesiony z ul. Kościuszki 23 lek.med. Piotr Mieloch ginekolog, położnik 0895239195 502556780 wt.czw. 16-18 sob. 10-12 Niepubliczny zakład Opieki Zdrowotnej "Malarkiewicz i Spółka" S.C. Olsztyn, Al. Wojska Polskiego 30 0895357303 0895358750 fax www.szpital-osztyn.pl Poradnia Ginekologiczna- Połoznicza rejestracja tel. codziennie 089 532 61 28 lek. med. Tomasz Rymkiewicz specjalistya ginekoog, połoznik, cytolog, Olsztyn, ul. Pstrowskiego 14C/D (za Tesco ) 609511045 pn. 8.30-17 wt. śr. 8.30-14,30 czw. 8.30-14.30,16-17.30 pt. 8.30-14.30 dr. n. med. Leszek Frąckowiak B=Gabinet USG Osztyn, Plac Konstytucji 3 Maja 3 (na przeciw Dworca PKP) rejestracja telefonaiczna codziennie 0895335885 Layreat Plebiscytu Lekarz Niezwykły 2005 lek.med. Krystyna Ciechanowicz- Bartoś specjalista ginekologii i położnictwa Osztyn, Al. Wojska Polskiego 35p.1 (Sz. Psychiatryczny) 602620261 pn.czw. 15-18 po uzgodnieniu telefonicznym To się napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka9934
1 malutki błąd lek.med. Jan Malarkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasa
hej, zastanawiam sie, czy ta pani Majewicz pracowala w Bratniaka jak ja studiowalam (z 10 lat temu) bo tez byla tam kobieta taka drobna, bardzo mila i przyjemna dopoki nie zalecila mi leczenia nadzerki, ktorej jak sie okazalo w ogole nie mialam. Z dotychczasowych kontaktow polecam dr Wasniewskiego Dr Liteplo tez mila, ale ciagle bylo wszystko w porzadku, super itp itd dopoki nie okazalo sie, ze tak naprawde nie moge zajsc w ciaze. Zrezygnowalam Dla majacych problemy polecam klinike in victa w Gdansku i Novum w Warszawie- to sa chyba nam najblizsze, dosc czesto trzeba tam jechac ale wszystkie badania ma sie w kieszeni i dopiero wtedy okazuje sie co tak naprawde szwankuje pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Julka---> tak zgadza sie, bylam jakies 2 tyg temu u dr Frąckowiaka. Poszlam do niego tylko dlatego, że jest tez endokrynologiem. Mam PCO i kiedys hyperprolaktynemie- w sumie to poziom prl dalej mi skacze...Nie chcialam isc do faceta ale jak sie okazalo bylo ok. Po pierwszej wizycie jestem zadowolona. W sumie to chcialam upewnic prognozy pewnej pani ginekolog. lekko poprawil leczenie zwiekszajac dawke progesteronu. Zrobil USG, od razu wiedzial o co chodzi, badan mi nie zlecil zadnych , poniewaz nie dawno sama robilam na wlasna reke wiec wiedzial co i jak. na razie nie chce miec dzieci wiec przepisal mi luteine i ziolowe tabletki na regularne miesiaczki i obnizenie prl (poniewaz prl lekko ponad norma mam). powiedzial ze metoda leczenia zalezy od oczekiwan pacjentki, np jezeli ktos chce wspolzyc inaczej sie leczy, jezeli ktos chce uregulowac miesiaczki inaczej, jezeli ktos chce byc w ciazy jeszcze inaczej. na razie mam obserwowac co sie zmieni i kolejna wizyte za 5 miesiecy wyznaczyl. wizyta z usg 80 zl. to chyba tyle ;) z Twoimi problemiami to najlepiej isc do gin - endo. a w Olsztynie to znam tylko jego jako takiego lekarza. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka9934
dzięki Aga za odpowiedź, w najblizszym czasie wybiorę sie do niego i wtedy dam znać na forum co i jak. A jakie robiłaś wcześniej badania ? Ja miałam robioną tylko prolaktynę a diagnozę postawił mi dr Baranowski z Warszawy, także mogę byc pewna, że jest słuszna, ale jak na razie nie stać mnie na to , żeby jeździć do Wawy bo studiuję, jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co;) ok jak cos to pisz na tym topicu to sie wymienimy informacjami:) a zrobilam wczesniej prl, no i testosteron, bo po sobie widzialam jakbym miala juz ponad norme:O, okazalo sie ze jest w gornej granicy normy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam na p. Majewicz nie narzekam, dotychczas nie spotkałam się z opinią negatywną na jej temat, jest przesympatyczna, dokładna, ma czas dla pacjentki. Dotychczas leczyłąm się u p. Romaszko-i jestem niezadowolona-tragedia, nawet nie będę się wdawała w szczegóły. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka9934
Diano, gdzie dokładnie przyjmuje dr Majewicz i ile kosztuje wizyta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka9934
I w jakie dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Majewicz przyjmuje na Polnej 1a, to jest na skrzyzowaniu Warszawskiej/jagielonczyka/Polna. Trafisz bez problemu, niedaleko jest studio firanowe, to ten sam budynek. Wizyta tj. badanie+usg+badanie piersi=80zl. Nr. tel p. doktor:089 527 09 63:) Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dni, kurcze nie wiem ja zawsze chodze w piatki i wiem, że wtedy przyjmuje na pewno juz od 11..i pewnie do 15:) a w ine dni, to nie wiem. Musisz zadzwonić i spytac. Na stronce GinWeb-wejdź i znajdziesz http://www.ginweb.pl/rezultaty.php znajdziesz tu wszytsko, zjęcia opisy nr. tel polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka9934
Diano, dziękuję Ci z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.Ja polecam doktor Beate Boczkowska przyjmuje na Warszawskiej w Olsztynie swietna kobietka duzo mi pomogla,wiele jej zawdzieczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEMO
CZEŚĆ WAM POMOZCIE MI ZNALEŻĆ DOBREGO GINEKOLOGA W OLSZTYNIE,NIEDAWNO BYŁM W CIĄŻY ALE MUSIAŁAM USUNĄĆ GDYŻ PŁÓD OBUMARŁ,A NADAL SIE STARAMY Z MĘZEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEMO I MAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goudus
hej ja tez sie leczę u dr Frąckowiaka i chyba bede musiala go zminiec nie podobają mi sie wiyzty u niego, bardzo krotkie, nie mozna sie niczego dowiedziec zapisalam sie na czerwiec do dr Wanczyka tez jest endokrynologiem, zobaczymy moze ten okaze sie lepszy Ja tez potrzebuję endokrynologa, z tych zwykłych ginekologow to polecam dr WAsniewskiego i dr Przybyłowicza ze szpitala wojewodzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio byłam świadkiem rozmowy u p. Frąckowiaka..i niestety nie była ona pozytywną opinią:( Jeszcze raz powtarzam swoją opinię na temat pani doktor Majewicz-to najwspanialszy lekarz na jakiego trafiłam!! polecam z całego serca, leczy niepłodność, problemy hormonalne mi teraz prowadzi ciążę! a dodam, że staraliśmy się z mężem i nikt nie umiał pomóc...dopiero pani doktor!! Przyjmuje prywatnie na Polnej, a państwowo w Bratniaku na żołnierskiej. Jak chcecie jeszcze jakieś wiadomości piszczie śmiało:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana, teraz przeczytalam to co napisalas o doktorze Frąckowiaku. Zastanawiam sie co takiego uslyszalas i jezeli mozesz to prosilabym zebys jakos w skrocie to opisala albo przynajmniej o czym to bylo...bo bylam u niego raz i wybieram sie na kolejna wiztyte ale tak jakos...dziwnie jak to przeczytalam...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie, jak rozwija sie ciaza?? wszystko w porządeczku?? zastanawiam sie czy moze faktycznie poradzic sie pani Majewicz. ale jednak jezeli sama sie nie przekonam to nikt mi nie poradzi, slyszalam wiele pozytywnych opinii o niej...mimo ze najblizsza koleznka wydala niestety ta negatywna...ciezko jest mi znalezc odpowiedniego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, ciąża rozwija sie super. Właśnie zaczął sie 5 miesiąc:) CO do p. F- Napisała do mnie dziewczyna która się u Niego leczyła i stwierdziła...że to tylko zmarnowany czas!!!że żałuje, że tam chodziła, bo lekarz tylko patrzył na pieniądze. Z podobną opinią spotkałam się czekając przed gabinetem p. Majewicz..ile w tym prawdy nie wiem..co do opini o p. MAjewicz-czy można wiedzieć dlaczego nie byla zadowolnona twoja koleżanka? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolilam sobie na fragment cytatu, nie będę przytaczać kto napisał, dlaczego..jest to fargment listu dziewczyny, która się u Niego leczyła.....\"leczę sie teraz u dr Frąckowiaka , nie jestem zadowolona bo zapisuje mi tylko tabletki anty a wizyty u niego trwają 5 minut,..\"opinia..pozostawiam Ago Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×